Человек не терпит насилия!

Міністр без диплому?

korrollevssk

Читаючи оперативні зведення з МВС, знайшов цікаву інформацію: 25 грудня 2012 року в м. Луганську до міліції надійшла заява від міністра соціальної політики Королевської Н. Ю. Вона заявила, що вдень, 9 грудня, на вулиці м. Луганська втратила диплом про закінчення Східноукраїнського Національного університету ім. В. Даля. 

Тут виникає декілька вельми цікавих питань. По-перше: хтось колись бачив пані Королевську, що ходить пішки по вулицям? По-друге: якщо хтось бачив, що вона ходить пішки, то чи бачили вони, що вона ходить з дипломом? По-третє: за теорією ймовірності, навіть якщо вона пройшлася пішки по вулицям славного Луганська, навіть якщо вона була при цьому з дипломом (що, само по собі є дуже сумнівним!), то саме тоді загубити дилом було б дуже важко! 
Але найголовніше по-четверте: за день до звернення шановної пані міністра до міліції, настільки ненавидимий нею під час виборчої кампанії президент призначив її міністром! Тобто Королевська звернулася до міліції саме тоді, коли треба було подавати документи до відділу кадрів, і забула це зробити протягом усього часу з 9 грудня.

Очевидно, що у відділі кадрів просто не було що показувати. Про що це свідчить? Про відсутність документу про вищу освіту, чи про процес легалізації документу з явними вадами? Я щиро вірю :)), що наша доблесна міліція, до якої Королевська звернулася по допомогу, в цьому розбереться. А пані міністру безкоштовна порада — з такими підходами можна загубити не тільчи диплом, честь та совість, але й всю соціальну політику державу, яку довірив їй гарант.

Генадій Москаль

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

34 ответа

  1. Наташо!
    Не зважайте Ви зараховані! Ми допоможемо Вам диплом і кошти 100 000 000 грн повернути…
    Не гайте часу на пустощі…Працюйте…

  2. “А Натаха была в БЮТе не на последнем месте и вопросов образования не возникало.”.

    ПРявда,так ведь Ю.Тимошенко эту шмару дальше порога не пускала…и на министерский трон не короновала.И сидела натаха не на “последнем месте”,а на раздолбаной сраке.Не зря погоняло у неё натаха(турки наших блядей так величают).Точнюсенько название соответствует содержанию.)))А содержание следующее:РУКИ — ЗАГРЕБУЩИЕ,ГУБЫ — ОТСОСУЩИЕ…)))

  3. фотка конкретно роскошная. Не хватает цены за сеанс. С таким министром не то что пенсию поимеем в 500 евро, последние штаны снимем. Сейчас понятно, что будет петь через полгодика- не дали суки реализовать планы, но я же честно хотела!

  4. Странно то, что она потратила примерно 50 млн $ на рекламную акцию и пиар… и все же набрала так мало % голосов.Не на то тратила?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ