Человек не терпит насилия!

Львівстандартметрологія

ЗАВА

Ми, працівники ДП «Львівстандартметрологія», вимушені звернутися до Вас анонімно, і сподіваємося, що Ви зрозумієте чому.
Більш, як півтора року тому, на посаду генерального директора було призначено Косінського О.В. з Тернополя. Тоді працівники підприємства схопилися за голови, бо були начитані інтернет-статей про його «звершення» у минулому. Косінський Олег Васильович настільки «фахівець», що без допомоги референта і канцелярії не може жодної візи на документі поставити. На нарадах, які нагадують сталінські часи, генеральний директор нас обзиває «тупими галіцуцами». Він розказує про те, що до нього тут ніхто нічого не робив і все розкрадалося. Але, якщо вникнути в господарські справи, то очевидно, що все господарювання поставлене на корупційних діях команди з Тернополя. Кілька осіб безцеремонно перетворюють державне підприємство на кишеньковий механізм збагачення.
Сам генеральний директор буває на роботі не більше двох днів на тиждень. Решту часу він перебуває в Тернополі, хоча завжди беруться відрядження на Київ. Відрядження оформляться на декількох осіб – це працівники бухгалтерії, а саме: головний бухгалтер, її заступник, дочка головного бухгалтера, головний інженер, головний механік, помічник генерального директора та інші працівники відділів. За спеціальним наказом на відрядження цим особам виділяються по тисячі гривень на добу, коли для всіх інших працівників по області – 50 гривень, за межами області – 100 гривень. Відрядження для VIP-персон – безпідставні, і ніхто з них не бував в Донецьку, Харкові, Києві та інших містах України, а кошти виділені їм на поїздки, звичайно ж отримує Олег Васильович. Таким чином за півтора року в кишенях керівництва осіло близько 500 тисяч гривень.
На виробництві для виконання роботи використовується автотранспорт, на який списується неймовірна кількість пального. Головний автомеханік вимушений заставляти начальників відділів писати фабульні путівки, щоб задовольнити потреби Косінського О.В. в паливі, а це 500-600 літрів в тиждень. В результаті щоквартально підкручуються спідометри на машинах. В той час, коли кожен день виписуються шляхові листи, водії зайняті на господарських роботах. Вони шліфують і фарбують паркети, штукатурять, фарбують, проводять бетонні та інші роботи, за які отримують кошти за договорами інші люди. За це відповідають головний інженер та головний бухгалтер, які підійшли під стать «управлінському» стилю генерального директора. Зверніть увагу, які кошти витрачені на переобладнання котелень. Всі будівельні роботи по котельнях по вул. Заводській та вул. Метрологічній були виконані нашими водіями, а гроші отримав підприємець з Тернополя, який на особливих умовах без всякого тендеру, добряче тут поживився. Кошториси та матеріали по всіх роботах, які вони виконували, явно завищені. Зі слів головного інженера, який проговорився за чаркою, в цій співпраці особистий інтерес був у Косінського О.В.
Корупційним діям Тернопільських «фахівців» не має меж. Так, в Червонограді заступником директора філії рахується та отримує зарплатню Тешнер Микола Ярославович, хоча протягом року на роботі він не був жодного дня та, напевно, і не знає, де знаходиться Червоноградська філія. В Дрогобичі, аналогічно, працює Дацко Олег Михайлович – на роботі не буває, але гроші отримує регулярно.
О.В. Косінський дуже активно займався передвиборчою програмою від партії «Зелена планета». Нас силоміць возили на зібрання в Київ, на концерти по Західній Україні. Тут використались не малі кошти на транспорт та відрядні людям. Працівників центру в робочий час і у вихідні дні заставляли займатися агітацією. За цю роботу, звичайно ж, їм не платили – обіцяли розрахуватися відгулами, та по-сьогодні ніхто відгулів так і не отримав.
Цілковитий безлад в управлінні і вкрай зневажливе ставлення до працівників стали нині нормою роботи керівництва. З роботи звільняють спеціалістів, які виконують план та забезпечують поступлення коштів на рахунок підприємства. На їхнє місце приймають «по дзвінку» або за гроші. Відсутній конкурс та будь-який підбір кадрів. До того ж штат роздутий до небачених масштабів. Приймають екологів, вчителів, менеджерів з туризму та спорту – тільки не тих, хто розуміється в метрології та сертифікації. А хто буде виконувати роботу через пів року? Ціни в нас на сьогоднішній день явно завищені та необґрунтовані, тому і клієнти переходять на обслуговування в інші центри.
Генеральний директор на цій посаді непохитний. Він хизується тим, що його найкращий друг – сам Азаров. На його столах демонстративно стоять декілька портретів та фотографій, де Косінський в кабінеті Азарова дарує йому подарунки та стоять з прем’єром «в обнімочку».
Нам, простим інженерам та робітникам, не все відомо про діяння тернопільської команди, але очевидно, що на кожній фінансовій операції відмиваються кошти, особливо це стосується проведення ремонтів. Ремонтуються приміщення, які не є у власності ДП «Львівстандартметрологія». Орендодавці приміщень по вул. Князя Романа та по вул. Заводській навіть не поставлені до відома про масштаби ремонтів та реконструкцію їхніх будівель. Ці ремонти обходяться підприємству в немалі суми і виражаються у мільйонах. Ніхто не знає, чи ці суми будуть зараховані в рахунок оренди, тому що таких договорів між центром та орендодавцями не існує.
Все це відбувається завдяки круговій поруці – головний інженер – головний бухгалтер – помічник генерального директора та головний механік, а всіма ними заправляє генеральний директор Косінський. В той час, коли кошти транжиряться на-ліво і на-право, ми забули про премію в тому обсязі, яку ми заробили. Це стосується і виплати матеріальної допомоги на оздоровлення при відпустці – для інженерів і робітників вона становить 100 грн, для адміністрації – в розмірі посадового окладу. Нам не виплатили 13 зарплату. Не відомо, які суми преміальних нараховують собі ці особи, тому що це робиться окремим наказом в секреті від колективу.
Маємо надію, що Ви допоможете нам, що новий Закон «Про корупцію» діє і винні будуть покарані, а посаду генерального директора займе фахівець і порядна людина – така позиція нашого колективу.

З Новим Роком!Колектив ДП «Львівстандартметрологія»

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

1 336 ответов

 1. КОРЕКТНА ОДА ВОРОГАМ
  Мої кохані, милі вороги!
  Я мушу вам освідчитись в симпатії. Якби було вас менше навкруги,—
  людина може вдаритись в апатію.
  Мені смакує ваш ажіотаж.
  Я вас ділю на види і на ранги.
  Ви — мій щоденний, звичний мій тренаж, мої гантелі, турники і штанги.
  Спортивна форма — гарне відчуття. Марудна справа — жити без баталій. Людина від спокійного життя
  жиріє серцем і втрачає талію.
  Спасибі й вам, що ви не м’якуші. Дрібнота буть не годна ворогами.
  Якщо я маю біцепси душі —
  то в результаті сутичок із вами.
  Отож хвала вам!
  Бережіть снагу.
  І чемно попередить вас дозвольте:
  якщо мене ви й зігнете в дугу,
  то ця дуга, напевно, буде вольтова.
  Ліна Костенко

 2. Баба Наташа! Як ти вмієш вихваляти, лизати зади новоспеченим керівникам і у всі часи, при всіх мати тільки свій особистий інтерес, замилюючи очі підлабузництвом, а сама хочеш більше вдерти, як в останній раз, думаючи, що вона нині прийде за тобою (смерть-дівчина з косою). А таки за короткий час ти зварганила здоровенний домище(прикриваючись маленькою дочкою). Люди, які декілька раз були з тобою, розуміють і переповідають, що зять того не втрафить і сотої частини зробити. А на чому ти стара бабище відмиваєш грошенята, що купила для Герасим’юка машину. Люди, де ваші очі, де справедливість? І як тільки земля носить таких трутнів???

 3. Зрадники України! Хто це є? Трійка негренят, які поки що живі, з останніх сил хочуть бути наплаву(як у відомій класиці). Але, і як по сценарію, їх час неминучий.
  ГОлуб’ятка березовський, слюз, герасим’юк, якби ви не були такі некристі, можна було б сказати “свята трійця”, але для вас ці слова богохульство. Ви самі себе зажирете. Інвалід другої групи Герасим’юк(не може займати керівну посаду по інвалідності) пияче і гуляє, як цілком здорова людина. Висновок приходить сам:купив цю інвалідність і на це у нас вже є факти. Слюз — продажний патріот, за копійку продасть державне майно. Коли почались бойові дії на сході, втік, як щур з Києва до Львова, щоб не загребли в армію. Мажори то не для армії, а для бізнесу. Третій негритьонок- хам, недоучка, бик у людській подобі Березовський — мав би розум замолювати свої колишні “дєлішки”, а не влазити по лисину в нові.Перший покаральний знак від Бога для вас: після посвяти авто!!! Старий мотлох березовський розбив машину і собі мордяку. Отак вам і треба. Смерть ворогам!!!

 4. Злякався, Осадчук, голосу народу. Появився, нарешті, на роботі аж на два тижні і знову ти пропав. Де ж ти дівся? Знову на курорті? А лохи працюють? Навіть два рази приїхав власною машиною, скоренько появився у Львові, щоб привезти мзду для пияка герасим’юка, і цуценятком пробігтися по всіх кабінетах на всякий випадок. Припас грошей за час відсутності бухгалтера, яку добивав, а баба наталя підказала, як знищити. І вона, не витримавши наруги над собою, була змушена звільнитись, відкривши тобі можливості красти безнаказанно. А зараз ти працюєш по нових схемах , розроблених проклятою трійцею СГБ(слюз, герасим’юк , березовський). Тікай скоріше з нашого міста, поки не загримів у тюрму. Ми це гарантуємо.

 5. Тишина. Только мэртвые с косами стоят. Бумаги нет, ж..у подтереть нечем, лампочек нет, денег нет, однако все конкурсанты уже директора!!!

 6. Ментяра герасим’юк в притон до федак забігає, чарку тихо випиває, до горідько підбігає-при курінні незаконно премії знімає. Горідько ж незаконно чолобітну на конкурсантів в Київ посилає, прикриває її колективом, а в той час інжінєр собачка роман червоноградську коханіцу розвлікає.

 7. А де ж мерзота?- директорує, кожноднєвні відрядження відмічає до Дрогобича, машину катає, наші кровні прожирає. Однаково, всім плачеться, що миші доляри поїли. березовський, ти вже відробив в нас ті доляри???

 8. Мажорний слюз, набокова тобі вказала, що герасим’юк в.о., а не директор, ви всі тут — В.О., а ти сказав, що “ми в шоколаді”. В гамні ви, а не в шоколаді. Вибори в обласну раду показали, що тобі і твоєму агітатору з Києва геть з нашого краю сказали. Там БПП перемогло і в нашому колективі БПП переможе.

 9. Мерзнем, замерзаєм, любі друзі! А чому до цього дожились? Лабораторії продаєм, нічого не купляємо, зарплата замерзла на місці ( так, як ми мерзнемо без опалення). А трійка висунула двох: мажорчика Андррюшу слюзного і ментовського герасим’юка. Та їм вже мало залишилось гратись у керівництво. Партія БПП переможе. Ми чекаємо нашого нового керівника!!!

 10. Баба Наталя, гамнючна теркуниха,”грішить і молиться”:”олег николаевич, мы за вас молимся”. А хто ми??? Наташа, да ты в Бога не веруэш!!! Ты давно душу дьяволу продала”.

 11. Що падли страшно , ми знаємо , що страшно . За все трееба колись відповідати !!! Відповідальність сама відкрита і щира суть вашого буття !!! До цього не треба готуватись , Як ви стараєтесь !!!! Це в крові у порядних людей . Чим більше зараз “бруду ” тим більше вам страшно відповісти за все !!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ