Человек не терпит насилия!

Хочеш страхову виплату – тоді ти злочинець!

За інформацією Інтернет сайту Асоціації страхувальників України страхова компанія “ПЗУ Україна” є однією із найбільших порушників прав споживачів страхових послуг за 2010-2011 роки.

У 2012 році СК “ПЗУ Україна” знайшла черговий новий спосіб, щоб не виплачувати страхове відшкодування.

Зміст цього способу для ошукування клієнта полягає у використанні старого перевіреного для страховиків методу сумнівних експертиз та «новинки» “ПЗУ Україна” – психологічного тиску шляхом подачі на потерпілого заяви про злочин до міліції.

А все було так.

У місті Ужгороді клієнт СК “ПЗУ Україна” спричинив ДТП та заподіяв збитків іншому автомобілю на суму 93 138, 00 грн. Спрацював поліс «автоцивілки» СК “ПЗУ Україна”

Потерпілий у ДТП подав до страхової заяву на виплату та необхідні документи.

Однак, СК “ПЗУ Україна” не була оригінальна у виборі підстав для відмови та використала «заготовку», яка зовсім не підходить до полісу «автоцивілки» її клієнта, а саме: надання с в і д о м о неправдивих відомостей про предмет договору страхування та ф а к т настання страхового випадку.

Факт надання свідомо неправдивих відомостей «експерти» СК “ПЗУ Україна” встановили на підставі ще більш сумнівного висновку ДП «Центр Експертних досліджень» .

Коли «обман» був викритий державними органами у сфері захисту прав споживачів – СК “ПЗУ Україна” вдалася до тиску на потерпілого у ДТП через подачу до міліції заяви про злочин за ст. 190 ККУ (шахрайство).

Але знову не склалося: законодавством України не передбачено ані кримінальної ані адміністративної відповідальності за подачу потерпілим у ДТП недостовірних пояснень, якщо такі звісно подаються.

Більше того, за полісом «автоцивілки» страхова компанія навіть не може відмовити із посиланням на таку підставу як подача потерпілим у ДТП недостовірних пояснень.

Таким чином, можемо підсумувати наступне.

Кожному страхувальнику потрібно знати, що підстави для відмови у страховій виплаті за полісом «автоцивілки» передбачені відповідним законом. Відмова страховою компанією на інших підставах є незаконною.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. А що у нас робиться чесно? Може хтось розкаже як чесно обібрав своіх громадян?

  2. От нехорошие люди! Можно даже сказать наглые. Куда проще делать как страховая компания Добробут. За 2011-2012 год наплодила массово полюса страхования по ОСАГО, а теперь просто исчезла с просторов Украины. И ни привета не ответа. Зато ни на кого в суд не подают. И на нее в суд не подашь. Просто “съехала” с адресов и все.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ