Человек не терпит насилия!

Вінницька митниця

давайте поговорим про вінницьку митницю.., що змінилося за останній рік…???

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

135 ответов

 1. Потолок свинi це десь прибиральником в вбиральнi загального користування подальше вiд людей.

 2. Ця свинья лiзе до кожноi баби пiд сукню. Може щось свой жiнцi принесе то тодi теща пiд сраку дасть. А те що вiн жадiбний скот це навiть для нього похвальний вiдгук.Вiн просто некчемне створiння.

 3. Левицький, то кінчена скотина, яка живе не тільки за рахунок лівих грошей, а й за рахунок коштів своєї тещі, яка по слухам є достатньо впливовою, щоб тримати цю свиню на плаву, йому вже давно хотіли приліпити підсрачника, але гниду прикривають. Їздить на новій Тойота Рав 4 з салону. Сука себе веде не людяно, легко дозволяє собі ображати декларантів та особовий склад, обзивати огидними словами та при цьому добре себе почувати. Таку наволоч потрібно не те щоб не допускати на таку роботу, його потрібно ізолювати ві суспільства, так як воно є небезпечним. Цей негідник є досить амбіційним, але він імбіцил повний, якого в дитинстві ображали, а він зараз самостверджується і ображає інших. Запитуйте ще про когось, про кожну падлу розповім. Може хтось щось знає про нове керівництво під патронатом Буяльський/Карпівський? Мені здається, що це також дуже цікаві суб‘єкти для обговорення.

 4. Всім підготуватись!
  Я з Меньшиковим вас їдем трахати.
  на сборі тоже, переведення і призначення закривати зо мною.

 5. Загадка. А кому при возникшей необходимости реально можно на прическу-площадку посадить (с нее взлететь) небольшой дрон (беспилотный летательный аппарат)? Флажки ему в руки и на крышу Винницкой таможни или Могилев-Подольского поста, неважно. Есть необходимость в такого рода специалистах. Молдаван просьба не напрягаться с ответом, все равно правильно не отгадаете.

 6. Люди! Нас и Вас обманывают! Заходил на сайт Винницкой таможни, смотрел на фотографию начальника. А также видел его в кабинете. Это два разных человека! Куда смотрят общественные организации! Либо оставьте одного или уберите другого!

 7. А Сова старая совсем, буквы пукает. Хорошо, конечно, иметь полковой, но иногда достаточно иметь нормальный половой.

 8. Пардон, не фракции — фрикции, то есть поступательное движение совершаемое полковым членом во время полового акта.

 9. Савчук в таможню шо шарик в мультфильме про Виннипуха: Входит и замечательно выходит и опять входит и еще лучше выходит. Фракции какие-то получаются или нелепые телодвижения.

 10. Колеги, що ви розкажете про таких собі працівників, які приїхали до нас — Блинников, Болюх, Петрусенко, Шалінський.

 11. З подачі жидівсьго жополиза Продана мирослава Васильовича звільнили порядного хлопця Савчука Олександра. Поставив керувати митницею свого земляка Мацібору.

 12. “Де”?- в піздє !!!
  Дрібного щипача савчука розкусила нова влада.
  Його гнали при янику і тепер вигнали…
  Криса з часом в попугая не перетвориться

 13. Чому ми не можемо побороти корупцію?
  Пропоную Вам невелике дослідження на прикладі Харківської митниці ДФС. Причому всі на митниці про це знають, але мовчать. І ще незрозуміло, хто з них гірше, ті хто займаються корупцією, чи ті хто все це бачить але мовчить.
  Цю інформацію я отримав від діючих і колишніх співробітників Харківської митниці, і впевнений в ній на 300 відсотків, так як сам працював у цій митниці, а так само особисто знав Іванова Сергія Володимировича та більшисть інших людей, чиї прізвища написані нижче.
  На даний момент Харківська митниця ДФС є «фермою» Іванова Сергія Володимировича (колишнього начальника Харківської обласної митниці з 2010 по 2013 роки), він є другом знаменитих прокурорів Артема Пшонки та Олега Валендюка.
  Іванов С.В. не пройшов люстрацію, намагався закрити питання через суд, і знаходиться в декретній відпустці, але це не заважає йому керувати відразу декількома митницями, може проживати в Україні (Харків, Київ) або в Греції (свій будинок), головний принцип у житті: «Бабло перемагає Зло, а велике Бабло перемагає навіть Добро». Однак «Бабло» заробляє тільки він, а все його оточення в підсумку все втрачають,
  Вміло розставлені на ключові позиції «фігури» в Харківській митниці (Сердюк, Мороз, Резник, Малько, Кіндяков, Опришко (зять Сердюка і касир митного поста Плетенёвка), Борисенко, Білюк та інші начальники постів) досі здійснюють збір не законних фінансових коштів з підрозділів митниці та їх передачу Іванову С.В..
  Останні перестановки Іванов С.В. здійснював, заручившись потужною підтримкою Ігоря Білоуса (нині Глава Фонду держмайна). І зараз в очікуванні дива, сподівається на політичні зміни в країні, і чекає зміцнення позицій Білоуса і відповідно своїх.
  У Іванова С.В. є спеціально навчений «десант» — з його допомогою він запускає щупальця в інші митниці. Завдяки зібраним ресурсам розставляє в інших регіонах своїх людей, тим самим розвиваючи «свою мережу»: Резник І., Батіг В., Мітяєв Г., Мороз Р., Кравченко О., Галушко О., Дрокин В., Северин, Тимченко, Ткаченко, Солодовник та ін. (так звані «заробітчани»), які здійснювали «рейдерські захоплення» митниць: Закарпатська, Одеса, Полтава, Суми, Кіровоград, Ужгород.
  На даний момент Мороз, Резник, Галушко, Батіг, Дрокин, Северин, Солодовник, Ткаченко і Тимченко повернулися в Харківську митницю для зміцнення позицій після гучного службового розслідування та усунення їх від займаних посад в Закарпатській митниці, «ледве вирішили» щоб залишитися на держслужбі. Однак Кравченко залишився в Сумах, Мітяєв в Одесі.
  Остапчук В.В. призначений в 2015 році начальником митниці не зміг впорається з чітко налагодженим механізмом, і по суті нічого не вирішує і вже не може і не збирається боротися, зайнявши позицію «аби не чіпали і не втратити те, що є», сидить на ставці від Іванова С.. Також у Остапчука своя брокерська фірма «Юрспецком» розташована по вул. Клочківській, 370, якою керують колишні митники Чінін і Бутирін (у свою чергу звільнені за корупційні дії). Робота вантажного відділу, розташованого там же по вул. Клочківській, 370, повністю регулюється в ручному режимі Івановим та Остапчуком В..
  Іванов С.В. розставив своїх заступників:
  Сердюк Ю.О. і Мороз Р.С. — касири митниці, по постах і контрабанді відповідно, акумулюють всі фінанси з постів і відділів у себе і передають Іванову С.В.;
  Танцеров А.О. і Левада В.П. підіграють і виконують все, що вони скажуть, сидять на ставці;
  Кушнаренко Л.В. і Тараненко Є.С. – це кадри, вершителі людських доль
  які вирішують все, також сидять на ставці.
  На даний момент Іванов С.В. всі кадрові та фінансові питання у Харківській митниці ДФС вирішує через Сердюка Ю.О., так званого «сірого кардинала».
  Отже, созданий у 2010 році ідеально налагоджений бізнес, що приносить многоміліонний щомісячний дохід Іванову С.В. і його соратникам, успішно працює і зараз, і спрямований:
  — На підрив економічної стабільності держави,
  — Недовіра бізнесу та громадян до митних органів,
  — Втілення різного роду злочинних схем, пов’язаних із переміщенням товарів та предметів між Україною та країною агресором, націлені на незаконне збагачення, і як наслідок — підтримку сепаратизму,
  — Поширенню і зміцненню корупції,
  — Спонсорування втікачів регіоналів (Януковича, Калетника, Клименко, Пшонки та інших.)

  P.S. Хочу додати до вище сказаного, що це не “уприскування” не підтвердженою інформації. Боротьба з цими негідниками йде, і зовсім скоро Ви побачите результати.

 14. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк погодив прохання про відставку голови Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса та звільнив його заступників Володимира Хоменка і Анатолія Макаренка.
  Про це Яценюк заявив у понеділок під час засідання уряду, передає кореспондент Укрінформу.
  «Уряд за результатами службового розслідування приймає рішення про звільнення першого заступника голови служби Хоменка та заступника керівника служби пана Макаренка. Уряд приймає заяву про відставку Ігоря Білоуса», — зазначив він.

 15. Это блядь ему предупреждение. До конца недели его от===ят и обосцут. А за меку тягачей и полуприцепов в Виннице и миллионные недоплаты в бюджет посадят вместе с братом кассиром. Бумаги со всеми его схемами серого импорта транспортных средств уже готовятся, сразу после решения комиссии выбросят все инфу. А ты блядь дебил скажи своим тягала, чтобы поубирали вещь доки с Хмельницкого шоссе они, через офшоры и прокладки порастамаживали, продать не могут так и надиктовали тебе на статью. Мне тебя гандона не жалко.

 16. Тримайтеся, Васильовичу, і не зважайте на всяких завидющих гандонів, бо судити будуть не по тому, хто з ким працював, а хто з людьми по людськи був при любій владі.

 17. не знаю помнят ли многоуважаемые ДОКТОРА историю, но все знают что пан Савчук всегда раскладывал яйца во все подряд корзины,на всякий случай… Вот случай и приглянулся. мало на таможне осталось старых верных калетниковских псов? а люстрировать кого пришли? КОНКУРЕНТА

 18. Повністю з вами згоден КОЛЛЄГА.Пцієнт покищо живий, щоб казати про нього хороше.А всіх з поганою пам”яттю срочно до пана Харкавого в маніпуляційну на лікувальне вліваніє(КЛІЗМУ).Ніколаша в нас рєдкой доброти чоловік!!!Після нього навіть таке мажорісте чмо як Стороженко ангелом буде.

 19. Мда….а, якось неприродньо що хтось про когось щось добре сказав,для наших людей звичніше вже щоб обісрали,обгадили і раком поставили……

 20. Да какой он нахер конкурент???! Савчук в работе, как рыба в воде-c пониманием проблем инспекторского состава и всех комерсов,которые к нему обращались.Не в его стиле к такому говну скатываться,потому как работал НОРМАЛЬНО со всеми и везде, куда его,бедолагу, только не посылали.

 21. Да какой он нахер конкурент???! Савчук в работе, как рыба в воде-c пониманием проблем инспекторского состава и всех комерсов,которые к нему обращались.Не в его стиле к такому говну скатываться,потому как работал НОРМАЛЬНО со всеми и везде, куда его,бедолагу, только не посылали.

 22. вопрос! а не Александр Васильевич ли помог устроить этот шмон, он столько лет к корыту стремился, наконец дорвался, а тут конкурент объявился…

 23. Активисты,приезжайте к нам в Одессу!А то у нас завтра “макарон” вместе с Кужель в 14:00 будут в очередной раз перед проверенными брокерами Алексеева хвалить!На встречу отбирали тщательнее чем в кремлевский полк,все вопросы розданы,а ответы Алексеюшка ночью учить будет.

 24. Сьогодні, 1 жовтня, в.о. начальника Вінницької митниці Юрій Строженко написав заяву про звільнення. Зробив він це у зв’язку із мітингом, який влаштували вінницькі активісти, вимагаючи відставки митника. Стосовно цієї позиції ГУ Міндоходів у Вінницькій області висловили офіційну позицію. «ГУ Міндоходів у Вінницькій області повідомляє про те, що 1 жовтня 2014 року біля будівлі Вінницької митниці по вулиці Лебединського, 7 зібралися представники різних громадських організацій з вимогою щодо звільнення з посади в.о.начальника Вінницької митниці Юрія Стороженка. Зі свого боку Юрій Стороженко повідомив представникам громади Вінниччини наказ Голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса щодо призначення його до 7 жовтня 2014 року виконуючим обов’язки начальника Вінницької митниці. Оскільки представники громадськості не прийняли зазначене до уваги та вимагали негайного звільнення Стороженка, він написав заяву про звільнення з займаної посади з 1 жовтня 2014 року», – йдеться у повідомленні відомства.

 25. Пан Савчук роби щось гроши як збирали так и збирають за оформлення за пропуск цi потвори (мацiбора цимбал)

 26. Калетник повернувся в Україну. Такі повертаються лише для дестабілізації та ескалації, та за умови гарантії безпеки. Невже ця тварюка безкарно продовжить свою діяльність ?
  Активно включайтесь в боротьбу з цією потворою. Кожен комент це хоч дуже мала , але вже дія. Не стійте осторонь, інакше кошмар повернеться!!!

 27. Пан Каминский ! Вы уже начали собирать дань. Или уже боитесь, небойтесь, скоро миниму 5 лет с конфискацией имущества вам и еще некоторым…

 28. Ну що мацибора скiльки ще тобi лишилось збирати грошi .? Приймаю ставки думаю тиждень, хто бiльше?

 29. генык — гроза сухих простыней :))) из столицы — привет большой! сам знаешь от кого

 30. Олейник раскрыл теневую схему на таможне под носом у Федыка

  Губернатор всея Винниччины Анатолий Олейник начал чмырить главного миндоходовца области Гену Федыка. Журналистам на пресс-конференции он поведал про ряд схем в региональном миндоходов, которые ему открыли предприниматели. Причем, бизнес страдал от непомерных поборов именно на винницких таможнях.
  «Розказували представники малого і середнього бізнесу: якщо везеш товар через митницю і він там коштує, наприклад, одиниця 1 євро. То їм говорять – ні, ми не будемо оформляти, якщо ви не напишете, що це 2 євро. І відповідні там схеми тіньові, коли потрібно було там сплачувати. Я думаю десь ці гроші кудись осідали і десь комусь йшли», — раскрыл карты Олейник.
  Вот этот бардак и взяточничество происходило под носом у Федыка. Со слов Олейника выходит, что ведущие предприятия области «душили» прямо в «колыбели», где вырос и возмужал Гена Федык – таможне! И Гена молчал тихо в тряпочку и по подозрениям губернатора был в долях. Неплохой навар – схема 1 к 2-м!
  Но и это не все. «Незрозумілі речі, напевне, і для простого громадянина — рішення і підходи. До сміху доходить, як допомагали нашій промисловості: все що пов’язано із сплатою наперед ПДВ при здійсненні зовнішньо-економічної діяльності і інші такі властиві митниці і податковій підходи до підтримки вітчизняного виробника» — возмущался Олейник.
  Куда девался кеш от оборудок, предстоит разобраться правоохранителям. И как Федыка при таких раскладах (о которых узнал даже губернатор!!!) внутренняя безопасность терпела все это время!
  А предприниматели молчать уже не будут! «Це все треба ламати однозначно. Для цього ми збираємось і ініціювали ці зустрічі», — подогревал страсти Олейник.
  Бизнесмены пообещали губернатору, что будут ежемесячно рассказывать о работе таможни под руководством Федыка. Если он в должности задержится. Олейник намекнул, что Федыка скорее всего кышнут.
  — 307-й Указ Президента відмінений, щодо того, що адміністрація подає, а Кабмін погоджує. Зараз із нами мають погоджувати кандидатуру по митницях і по інших структурах. Якщо силовиків не погоджують, то тут — навпаки. Я маю отримати від Кабміну кандидатуру. І на цій неділі все стане на свої місця, — подытожил нынешний главный начальник области

 31. Поддержи украинскую армию!!! Позвонив или отправив СМС на номер 565, каждый желающий может автоматически перечислить на поддержку украинской армии 5 грн. Не будь равнодушен к судьбе нашей Родины!!!

 32. Арсеній,я ж стільки зробив для держави і нагороди від Януковича у мене є,трохи і собі на чорний день залишив.Я з тобою поділюсь, тільки ти ж мене десь пристрой,бо я ж нічого,як тільки до кишені державної залазити і не вмію.Я людей своїх на Одесі,Болграді,Ізмаїлі поднапрягу, вони дивись і назбирають для перших потреб держави.Мені ж тільки зачепитись,а там я розкручусь і вам перепадатиме.

 33. Останні надходження актів КМУ 17 березня 2014

  Текст документа:“Про звільнення Дериволкова С. Д. з посади першого заступника Міністра доходів і зборів України ” № 157-р — редакція від 12.03.2014

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  від 12 березня 2014 р. № 157-р

  Київ

  Про звільнення Дериволкова С. Д. з посади першого заступника Міністра доходів і зборів України

  Звільнити Дериволкова Степана Дмитровича з посади першого заступника Міністра доходів і зборів України відповідно до абзацу третього частини другої статті 9 Закону України “Про центральні органи виконавчої влади”.

  Прем’єр-міністр України А. ЯЦЕНЮК

 34. ти на мацибору не наежай я ему столько бабла отвалил за крышу шо надо успеть отбить пока бардак

 35. Эти мрази и сейчас продолжают брать. Ждите — скоро правый сектор и к вам нагрянет, пока не поздно, верните людям деньги, которые начали брать с 1 марта. Когда вы уже нажретесь? Очень скоро прийдется расстаться с коррупционными должностями!

 36. В Украину едут международные эксперты по вопросам анализа и выявления схем по отмыванию денежных средств преступным путем. Одна из задач — проверка всех оформлений. Таможня, слушай команду: на первый-второй рассчитайсь, раз-два. Кто первые — в тюрьму, кто вторые — расстрел. Вот такая сейчас будет история, коррупционеры и взяточники. Начинаются у вас суровые времена “темы — схемы — и… проблемы”. Один вариант — групповой побег на воздушном шаре в рОССИЮ к своему хозяину кОТЛЕТЕ, может он поможет скостить приговор с расстрела на пожизненное заключение. Готовим памперсы!

 37. Информация для прокурора и начальника УВД в Винницкой области!
  Главные коррупционеры Винницкой таможни (ставленники супер коррупционера Калетника И.Г.):
  Федик Геннадий Петрович;
  Буяльский Геннадий Владимирович;
  Каминский Александр Владимирович;
  Цымбал Лилия Дмитриевна;
  Все подпадают под ст.368 Уголовного кодекса Украины!

 38. Что, урод! Продолжаешь поборами заниматься?! Так вот знай, компромата на тебя урод предостаточно, чтобы посадить на лет 10 с конфискацией имущества. Подумай о семье, прекрати брать взятки. И передай своим шестеркам, что скоро, очень скоро будут взяты с поличным! Мы все фиксируем: сколько, кто, когда и кому… Видимо случай с начальником Чопской таможни тебя, урод, ничему не научил. В Виннице и для тебя и твоих шестерок столбы найдутся!

 39. Справа не в тому хто хоче..Людиною потрібно бути, а не чужими руками гроші собі горнути в кармани..Що на ЖД нема чесних та прозорих інсп, які змогли б виконувати роботу.

 40. то ти герой!! чи навпаки???
  яка в цьому різниця що ти робиш..головне що ти маргаритки лижиш..
  Хто тебе питає що ти вмієш робити…??
  Мова йде про маргаритки…А в тебе це саме краще виходить то ти мастак в цьому

 41. Чого мені підлизувати? Працюю собі нормально і ніхто мене не чіпає. Протоколи є, в іннспекторі 2006 та в ЦБД трохи шарю в колективі користуюся повагою і нікого не боюся і тебе тоже. Якщо ти невдаха то змирися з цим, напевно крім оформлення транзиту виїзду більше нічого не вмієш робити.

 42. Тобі не надоїло підлизувати своїм шершавим язиком їхні маргаритки..тьфу ским робиш гидко

 43. Шановні громадяни! Шановний колектив Міністерства!

  Переконаний, на поточний момент немає нічого важливішого, ніж зупинення подальшої ескалації конфлікту, забезпечення національного примирення громадян, збереження стабільності національної економіки.

  Втілюючи реформи в економічній сфері, необхідно діяти виважено, керуватися не емоціями, а раціональним аналізом.

  Зокрема, приймаючи рішення щодо подальшого розвитку податкової і митної сфери, необхідно враховувати, що на поточний момент повністю завершена інтеграція податкової і митної служб у Міністерство доходів і зборів України. Що це означає на практиці? Що операційно об’єднані податкові та митні інформаційні бази даних, сформована єдина організаційна структура на центральному та регіональному рівнях, створений чіткий механізм функціональної взаємодії та розподілу обов’язків.

  Крім того, інтегрований податковий і митний аудит, сформований єдиний дієвий підрозділ для боротьби із податковими злочинами та контрабандою. Розроблені та впроваджені в життя передові ІТ-технології, що дозволяють комплексно контролювати процес надходження податків, зборів і митних платежів до бюджету. Нарешті, створений єдиний сервісний простір, впроваджений клієнтоорієнтований підхід у податкове і митне адміністрування. На сьогодні Міністерство доходів і зборів України – це єдиний комплексний організм, і рішення про його ліквідацію та виокремлення податкової і митної служб матиме виключно негативні наслідки.

  Впевнений, реорганізація Міністерства не тільки поставить під загрозу стабільність та ритмічність наповнення бюджету та, як наслідок, стабільність отримання громадянами пенсій, соціальних виплат, фінансування соціальної інфраструктури, а й стане негативним сигналом для інвесторів та бізнесу, для яких Міністерство за останній рік стало фактично «єдиним вікном» з усіх податкових і митних питань.

  Приймаючи рішення про подальшу долю Міністерства, слід в першу чергу думати про те, як зберегти та примножити ті позитивні інновації, які були втілені в життя в податковій і митній сфері за останні два роки.

  По-перше, замість застарілих бюрократичних установ сьогодні по всій країні працює понад п’ятсот центрів обслуговування платників, де громадяни і підприємці отримують фахові консультації, кваліфіковану підтримку, податкові послуги. На всіх митних пунктах країни втілені якісно нові стандарти проведення митних процедур, в основу яких покладені сервіс та оперативність.

  Сам процес надання податкових і митних послуг переведений на якісно нову технологічну основу – електронний дистанційний документообіг. Електронними послугами Міністерства на сьогодні користуються більше 92% платників податків і 82% суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Нам також вдалося провести максимальну електронізацію послуг із сплати єдиного соціального внеску, при чому в достатньо короткі строки.

  По-друге, ми спрямували свої зусилля на підтримку підприємницької ініціативи, спрощення бюрократичних процедур із реєстрації та закриття бізнесу, створення якісно нових умов для роботи на спрощеній системі оподаткування. Завдяки запровадженню низки позитивних інновацій в цілому на спрощеній системі сьогодні працюють майже 1,5 млн. підприємців.

  По-третє, за ці останні два роки нам вдалося навести лад у питанні відшкодування ПДВ. Держава більше не накопичує борги перед підприємствами, а, навпаки, скорочує негативне сальдо. Створена та функціонує ефективна система автоматичного відшкодування ПДВ, запланована низка кроків щодо її вдосконалення, які мають бути втілені у життя вже найближчим часом.

  По-четверте, Міністерству вдалося підняти на якісно новий рівень роботу із детінізації економіки, боротьби з ухиленням від оподаткування та фінансовими злочинами. Для цього були впроваджені передові ІТ-технології, підвищена роль аналітичної роботи, об’єднані податкові та митні бази даних, особовий склад підрозділів податкової міліції скорочений на третину. Це дозволило суттєво зменшити адміністративний тиск на бізнес, скоротити кількість щорічних планових перевірок у чотири рази.

  Прийнятий за ініціативи Міністерства закон про трансфертне ціноутворення дозволяє припинити безконтрольний вивід неоподаткованих капіталів в офшорні юрисдикції. Кількість експортних операцій з офшорами вже зараз скоротилася в сім разів. Україна долучилася до міжнародного співробітництва в сфері глобального обміну інформацією та спільного розслідування податкових махінацій.

  Нові технології на митниці дозволили перекрити розповсюджені раніше контрабандні схеми та, водночас, скоротити кількість оглядів вантажів.

  І, нарешті, чи не найбільшим результатом роботи Міністерства я особисто вважаю той факт, що громадяни, бізнес дійсно стали повноправним дієвим суб’єктом державної політики у сфері податкового та митного регулювання. Ми поклали в основу своєї діяльності відкритість і діалог. Ми поставили собі за мету зробити стосунки держави та бізнесу рівноправними, заснованими на взаємній повазі та балансі інтересів.

  Кожну законодавчу ініціативу Міністерства, кожен проект реформи ми виносили на обговорення з членами громадських рад по всій Україні. Минулого року за участі керівників і власників найбільших вітчизняних та іноземних підприємств, що працюють в Україні, при Міністерстві було створено Інвестиційну раду. Хочу подякувати усім учасникам цих рад, усім експертам, громадським діячам, нашим українським та міжнародним партнерам за плідну роботу над вирішенням поточних і довгострокових питань податкової і митної політики. Впевнений, ця практика має бути збережена.

  Зокрема, важливим кроком для спрощення умов ведення бізнесу має стати вирішення питання митної вартості, перенесення процедури її визначення на стадію пост-аудиту. Цю реформу можливо втілити у життя лише якщо податкові та митні інструменти будуть сконцентровані в одному відомстві.

  Я щиро переконаний, яким би не було буремним сьогодення, ми завжди маємо відповідально думати про майбутнє. Тому у своїй роботі Міністерство приділяло і, я впевнений, приділятиме велику увагу формуванню високого рівня податкової культури, особливо серед молоді і школярів. Наприклад, за нашою ініціативою основи податкових знань почали викладати у школах та вищих навчальних закладах.

  Це дає надію, що нові покоління українців ставитимуть сплату податків на один рівень з іншими громадянськими обов’язками. Що податки платитимуться не під страхом покарання, а з чітким усвідомленням значення свого внеску у спільний добробут.

  Я, як Міністр доходів і зборів України, зробив все від мене залежне, щоб дати життя цим важливим перетворенням у податковій і митній сфері.

  Я щиро дякую представникам бізнесу, інвесторам, громадянам за розуміння та за готовність до діалогу, за активну громадянську позицію та соціальну відповідальність. Ви неодноразово доводили, що дбаєте не тільки про свій бізнес, але й про свою країну.

  Я вдячний представникам громадянського суспільства, працівникам мас-медіа. Ви створили простір публічного діалогу, в якому прозоро творилася державна політика в податковій і митній сфері.

  Я хочу висловити свою глибоку повагу і вдячність колективу Міністерства доходів і зборів України та його територіальних органів за вашу кропітку наполегливу працю, за вашу самовідданість, професійність, патріотизм.

  Вірю, що всі надбання у податковій та митній сфері будуть збережені та примножені на благо України та її громадян. Із любов’ю та повагою до держави та її громадян я робив та надалі робитиму все від мене залежне для злагоди і процвітання нашої України.

  Служу Українському Народові!

 44. Та шо там Зленко, от Зваричівська подстілка Цимбал Ліля Дмитрівна хоч підстаркувата і носата як БАБА ЯГА, а по тих самих вишеупомянутих великих членах з должності дешевої придворної потаскухи до керовніцької табуретки долізла. Ото ПРОХВЕСІОНАЛКА!!!

 45. Не думаю что много желающих на должность зама на ж.д. Наверное зам. достал проверкой документов после смены. Есть недовольные его работой и девочками из администрации отдела.

 46. Хочеться Вам побажати щоб мали хворобу Генерала, посаду Данилова і не лаяти із під стола.

 47. та харкавий там поскоку….там іншу гниль потрібно викореняти….царя на казнь і всю його свиту, Генерала вайсера разом зі своїм стукачком. Миколу яновича Данилова разом зі своєю рижою секретуркою…ганеба цим злодіям.

 48. Згоден з вами на всі сто…першим потрібно скинути царя мацибору ю.и. який чимало залив жира за шкуру всім хто його оточує, який не рахує інспекторів за людей.. А також скинути всю його корумповану свиту від заступника до старших змін на жд та авто переходів..Банду геть!!!!!!!!!!

 49. Що суки догралися…думали що завжди будете обкрадати, підставляти та знущатися над інспеторами..? Все час Ваш прийшов відповідати перед законом…

 50. Как тут писал товарисч Контробандист,доскакалась Иришка,послали ее искать биг-бэны в другую менее привлекательную область,а тот на кого она скакала,сядет в ее кресло.

 51. на жд вокзале видел…нихуя себе… а что повлияли на него сылки??…или таким же пидарком остался??

 52. А ХИМИЧ ваш унмкал , машин левых понаделал в Виннице всей родне …Даже теща , старая миньетчица , и та на джипе скачет как коза , так как управлять , это не сосать , уметь надо и правила знать. Так вот , Черниговщину он не нагнет ! А его новая пассия рассказывает подругам , что очень слаб он в корне …

 53. А чего це голова податкової області Зленко так скаче на Федика??? Може вже бачить себе керівницею і митниці і податкової !!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ