Человек не терпит насилия!

Сержант ДАІ Василь Руль, пост якого знаходився найближче до інциденту, на місці написав заяву на звільнення і намагався застрелитись із табельної зброї. Зараз він перебуває у запої і його життю нічого не загрожує.

Резонансне ДТП ледь не сталось учора ввечері у Києві. Лише диво врятувало кортеж президента від зіткнення.

Віктор Федорович традиційно повертався з роботи до себе в Межигір’я. І хоча працівниками ДАІ був перекритий рух на декілька годин та  вжиті усі заходи безпеки, проїжджаючи Європейську площу, мерседес президента ледь не протаранив мерседес з іншого кортежу, що рухався в протилежному  напрямку.

Як виявилось, це був кортеж прем’єр-міністра України Миколи Азарова, який  повертався  із зустрічі з  виборцями на Оболоні.  Оскільки правила не регулюють рух кортежу, коли назустріч рухається інший кортеж, працівники ДАІ не наважились втрутитись і ледь не привели до трагедії. В результаті автомобіль Азарова встиг загальмувати лише за кілька сантиметрів від автомобіля Януковича. Також, ледь не сталась бійка між працівниками одного відомства, яке забезпечує безпеку президента та  прем’єра, які довго не могли домовитись, хто кого повинен пропустити.

Сержант ДАІ Василь Руль, пост якого знаходився найближче до інциденту, на місці написав заяву на звільнення і намагався застрелитись із табельної зброї. Зараз він перебуває у запої і його життю нічого не загрожує.

На щастя, під час даного інциденту ніхто не постраждав. Як повідомило керівництво ДАІ, найближчим часом будуть прийняті зміни до правил дорожнього руху, які врегулюють відносини між кортежами на дорозі.

Гаврило Принцип, спеціально для сайту Репортажист.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

21 ответ

 1. Жаль, що це жарт… Але коли багато людей будуть бажати цього, то збудеться

 2. Не забудьте в правилах ДД “для кортежей” разрешить беспрепятственный проезд через ЖД переезды.

 3. ///Не забудьте в правилах ДД “для кортежей” разрешить беспрепятственный проезд через ЖД переезды.///

  Только ВДОЛЬ!

 4. жаль что не встретились на скорости примерно в 200 км в час. В Украине был бы новый День Независимости. Пусть простит меня Бог, но таких уродов как эти два ублюдка надо еще сыскать в этом небольшом мире. Пусть бляди ездят на метро или пешком, может кто хоть в рожу плюнет.

 5. Вот была б хохма,чтоб супер-охрана Пахла начала махач с супер-пупер охраной князя Мижгирського.Интернет и Ютуб ця кумэдна история порвала б вдоль и поперек.Могу себе только представить как в момент торможения ласково Пахло Янович вспоминал мать (своего патрона)хамла не уступившего дорогу сановному члену ПРавительства и что обещал сделать с халопом едущим на таран с самим “папой” его личный российский нач. охраны…

 6. Уважаемые! Шик, блеск и красота Ваших шуток радует. Есть еще порох в пороховницах. Вот закончится предвыборная лихорадка и Вы покажете все прохиндеям и проходимцам,что такое оперативно-розыскная работа (ОРД) и что такое кузькина мать. Спасибо!

 7. Да, не повезло Украине. А какое бы было народное ликование если бы эти 2 машины самоуничтожились!! Ну, надеюсь, с вертолетами будет уже наверняка, так что подождем, ребята.

 8. Все, как обычно- мы, тупые и ленивые жлобы, ждем милости от природы. Ну, пусть Яныку на башку кирпич упадет, или люстра, или минералкой английской он пусть захлебнется, или в сауне его родимчик хватит!…Сидим, посасывая порошковое пивко, чешем яйца и ждем героя, который нам счастье сделает… идиоты недоделанные, так нам и надо! Ведь уже и к ножкам от табуреток в задницах попривыкли… оно сначала дискомфорт, а теперь, вроде, ничего, терпимо… Поэтому, Федорыч, дорогой ты наш президент, у нас еще есть свободные дырки, ждем-с…

 9. До водіїв м. Києва! Я не розумію чому Вас Киян ДАІ тримає за бидло при проїзді кортежів. Ну добре рядові водії не знають норм закона, але в пробках стоять і юристи. Ну застосуйте хоч один раз ЗУ “Про дорожній рух”, яким регламентовано 10 хвилин на проїзд кортежів. Ну заактуйте, запишіть свідків, дані гаішників, які блокують рух всупереч закону, програєте тут, дійдете до європейського, але є одночасно подасте вимогу через любу правозахисну групу включити в список невиїздних як керівників ДАІ, охорони кортежу, суддів. І так десять разів і блокування припиняться, бо заборонити всім виїзд до Європи для них це жах.
  Друге. Ну побили сьогодні жителів Голосіївського району біля метро “Іподром”!. Ну скільки Вам казати, що зараз при братві тільки сила на силу. Ну візміть з собою декілька активних громадян із собачками піт-буль, вівчарка, ротвейлер і уберегли б себе від побоїв. Ну хто сунеться до Вас? Ви ж будете діяти на самозахист і виключно в межах закону. А Ви як бидло посунули подати “ПРОШЕНІЕ”. Кому? Спитайте себе кому подати?
  А як Вам наша зірка Софія Ротару. Мовчить як миша, і це людина буцімто гордість України і жодним словом не озвучить свою громадянську позицію. Зато щодо податків сумнівають, не стеверджую, але дуже сумніваюсь, що вони надходять мільйонами, бо прибутки отримуються мільярдами.

 10. када под смоленском рухнул самолет с польским президентом и другой элитой, то все народы планеты сочувствовали полякам. И лишь украинцы завидовали.

 11. А че седжэнт Кермо был вольнонаемным, шо не рапорт, а заяву на увольнення сочыныв? То, тож хохма!

 12. Ты очень сильно прав, Петрович! Даже больше, чем думаешь. В этом форуме, например, скулят “кандидаты” на “работу” в СБУ, которые почему-то считают себя пригодными. И есть туева хуча недовольных службой ментов-лягашей, вояк-голодранцев, тех же сбученцев-замастыренных. Правильно сказано за правозащитников-замордованных. Но последние уже хоть что-то как-то лепят за что и получают по мозгам. Но все вышепостроенные — АРМИЯ! Но — увы, убиты мужики на урровне хромосом и митохондрий. Убоище…

 13. Вот Вася Руль поц, а мог бы занять место всенародно избранного Гаранта и рулить свободной страной Украина.

 14. “На щастя, під час даного інциденту ніхто не постраждав”, туторфографычна помилка, читай “На не щастя, під час даного інциденту ніхто не постраждав.”, Дуже жаль….

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ