Человек не терпит насилия!

Прокурорський дебош

Спражній дебош відбувся вночі з 19 на 20 жовтня 2012 року за участю працівників районної прокуратури та міліції на дискотеці у кафе “Мандарин”, яке знаходиться на вулиці Леніна у м. Бершадь Вінницької області. А починалось все культурно та степенно у ресторані “Поділля”. 19 жовтня біля шістнадцятої. розпочався святковий банкет. Святкувала місцева прокуратура у повному складі на чолі з Федіром Куцяком, святкували представники міліції на чолі з начальником Василя Андрушенко, святкувала міська рада з очильником міста Михайло Кольченко, святкували судді районного суду на чолі з Анатолієм Куйбіда. Так вийшло що за одним столом одночасно зібрався весь бершадський правоохоронний бомонд.Поважно гуляли, славно гуляли – але до певного часу…..

На свято також були запрошені представники районних прокуратур Чечельницького та Хмільницького районів Вінницької області. Відзначали дуже важливу подію — проводжали в дальню, невідому та тернисту путь старшого слідчого бершадської прокуратури Олександра Рудя. Указом Президента України він призначений на посаду судді Крижопільского районного суду Вінницької області. Тому таку важливу подію у своєму житті Олександр вирішив відсвяткувати з розмахом та з помпою.

В банкетному залі ресторану лунали здравиці та подяки бувших соратників “по прокурорському цеху“ на честь новопризначего судді, присутні гості висловлювали сердечні і теплі побажання та настанови винуватцю банкету, нові побратими — судді давали цінні професійні поради молодому колезі . Кожен з присутніх на банкеті вважав за честь, щиро жадав та знаходив для Олександра Григоровича щось своє душевне та неповторне. Гуляв правоохоронний народ довгенько, як завжди з розмахом, та як кажуть на славу. Поважно гуляв, славно гуляв – але до певного часу…..

Ближче до опівночі гості потихеньку почались розїзджатись та розходитись —хто по домівкам, а дехто «по танюшкам чи кедровкам». Ті ж хто залишився на банкеті, а таких було чимало, раптом забажали танців та видовищ. Яке ж свято без танців. Швидко порадившись, наші гуляки дружньо, та гуртом на чолі з новоспеченим суддею повалили на молодіжну дискотеку в кафе «Мандарин» що навпроти «Поділля» . В цей час на дискотеці було багато молоді, яка розважалась наприкінці робочої неділі, було багато студентів, які приїхали на вихідні додому. Як розповідають очевидці, танцювали та розважались серед молоді новоприбулі прокурори не довго. За півгодини на дискотеці вже почалась бійка. Присутні та очевидці стверджують, що ініціаторами бійки та подальшого бедламу на молодіжній дискотеці були саме працівники прокуратури, які перебували в стані алкогольного, а можливо навіть наркотичного спяніння — але про те як все сталося, хто перший розпочав бійку, та в якому стані був — мабуть зясує незалежне слідство. А ми лише можемо зараз константувати незаперечний факт, як кажуть “маємо те, що бачили камери спостереження” – вночі з 19 на 20 жовтня за участю працівників міліції та прокуратури на молодіжній дискотеці в кафе «Мандарин» відбулась грандіозна бійка, в наслідок якої робота молодіжного розважального центру була паралізована, учасники бійки отримали чисельні тілесні пошкодження, а власникам приміщення було причинено немаленьку матеріальну шкоду у вигляді розбитих вікон, потрощених меблів та понівічених дверей. Багато людей стали свідками як під час бійки бершадські “кличко та валуєви” лаялись між собою, ображали один одного нецензурними словами , спочатку в приміщенні дискотеки, а потім було чути й на вулиці як гриміли народні перли, притаманні під час таких дійств. Чули присутні і виклики — погрози зі сторони правоохоронців, мовляв –» посадимо всіх». До кого конкретно відносились ті погрози та з яких вуст вони злітали присутнім було не розібрати. Але думаю що слідство зясує і цей епізод.

Наряд міліції, який вимушені були викликати адміністратори кафе-дискотеки, побачивши що у бійці приймають участь працівники районної прокуратури, самоухилився від наведення громадського порядку та не став вмішуватись та заважати бойовикам. Тому бійка продовжувалась ще тривалий час, спочатку у залі а потім виринула на вулицю біля кафе.

На другий день містом поповзли чутки про бійку прокурорів та молоді. Громадськість міста Бершадь глибоко обурило те, що відбулось напередодні вихідних.. Як стало відомо, на думку батьків дітей які розважались на дискотеці, винуватцями нічного дебошу стали саме працівники прокуратури, які перебуваючи в стані сп’яніння (чи то наркотичного, чи то алкогольного) розпочали бійку .З огляду на таке, батьки почали боятися за здоровя своїх дітей, яких вони відпускають на дискотеки, тому вони налаштовані рішуче. Поговарюють що батьки хочуть надіслати колективного листа до генерального прокурора України з проханням захистити їхніх дітей від свавілля місцевих правоохоронців .Отака «передвиборча драма» розігралась вночі з пятниці на суботу у Бершаді за участю стражів порядку!

Далі буде…

Дмитро Процепов, для ”ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

80 ответов

 1. Хочу также отметить тот факт, что братья Розентали размахивая студенческими билетами вопили о том, что они «уже почти прокуроры и им на всех наплевать». Так о каком «наглом» поведении работников прокуратуры может идти речь??? Они по крайней мере уже состоявшиеся прокуроры!!!! И как действительно говорят люди, эта статейка заказная и провокационная, написанная с целю осрамить наших чиновников. Товарищ «БЫВШИЙ ПРОКУРОР» об этом точно знает, так как ни минуты не сомневаюсь в том, что вместе с гражданином П. и Р. постоянно изучают комментарии. Извините за вульгарное выражение но «НАСТРАТЬ В ДУШУ» и попытаться испортить репутацию для высшеперечисленых ребят, а именно товарища В., Р. и П. обыденное дело. Я желаю Вам успехов в вашей дешевой игре, но играя, не забывайте об одном: “Есть ситуации, когда играешь ты, а есть – когда играют тебя” (с).

 2. Читая новые комментарии, даю 100 % гарантию, что пишут их работники Бершадской прокуратуры. Хочу отметить, что делают они это в свое рабочее время и по интернету, который оплачивается им из государственного бюджета Украины, и получают эти работники Бершадской районной прокуратуры зарплату тоже из государственного бюджета Украины ( в своих комментариях они выражались, что зарплата у них не маленькая и устроить пьяный дебош за эти средства они тоже могут, что они успешно и сделали). И хочу обратить их внимание на то, что они как работники органов прокуратуры давали клятву работника прокуратуры, и цитируя из З А К О НА У К Р А Ї Н И а в частности из текста Присяги працівника прокуратури — основные слова работника “вступаючи на службу в прокуратуру, присвячую свою діяльність служінню Українському народові і Українській державі” . Вот и видно как они несут эту службу и дорожат величайшим доверием, которое оказал им этот народ, что их назначили на такие высокие должности.

 3. Правильно пацаны сделали, что прокурорским надавали. Нечего им по клубам ходить, деньгами сорить. А общественное мнение всеровно на стороне детишек будет (Спасибо СМИ за тонны грязи которые ежедневно текут на силовиков) Ведь это нормально в любом государстве, когда представители власти на улицу боятся выйти ))))))))

 4. Это не СМИ тонны грязи льют… это из “правоОхренительной системы”, давно не чищенной, уже через края вываливается…
  с дурным запашком…

 5. Шановні пани бершадські прокурори та їх захисники. Невже ви думаєте що своїми коментарями вам вдастся переконати громадскість що ви невинні жертви,так би мовити бідні ягнятка та ангели.Про те що деякі з вашого колективу мають за правило перебрати лишнього, а потім “пошварнегити” — багатьом людям відомо. Невже ви думаєте що жителям міта та району не знають про єпопею -бійку з міліціантами навесні у славнозвістному “гадюшнику” на день Прокуратури. Це начальство з області про ту бійку не знає.Вас тоді пожурили та цьому все заглохло,як кажуть.
  Але 19 жовтня все вийшло по іншому — ви нарвались на пацанів, а не міліціантів. Історія в Мандарині стала відома громадськості всій Україні та набула резонансу. Про неї мабуть говорить і “весь советський союз” який читає такий сайт як ОРД.Тому вам моя порада будьте мужиками, будьте офіцерами та не викручувайтесь як школярі
  Не повірю що Розенталі такі дурні,без інстинкту самозбереження? щоб першими розпочати бійку з прокурорами. НЕ ВІРЮ ні ОДНОМУ ВАШОМУ СЛОВУ пани офіцери, Наше місто маленьке — де та ким хто працює відомо навіть дітям. Якби ці студенти побили таких саих як вони — то це друге діло.

 6. от прокурорам та їх захисникам мабуть шкода що бершадські корреспонденти-гнилуші у “Мандарин” і гадило не ходять)))
  А прицепова наверно верне від його “добра” що аж сам весь час ходить трохи бухий і заздрить що він лиш носки годен продавати, а більш нічого. Пиши писака, поки ціла с…..

 7. Важко діставалось призначення суддею головному герою подій Рудю О.Г. Вища рада юстиції 13 березня ц.р. відклала розгляд про його призначення суддею до отримання додаткової інформації по деяким фактам “діяльності”, потім 15 травня знову відклала. Зазначено, що кандидатом підготовлено реферат на тему: «Звільнення від кримінальної відповідальності», на який членом Вищої ради юстиції надано негативну рецензію. За результатами перевірки “діяльності” обставини, викладені у заяві гр… стосовно Рудя О.Г., знайшли своє підтвердження.
  Все ж таки Указ ПУ надруковано. Скільки нервів та ще чогось потратив бідолага, а ви хотіли щоб було без “фейерверку”.
  Оригінали документів в форматі PDF за адресою:
  http://www.vru.gov.ua/Docs/PDF_15.05.2012/709_15.05.2012.pdf
  http://www.vru.g ov.ua/content/act/401_13.03_.2012_.pdf

 8. Не знаю яка ситуація склалася хто прав, а хто винен, але хочу сказати одне, що поперше ми всі люди. Кожна людина має право на працю і на відпочинок. “ПРОКУРОРИ” при повноваженях коли вони в робочих кабінетах в робочий час, а за межами кабінетів і не в робочий час вони такіж громадяни країни, як і всі. Де написано!, що їм неможна відвідувати місця, де збирається молодь і відпочиває там?… В них, що немає друзів, родичів і вони похилі люди, які сидять і дивляться вдома телевізор. Інше питання, в робочий час при повноваженнях…
  Видно по коментарях, що стаття дійсно ЗАКАЗНА і напевно ті прокурорські щось роблять, що їх всякий П….. хоче в “гімно” втоптати…

 9. Родителям этих ребят нужно не письма писать — не поможет, а что-то другое предпринимать из арсенала О.Ляшка.

  Оно-то, конечно, правильно, но я сильно сомневаюсь, что их можно напугать голой жо-оу, задницей

 10. Для очистки совісті, якщо вона у Вас є, поцікавтесь у адміністратора, персоналу “Мандарину” скільки разів Розенталі і подібна їм молодь вчиняли шабаш у цьому закладі? Рано чи пізно це повинно було статися (не важливо з ким). А привязка прокурорів — це ознака вашої давньої “любові” до них. Якщо когось попросять з роботи, тоді вже нап’єтесь по-справжньому- можна у ”Мандарині”

 11. До відома громадськості,яка розуміє чорний гумор.
  Оперативна служба бершадських козаків проводить паралельне розслідування дебошу в кафе-дискотеці “Мандарин”
  Як випливає з попередніх коментарів,за версією прокуратури подіїї відбувались таким чином:пан Рудь О.Г. запросив біля 20 представників правоохоронних органів Бершадського та інших районів Вінницької області на банкет з приводу призначення його на посаду судді Крижопільського району Вінницької області.З 16 годин дня до 23 години запрошені пригощалися різноманітними наїдками запиваючи їх мінеральною водою.Спиртних напоїв ніхто НЕ ВЖИВАВ.
  Після безалкогольної трапези вони пішли потанцювати на молодіжну дискотеку.
  По версії працівників прокуратури на них напали та побили відвідувачі дискотеки,під час “знущання” молоді над правоохоронцями було пошкоджено майно кафе.
  Цю версію,як едину відпрацьовують перевіряючі по факту інцидента.
  Щоб ця версія була правдоподібна в очах громадськості на свідків та учасників відбувається психологічний тиск. Для збереження честі мундиру,прокуратура намагається перевернути всі події “з ніг на голову” та подати громадськості версію що головними винуватцями які “винесли сміття з хати” являються писаки з оперативного відділу Козацького полку

  .За таким самим сценарієм відбулось знаходження “крайнього” у справі незаконного відчуження державного майна ( комплекс будівель старої міліції по вул.Радянській 2)на користь начальника міліції Василя Андрущенко.В тому випадку Євдокія Петрівна наполягла та виконала всі дії для “прихватизації” начальником міліції державного майнапід виглядом житла.За що ії притягнуто до кримінальної відповідальності а справа знаходиться у суді по звинуваченню її у зловживанні посадою.
  А правоохоронці-прихватизатори залишились “білими та пухнастими” та залишились на своїх посадах.

  PS.Оперативний відділ Козацького полку продовжує паралельне розслідування даних інцидентів.

 12. дмитро, то які все ж носки в моді в колекції зима-весна 2013 року?

 13. Господа прокуроры Бершадской районной прокуратуры и их защитники, посмотрите сколько эта статья собрала откликов в интернете и сделайте умозаключение, что это не первое такое событие в вашей жизни, как пьяный дебош, не пройдет тихонечко и не замечено. Эта статья бьет все рекорды по посещаемости и количеству комментариев, так что простому украинскому человеку, наверное не все равно, как вы , офицеры Бершадской прокуратуры, позволяете себе устраивать пьяный выходки на виду у всех людей района. Вас же трезвыми днем с огнем не сыщешь, вы бы у себя на здании Бершадской районной прокуратуры написали бы свою индивидуальную вывеску распорядок дня, когда в какие дни и часы рабочие вас, заслуженные работники, можно застать на рабочем месте трезвым. А то для всего Бершадского района это уже головоломка или кроссворд, кто из Вас сегодня будет вести прийом жалоб от населения трезвым.

 14. Таварищ ахтор ви так і нє отвєтили: чи були ви на міланських нєдєлях моди? То які там носки в моді?

 15. Загальновідомо, що в прокуратурах працюють діти багатих батьків, адже аби потрапити на роботу навіть до районної прокуратури треба заплатити чималенький хабар. А бути дитиною багатих батьків ( за незначними винятками) як показує життя- це означає бути тупим неосвіченим бараном з купленим дипломом, але при цьому самовпевненим, зверхнім, ледачим, далеким дуже від прокурорської роботи, безмежно цинічним, жорстоким, таким, що на кожному кроці бере хабарі ( аби відшкодувати сплачене за посаду і собі якусь копійку заробити).Цинічні і ганебні вчинки таких тварин не тільки позорять, а й руйнують нашу Державу, безкарність пихатого придурковатого прокурора, який всім ще й погрожує: ” Посаджу всіх!” поселяє зневіру в правду, в добро наших діточок, які дорослішають і починають розуміти — що кругом бардак, все купується за гроші, а поняття честі, совісті, допропорядності — далекі від реалій життя, адже кругом- хабарі, все купується і продається. Геть з посад тупорилих п”нтол — їм не місце в прокуратурі! Хай живе справедливість!

 16. Господа прокуроры Бершадской районной прокуратуры вы наверное забыли или наверное вам это даже и не интересно, что свою заработную плату вы получаете из государственного бюджета Украины, а государственный бюджет Украины пополняется налогами и отчислениями, которые делают простые смертные люди. А вы начитаете открыто хамить людям, которые зарабатывают средства на вашу заработную плату. Или вам на свою зарплату наплевать, вы же наверное не на зарплату живете ? Вы бы вместо пьянства и дебоша, хотя-бы обратили внимание на хозяйственное состояние города в котором вы работаете и живете. Посмотрите вокруг себя, какие в городе ужасные дороги, как после военной оккупации, посмотрите какая вокруг темень, нигде нет ни одного фонаря с рабочей лампочкой электрической, сегодня вечером, чтобы добраться к избирательному участку, надо пробираться через кромешную тьму, или это вам выгодно, чтобы никто не видел в темноте ваших пьяных дебошей.

 17. розенталів у прокурори!!!!!

  хай наведуть лад у районі, слава розенталям!!!

  рибак — наш атаман!!!

  процепову — Пулицерівську премію !!!!!

  Ура, ура, ура

 18. Ну, що тут казати. Як зазвичай у нас бува. Поговорили та й забули 🙂

 19. Ты наивное создание которое верит прессе, чтож мне тебя жаль, может быть ты и в деда мороза вериш? Ты говориш “Я прочитал статтью, мне все понятно” — а если на заборе написано “ТЫ Л*Х” ты в это тоже повериш? Честно, напоминаеш бабку которая сидит возле подъезда и всем глаголит “Я ВСЕ ЗНАЮ! МНЕ ВСЕ СКАЗАЛИ ТРЕТЬИ ЛИЦА, А Я ИМ ВЕРЮ ОНИ ПРАВЫ”. И объясни как можно знать политику структуры, чем они занимаются непроработав в ней не одного дня… Тоже самое что я буду кричать “ТАКСИСТЫ СВОЛОЧИ, ВСЕ ДО ПОСЛЕДНЕЙ КОПЕЙКИ ЗАБИРАЮТ, ХОТЯ Я ПРОЕХАЛ 2км… 21 грн заплатил”
  Смех да и только…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ