Человек не терпит насилия!

Таможня забирает добро обратно. Бензина.НЕТ

Органы Государственной таможенной службы Украины остановили таможенное оформление бензинов. Вместе с тем импорт дизельного топлива проходит в обычном режиме. Об этом OilNews сообщили импортеры нефтепродуктов, заявив, что оформление было остановлено в 14.00 пятницы 19 октября. По состоянию на утро 22 октября с проблемой таможенного оформления бензинов столкнулись все основные поставщики: ОККО, WOG, “Параллель”, “Аси-ойл”, “КЛО” и другие. Нефтетрейдеры сообщают, что до сих пор не получили внятного объяснения от таможенных органов о причинах возникших проблем. Также таможня пока не предоставила изданию комментариев о сложившейся ситуации.(http://ubr.ua/market/industrial/zagranichnomu-benzinu-perekryli-dostup -v-ukrainu-172560)

Семья накладывает лапу? Риторические вопросы начинают конкретно надоедать…

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Лисичанський НПЗ “ЛинІК” минулого місяця ТНК-ВР продано. Луганський губернатор-сутенер Гальонка в”якунув, що Фірташу. Збрехав, як звичайно. Сім”ї і Ахметову. До цього НПЗ два роки то стояв, то працював за зовнішньоекономічним давальницькими схемами на Росію, то — знову стояв. Причина — російське експортне мито призводило до того, що ПММ не міг тут конкурувати з білоруськими і литовськими. Умови поновлення переробки — введення Україною імпортних мит на ПММ. “Танкістам” не пішли назустріч. Сьогодні у НПЗ такі власники, що їм — підуть. Закриють краник “Євро-4 та 5” і будемо їздити на лисичанській бодязі від Януковичів. Суки неукраїнські. Бл-ді.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ