Человек не терпит насилия!

ДТП, яке вчинив Василь Чубак (звернення батька загиблого))

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
ТА МЕШКАНЦІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Звертається до Вас батько загиблого адвоката Михайла Гринчака.
Ніколи не думав, що буду виносити свій біль, своє горе на загальне обговорення. Але лицемірство людини, через яку загинув мій син, немає меж.
До 02 листопада 2011 року мій син Гринчак Михайло працював заступником директора з правових питань Торгівельно-розважального центру “Подоляни”.
02 листопада 2011 року Гринчак М.О. загинув під час дорожньо-транспортної пригоди на 375 км. траси “Київ-Одеса” в районі смт. Ширяєво. Вказана ДТП сталася під час робочого відрядження мого сина. Автомобіль Lexus LX-570 реєстраційний номерний знак ВО 0170 АТ здійснив зіткнення з автопоїздом, який рухався в попутному напрямку. Причина ДТП — порушення правил дорожнього руху водієм автомобіля Lexus LX-570.
Разом з моїм сином в автомобілі Lexus LX-570 перебували ще три особи, зокрема, Чубак В.В., Грещук Т.Г.
Гринчак М.О., який сидів на передньому пасажирському сидінні автомобіля, отримав травми несумісні з життям, від яких помер на місці ДТП.
В даному ДТП також серйозних травм зазнав Василь Чубак. Інші пасажири майже не травмувались.
Кримінальна справа порушена за фактом ДТП та розслідується правоохоронцями Одеської області.
Незважаючи на те, що в матеріалах кримінальної справи наявний цілий ряд доказів, які підтверджують, що в момент ДТП автомобіля Lexus LX-570 керував В. Чубак, кримінальної справи щодо нього станом на сьогоднішній день не порушено.
Тому, нестерпно боляче читати брехливі заяви В. Чубака про політичне переслідування, а також заяву Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) про тиск на члена їхнього правління та кандидата в народні депутати до ВРУ по 167 мажоритарному виборчому округу В.Чубака.
Якщо такий тиск є, то чому до цих пір проти Василя Чубака не відкрита кримінальна справа за скоєне ДТП, в якому загинув наш син? За фальсифікацію обставин ДТП? Чому ігноруються факти, встановлені в двох комплексних експертизах? Адже, за неофіційною інформацією, згідно висновків цих експертиз на час аварії автомобілем керував саме Чубак В.В.
Чому? Мабуть тому, що не на В. Чубака тиснуть, а він, використовуючи свої особисті зв’язки та заручившись підтримкою народного депутата України Кінаха А.К., помічником якого він є, в будь-який спосіб чинить перешкоди об’єктивному та неупередженому розслідуванню кримінальної справи.
Прикро, що діючі народні депутати обирають собі таких “достойних” помічників і компаньйонів по бізнесу, а потім всіляко їх захищають, використовуючи усі методи впливу для того, щоб протягти їх у Верховну Раду.
Мені відомо з неофіційних джерел, що з моменту порушення справи слідчим не було проведено жодної слідчої дії за участю Чубака В.В. Кажуть, що на виклики до слідчого, він абсолютно не реагує.
В. Чубак готовий за будь-яку ціну іти до наміченої мети. Аварія, в якій загинув мій син, для нього лише прикрий випадок. Але й цю аварію він намагається використовувати у своїй піар-компанії.
Сьогодні я маю лише одне бажання — справедливе розслідування кримінальної справи та справедливий суд над винуватцем ДТП. Проте від кримінальної відповідальності В. Чубак намагається заховатись у стінах парламенту.
Я ВІРЮ, ЩО В УКРАЇНІ Є СПРАВЕДЛИВІ ТА НЕПІДКУПНІ МІЛІЦІОНЕРИ, ПРОКУРОРИ ТА СУДДІ, А УВАГА ГРОМАДСЬКОСТІ ДО РОЗСЛІДУВАННЯ ОБСТАВИН АВАРІЇ В ЯКІЙ ЗАГИНУВ МІЙ СИН МИХАЙЛО, ДОПОМОЖЕ ЇМ ОБ’ЄКТИВНО ЗАКІНЧИТИ РОЗСЛІДУВАННЯ КРИМІНАЛЬНОЇ СПІРАВИ ТА ПРИТЯГНУТИ ВИННУ ОСОБУ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

07.10.2012
Батько загиблого Гринчака Михайла,
Гринчак Олег Миколайович
(с. Кудринці, Борщівський р-н., Тернопільська обл.)

Опубліковано в газеті «Вільне життя плюс», №80 (15400) від 10.10.2012 р.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

32 ответа

 1. все повішали на водія, позбавили прав на певний термін, дали іспитовий строк, стягнули 200 тис. грн., хотя можливо й більше. Але якщо в машині був Чубак, Грещук та Гринчак то дивно водія Грещука не посадити за кермо. Чубака не виправдовую, тому що він гнилий, але…

 2. Олег Николаевич. Я лично знал Мишу, чудесный был человек и я всегда удивлялся, что держит его возле Чубака? Наверное только возможность хоть как то зароботать на жизнь? Чубака знаю уже пять лет и за всё время НИ ОДИН из людей к нему приближенных в той или инной степени ни разу ничего хорошего о онём не сказал. Бог ему судья.

 3. Цікаво , як довго його інфініті буде цілим…..???? хто наступний буде сидіти з боку чи їхати у зустрічній машині…???як показує практика кожні два роки Василько герой дтп……

 4. це є нелюд. Працівники Подолян для нього пусте місце. Хіба він скотина знає як живуть люди. Хіба його жінка , теж бізнес леді , знає про людські долі. Хотіли прийняли на роботу. Хотіли вигнали. Такого хамства ще треба пошукати. Нічого , ще на їхні плечі буде меч.Людські сльози марно не минуть.

 5. Горе законодавцям несправедливим,
  та писарям, які пишуть на лихо,
  щоб від правосуддя усунути бідних,
  і щоб відняти права від убогих народу мого,
  щоб стали вдовиці здобичею їм,
  і пограбувати сиріт…

 6. Бог сказал: «Бойся слез обиженного тобой человека, ведь он будет просить меня о помощи, и я помогу».

 7. Так Василь козел рідкісний! Але до відповідальності його ніхто не засудить, бо грошей має ще трохи

 8. А як почувають себе брехливі чубакові жополизи? Невже вони не розуміють, що за все доведеться відповідати?

 9. Совісті в людини нема нікрапельки!!!!!!!!!!!!!! Ще заявляє про політичне переслідування… КАМАЗ не випадковість??? Ти ще смієш робити з себе жертву? Вгробив дитину через свої амбіції дурні і ще плачешся??? А рідні вже рік сльози лиють на твою голову!!!!!!!

 10. Надіятись на совість самого Чубака марно. Хіба він не розуміє, що за його брехню постраждають його ж діти. Чи йому власні діти байдужі, як і та дитина, яку загубив?

 11. Не сумнівайтеся, Чубак буде покараний. Він свою дорогу вистеляє брехнями, безумством і марною пишнотою,словоблудством своїх помічників. А таким речам завжди приходить кінець. Буде кінець отим усім брехням. “Знищення та зруйнування й спустошення буде.”

 12. Отаке смiття украiнське як василь чубак( навiть не хочу писати з великоi букви) лiзе до Верховнои Ради, щоб захистити свою шкiру……. Вбив дитину батькiв, лишив дружину чоловiка, а маленького синочка-Михасика батька, якого вiн нiколи не побачить………
  Дорогi моi земляки!!! Не вiддавйте своi голоси за вбивцю, нехай його покарають, як звичайного украiнця!!!! Не дайте йому депутатськоi недоторканностi!!!!БУДЬТЕ ЗАВЖДИ ЧЕСНИМИ ПЕРЕД СВОЕЮ СОВIСТЮ И ПЕРЕД ЛЮДЬМИ!!!

 13. Сторонній прохожий

  Здавалось би: життя синонім слова «щастя», та про щастя вже не йдеться, коли життям обдарований ти сам, а близькому урізано відведені години. І ким? Таким же смертним, таким же як усі ми ззовні, проте зсередини гнилим, зіпсутим та запроданцем темносилим…. ось так народжується зло…
  І скільки оте поріддя, на прізвище Чубак з іменем Василь, на себе зухвало викликало злив болю чужого життя…без числа….без кінця і строку… І вже така гора на йому біди людської; горя цілої родини; болю втрати сотень молодих сердець, які дружили і любили; сліз змучених переживаннями за зростання сина батьків і молодої птахи-дружини з уже пораненими крилами; майбутні питання дитини про тата, якого впізнаватиме лиш по фотографіях….
  Не стороннім прохожим бути, не відсторонюватись від питань, які ставить всім нам саме життя: чи вправі ми закрити очі на це зло зі шлейфом болі, чи вправі відвернутись з байдужістю сторонніх прохожих…і врешті чи вправі мовчки погодитись з тим, що сьогодні роблять з кимсь, а завтра??? А завтра це може статись з кимсь із нас за мовчазної участі сторонніх прохожих життя….

 14. НЕУЖЕЛИ В УКРАИНЕ ВСЕ ПРОДАЖНЫЕ???????? КАК ЧУВСТВУЕТ СЕБЯ КАЖДЫЙ ЧЕЛОВЕК, КОТОРЫЙ ДАЛ ЛОЖНЫЕ ПОКАЗАНИЯ???? ПОБОЙТЕСЬ БОГА, ВЕДЬ ЗА ВСЕ ПРИХОДИТ РАСПЛАТА. ДЕНЬГИ, КОТОРЫЕ ВАМ ДАЛИ ЗА ЛОЖЬ БУДУТ ЖЕЧЬ ВАМ ВСЕ ТЕЛО И ДУШУ ДО КОНЦА ВАШЕЙ ЖИЗНИ.

  А ЧУБАКБРА БУДЕТ НАКАЗАН ОСОБЕННО. ЗА НЕГО БУДУТ РАССЧИТЫВАТЬСЯ ЕГО ДЕТИ, ВЕДЬ ОН УБИЛ ЧУЖОГО РЕБЕНКА И БОИТСЯ В ЭТОМ ПРИЗНАТЬСЯ!!!!!!

  ЛЮДИ! ПОДУМАЙТЕ, СТОИТ ЛИ ГОЛОСОВАТЬ ЗА ТРУСА И УБИЙЦУ???? ПОТОМУ ЧТО ПОТОМ ЖАЛУЕТЕСЬ НА СВОЮ ВЛАСТЬ, КОТОРУЮ САМИ ЖЕ ВЫБИРАЕТЕ………..

 15. Вся громада тернопольщини повінна знати і передати іншим. що Вася е злочинцем і покідьком.
  Таким тварюкам ЧУБАКАМ не місце у Верховній Раді. Не помиліться — роблячи ВИБІР!
  СЛАВА УКРАІНІ!!!

 16. “Людина нікчемна, чоловік злочинний, він ходить з лукавими устами,
  він моргає очима своїми, шургає своїми ногами, знаки подає пальцями своїми,
  в його серці лукавство виорює зло кожночасно,сварки розсіває,-
  тому нагло приходить погибіль його,буде раптом побитий-і ліку нема!……

  Свідок брехливий не буде без кари,
  хто ж неправду говорить, загине.”

 17. Весь рід Чубаків гнилий до коренів. Один- нап”ється і людей калічить або вбиває (це не перше ДТП за участі В. Чубака), інший- живе на дві сім”ї, а третій- наркоман і бидло. СМІТТЯ, А НЕ РОДИННА.

 18. Чубак — хробак: слизкий і мерзенний. Мені соромно, що він є моїм знайомим. Для нього брехня — це норма життя. Шкода молодого хлопця, життя якого він згубив. Мої найщиріші співчуття родині.
  P.s. Він не лише хробак, а й слабак і боягуз. Боріться і подолаєте!!!

 19. Я ВІРЮ, ЩО В УКРАЇНІ Є СПРАВЕДЛИВІ ТА НЕПІДКУПНІ МІЛІЦІОНЕРИ, ПРОКУРОРИ ТА СУДДІ, А УВАГА ГРОМАДСЬКОСТІ ДО РОЗСЛІДУВАННЯ ОБСТАВИН АВАРІЇ В ЯКІЙ ЗАГИНУВ МІЙ СИН МИХАЙЛО, ДОПОМОЖЕ ЇМ ОБ’ЄКТИВНО ЗАКІНЧИТИ РОЗСЛІДУВАННЯ КРИМІНАЛЬНОЇ СПІРАВИ ТА ПРИТЯГНУТИ ВИННУ ОСОБУ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

  …а я в это УЖЕ не верю и вам не советую тешить себя иллюзиями…в украине живем, не в европе..увы..мои вам соболезнования…

 20. Я теж надіюсь, що Господь покарає Чубака. Але, люди, будьте людьми! Не майте страху перед нікчемами, говоріть правду, добро називайте добром, а зло-злом. Забагато в нашій Україні розвелось покидьків. І тільки правда їх здолає. Правда-це велика сила. Тільки з правдою у нас буде закон і справедливість! Люди, це Вам під силу!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ