Человек не терпит насилия!

ЧЕРНЫЙ СПИСОК ФИРМ ОДЕССА

к вашему вниманию предлогается черный список фирм который кидают или своих сотрудников или клиентов .Прошу вас если коментируете приводить факты

Оцените материал:
54321
(Всего 3, Балл 3 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

189 ответов

  1. Урки зі Слободки, так звані бізнісмени, спочатку крадуть в простих людей, а віддавати не хотять. А потім проводять над безневинними людьми експеременти щоб все забули. А все закінчується смертями адекватних людей. Червиве падло. З шершавим язиком. Прочитали?

  2. Чому в США господарі не востонавлюють свої биті автомобілі, які побували в ДТП? По перше: в Америці дуже дорогі послуги майстра по ремонту авто, які коштують від 100$ за одну годину.. І це не рахуючи ціни на кожну нову поміняну запчастину. По друге: це легше здати авто на утелізацію чи на аукціон лохам. Отримати страховку і купити нове авто на виплату. По третє: в США не реально переоформити бите авто з ДТП після ремонту і пройти ТО. Це аварійне авто і переоформляти заборонено по Закону і ПДР. І четверте: існує не гласне правело автомобіліста, не використовувати авто після ДТП., так як в цього авто погана аура і накопичена негативна енергія негативних емоцій постраждалих в цьому авто під час ДТП. Страху і болю що пиредалась з емоціями посажирів і водія авто. А з смертю в цім авто, це повний аут для нового господаря авто.

  3. В США на таємних охороняємих автоплощадках стоять і гниють десятки тисяч нових автомобілів без пробігу, які не змогли продати в автосалонах, по причині постійних надходжень нових моделей різних марок під реалізацію. Саме цікаве те що власники цих автосалонів, на авто з площадок, знижувати ціну і реалізовувати категорично не хотять. Бо їм не вигідно. Вони не можуть повернути раніш влоджені гроші ті авто. Хай ліпше гниють, але ціни не зменшимо.

  4. Якщо у Вас з дитинства в Душі присутній Господь і ви підтримуюте його Заповіді, то це значить що Господь опреділив і керує вами і вашою Долею. Дає вам сили витримати і боротись зі злом що несуть вам деякі люди з чорною душею з вашого оточення. Всі правельні ваші дії, від волі Господа , підтверджуються Силами Небес і Природи. Якщо, якась чорна душа, вам готовить підлість , вас попереджують звірі, тварини, птахи. Вам предначертано допомагати людям що оточують вас. А людей з чорною душею, Господь і Сили Небес, Землі, Води виводить на правильну дорогу і указує правельний путь, попереджуючи їх.

  5. Люди з чорною душею. Війна на тереторії України! Сотні тисяч гектарів лісових, паркових, польових насаджень знищено.. І що ми маємо?. Комерційні, новорічні розпродажі. Машини зрізаних під корінь саджанців ялинок, сосни і інших цінних порід дерев. І все це тільки заради наживи. В цих хрестопродавців даже серце не заболіло і рука не дрогнула. Готові нищити все в Україні. Після них, даже трава не рости. Як будто вони і їх діти на землі України проїздом. Чисто рашиська нечесть. Готові все нищити. Готуйтесь! Господь і Сили Природи вас покарають. Вас і ваших дітей, які замішані в цих злочинах проти Природи..

  6. Якась дуже не зрозуміла ситуація коїться в Одесі з деякими бізнесменами. З початком вторгнення російських окупантів на території України ці підприємці розпочали будівництво, розширення свого бізнесу. І це в той час, коли ДРГ ворога дійшли до Скодовська і були знищені ЗСУ. І це в.той час коли рашиські ракети, шахеди літають і падають на Одесу.. Звідки така впевненість що не прелетить? Я роозумію будівництво ЖК. Це за кошти вкладників. А що часний бізнес? Обично вкладають в товар а не будівництво. Чи вони розуміють що їх не тронуть при любі владі? Чи вони страхуються родичами при владі і бізнесі в московії? І я не бачу , якоїсь великої ініціативи і бажання допомагати ЗСУ. Та і ппрсто повертати борги.

  7. Просто, людина з широкою душею. Людина 2017 — 2023 року. Бізнесмен, «меценат» . Все вспіває! І рибку з’їсти і плотно посидіти. Людина з чуйкою в ……. . Почалась війна і почалось будівництво, розширення особистого бізнесу. Звідки така впевненість? Одеса. ІНТЕРНЕТ магазин Мортелеком. Антон Дергачов, дитя обкомовської номенклатури. Ніколи не вірте і не довіряйте людям, які з наглою усмішкою дивляться вам в очі І подають вам руку. В них в душі підлість. Да Антон Дергачов, ну просто одеський гусар. На початку 2017 року подарував свої дружині дорогу, на той час, іномарку. Хундай Тусон, колір Снігова королева. Та от не задача. В той же час 2017 року на початку січня з офіса пропали документи і ключі на отримання з портової стоянки- бази автомобіля Хонда Тусон, які були доставлнені кур’ єром Нової пошти на рецепшен. Ці документи призначалися, як подарунок на 50 річчя охоронцю, який з іншої організації. От це щастя привалило гусару. І тут чомусь секретарша звільнилась, яко би виїхала на ПМЖ в Білорусь. Антоша 5 років тікав на початку року на відпочинок за кордон щоб ніхто не задав дурного питання. Де документи, Де машина? Зробили хитро. Покаталися і продали. А замість, купили таку саму модель, тільки іншого кольору. Тобіш в свідків параноя. Натравили сімейкою на людину, слобідських наркоманів щоб людину зробили неадекватом, щоб забрали в/ посвідчення. Щоб забув. Неодноразово посягання на вбивство. От біда не получилось. І так не повернув. Ні гроші, ні машину. Це того що криша, кавказці? Всіх підкупив і підмазав. Це ж, якою низькою людиною потрібно бути. ?

  8. Мортелеком . Документи на нове авто Хундай на початку 2017 року через Нову почту так і не надійшли до отримувача і пропали на рецепшені фірми. Антон Дергачов! А той пакет з документами на авто, був власністю Президента України. Антон Дергачов, а що ти разом з сім’єю робив на міжнародному ППр 26. 01. 24 р. з намаганням виїхати за кордон.? Після попередньої статті.Як же твій бізнес? Пора в ТЦК.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ