Человек не терпит насилия!

ЧЕРНЫЙ СПИСОК ФИРМ ОДЕССА

к вашему вниманию предлогается черный список фирм который кидают или своих сотрудников или клиентов .Прошу вас если коментируете приводить факты

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 3 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

161 ответ

  1. .- Силами службы безопасности почтовой компании Джаст Ин, мошенник пытавшийся завладеть посылками на сумму 750 000 грн., задержан ,передан полиции и в настоящий момент сидит в СИЗО .

  2. Чому авто- битки з США такі дорогі в Україні.? Хоча на кожному ремонті понівеченого авто , так звані майстри по ремонту, під ключ, мають чистого доходу від 10 000 $ . не рахуючи коштів на замінені нові деталі.. А тепер, Увага! Чому реалізатори битих авто з США І інших країн не предоставляють покупцю Сертефікат дозволу на право подальшого використання авто після ДТП в США і проходження цього авто ТОгляду фахівцями в Україні ? А-то, окрім кілограмів шпакльовки, деякі.авто при експлуатації лопають на декілька частин і рухаються боком. За покалічених і убиєнних в нових .ДТП від таких авто, я вже не говору.

  3. Покажінь мені хоч одного еврея з Одеси, який повернув би здобуте обманом, долг чи викрадене?

  4. В Одесі назріває чергова афера в новобудовах. Застройщики отримали кошти громадян за житло , але ключі від квартир віддавати не спішать. Затягують здачу. Якоби » Облагороджують територію» Прикриваються причиною б/д. Одно слово, ждуть «асвабадітєлєй» Не дають власникам оформить докуманти на житло. Я маю думку що забудовники ждуть моменту прокрутить аферу з продажем квартир по другому разу.

  5. Цікаво, де поділися коментарі за 2017 рік і інші що розкривали випадок викрадення , підробка документів (підписів) і викрадення авто з бази автосалону в Одесі ? А це вже кража на суму біля 25 000 доларів? А якщо включити лічильник за 5 років, то крадіїї можуть залишитись з голою срукою.

  6. Хорошо прикидатись Дурачками в кармане з мільйонами, вже 6 рік. Коли ви вже понажираєтесь.?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ