Человек не терпит насилия!

на що витрочає гроші бандит БУРА — Халаменда Ігор як депутат міської ради

Сьогодні на черзі витрати депутата Ігоря Халаменди, які становлять 37 500 грн. З них 16 000 грн. надано в якості матеріальної допомоги громадянам.

2500 грн. депутату виділено, але ще не профінансовано, на господарські проблеми.

10 000 грн. Ігор Халаменда спрямував на придбання будівельних матеріалів для школи СШ №1 і 1500 грн. на закупівлю будівельних матеріалів для облаштування приміщення ЗШІ №1.

1500 грн. використано для придбання та встановлення металопластикових вікон в службових приміщеннях Фонду комунальної власності.

1000 грн. виділено ДЮСШ №3 на розвиток тхеквондо ВТФ та діяльності спортивного клубу «Золотий дракон». 3000 грн. надано Хриплинській ЗШ для придбання комп’ютерної техніки. Однак ці кошти ще не профінансовані фактично.

Також виділено, але недофінансовано 2000 грн. міській дитячій клінічній лікарні на придбання та встановлення металопластикових вікон для стаціонару лікарні.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

16 ответов

 1. У протистоянні нового та старого орендарів центрального продуктового ринку Івано-Франківська з’явився перший потерпілий. Голова міста Віктор Анушкевичус хвилюється за своє життя.

  Минулого тижня, в середу, в кабінеті міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса стався ганебний акт мордобою. Депутат міськради від Партії регіонів, бізнесмен Ігор Халаменда, відомий в певних колах під прізвиськом Бура, увірвався до кабінету мера і побив присутнього там івано-франківського бізнесмена Романа Калина, відомого в певних колах під прізвиськом Ланц. Міський голова не розгубився: він викликав міліцію і написав заяву до СБУ.
  За словами мера, пан Халаменда, увірвавшись до його кабінету, вигукував, що у нього відбирають базар, а тоді безпідставно побив керівника фірми “Вотум” пана Калина і пригрозив, що уб’є міського голову пана Анушкевичуса.

  Як згодом стало зрозуміло, надзвичайно емоційну реакцію Ігоря Халаменди викликало рішення міськвиконкому від 19 липня цього року про те, що критий ринок на вулиці Дністровській, 5, який орендує в облспоживспілки ТзОВ “Торговий сервіс” (співвласник — депутат Халаменда), передається в оренду ТзОВ “Торговий дім “Горгани” (співвласник — надвірнянський бізнесмен Володимир Олійник).
  В усій цій історії найприкріше за бізнесмена Романа Калина, який просто, як то кажуть, попав під роздачу, опинившись у недобрий час у недоброму місці. На його місці міг бути кожен…
  Зрештою, хто дасть гарантію, що під час протистояння нового і старого орендарів, яке загрожує перерости навіть у силове захоплення критого ринку, не постраждають ще й інші сторонні та безневинні особи? Міліція мовчить.
  Впродовж двох днів після згаданого мордобою у мерії одна за одною відбулися прес-конференції. Спершу представники партії Регіонів і ТзОВ “Торговий сервіс”, а потім міський голова Івано-Франківська спробували пояснити ситуацію, яка склалася довкола центрального продуктового ринку.
  Пояснення обох сторін залишили відкритими багато запитань і разом з тим засвідчили, що всі учасники конфлікту перебувають у стані панічного страху. Регіонали, які пов’язують теперішню зміну орендаря критого ринку із недавнім замахом на життя співвласника ТзОВ “Торговий сервіс” Ігоря Халаменди (невідомі стріляли у нього ввечері, 29 квітня), застерігають від нового Чикаго в Івано-Франківську. Голова міста Віктор Анушкевичус написав заяву в СБУ, в якій просить вжити заходів щодо забезпечення його безпеки і навіть, кажуть, потурбувався про те, щоб вивезти свою родину за межі міста. Подейкують, що і надвірнянський бізнесмен Володимир Олійник, співвласник ТзОВ “Торговий дім “Горгани”, яке відтепер орендує критий ринок, так само найняв охорону.
  Чи не означає все це, що й покупцям, які ходять на центральний продуктовий ринок Івано-Франківська, час одягати бронежилети?..

  “Якщо подивитися на ту структуру, яка зі Львова намагається пустити коріння на Івано-Франківщині, то скажем прямо: там шлейф дуже є неприємний, сліди криваві там тягнуться…”

  Чи буде в Івано-Франківську новітнє Чикаго?
  На прес-конференції, яку проводили регіонали в конференц-залі готелю “Надія”, на жаль, не був присутній сам депутат Халаменда. Головним речником та інтерпретатором подій довкола ринку виступав його колега по партії та депутатському корпусу, журналіст Богдан Федьків. Ображену рішенням міськвиконкому сторону представляв так само депутат міськради, голова міського осередку Партії регіонів та директор ТзОВ “Торговий сервіс” (тобто водночас партійний керівник та підлеглий по роботі Ігоря Халаменди) Ігор Дутка. У ролі “важкої артилерії” виступав народний депутат Верховної Ради 5-го скликання Володимир Личук, компанію якому мав скласти ще один колишній нардеп Ігор Зварич, але на прес-конференцію він віртуозно спізнився.
  “19 числа, без підготовки, з порушенням любих регламентних документів Віктор Андрюсович Анушкевичус виніс на виконком рішення, щоб передати центральний продуктовий ринок львівській структурі — Торговий дім “Горгона”, — саме так, можливо, навмисне обмовившись, назвав нового орендаря Ігор Дутка. — Як це можна було зробити, ми не розуміємо. На сьогоднішній день “Торговий сервіс” має діючий договір до 2022 року, який ніхто ніколи в суді не оскаржував. Коли ми (з депутатом Халамендою — авт.) в п’ятницю зранку прийшли до мера, мер пояснив так: до мене приїхали люди і сказали, що вони з вами всьо порішали… А ми ж ніби живі-здорові пока”.
  Масла у вогонь підлив Богдан Федьків, який назвав замах на життя Халаменди і рішення міськвиконкому про призначення нового орендаря ринку ланками одного ланцюга. “Це був акт, прелюдія, нема людини — нема проблеми, — говорив він про квітневі постріли в Халаменду. — Якщо подивитися на ту структуру, яка зі Львова намагається пустити коріння на Івано-Франківщині, то скажем прямо: там шлейф дуже є неприємний, сліди криваві там тягнуться… Я мерові сказав, що це не просто бізнесова справа, за цим стоїть щось більше: кримінал і політика. Я його попередив, що крайнім буде він, і за наслідки відповідати буде персонально він”.
  Володимир Личук пообіцяв залучити до вирішення ситуації навколо критого ринку186 народних депутатів, які, за його словами, підпишуть запит до всіх державних структур — прокуратури, МВС, СБУ, які будуть перевіряти діяльність франківського мера.
  “Я не розумію, чим займається Анушкевичус: політикою, господаркою? — говорив пан Личук. — Хто він такий є? В мене було кілька цікавих моментів, коли я міг Анушкевичуса поставити на місце помахом пальця. Позиція Анушкевичуса мені сьогодні залишається незрозумілою. Що він надумав зробити з центральним ринком Івано-Франківська? Що він, чекає Чикаго в Франківську? Не розумію”.
  Після згадки про Чикаго в інтонаціях Ігоря Дутки з’явилися панічні нотки. “Ми боїмося кожен день за наші сім’ї… Нас просто мають розстріляти, — говорив він. — Бо як по-інакшому це ще можна зробити? Чи ви хочете, щоб в нас стала друга “Озерка” (дніпропетровський ринок, який захоплювали штурмом люди російського авторитета Курочкіна — авт.) в Франківську? Ви знаєте події, які після цього відбувалися, Бориспольське шосе…”.
  Холоднокровність зберігав тільки Володимир Личук. “Я хотів би сказати, хай би в мене щось попробували відібрати”, — мимохідь зауважив він.

  “Позиція Анушкевичуса мені сьогодні залишається незрозумілою. Що він, чекає Чикаго в Франківську?”

  Меру зробили пропозицію, від якої не відмовляються?
  Наступного дня ситуацію довкола продуктового ринку спробував прояснити мер Віктор Анушкевичус, але, здається, ще більше заплутав її. Рішення, прийняте на виконкомі 19 липня, він назвав “політичним і вольовим”. За його словами, воно було прийняте в інтересах міста і для того, щоб поставити крапку в судовій суперечці за право власності на приміщення критого ринку між територіальною громадою міста і облспоживспілкою.
  “Вже більше 17 років функціонує цей ринок, і місто від цього не отримувало фактично нічого, право власності за собою демонструвала облспоживспілка”, — стверджував міський голова.
  За його словами, після судової тяганини, яка тривала п’ять років, Господарський суд Івано-Франківської області, а згодом Апеляційний суд Львівської області визнали право власності на приміщення критого ринку за територіальною громадою міста. Щоб припинити подальшу тяжбу, мерія заключила з облспоживспілкою таку собі “мирову угоду”, несподіваним пунктом якої стало визнання права облспоживспілки пропонувати… нового орендаря ринку.
  “Облспоживспілка відповідним листом запропонувала надати в оренду приміщення ринку ТзОВ “Торговий дім “Горгани” (місце реєстрації м. Надвірна, серед співзасновників — надвірнянець Володимир Олійник, киянин Андій Гурей, львів’янин Богдан Копитко — авт.), — говорив Віктор Анушкевичус. — Я провів перемовини з керівництвом ТД “Горгани”, і вони дали лист, відповідно до якого вони зобов’язуються платити орендну плату не менше 120 тисяч гривень на місяць”.
  Міський голова не зміг або не захотів дати детальнішу інформацію про нового орендаря ринку, наполягаючи на відсутності якогось “львівського сліду” у фірми. Цікавою виявилася словесна перепалка на прес-конференції пана Анушкевичуса з паном Федьківим.
  Федьків: “Як облспоживспілка може нав’язувати свої кандидатури? Олійник — це представник Копитка зі Львова, за яким тягнеться кривавий шлейф, який підім’яв під себе не одну структуру”.
  Анушкевичус: “Я жодних стосунків з кримінальним угрупованням не мав і не збираюся мати. Ви називаєте Копитка. Я не знаю, хто такий Копитко. Я зустрічався з паном Олійником, представником ТД “Горгани”.
  Але ще несподіванішою стала реакція на прес-конференцію мера голови облспоживспілки Мирослава Ціхоня, який в телефонній розмові запевнив репортера “ГК”, що судова суперечка з містом досі не закінчена, настало лише тимчасове перемир’я. Коментувати угоду з міською владою щодо продуктового базару пан Ціхонь був неготовий і ухилявся від прямих запитань так, як це роблять люди, яким є що приховувати або які чогось бояться.

 2. Халаменда “Бура” а ліпше “Буратино” причетний до скоєння багатьох вбивст. Як депутат міськради повний нуль. Бабла на хапав, обікрав гуцулів, а гроші в Ізраілю. Ця падлюка з пулею у голові ще біди для людства багато зробить

 3. Винуватцем скандального ДТП на Прикарпаттті є “регіонал” Ігор Халаменда?

  Як вже повідомляла “Фіртка”, проти депутата Івано-Франківської міської ради сьогодні порушена кримінальна справа. Депутат ввечорі 9 серпня близько 18-ї години на трасі Стрий-Чернівці депутат вчинив ДТП. Внаслідок аварії, постраждало п’ятеро осіб.

  Усі потерпілі з важкими травмами доставлені до лікарні, а винуватець ДТП з місця події зник. Однак за лічені години правоохоронцям вдалось затримати зловмисника. В обласній прокуратурі відмовилися називати особу горе-депутата, зіславшись на ведення слідства.

  Проте, як вдалося з’ясувати кореспонденту “Фіртки” з неофіційних джерел, винуватцем ДТП є депутат Івано-Франківської міської ради від “Партії регіонів” Ігор Халаменда.

 4. Хреново Буріку? Канєшно хреново десь певно на “ломаках” сидить він же наркоман і як він в депутати проліз фіг його знає. Нащо ПР такий депутат ніяк не пойму?

 5. Вважай на слова, Васильцю…Хоча і добре, що тобі не подобаються, як мені здалося, “накручянні”, “наварочянні” і т.п. ви@лядки. Дуже я є скромна, ввічлива людина. І не такий я уже й молоденький, щоб усе знати, не зважаючи на те, що багато вчиили мене по різних легіонах, групах і юнітах… Робота така, вірніше,-хоббі…Звірячий інстинкт хижака разом з дикою жагою помсти за смерть матері, понівечене життя сім’ї. Уже роки пройшли з того часу, як вперше відчув яке це солодке слово помста, так і по сьогоднішній день…І відноситься це все не до людей, а до певної категорії падлюк. Отака-то вона є помста- блюдо яке подається холодним…без всякої “крутизни” й “наварочянності”. Ось так-то, Васильку.
  Дякую за увагу. Aд’ю.

 6. Ну червоні “демократи” якраз цього і чекають. Певне важко йому зараз , стільки бруду вилили на нього червоні аферисти, що мені дуже хочеться щоб він якнайшвидше вийшов на волю. А відносно “замочити”, ви що думаєте в тюрмі теж керує комуно-кагебістська номенклатура , як в нашій міській та обласній радах? Там є дуже багато невинних і розумних людей, яких не дуже люблять червоні. Організатори злочину Партизан та КГБ команда на даний час на волі. З нетерпінням чекаю коли вони з Халамендою нарешті поміняються місцями. Це буде справедливо.

 7. Які ж ви уроди, як ті шавки!Жоден з вас НІКОЛИ не тявкнув би це йому у очі, яке ж ви маєте право на його суд!Ми люди всі і у кожного з нас в житті стається якась халепа,а від БАБЛА його відмовився би тільки святий!!!І перше ніж щось підблеювати,задумайтесь і прикрийте…

 8. Цей виблюдок вбив вже не одну людину!цей власник продуктового ринку”бура”відсилає гроші щодня на тітушок треба його рвати тай щоб менше таких виблюдків було

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ