Человек не терпит насилия!

СКАРГА на протиправні дії співробітника ГУБОЗ України в місті Києві

пану Віталію Захарченко,
генералу міліції, Міністру МВС України

копія: пану Крикуну О.О., генералу міліції, Начальнику ГУ МВС України в м. Києві
від адвоката Веремієнко Олега Ігоровича,
(посвідчення №344510 від 18.10.2007)
адреса: м .Київ 02206 ас №42, 050-947-55-64

копія: Голові Комітету захисту професійних прав адвокатів ВГО «Рада адвокатів України» Степ’юку В.С.

СКАРГА на протиправні дії співробітника ГУБОЗ України в місті Києві

Шановні добродії!

Дозвольте засвідчити мені мою глибоку повагу і розповісти Вам одну ситуацію, що трапилася зі мною і моєю клієнткою Тамарою Іванівною Ольшанською сьогодні.
24.07.2012 близько 18-00 я як адвокат при виконанні своїх службових обов’язків прибув до приміщення ГУБОЗ України в місті Києві по вул. Антоновича (що в районі Володимирського ринку) аби подати заяву в порядку ст. 97 КПК України. Прибув я разом із потерпілою від тяжкого злочину – Тамарою Іванівною Ольшанською 1950 року (ці важкохвора і немічна жінка істотно постраждала від незаконних дій організованого злочинного угрупування, яке відібрало у неї житло – 1 кімн. квартиру у місті Києві (зокрема Тамару Іванівну вони накачали психотропними речовинами і відвезли її 11.08.11 до свого кишенькового державного нотаріуса Губко Ю.В. із Першої Державної нот.контори міста Києва аби оформити правочин №18-976 по безоплатному відчуженню у їхню власність житла жертви, доречі, це їм таки вдалося).
Окрім того в цій заяві в порядку ст. 97 КПК я просив керівництво ГУБОЗ м. Києва накласти невідкладний тимчасовий арешт-заборону на відчуження нерухомості (є така практика в Києві), що її незаконно відібрали у моєї клієнтки шахраї, аби принаймні попередити подальший перепродаж майна третім особам і запобігти виселенню важкохворої жінки на вулицю.
До мене вийшов майор міліції, який всупереч ст. 5 Закону «Про міліцію» на моє прохання представитись – фактично відмовився виконувати імперативну норму Закону, а саме: назвати своє прізвище і пред’явити своє службове посвідчення. Більше того, коли я спробував засняти мою з ним розмову на телефон, він почав виривати її з моїх рук, чим «виявив високу культуру і такт» як сказано в ст. 5 Закону «Про міліцію». Відео тут: http://youtu.be/aQWKNp5tUyY
Більше того, цей майор міліції в категоричній формі відмовився приймати у мене заяву в порядку ст. 97 КПК України і порадив мені звернутись до суду. Вперше за 10 років роботи юристом я зустрічаю такого вихованого і тактовного співробітника міліції, який по-суті своїй, принаймні для моєї важкохворої і немічної клієнтки Тамари Іванівнию Ольшанської є обличчям не тільки ГУБОЗу України в місті Києві, але й інституту міліції загалом.
Так от, після нашого приємного з ним спілкування, я і Тамара Іванівна вишли із приміщення ГУБОЗ, і я провів її до станції метро «Палац Україна». Допоки вона доїхала додому, вона двічі втрачала свідомість і падала: один раз в метрополітені, і один раз в маршрутному таксі.
Звичайно, це жодним чином не пов’язано з поведінкою даного майора міліції. Але те, що ця ситуація істотно вплинула на погіршення стану її самопочуття Тамари Іванівни – не викликає жодних сумнівів, бо я був очевидцем цього «спілкування» і вмовляння не подавати заяву.
Я в черговий раз почав замислюватись над тим, що напевно треба нам в Україні щось таки починати робити в напрямку реформування МВС, наслідуючи досвід Грузії, Італії, США та інших демократичних країн, де міліцію дійсно поважають, і де вона викликає повагу, а не навпаки.
Мені, як юристу було сьогодні справді соромно і прикро за поведінку цього майора міліції (прізвище якого я нажаль не знаю).
Переконливо прошу Вас – провести бесіду з цим співробітником ГУБОЗу МВС України в місті Києві, і можливо це хоч якось дозволить покращити його культуру спілкування, як окремо взятого працівника, що також послужить прикладом для інших.
Дякую за Вашу розуміння і сподіваюсь на відповідь.
Щиро бажаю Вам сили і натхнення в Вашій нелегкій праці!

З повагою, Олег Веремієнко (м. Київ) 24.07.2012

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. прикольно! Жалоба главному имбицилу на имбицила-холуя. И шо? И ни хера не будет. Я когда-то жалобу подавал еще и в прокуратуру на более беспредельный инцидент, — вонючие мусора только отписались и расписали вказивки на начальников помельче и УСЕ! Год прошел, имбицилы жируют на своих местах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ