Человек не терпит насилия!

Прохання про допомогу!

Дуже прошу, щоб мене підтримали ті, хто не байдужий до чужого горя і хто проти фізичного насилля. Волею випадку, а може така воля Божа, мені судилося познайомитися зі старенькою жіночкою, яка росла сиротою, ніколи не мала сім’ї. Вона дуже одинока. Звати її Бондаренко Катерина Мусіївна. Вона проживає у с. Калинівка Васильківського району Київської області по вул. Шевченка, 1а. Свого часу вона придбала невелику частину будинку. Власними зусиллями добудувала ще частину будинку. На неї якимось чином вийшов київський «бізнесмен», який вмовив Катерину Мусіївну заключити договір пожиттєвого утримання. При цьому він домовився з нею, що у дворі побудує собі окремо будинок.

Проте «бізнесмен» оманливим шляхом заключив договір дарування, будинок не став будувати, а побудував другий поверх прямо на будинку Катерини Мусіївни. При цьому внизу він усе зруйнував. Старенька жінка живе в руїнах, без опалення, оскільки бізнесмен двічі ламав їй газовий котел. Зруйнував він і сарайчик у дворі, повиривав у ньому замки. Порвав зимові сапожки, які їй подарували, накидав на ліжко фекалій. Проте руйнації йому замало. Він ударив Катерину Мусіївну об одвірок головою, порвав їй вухо, висипав на голову сіль і засипав сіль у горло. Вона викликала швидку. Проте ніхто їй не пояснив, що потрібно викликати поліцію, зафіксувати побої.

Катерина Мусіївна подала до суду позовну заяву, яку їй склали у сільраді. Проте у заяві, складеній юристом сільради, мова йде не про скасування договору дарування, а про заміну його договором пожиттєвого утримання. Складається враження, що сільрада підтримує «бізнесмена», оскільки, незалежно від виду договору, тортури не припиняться і матеріально допомагати їй він не буде, а навпаки зробить все, щоб вижити її з будинку.

Дивно, що ніхто із представників сільради на суд не з’явився, хоча обіцяли.

29 травня 2012 року, у вівторок, о 10 годині ранку, у Васильківському районному суді відбудеться чергове судове засідання.

Просимо усіх, хто може зняти репортаж про жахливі умови проживання Катерини Мусіївни, взяти інтерв’ю у сільського голови, прийти на суд, зателефонувати. Контактний телефон – 066-171-62-03 (Світлана).

Дякуємо.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Про Шкарлєта

Божечькі, який піздєтс.Божечькі, це ж уже близько до абсолюту?Зеленський особисто пхає Шкарлєта, бо йому ректори там наобіцяли підтримку.Вова, ето піздєц,…

А как же Сытник?

Стремительность новой Рады – радует. Особенно радует, что в ней теперь не слышно мерзкого голоса Ляшко. Проститутку сняли с довольствия,…

Как бывшие "регионалы" покупают психиатров

Звертаюся до Вас, з проханням оприлюднення ситуації, яка склалася з приводу постійних спроб визнати мене психічно хворою та недієздатною. Тривалий суцільний…
НОВОСТИ