Человек не терпит насилия!

ВКРАЛИ З БЮДЖЕТУ МІЛЬЙОН? ПРОКУРОРИ ПРИКРИЮТЬ – ЦІНА ЗА ДОМОВЛЕНІСТЮ

Поки наш Президент та Прем’єр, а віднедавна ще і політолог Видрін (який здається єдиний їм ще вірить) лякають корупцію «карою президентською», корупція росте як на дріжджах та стає все більш і більш нахабною і, в першу чергу, завдяки тому, що, так звані, правоохоронні органи України вже давно перетворились в комерційні ганделики, де за «красиві очі» страждущих, прикриють будь яку аферу і злочин.

Одним з найбільших таких бізнесів є послуги по уникненню кримінальної відповідальності, типу – «справу замнемо – ціна за домовленістю», проте не всі знають механізми цих «послуг».

11.07.11 Дніпровський райсуд Києва виніс вирок http://reyestr.court.gov.ua/Review/17992421 колишньому директору Комунального підприємства Дніпровського району Києва «Дніпробудтехсервіс», який вступивши у попередню змову з службовими особами ряду фірм, зловживаючи службовим становищем, діючи всупереч інтересам служби допоміг вищевказаним службовим особам привласнити бюджетні кошти («липові» роботи оплачувались за рахунок бюджету), в особливо великих розмірах – в сумі 2 158 936 грн. 20 коп.

Зі змісту вироку від 11 липня 2011 року слідує, що саме у службових осіб ТОВ «Аладін», ПП «Будмайстер-М», ТОВ «Наладбуд Компані», ТОВ «Б.К. Реконструкція» та СМНУ-6 ОАО «КЕМ»» виник злочинний умисел, спрямований на привласнення чужого майна в особливо великих розмірах. (ч.5, ст. 191 Кримінального кодексу).

Також, у вироку зазначено, що саме ці особи здійснили підроблення документів – актів приймання виконаних підрядних робіт форми КБ-2 (такі акти складає виконавець робіт), вносячи туди завідомо неправдиві (завищені) дані про об’єми виконаних робіт, а директор КП «Дніпробудтехсервіс» лише підписував ці акти, приймаючи зазначені роботи.

Проте, на лаву підсудних чомусь сів лише директор КП «Дніпробудтехсервіс» і за значно м’якшими статтями (тому й відбувся лише легким переляком — вирок з відстроченням виконання). Службові ж особи вищевказаних підприємств, які привласнили бюджетні кошти до залу суду так і не потрапили – десь зубились по дорозі.

Більш того, позов про відшкодування збитків прокуратура Дніпровського району подала також лише до колишнього директора КП «Дніпробудтехсервіс» (суд задовольнив цей позов http://reyestr.court.gov.ua/Review/19323793 ), проте зіц-прєдсєдатєль «гол как сокол» і фіг ви з нього стягнете.

Але ж кошти безпідставно отримали ТОВ «Аладін», ПП «Будмайстер-М», ТОВ «Наладбуд Компані», ТОВ «Б.К. Реконструкція» і СМНУ-6 ОАО «КЕМ» та були привласнені їх службовими особами, проте, добра і ніжна прокуратура Дніпровського району до них жодних позовів про стягнення безпідставно отриманих бюджетних коштів не подавала (у Єдиному державному реєстрі судових рішень такі данні відсутні).

Складається враження, що провернули класичну схему «прокурорського бізнесу» — справу розділили, до суду передали справу одного «цапа-відбувайла» (якого можна подати по мінімальним статтям) і з якого дідька ви хоч щось стягнете, а головні фігуранти, які організували аферу і привласнили бюджетні кошти – залишились в тіні. Проти них справу, якщо і порушили, то будуть розслідувати її довго і нудно, поки про неї всі забудуть і її можна буде тихесенько закрити.

В результаті, така службова недбалість і бездіяльність посадових осіб прокуратури Дніпровського району (а скоріш за все свідомий умисел) призвів до того, що значно обмежено джерело відшкодування нанесених бюджету збитків, адже якби звинувачення були б висунуті ще і посадовим особам підприємств, які привласнили ці кошти і подано позови про повернення коштів до самих підприємств, що їх безпідставно отримали, то шанс повернення вкраденого з бюджету був би реальним, але…

Правда, цікавий прокурорський бізнес?

У зв’язку з цим я звернувся до Генерального прокурора України всього лиш з двома питаннями: http://olexsandrdyadyk.livejournal.com/7730.html

Вікторе Павловичу, скажіть будь ласка, у нас в Україні хоч один прокурор був притягнутий до відповідальності за ст. 367 КК України (Службова недбалість)? Чи ця стаття лише для представників опозиції, а члени очолюваної вами корпорації «прокурори за бабло» вище закону?

та — скільки вам особисто Вікторе Павловичу треба забашляти (або підлеглим вам повіям), щоб можна було вкрасти з бюджету мільйон і ні за що не відповідати та навіть не повертати вкрадені кошти?

Генеральному прокурору України
Пшонці В. П.
01601, м. Київ, вул. Різницька 13/15

Дядюка Олександра Володимировича

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
щодо тарифів комерційної прокуратури України на откати щоб уникнути відповідальності за привласнені з бюджету кошти

11 липня 2011 року Дніпровський районний суд міста Києва виніс вирок http://reyestr.court.gov.ua/Review/17992421 колишньому директору Комунального підприємства «Дніпробудтехсервіс», який вступивши у попередню змову з службовими особами ряду фірм, зловживаючи службовим становищем, діючи всупереч інтересам служби допоміг вищевказаним службовим особам привласнити бюджетні кошти («липові» роботи оплачувались за рахунок коштів бюджету), в особливо великих розмірах – в сумі 2 158 936 грн. 20 коп.
Зі змісту вироку від 11 липня 2011 року слідує, що саме у службових осіб ТОВ «Аладін», ПП «Будмайстер-М», ТОВ «Наладбуд Компані», ТОВ «Б.К. Реконструкція» та СМНУ-6 ОАО «КЕМ»» виник злочинний умисел, спрямований на привласнення чужого майна в особливо великих розмірах. (ч.5, ст. 191 Кримінального кодексу).
Також саме ці особи здійснили підроблення документів – актів приймання виконаних підрядних робіт форми КБ-2 (такі акти складає виконавець робіт), вносячи туди завідомо неправдиві (завищені) дані про об’єми виконаних робіт, а директор КП «Дніпробудтехсервіс» лише підписував ці акти, приймаючи ці роботи.
Проте, на лаву підсудних чомусь сів лише директор КП «Дніпробудтехсервіс» і за значно м’якшими статтями (тому й відбувся лише легким переляком — вирок з відстроченням виконання). Службові ж особи вищевказаних підприємств, які привласнили бюджетні кошти до залу суду так і не потрапили – десь зубились по дорозі.
Більш того, позов про відшкодування збитків прокуратура Дніпровського району подала також лише до колишнього директора КП «Дніпробудтехсервіс» (Дніпровський районний суд Києва своїм рішенням від 26.10.2011 задовольнив цей позов http://reyestr.court.gov.ua/Review/19323793 ), проте зіц-прєдсєдатєль «гол как сокол» і фіг ви з нього стягнете.
Але ж кошти безпідставно отримали ТОВ «Аладін», ПП «Будмайстер-М», ТОВ «Наладбуд Компані», ТОВ «Б.К. Реконструкція» і СМНУ-6 ОАО «КЕМ» та були привласнені їх службовими особами, проте, добра і ніжна прокуратура Дніпровського району до них жодних позовів про стягнення безпідставно отриманих бюджетних коштів не подавала (у Єдиному державному реєстрі судових рішень такі данні відсутні).
Складається враження, що провернули класичну схему «прокурорського бізнесу» — справу розділили, до суду передали справу одного «цапа-відбувайла» (якого можна подати по мінімальним статтям) і з якого дідька ви хоч щось стягнете, а головні фігуранти, які організували аферу і привласнили бюджетні кошти – залишились в тіні. Проти них справу, якщо і порушили, то будуть розслідувати її довго і нудно, поки про неї всі забудуть і її можна буде тихесенько закрити.
В результаті, така службова недбалість і бездіяльність посадових осіб прокуратури Дніпровського району (а скоріш за все свідомий умисел) призвів до того, що значно обмежено джерело відшкодування нанесених бюджету збитків, адже якби звинувачення були б висунуті ще і посадовим особам підприємств, які привласнили ці кошти та подано позови про повернення коштів до самих підприємств, що їх безпідставно отримали, то шанс повернення вкраденого з бюджету зріз би в десятки разів і був би реальним, але…
Правда, цікавий прокурорський бізнес?
Вікторе Павловичу, скажіть будь ласка, у нас в Україні хоч один прокурор був притягнутий до кримінальної відповідальності за ст. 367 КК України (Службова недбалість)? Чи ця стаття лише для представників опозиції, а члени очолюваної вами корпорації «прокурори за бабло» – вище закону?
Слід зазначити, що наразі щось там намагається стягнути Контрольно-ревізійне управління, яке принаймні спробувало подати позов до ТОВ «Аладін», проте, п.10 ст. 10 Закону України “Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні” — КРУ надано право звернення до суду в інтересах держави, якщо підконтрольною установою не забезпечено виконання вимог щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства з питань збереження і використання активів. Тобто, КРУ може звертатись з позовом до підконтрольних установ (наприклад КП «Дніпробудсервіс»), але немає права звертатись з позовом до їх контрагентів, які є приватними і не підконтрольні органам державного фінансового контролю.
Вказане підтверджується однозначною судовою практикою. Для прикладу я надаю дві копії рішень Окружного адміністративного суду міста Києва, за аналогічними позовами, де суди відмовили у задоволенні позовів органів КРУ – саме з підстав того, що такі органи не наділені правом подавати позови до непідконтрольних ним підприємств.
Можливо справа умисно спрямована у неперспективний судовий напрямок, з тим щоб унеможливити реальне повернення злочинно привласнених бюджетних коштів, а потім сказати – ну ми ж намагались…..
Напевно нова норкова шуба на плечах прокурорської жінки чи щось подібне куди цікавіший варіант, чим повернути до бюджету якихось пару мільйонів бюджетних коштів, да, Вікторе Павловичу?
Враховуючи вищезазначене, керуючись законом України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати інформацію щодо того: — скільки вам особисто Вікторе Павловичу треба забашляти (або підлеглим вам повіям), щоб можна було вкрасти з бюджету мільйон і ні за що не відповідати та навіть не повертати вкрадені кошти.
Відповідь прошу надати у строки встановлені законом України «Про доступ до публічної інформації».

Додатки:
1. Копія вироку Дніпровського районного суду міста Києва від 11.07.2011 у справі № 1-800/2011
2. Копія рішення Дніпровського районного суду міста Києва від 26.10.2011 у справі № 2-5042/11
3. Судова практика щодо відсутності компетенції контрольно-ревізійних органів:
Копія рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.01.2012 року у справі № 2а-19257/11/2670 http://reyestr.court.gov.ua/Review/21586683
Копія рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 18.01.2012 року у справі № 2а-13302/11/2670 http://reyestr.court.gov.ua/Review/21586165

Без поваги

Олександр Дядюк 29 березня 2012 року

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

6 ответов

  1. надо дополнить ,, янек и его банда показали кто такие в действительности -прокуроры — сбу — мусора и др чинши ,, .

  2. и до янека было то-же самое что и сегодня , просто при янеке буквально все увидели настоящую морду государственной системмы .

  3. Стрелочников судят , а настоящих воров и взяточнико. Покрывают !!!:

    . ЛИСИЦКОВ ПРИВЕЛ СИСТЕМУ ДО ПОЛНОГО РАЗВАЛА , прцветания В НЕЙ КОРРУПЦИИ , ВЗЯТОЧНИЧЕСТВА . ВОРОВСТВА БЮДЖЕТНЫХ СРЕДСТВ , ХАНЖЕСТВА , ТОРГОВЛЯ ДОЛЛЖНОСТЯМИ , ЗВАНИЯМИ , ПОЛНОЕ НЕУВАЖЕНИЕ ЛИЧНОГО СОСТАВА , ХАМСКОЕ ОТНОШЕНИЕ К ПОДЧИННЕНЫМ и т д СОЮЗ ПРОСИТ ПРИЗИДЕНТА ОСВОБОДИТЬ ЛИСИЦКОВО ОТ ЗАНИМАЕМОЙ ДОЛЖНОСТИ !! И ПО. РЕДОСТАВЛЕНЫМ ФАКТАМ И МАТЕРИАЛАМ ПРЕДОСТАВЛЕННЫХ В ПИСЬМЕ ВОЗБУДИТЬ УГОЛОВНЫЕ ДЕЛА В ОТНОШЕНИИ ЛИСИЦКОВА, СИДОРЕНКО,ЗИНЧЕНКО, ПУДАКА , КОВАЛЯ и других . В ПИСЬМЕ ГОВОРИТСЯ , ОБСТАНОВКА В ПЕНИТЕНЦИАРНОЙ СИСТЕМЕ СЛОЖИЛАСЬ КАТОСТРОФИЧЕСКАЯ В РЕЗУЛЬТАТЕ НЕУМЕЛОГО УПРАВЛЕНИЯ ИПОСТОЯНОГО ВОРОВСТВА РУКОВОДИТЕЛЯМИ СИСТЕМЫ ,.
    В СИСТЕМЕ ВСЕ ПОКУПАЕТСЯ В 2 РАЗА ОБЫЧНЫХ ЦЕН , все продается за копейка , взятки берутся за все ! За отпуск летом тоже плати от100-до 300$$$$$ , звание в срок плати , …………………… За все плати и это мареуполские специалисты — вымагатели

  4. да какая разница как было до яныка, как было при социализме и как было при петре первом. мы живем сейчас, и это сейчас закладывает будущее наших детей. нельзя быть счастливым в бедной стране. это ясно даже детям, но почему-то неясно жадным безмозглым чиновникам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ