Человек не терпит насилия!

ОКОЗАМИЛЮВАННЯ КРУТИХ МЕНТІВ КІРОВОГРАДСЬКОГО УБОЗУ

ОКОЗАМИЛЮВАННЯ КРУТИХ МЕНТІВ КІРОВОГРАДСЬКОГО УБОЗУ
7 лютого 2012 року, на відеоселекторній нараді керівництва МВС України за участю керівників територіальних підрозділів внутрішніх справ Міністр внутрішніх справ генерал внутрішньої служби України Віталій Захарченко оголосив звернення колегії МВС до особового складу відомства.
В перших же строках звернення червоної стрічкою пролунало, що «Злочинність стала однією із загроз національній безпеці держави».
Це є досить потужною заявою, адже на сьогоднішній день злочинність охопила всі верстви населення і злочин становиться нормою життя. Крадуть усі, починаючи від селянина що цупить солому в фермера і закінчуючи депутатом, який краде бюджетні кошти через йому підконтрольні підприємства.
Особливо небезпечною є організована злочинність, яка вже вділа білі комірці та озброїлась новітніми досягненнями науки та техніки. Вже немає ніякого секрету, що злочинці в технічному оснащенні йдуть набагато кроків уперед від правоохоронців. Для боротьби з організованою злочинністю державою були створені спеціальні підрозділи по боротьбі з організованою злочинністю, які на даний момент мають унікальну структуру, якої немає на сьогоднішній день в жодному з інших підрозділів МВС України. Навіть серед працівників міліції, УБОЗ рахується престижним, «крутим» підрозділом, і вважається, що в ньому працюють круті менти. Давайте розглянемо діяльність такого «крутого» підрозділу на прикладі Кіровоградської області.
8 січня 2012 року в УМВС України в Кіровоградській області відбулося засідання колегії Управління на якому підводилися підсумки діяльності Кіровоградської міліції за 2011 рік. За звітний період органами та підрозділами внутрішніх справ області обліковано понад 87 тисяч заяв та повідомлень громадян. За результатами розгляду майже 11,5 тисяч заяв було порушено кримінальні справи, працівники міліції виявили понад 1500 фактів незаконного обігу наркотиків, задокументували більше 100 злочинів, пов’язаних зі збутом наркотичних засобів. Було виявлено та ліквідовано три міжнародні канали надходження в Україну наркотичних засобів. До кримінальної відповідальності за скоєння наркозлочинів упродовж дванадцяти місяців минулого року притягнуто 621 особу, у тому числі 126 – причетних до збуту наркотиків. Із незаконного обігу вилучено понад 650 кг наркотичних засобів та психотропних речовин, а також 1006 доз лікарських засобів. Також крім основних показників, доповідались показники по боротьбі з нелегальною міграцією, дитячої злочинності, про незаконні операції з металобрухтом та інше.
А де ж показники спецпідрозділу по боротьбі з організованою злочинністю? Скільки спецпідрозділом БОЗ було викрито організованих злочинних груп? З них загально-кримінального, економічного спрямування та з корумпованими зв’язками? Скільки викрито злочинних груп, що діють на етнічній основі? Скільки синтетичних (важких) наркотичних засобів вилучено з обігу, не макової соломи а саме героїну та інших? А скільки наркотичних лабораторій припинило свою незаконну діяльність? В підсумковій доповіді вказується про ліквідацію міжнародних каналів надходження в Україну наркотичних засобів, а скільки з них ліквідовано УБОЗОм? А чи дійсно з закордону ці наркотики поставлялися саме в Кіровоград, чи це дрібний кур’єр з сусіднього області? А скільки осіб як членів організованих злочинних груп було притягнуто до кримінальної відповідальності? А скільки каналів постачання зброї перекрито працівниками УБОЗу? А скільки вогнепальної зброї та вибухових речовин ними вилучено? А скільки організованих злочинних груп міжнародних з міжнародними та міжконтинентальними зв’язками виявлено (в час супутникового зв’язку, Інтернету та нанотехнологій у злочинності немає кордонів)? А скільки вбивств розкрито таким «крутим» підрозділом.
Підтвердженням слів автора може бути рішення колегії МВС України від 14.07.2011 «Про підсумки роботи органів внутрішніх справ за перше півріччя 2011 року» (наказ МВС України від 22.07.2011 № 477). Цей документ є показовим з точки зору того, яким чином спрямовуються зусилля ОВС України, в т.ч. УБОЗ УМВС в Кіровоградській області, на виконання завдань, передбачених законодавством. Так, серед інших недоліків МВС зазначає: «В окремих регіонах країни ще не відповідає вимогам сьогодення стан боротьби з організованою злочинністю. Не викрито жодного злочинного угруповання з корумпованими зв’язками у … Кіровоградській… областях. У …Кіровоградській… не виявлялися організовані групи, сформовані на етнічній основі». А скільки таких підсумкових наказів готується щомісячно, щоквартально, щорічно? Але результат роботи остається тим же, ніяким.
А перед ГУБОЗом потрібно звітувати, давати показники, і не по дрібницям, а дійсним організованим групам. А скільки злочинних груп на даний момент стоїть на обліку в Кіровоградському УБОЗі? Не важко спрогнозувати, адже такий прогноз зробить навіть бабця, що торгує насінням на базарі. Всі про все знають, але ніхто нічого не робить.
Відповідно в пересічних громадян виникає банальнее питання, навіщо державі утримувати за рахунок платників податків такий підрозділ, який став закритим акціонерним товариством під назвою «УБОЗ», в якого немає ніяких практичних показників?
А чому немає показників? Тому, що все залежить від керівництва, від того, як воно контролює своїх підлеглих, в особливості керівників тактичної ланки, які повинні скеровувати роботу безпосередніх виконавців, але не виконують належним чином своїх службових обов’язків. Де взятися показникам, коли заступник начальника УБОЗ підполковник міліції Колесник Сергій Павлович став на рівні області регулятором таких стратегічних тіньових фінансових потоків як: сексіндустрія, наркотрафік, металобрухт, гральний бізнес, промисловий масштаб фальсифікованої горілки, нерухомість, тощо. Де взяти час на розкриття злочинів, коли потрібно постійно тримати руку на пульсі свого тіньового господарства.
На даний час Кіровоградським УБОЗом керують представники з Донецького регіону, але укріплення спецпідрозділу досвідченими фахівцями з крупного регіону України результатів не принесло. Чому? Або геть не розуміються на справі, або отримують стабільні фінансові дивіденди, відповідно здійснюється зрощення владної структури з криміналітетом.
Впливає на показники підрозділу і стан дисципліни підлеглих, адже про яку дисципліну може йти мова, коли підлеглі вчиняють бійки під час організованих вживань спиртного по поводу й без нього. Погляньте на дисциплінарну практику, скільки осіб покарано за прорахунки в роботі та скільки працівників попало в поле зору служби внутрішньої безпеки за неділові стосунки із злочинним світом? Складається враження, що Кіровоградські УБОЗівці не працюють, а морди б’ють та бізнес відбирають.
Фактом окозамилювання може бути свіжа подія, від якої гудить увесь Світловодськ, під час якої вчинялися так звані маски-шоу. Ось, ось потрібно звітувати за січень, а показників нема, а звітувати треба, то схопимо хоч щось. А чи буде злочинна група, чи не буде, час покаже. А що час, мине, група щезне, а керівники залишаться. Може постраждає хтось з підлеглих.
Міністр МВС зазначає, «кожному на своїй посаді забезпечити бездоганне виконання службових обов’язків, чітко розуміючи свій особистий внесок у системну протидію всім видам правопорушень, детінізацію економіки, розбудову соціально-орієнтованої моделі держави, виявляти в роботі ініціативу та наполегливість», але як Колесник С.П. може забезпечити бездоганне виконання службових обов’язків, коли в нього постійно виникають суперечки з підрозділом БНОН, що розподілу наркотрафіку, бо він мовляв втручається до їхньої сфери впливу. Від цих тіньових війн вже постраждав не один працівник.
Людей з районів, які здають свої земельні ділянки в оренду, члени організованих груп витягують з домів лупцюють шлемами для їзди на мотоциклі та кладуть на землю, а убозівцям все рівно. Вони нічого не бачать, хоча знають про ці факти. А як же можливо вплинути на таке ОЗГ, коли самі підживлюються від нього.
Міністр також наголошує на перебудуванні стилю управлінської діяльності, створенні в міліцейських колективах атмосфери нетерпимості до порушення прав і свобод громадян, здирництва, спроб протиправного використання службового становища, але як можливо це виконати, коли Колесник С.П. проводить набір до підрозділу за гроші, та ставить постійне завдання отримання грошей. І деяким його підлеглим це подобається, бо вони не всі гроші віддають, а частку. А керівник «відмазує» підлеглих від проблем.
Автор, як і всі громадяни України, згоден з пропозицією Віталія Юрійовича «рішуче позбавлятись від працівників, які дискредитували високе звання працівника міліції, незважаючи на посади, звання та попередні заслуги», а Сергій Павлович дискредитував його неодноразово.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

11 ответов

 1. Если ты гражданин Украины, лишайся гражданства и тикай, но перед этим посмотри показатели Кировоградского УБОП. Статья полное гавно!

 2. гражданин сам написал сам коментируеш крепко тебе колесник засадил красиво пишеш есть для тебя работ а

 3. “Опер”, грамоте научись, пять слов и в каждом ошибка правил третьего класса русского языка церковно-приходской школы.
  Скоро опять будут подводить итоги и все станет ясно, у кого какие показатели. Хотя по Украине по многим пунктам выглядите неважно. Будет о чем побеседовать при встрече, скорее всего на вашей земле.

 4. Лично мне, Колесник ничего на засадил, а вот кое-кому досадил, да так, что ждут его не дождутся. Да я и рад бы написать про “Колесо”, да слог не тот.

 5. Серега, опять ты со своим сленгом : “тикай”, “гавно”, был недоучкой, им и остался.

 6. СТРИЖАК ИЗ ГУБОЗА ОПЯТЬ ПРИКРОЕТ БЕЗДАРНОСТЬ КОЛЕСНИКА С.П. И ОН СНОВА ЗАНЕСЕТ ЕМУ ДЕНЕГ, И ВСЕ ДОНЕЦКИЕ ЕМУ ПО Х…
  СТРИЖАК УЖЕ НЕОДНОКРАТНО ЗВОНИЛ ПОЖИДАЕВУ И СПАСАЛ КОЛЕСНИКА. СКОЛЬКО ЭТО МОЖЕТ ПРОДОЛЖАТЬСЯ? КОГДА ТО ТЕРПЕНИЕ ЛОПНЕТ. И СТРИЖАК САМ ПОИМЕЕТ НЕПРИЯТНОСТИ ИЗ ЗА КОЛЕСНИКА. И ОБА ДРУЖНО ПОЙДУТ НА ДНО.

 7. СТРИЖАК ИЗ ГУБОЗА ОПЯТЬ ПРИКРОЕТ БЕЗДАРНОСТЬ КОЛЕСНИКА С.П. И ОН СНОВА ЗАНЕСЕТ ЕМУ ДЕНЕГ, И ВСЕ ДОНЕЦКИЕ ЕМУ ПО Х…
  СТРИЖАК УЖЕ НЕОДНОКРАТНО ЗВОНИЛ ПОЖИДАЕВУ И СПАСАЛ КОЛЕСНИКА. СКОЛЬКО ЭТО МОЖЕТ ПРОДОЛЖАТЬСЯ? КОГДА ТО ТЕРПЕНИЕ ЛОПНЕТ. И СТРИЖАК САМ ПОИМЕЕТ НЕПРИЯТНОСТИ ИЗ ЗА КОЛЕСНИКА. И ОБА ДРУЖНО ПОЙДУТ НА ДНО.

 8. Шо Палычь скоро на гражданку!!!
  С УБОПА тебя попрут, в Кировоградской области ты не нужен, в другие областя тебя министерство не пустит. И все, свобода вас встретит радостно у входа. Желающих пожать руку много. Когда выйдет приказ о твоем увольнении, у здания конторы будет радостный митинг. Придется тебе потихоничку с города уеб_ть. Милиции надо срочно от тебя избавиться! А то вдруг исчезнешь, потом раскрывай, твое исчезновение. Голубчик!

 9. УБОЗ УБОЗом… А що в райвідділах твориться ? Сплошна злидота призвела до того, що кожний працівник міліції чекає, розкривши рота, коли якийсь фермер йому пару літрів бензину дасть, чи мішок цукру, зерна, або пару коропців з власного ставка. А тепер коли п”яний фермер буде гасати на машині, чи когось поб”є, дружину свою з дому вигоне, то що, місцева міліція вплине якось на це? Ні, вони відразу зателефонують охамілому “місцевому поміщику”, та ще й вибачатися стануть, що на нього заява надійшла … Так, наприклад, в Новоукраїнському районі це практикується дуже і дуже виразливо

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ