Человек не терпит насилия!

зарплата главного защитника милиционеров Онищука А.С.

Геннадій Москаль: “Профспілки – школа капіталізму, або скільки отримує рядовий міліціонер, а скільки – профспілковий бос”

– Згідно з рішенням пленуму ради Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, місячний посадовий оклад голови ради профспілки п.Онищука А.С становить 4.255 грн., – повідомляє народний депутат Геннадій Москаль. – Крім цього йому встановлено надбавку “за високі досягнення праці” в розмірі 50%, тобто 2.127,5 грн. До якої встановлено ще одну надбавку “за стаж у профспілкових організаціях” – 50% від посадового окладу, тобто ще 2.127,5 грн. Крім того, голові ради профспілки встановлено надбавку в розмірі 20% посадового окладу за нагородження відзнакою Профспілки атестованих працівників ОВС “За заслуги”. Це ще 851 грн. Нарешті, розмір щомісячної премії Онищуку А.С. встановлюється в розмірі 100% від посадового окладу, тобто ще 4.255 грн. Разом виходить 13 тисяч 616 гривень. Для порівняння – це більше, ніж зарплата міністра МВС.
При тому, що рядові міліціонери ледь отримують 1500 грн., живуть у злиднях, не мають грошей ні на харчі, ні на одяг, ні на оренду житла. А профспілкові боси жирують, бо профспілки МВС в умовах сьогоднішнього часу стали школою капіталізму.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

50 ответов

 1. барин жирует, а крипаки пусть пашут
  Анатолий Семенович, благодетелей не забывает, калры у нас решают всю, их и надо кормить.
  самто виходец из них почитайте сайт пап овс, парторг ви наш.
  настраждался “бедний” вот и поправляет своё мат положение взносами крипаков.

 2. Сайт “papovs.at.ua” (Онищука)отключен за неактивность и будет удален через несколько дней.
  Инструкции по восстановлению отправлены на регистрационный e-mail владельца сайта.

 3. голосуйте за партию зелёных онищук а.с. став депутутом вр решит все милицейские проблеми, повысит зарплату обезпечит жильём решит все соцыальные проблемы
  за онищука а.с. должны проголосовать не только 200 тыс. милиционеров но и ветераны милиции
  поддержим нашего кандидата в депутаты верховной рады украины.

 4. Під час судового розгляду справи за позовом про захист честі та ділової репутації стало відомо, що гр. Онищук А.С. сфальсифікував документи про створенні Рівненської обласної організації міліцейської профспілки та незаконно був відряджений до Ради профспілки. Аналогічним чином він сфальсифікував документи щодо делегатів з’їзду, на якому його обрали головою. Суду заявлено, що про фальсифікації відомо зокрема Васюку, Яворському, Хірному, Вареничеву та іншим «старим представникам гвардії Онищука». Про зазначене стало відомо зокрема з листа Головного управління юстиції в Рівненській області від 18.10.2012)., тому суду заявлено клопотання про їх витребування та направлення прокурору для прийняття рішення.

  Враховуючи викладене, характеристику гр. Онищука, зокрема він нагороджений профспілковими медалями та орденами, йому запропоновано до 29.10.2012 передати печатку, документи законному наступнику, добровільно припинити незаконну діяльність (скласти повноваження).

  «Членам Онищукової Ради» пропонується визнати його нелигитивність і діяти далі лише в правовому руслі, згідно рішень 5-го з’їзду ПАП ОВС України, про що повідомити Мандатну комісію.

  Тим хто був «змушений» допомагати гр. Онишуку фальсифікувати документи профспілки — пропонується негайно надати письмові пояснення Мандатній комісії.

  В разі не виконання запропонованих заходів до 10.11.2012 Мандатна комісія вимушена буде всі матеріали щодо фальсифікацій документів про створення профспілок, проведення не статутних заходів, відрядження до Ради профспілки передати керівництву МВС України, Пенсійного фонду та до Генеральної прокуратури.

 5. Под моей Ф.И.О. о каких-то выборах Онищука А.С. в ВС Украины от “зеленых” кто-то написал, но не я. Это не мой стиль так себя вести. Это реакция тех, кому я ответил выше о их бездеятельности, правдивой для них информации. О реальной помощи рядовым милиционерам читайте на сайте ПАП ОВД Украины

 6. Начальнику УМВС України в Сумській області

  полковнику міліції Демченку О. М.

  Шановний Олеже Михайловичу!

  Після звернення до керівництва УМВС профспілкової організації «Беркут» зазначені проблеми почали вирішуватися, тиск на співробітників припинився.

  Після зміни керівництва підрозділу клімат в підрозділі покращився, почалися позитивні зрушення, співробітники підрозділу повірили у верховенство права та впевнилися на прикладі свого підрозділу у виконання тих положень які задекларовані в програмі розвитку суспільства Президентом України та Міністром внутрішніх справ України.

  Ми маємо надію на подальшу співпрацю у всіх напрямках службової діяльності нашого підрозділу.

  Дякую Вам за розуміння та допомогу у вирішені наших питань.

  За дорученням колег-профспільчан —

  Голова профспілкової організації «БЕРКУТ» В.М. Голуб

 7. Шановні Анатолію Семеновичу та Володимире Матвійовичу!!!

  Дозвольте, від імені Комуністичної партіії більшовиків-ленінців, привітати Вас зі святом Великої Жовтневої Революції!

  Маємо сподівання, що в профспілці Ви будете уміло використовуати знання та вміння, яких Вас навчили (одного в Школі замполітів, а іншого — саме життя).

  Зі Святом, дорогі товарищі!!!

  P.S.Анатоліє Семеновичу! У Вас заборгованість по членським внескам. Прохання погасити до 13.11.12р.

 8. сьогодні суд погнав онищукового представника уточнити позов щодо захисту честі та ділової репутації.
  сам онищук на суд не з’явився не зважаючи на судове рішення залучити його бути особисто, прислав лише свого кандідата наук.
  для оніщука народний депутат маскаль мусор а кабанченко і пика — ваообще пиль.

 9. Кабанченку и Пике, под “шумок” уточнения позову, настоятельно рекомендую подать встречный иск (если не поздно.

 10. Адвокату спасибо за добрый совет. Подумаем еще раз над этим. Представленные уточнения иска заслуживают этого.

 11. “Разом виходить 13 тисяч 616 гривень. Для порівняння – це більше, ніж зарплата міністра МВС”.

  Це у Москаля майже так було.

  А у Онищука ще й пенсія — ого-го… (ніхто точно не знає, навіть МВД)

 12. Притихните идиоты!

  Вы, что — не понимаете, что на Онищуке сам Москаль зубы сломал?

  Ну, раскопал он его зврплату и что? Онищук на ваши взносы кормит целый аппарат бывших кадровиков МВД и действующих не забывает, а Кабанченко даже пенсии не получает. Поэтому ничего вы ему не сделаете даже при наличии двох Москалей.

 13. Кабанченку просто стыдно получать пенсию командира взвода. Она ему и не нужна. Он “решалами” зарабатывает дай Бог каждому.

 14. Чем закончилось судебное разбирательство, шановный Г.В.Кабанченко?

  Утер вам, уродам, нос Онищук?

  И как вы себя после этого чувствуете?

 15. Шановні профБОССИ де можливо ознайомитись з Галузевою Угодою МВС та профспілки на 2012-2014 роки, чомусь на сайті вона не відчиняється…

 16. члену (чогось):

  ваше питання переадресовується голові профспілки та активісту інших громадських рухів шановному пану Кабанченку Г.В..

 17. Можливо така угода на 2012-2014 роки не підписана взагалі тому, що згідно законодавства угоди та колективні договори підписують законні представники сторін, наділені такими повноваженнями відповідними органами або трудовими колективами.

  З відомостей на форумі ми бачимо серйозний внутрішньо-профспілковий конфлікт. Не думаю, що МВС України дозволить собі формальний підхід до такого важливого питання як Угода з профспілками та підпише її з особою, повноваження якої викликають сумнів.

 18. Апеляційне провадження № 22-ц/796/1827/13

  У Х В А Л А ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

  10 січня 2013 року колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду м. Києва у складі: головуючого — судді Рейнарт І.М., суддів Кулікової С.В., Білич І.М., при секретарі Кононенко В.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за апеляційною скаргою Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України на рішення Солом’янського районного суду м. Києва від 27 листопада 2012р. по цивільній справі за позовом Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України до Кабанченка Г.В., Піка В.М., третя особа: Онищук А.С., про спростування недостовірної інформації та заборону вчиняти дії,

  встановила:

  позивач звернувся до суду з позовом про зобов’язання відповідачів спростувати оприлюднену ними неправдиву, недостовірну інформацію, направивши на адресу начальників ГУ УМВС та головам Кримської республіканської, обласних Київської та Севастопольської міських, апарату МВС профспілкових організацій Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України інформацію, що Рада Профспілки, Онищук А.С., як голова професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, і їх рішення є легітимними, припинити дії, які порушують права позивача, зокрема, заборонити відповідачам використовувати бланк Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України та розповсюджувати інформацію про те, що Кабанченко Г.В. є Головою Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, а Піка В.М. є Головою мандатної комісії.

  Мотивуючи позовні вимоги, позивач зазначав, що вказані дії шкодять діловій репутації позивача, а інформація, яка розповсюджується відповідачами, не відповідає дійсності.

  Рішенням суду від 27 листопада 2012р. у позові відмовлено…….

  Відмовляючи у задоволенні позовних вимог, суд першої інстанції виходив з їх безпідставності та недоведеності.

  Колегія суддів вважає, що даний висновок суду першої інстанції відповідає наявним матеріалам справи та ґрунтується на нормах матеріального права……

  Доводи апелянта про те, що Кабанченко Г.В. не є головою профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, а Піка В.М. не є головою мандатної комісії профспілки, тому не мають законних підстав підписувати листи від імени профспілки, не може бути підставою для задоволення позовних вимог……

  Керуючись ст.ст.303, 307, 308, 313-315, 317 ЦПК України, колегія суддів

  ухвалила:

  апеляційну скаргу Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України відхилити, рішення Солом’янського районного суду м. Києва від 27 листопада 2012р. залишити без змін.

  Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення, може бути оскаржена до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів.

  Головуючий: Рейнарт І.М.

  Судді: Кулікова С.В., Білич І.М.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ