Человек не терпит насилия!

Свавілля нового начальника Тернопільської міліції Сака

Не знаю куди скаржитись, бо розумію, що зайві одкровення можуть і ускладнити ситуацію, але терпіти більше немає сил! Я – дружина тернопільського міліціонера, від 1-го січня 2012 року, в зв’язку з резонансним ДТП в нашій області і з подальшим приходом нового начальника міліції Сака В.М., мій чоловік от уже 14 днів працює без вихідних – навіть на Різдво. Більше того, з роботи його відпускають не раніше 22-ї години, кожного дня весь особовий склад збирають на наради – ось, наприклад, завтра, 15.01, у НЕДІЛЮ на 8-му ранку скликають нараду. В чому доцільність таких щоденних нарад незрозуміло, в решті-решт, у нас же не надзвичайний стан у місті! Ні при одному керівнику такого не було, мій чоловік працює в міліції давно і я до всього звикла, але щоб так і вдень і вночі і ще й у вихідні…
Дитина батька не бачить, я – чоловіка. Я розумію, що Сак людина в Тернополі «не сімейна» і поняття «родинне коло» для нього далеке, але ж ефективність роботи його підлеглих залежить від надійного тилу, який забезпечує їм сім’я, вони живі люди, яким потрібне спілкування з коханими, з дітьми, з батьками, особливо, у Різдвяні свята.
Прошу усіх осіб, які можуть хоч якось позитивно вплинути на цю ситуацію, допомогти.
Зупиніть свавілля нового начальника та відмініть кріпосне право в Тернопільській міліції Поверніть тернопільським міліціонерам робочий графік, а мені — чоловіка!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

1 343 ответа

  1. беруть і старі, працівники,і нові хабарі.Слідчі не за що не відповідають,розгляд кримінальноі справи іде роками.Клопотання затверджуються,але не виконуються,не має ніякіх сроків виконання.Не мав часу,і все уся відповідь слідчого.Куда б не скаржився,ніякого покарання слідчий не несе!Поліцііі в нас не має,на данний час,вона знищена.Вбивай,гвалтуй,і якщо зразу злочинця не схоплять,рахуй,що вже ніхто шукати не буде.Нічого ця реформа не принесла,а тільки знищила усю систему розшуку.Набирають молодь,яка нічого не тямить.Брешу?!Ні,брешуть ті,котрі кажуть,що раніше було гірше.Роліціяі НЕ МАЄ!

  2. Доводжу то твого відома Олено, коли розробляли новий КПК ( вступив в дію у листопаді 2013) то планувалось збільшити слідчих у 3 рази мінімум, а то й у 5. А зараз, що нас стало менше чим було. При всіх бажаннях слідчого він не може фізично всім помогти, і не він тут винен. А якщо ми привели цю “прекрасну” владу, яка зробила “супер реформи” то терпіть, і обіжатися можна самим на себе!

  3. то не до тебе дурня пишуть а для тих нових хто прийшов і може хоче шось робити але не знає шо на місцях робиться бо всякі верховні пиздуни таляпають шо всьо в ідеалі і народ свою думку може висловити і повір пишуть правду тільки її до уваги ніхто не бере

  4. Ну то давайте розпустимо всіх слідчих, оперів і т.д. А на їх місця смурфів візьмем, і тоді всьо буде заєб.. Ви подивіться, що ті недоношених чудять, старі ДАІ собі такого не дозволяли.

  5. Олександр Миколайович не дайте приватизувати службову квартиру хряку кавюку, Ви справедлива людина продумайте як її забрати та дати якісь порядній людині а не цьому виродку

  6. От нехай юристи покажуть свій рівень і знайдуть підстави забрати ту квартиру в Кавюка, він давно звільнений по негативу, в ті квартирі ніколи не проживав, це легенько доводиться, а то ходить пробиває по міські раді як приватизувати.

  7. Які на хрен юристи, Стукало Марина 9 год ще нема, 9.05 вже нема тіпа по судах і так цілий день вирішуються свої питання. Вона перша Кавюку буде допомагати а не людям.

  8. Тернопіль став кримінальною столицею України, на тиждень по кілька кримінальних вбивст … Чому Богомола не женуть?! Вчора вбили 26-річного хлопця, коло того гадюшника АЛЮР, і це уже не переше вбивство коло того клубу, а чомусь клуб працює далі?!

  9. А що ДЖИДЖОРА догрався??? Думав першого і другогу усунеш, ходив і пездів хуйню, а не тут то було ПІДАР ти галімий. Там твоє місце — У «ПАРАШИ».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ