Человек не терпит насилия!

«Викиликс» от Хорошковского — 2

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Управління

Служби безпеки України

в Харківській області

“11” травня 2010 року

№ 70/14 — 4317

м. Харків

Таємно

Прим. №

Начальнику АУ ДІАЗ

СБ України

полковнику  

Безверхому В.Б.

м. Київ

На № 4/3-521 від 20.04.2010р.

Щодо корупційних схем у сфері надання платних

послуг органами державної і місцевої влади

Управлінням СБ України в Харківській області на виконання доручень Президента України щодо виявлення та ліквідації корупційних схем виведення державних коштів до комерційних структур отримані наступні дані:

В сфері будівництва.

В перелік платних послуг та обовязкових платежів входить: проведення комплексної експертизи проектів будівництва та видача профільних ліцензій.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: Харківська філія ДП „Укрдержбудекспертиза”.

Розмір оплати: Визначений Постановою КМУ № 427 від 05.04.06р.

Вартість послуг з урахуванням посредника: Згідно методики затвердженої Постановою КМУ № 427 від 05.04.06р.

Комерційна структура що надає послуги: ПП „ПАП-Сервис” (ЄДРПОУ31799042, м. Харків, вул. Маломясницька, 9/11), ТОВ „Ортія” (ЄДРПОУ 34757068, м. Харків, вул. Плеханівська, 126), ПФ Орнатус” (ЄДРПОУ 24136224, м. Харків, вул. Маломясницька, 9/11,),„Юридична фірма „Аріадна” (ЄДРПОУ 34468362, м. Харків, вул. Енгельса, 24,), НТЦ ПФ „Юніт” (ЄДРПОУ 30234839, м. Харків, вул. Маломясницька, 9/11).

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Протас Андрій Миколайович, Селянська Людмила Олександрівна, JUNONA INVESTMET LIMITED, 1 stp., 1 CB BUILDING, COROZAL TOWN, BENIZ, Приймак Олександр Олександрович.

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: Разом близько 15 млн. грн.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Послуги з зберігання проектної документації, копіювання та виготовлення електронних версій проекту, консалтингові та юридичні послуги. (ПП „ПАП-Сервис”, ТОВ „Ортія”, ПФ „Орнатус”, НТЦ ПФ „Юніт”, „Юридична фірма „Аріадна”).

В перелік платних послуг та обовязкових платежів входить: Відсутні.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: Інспекція ДАБК в Харківській області.

Розмір оплати: Відсутній.

Вартість послуг з урахуванням посредника: Відсутній.

Комерційна структура що надає послуги: ТОВ „Харківський регіональний центр організації будівництва” ЄДРПОУ 36459365.

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Баринова Діана Семенівна

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: близько 4 млн. грн.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Підготовка документів для отримання ліцензій на право провадження будівельної діяльності, дозволу на будівництво, прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту (ТОВ „Харківський регіональний центр організації будівництва”).

В сфері охорони праці.

В перелік платних послуг та обовязкових платежів входить: Відсутні.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: Територіальне управління Держгірпромнагляду в Х/о (вул. Артема, 40).

Розмір оплати: Видача дозволу на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки та проведення робіт з підвищеною небезпекою є безоплатною.

Вартість послуг з урахуванням посредника: Вартість підготовки документації в залежності від складності об’єкта та кількості обладнання складає від 1,5 тис. грн. до 40 тис. грн.

Комерційна структура що надає послуги: ТОВ «Безпека праці і виробництва» ЄДРПОУ 33411404, адреса – вул.Шевченка, 233-б, ПП «Учбово – діагностичний центр «Техінформсервіс», ЕДРПОУ – 33673697, адреса – пр.Московський, 94.

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Тарадай Олександра Ісаківна, Сильвестрова Жанна Іванівна, Лета Ірина Вадимівна, Белевцова Олена Валентинівна.

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: близько 100 тис. грн.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): підготовка документації для отримання дозволу на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки та проведення робіт з підвищеною небезпекою.

В сфері охорони навколишнього природного середовища.

В перелік платних послуг та обовязкових платежів входить: Відсутні.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Х/о (Держпром, 4 п.).

Розмір оплати: Проведення державної екологічної експертизи проектної документації є безоплатною.

Вартість послуг з урахуванням посредника: Вартість підготовки документації в залежності від складності проекта (обсягів майбутнього виробництва) кількості обладнання складає від 3 тис. грн. до 80 тис. грн.

Комерційна структура що надає послуги: ТОВ «НВП «Аналіттехніка», ЄДРПОУ – 21209030, адреса – вул. Танкопія, 49, к.12.

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Савенко Дмитро Васильович, Якименко Микола Павлович, Руденко Алла Борисівна.

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: близько 300 тис. грн.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Підготовка документації для отримання висновку державної екологічної експертизи проектної документації.

В земельній сфері.

В перелік платних послуг та обов’язкових платежів входить: Надання довідки про правовий статус земель; надання технічного завдання на розроблення землевпорядної документації; надання інформації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки; надання інформації з архіву; інше.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: Управління Держкомзему у м. Харкові.

Розмір оплати: Згідно нормативів розмірів оплати земельно-кадастрових робіт та послуг (затверджених наказом Державного комітету по земельним ресурсам, Міністерством фінансів, Міністерством економіки №97/298/124 від 15.06.2001 року) від 5-100 грн.

Вартість послуг з урахуванням посредника: 50-200 грн.

Комерційна структура що надає послуги: Харківська міська організація спілки землевпорядників України (благодійна допомога).

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Крюков Костянтин Сергійович, Начальник Управління Держкомзему в м. Харкові Санін Ю.В.

Правові підстави для функціонування посередника: Закон України «Про благодійництво та благодійні організації»

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: близько 1,2 млн. грн.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Відсутні.

В перелік платних послуг та обов’язкових платежів входить: Правова допомога в питаннях приватизації земельних ділянок на території Харківської області (ХРФ ДП «Центр ДЗК»).

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: ХРФ ДП «Центр ДЗК».

Розмір оплати: Згідно договорів на виконання послуг.

Вартість послуг з урахуванням посредника: Відповідно до місцерозташування та площі земельної ділянки (400-4000 грн.).

Комерційна структура що надає послуги: Приватне підприємство «Експерт-Д».

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Не встановлено.

Правові підстави для функціонування посередника: Закон України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: близько 5 млн. грн.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Відсутні.

В сфері медицини.

В перелік платних послуг та обов’язкових платежів входить: плата за операцію, первинний прийом хворого, плата за розміщення в стаціонарі.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: Харківська обласна клінічна лікарня (близько 60 лікувальних закладов).

Розмір оплати: Безкоштовно (ст. 49 Конституції України).

Вартість послуг з урахуванням посредника: 20-350 грн.

Комерційна структура що надає послуги: Благодійний фонд «Спас» ЄДРПОУ 26451148.

Засновники та реальні власники посередницьких структур: ТОВ “АПТЕКА N300” Код ЄДРПОУ: 31557868, Мироненко Марина Валентинівна Код ДРФО: 2743619140, Ященко Володимир Михайлович Код ДРФО: 2716013237, Герасименко Алла Олександрівна Код ДРФО: 2407716665, Федоров Віталій Костянтинович Код ДРФО: 2177713770, Вороніна Марина Анатоліївна Код ДРФО: 2129401283, АТ СМК “ЕВІВВА” Код ЄДРПОУ: 21258323, Попов Сергій Борисович Код ДРФО: 2194100972, Временко Людмила Василівна Код ДРФО: 2113903226, Яковлева Валентина Вікторівна Код ДРФО: 2005601748, Кривицька Наталія Іллівна Код ДРФО: 1883416848.

Правові підстави для функціонування посередника: Закон України «Про благодійництво та благодійні організації».

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: Не встановлено.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Відсутні.

В перелік платних послуг та обов’язкових платежів входить: плата за операцію, первинний прийом хворого, плата за розміщення в стаціонарі.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: ОблСЕС, Обласний клінічний онкологічний центр

Розмір оплати: Безкоштовно (ст. 49 Конституції України).

Вартість послуг з урахуванням посредника: 20-350 грн.

Комерційна структура що надає послуги: ХОБФДМЗ Оболенського ЄДРПОУ 06715361.

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Прокопенков Валерий Іванович Код ДРФО: 2156600971, Похвалий Олександр Нилович Код ДРФО: 2088501358, Федченко Юрій Григорович Код ДРФО: 2059201496, Герцен Наталія Петрівна Код ДРФО: 1914701588, Васильєв Леонід Якович, Код ДРФО: 1823912296,

Іванов Євгеній Євгенович Код ДРФО: 1709007413, Можаєва Наталія Андріївна Код ДРФО: 1599406727, Балова Діна Олександрівна Код ДРФО: 1379210180, Зайцев Олександр Омелянович Код ДРФО: 1371601071, Яковцов Іван Захарович Код ДРФО: 1209000312.

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: Не встановлено.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Відсутні.

В перелік платних послуг та обов’язкових платежів входить: плата за операцію, первинний прийом хворого, плата за розміщення в стаціонарі.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: Лікувальні заклади Дзержинського району м. Харкова.

Розмір оплати: Безкоштовно (ст. 49 Конституції України).

Вартість послуг з урахуванням посредника: 20-350 грн.

Комерційна структура що надає послуги: Регіональний медичний фонд ЄДРПОУ 25792315.

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Новосад Алевтина Миколаївна Код ДРФО: 2617500921, Шкляр Сергій Петрович Код ДРФО: 2206101179, Усачов Сергій Іванович Код ДРФО: 2198001853, Войтенко Ніна Андріївна: Код ДРФО: 1374000584.

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: Не встановлено.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Відсутні.

В перелік платних послуг та обов’язкових платежів входить: плата за операцію, первинний прийом хворого, плата за розміщення в стаціонарі.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: Лікувальні заклади «Укрзалізниці».

Розмір оплати: Безкоштовно (ст. 49 Конституції України).

Вартість послуг з урахуванням посредника: 20-350 грн.

Комерційна структура що надає послуги: Лікарняна каса «Центральна» ЄДРПОУ 26356987.

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Скляров Володимир Вікторович Код ДРФО: 1970201141, Криворучко Любов Андріївна

Код ДРФО: 2213310654, Сахнюк Ігор Юрійович Код ДРФО: 1909001055.

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: Не встановлено.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Відсутні.

В перелік платних послуг та обов’язкових платежів входить: плата за операцію, первинний прийом хворого, плата за розміщення в стаціонарі.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: Центр урології та нефрології.

Розмір оплати: Безкоштовно (ст. 49 Конституції України).

Вартість послуг з урахуванням посредника: 20-350 грн.

Комерційна структура що надає послуги: Харківський.Регіональний Благодійний Фонд Урологічний ЄДРПОУ: 25616340

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Лісовий Володимир Миколайович Код ДРФО: 2072901018, Гаргатий Ігор Анатолійович Код ДРФО: 2043213951, Ушаков Леонід Григорович Код ДРФО: 1519200975.

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: Не встановлено.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Відсутні.

В сфері діяльності Управління ДАІ.

В перелік платних послуг та обов’язкових платежів входить: Автодіагностика ТЗ при проходженні тех.огляду.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: Органи ДАІ ГУМВСУ в Харківській області.

Розмір оплати: 45 грн.

Вартість послуг з урахуванням посредника: 140 грн.

Комерційна структура що надає послуги: ВАТ «Харків-Авто», адреса: Харківська область, сел. Пісочин, вул. Крупської, 15; АТЗТ»Діамант» 61013,м. Харків,вул. Шевченка,111-а; ТОВ фірма»Сигнал» 63503, Харківскьа обл., м.Чугуїв, вул. Щорса,57; ТОВ «Автотрейдсервіс» 61004,м.Харків,вул. Велтка Гончаровська,32; ФОП Насонов Сергій Юрійович 63001, Харківська обл., м. Валки,пров. Сидоренка,5; ІП «АІС Харків» 61145,м.Харків,вул. Клочківська,140; ДП «Автотрейдінг-Харків» 61145,м. Харків,вул. Клочківська,188; ФОП Ткаченко Антон Сергійович 63404, Харківська обл., м. Зміїв, пролетарське шосе,49; 9. ТОВ «Автоник» 64605, Харківська обл., м. Лозова,вул. Дикого,15; ФОП Бороденко М. І, 64600, Харківська обл., м.Лозова вул..Свободи 16-б; Харківський національний автомобільно-дорожний університет 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 106; ТОВ»Сигнал-Х» 64002, Харківська обл., м. Лозова, пров. Севастопольський, 2-б; ФОП Карпович Олександр Петрович 61045,м. Харків,вул. Дербенська,152; ФОП Кипаренко Тарас Володимирович 63002, Харківська обл., м. Вовчанськ, Рубежанське шосе,15-А; 15. ФОП Братущак Лариса Павлівна 62301, Харківська обл., м. Дергачі, вул., Залізнична,31; ФОП Онищенко Сергій Леонідович 63002, Харківська обл., м. Валки, вул. Шевченка,13; ТОВ «КП Хартранспас» 61081,м. Харків, Мерефянське шосе, 113-А.

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Інформація відсутня.

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: 3 млн. 240 тис. грн. кожний посередник.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Відсутні.

В сфері діяльності Управління НДЕКЦ ГУ МВС.

В перелік платних послуг та обов’язкових платежів входить: Не визначено.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: НДЕКЦ ГУ МВС України в Харківській області.

Розмір оплати: Не визначений.

Вартість послуг з урахуванням посредника: 39 грн. 59 коп.

Комерційна структура що надає послуги: ДП «Київська облбагатопрофільна лабораторія».

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Інформація відсутня.

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: 1 млн. 150 тис. грн.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Компьтерно-інформаційні послуги.

В перелік платних послуг та обов’язкових платежів входить: Не визначено.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: НДЕКЦ ГУ МВС України в Харківській області.

Розмір оплати: Не визначений.

Вартість послуг з урахуванням посредника: 43 грн. 50 коп.

Комерційна структура що надає послуги: ВАТ «Харків-Авто», адреса: Харківська область, сел. Пісочин, вул. Крупської, 15; АТЗТ»Діамант» 61013,м. Харків,вул. Шевченка,111-а; ТОВ фірма»Сигнал» 63503, Харківскьа обл., м.Чугуїв, вул. Щорса,57; ТОВ «Автотрейдсервіс» 61004,м.Харків,вул. Велтка Гончаровська,32; ФОП Насонов Сергій Юрійович 63001, Харківська обл., м. Валки,пров. Сидоренка,5; ІП «АІС Харків» 61145,м.Харків,вул. Клочківська,140; ДП «Автотрейдінг-Харків» 61145,м. Харків,вул. Клочківська,188; ФОП Ткаченко Антон Сергійович 63404, Харківська обл., м. Зміїв, пролетарське шосе,49; 9. ТОВ «Автоник» 64605, Харківська обл., м. Лозова,вул. Дикого,15; ФОП Бороденко М. І, 64600, Харківська обл., м.Лозова вул..Свободи 16-б; Харківський національний автомобільно-дорожний університет 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 106; ТОВ»Сигнал-Х» 64002, Харківська обл., м. Лозова, пров. Севастопольський, 2-б; ФОП Карпович Олександр Петрович 61045,м. Харків,вул. Дербенська,152; ФОП Кипаренко Тарас Володимирович 63002, Харківська обл., м. Вовчанськ, Рубежанське шосе,15-А; 15. ФОП Братущак Лариса Павлівна 62301, Харківська обл., м. Дергачі, вул., Залізнична,31; ФОП Онищенко Сергій Леонідович 63002, Харківська обл., м. Валки, вул. Шевченка,13; ТОВ «КП Хартранспас» 61081,м. Харків, Мерефянське шосе, 113-А.

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Інформація відсутня.

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: 1 млн. 250 тис. грн.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Ідентифікація транспортних засобів за інформаційними базами.

В сфері діяльності УГІРФО ГУ МВС.

В перелік платних послуг та обов’язкових платежів входить: Прискорена процедура отримання закордонних паспортів.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: УГІРФО ГУ МВС України в Харківській області.

Розмір оплати: 900 грн.

Вартість послуг з урахуванням посредника: 1500-2500 грн.

Комерційна структура що надає послуги: ТА «Дискавери»,м. Харьков, ул. Плехановская, 63, оф. 302 тел.758-56-11, 755-44-47. Лиц. АВ 392729 от 16.05.08; Фізичні особи-підприємці, які розташовані за адресами: м. Харків, вул. Сумская 53, тел. 758-56-06; м. Харків, вул. Гоголя 11, кв.83 тел. 050-953-555-6, 751-49-50;

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Інформація відсутня.

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: Інформація відсутня.

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Інформація відсутня.

В сфері діяльності Харківської областної митниці.

В перелік платних послуг та обов’язкових платежів входить: Послуга відсутня.

Уповноважений орган, який уповноважений його видавати: нав’язується посадовими особами Харківської обласної митниці.

Розмір оплати: Не визначений.

Вартість послуг з урахуванням посредника: біля 800 грн.

Комерційна структура що надає послуги: Державна компанія з утилізації відходів як вторинної сировини «Укркомресурс Кабінету Міністрів України» «Харківкомресурс».

Засновники та реальні власники посередницьких структур: Інформація відсутня.

Правові підстави для функціонування посередника: Відсутні.

Приблизний обсяг коштів, що отримує посередник від своєї діяльності протягом року: Обсяг коштів за 2009 р. склав 72 млн. грн..

Додаткові платні послуги, не передбачені чинною нормативною базою, які нав’язує посередник або орган влади (із наведенням інформації про структури, що надають ці послуги та їхні зв’язки з органом влади): Інформація відсутня.

Додаток: Таблиця щодо корупційних схем на ___арк., таємно, реєстр. №______.

Начальник Управління

генерал-лейтенант О. Полковниченко

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ