Человек не терпит насилия!

Геморой генерала Багінського

Не так давно у більшості інтернет-видань з’явилася стаття наступного змісту: «Помічник прокурора Подільського району Києва був затриманий при отриманні хабара в розмірі $ 7 тисяч. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.
Затримання проведене слідчими Головного управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ спільно з співробітниками СБУ.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, винагорода передбачалася за прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи за матеріалами перевірки.

У відношенні помічника прокурора порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара).»

Проте мало хто знає найцікавіші факти цієї кримінальної історії.
Так, у помічника прокурора дійсно було вилучено гроші, але лише 1 тисячу $. Де ж ділися інші 6 тисяч? А їх було вилучено у іншого співробітника цієї прокуратури – заступника прокурора району Житніка, який сховав гроші до свого робочого столу та вже міркував куди їх із користю для себе витратити. Яке ж було його здивування коли до нього у кабінет завітали люди в масках. А здивувався він тим більше, що навіть не уявляв у себе таких гостей, адже дружина працює на керівній посаді у прокуратурі міста Києва, а тесть, важко уявити, заступник начальника Головного управління – начальник управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Генеральної прокуратури України В. Багінський, який наглядає за додержанням законів міліцією усієї країни.

І якщо б, у операції були задіяні співробітники міліції а на СБУ,
звичайно до цього кабінету ніхто б не завітав, адже впливовий тесть
такого «свавілля» ніколи не допустив би. Проте пан Багінський все ж дізнався про «беззаконня», яке відбувається із його зятем, і як «чесна» людина почав смикати за усі свої генеральські мотузки. Так, і появилася коротенька інформація про неблагонадійного помічника прокурора, у якій ні слова про «порядного» заступника прокурора району Житніка.

На цьому активність генерала Багінського не закінчилася і почалися
дзвінки слідчому щодо прийняття «правильного» рішення стосовно «чесного» зятя. Проте слідчий виявився на рідкість порядною людиною і порушив таки кримінальну справу стосовно заступника прокурора, адже він слідчий прокуратури і не є підлеглим нахабного генерала.
На даний час історія ще не скінчилась. Генерал у відпустці – «вирішує» проблеми свого родича-протеже, сам родич несподівано захворів та перебуває у лікарні, де йому значно краще ніж у в’язниці, помічник прокурора, який виконував наказ свого безпосереднього керівника, сидить у СІЗО, а на слідчого, який розслідує справу здійснюється шалений тиск з боку діючого генерала прокуратури з метою «зам’яти» справу по тихому.
Навіщо я це Вам написав, спитаєте Ви? Я відповім, мені дуже шкода
слідчого, одного із не багатьох порядних людей в органах прокуратури, який незважаючи на тиск з боку генерала Багінського порушив таки кримінальну справу щодо його зятя та намагається притягнути його до кримінальної відповідальності, а тепер може поплатитися за це своєю кар’єрою. Я сподіваюсь на те, що ця історія буде цікава суспільству, яке надасть справедливу оцінку діям продажних високопосадовців.

“Друг справедливості” для “ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

15 ответов

 1. А что тема заглохла ?
  Что с зятьком ? Неужели тесть закрыл дело ?
  Отмазался еще один мажор, бля.

 2. “Проте слідчий виявився на рідкість порядною людиною і порушив таки кримінальну справу стосовно заступника прокурора, адже він слідчий прокуратури і не є підлеглим нахабного генерала”
  бред сивой кобылы. Будь ты хоть трижды процессуально независимым, без указания руководства дела не возбудишь.

 3. Все правильно. Обнаглевший зять, имея тестя в ГПУ, берет взятки и прячет их в ящик рабочего стола. А какова реакция Генерального прокурора — тоже молчит. Наверное дал срок замять дело.Все сошлось на следователе — будет упорствовать сожрут.А то ведь разваливает такую династию. Почему зать пока на должности в прокуратуре района? А потому что было необходимо для роста по службе.Может пора назвать фамилию этого следователя — для оказания поддержки.Начальство ведь не защитит его — они (за редким исключением) все такие как тот зать.Нормальная прокуратура закончилась в 1991 году. Раньше боялись, что с Москвы могут приехать Гдлян И Иванов и пересажать. Теперь некому. Я не ратую за Союз — развалился значит так и должно было быть.Обидно что у себя не построили нормальное государство, а по всем признакам криминальное сообщество — прокуроры в окрытую берут взятки.Дальше что — полный развал.

 4. А где прошла свежая инфа о ЭДИКЕ, судье районного суда Киева? Тотже задержали…. взятки…. Итог какой???

 5. Стоит посмотреть чем все это закончиться. Что-то не особенно вериться, что такой реальный пацан может серьезно пострадать. Избирательность права в принятии решения о наказании давным-давно известна по Украине. А тут парень с такими завязками. Да, наверное, негодяй-подчиненный передал ему долг, который брал пару месяцев назад. И расписки официальной не будет, а от наказания можно и отойти. Да и таких примочек, как избежать наказания, немерено. Как-то не вериться в справедливость следствия прокуратуры. А впрочем, посмотрим.

 6. Так і до 1937 року недалеко. Може як і тоді по анонімці чи по неперевіреним заявам в інтернеті не лише з роботи гнати, а розстрілювати, причому всю сім`ю, з дітьми??? А навіть якщо Житник взяв хабар, як же принцип — “син за батька не відповідає”??? Причому тесть?

 7. Хоч не офіційно, але документуй всі генеральські і інші “наїзди-тиски” по вказаній справі. Все це пригодиться в подальшому після закінчення якої небудь “раптової” перевірки і прийнятті рішення щодо винесення догани або невідповідності займаній посаді.

 8. житник бэрэ и багинскому дае. Вешать обоих надо. Сволочь всю милицию контролирует-поэтому она такая сволочная.
  А ты работяга-плати налоги. А ты солдатик их охраняй.

 9. Звичайна картина корупційної держави.Вся родина — працівники прокуратури.І ще хтось думає,що ми з цього болота виліземо. Нажаль, тим кому за тридцять вже нормальної держави не побачать.Випалювати треба це все “кальоним железом”.Залетів зять,сват,дочка, немає значення хто, якщо вони рідня значить одного поля ягоди — всю рідню мітлою з прокуратури, і все.

 10. А ХТО ТАМ ЦЕЙ БАГІНСЬКИЙ У НОРМАЛЬНІЙ КРАЇНІ І ГЕНПРОКУРАТУРІ ЙОМУ І НЕ ДАЛИ Б ДОБУТИ ОТПУСКА СВОГО,ЯК УЖЕ БУВ БИ ЗВІЛЬНЕНИЙ ЗА ВТРУЧАННЯ У СЛІДСТВО ТА ТИСК НА СЛІДЧОГО!

  АЛЕ ПОБАЧИМО ЧИМ ВСЕ ЗАКНЧИТЬСЯ!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ