Человек не терпит насилия!

Прикордонники не допустять ліквідації свого музею! Приходьте всі небайдужі!

28 травня, субота, об 12-00 Печерськ, вул. Мазепи,44

Непрофесіоналізм  правлячої команди Міністерства культури України, провокує абсолютно екзотичні акції протесту, як наслідок. Вже кілька місяців триває епопея порятунку Центрального музею Державної прикордонної служби України на Печерську. Нинішній генеральний директор Національного музею історії Великої Вітчизняної війни пан Ковальчук, за підтримки абсолютно некомпетентної, 33-річної заступниці міністра культури Лісничої, яка до призначення жодного дня не працювала в культурі(!), вирішив брутально викинути на вулицю відомчий Музей прикордонників!

Пан Ковальчук пояснює свої дії відсутністю нормального приміщення для фондосховища – ніяк не зроблять ремонт. Хоча, до призначення директором, багато років займався саме господарськими справами в меморіальному комплексі. Як і його дружина, що давно обіймає посаду заступника… Схоже, це сімейство «приватизувало» комплекс, втративши інстинкт самозбереження!

Дивує намагання цієї солодкої парочки викинути на вулицю, а значить знищити, саме Музей прикордонників, який знаходиться у державній власності, а не чисельні (до 20) комерційні структури, які незрозуміло на яких умовах орендують значні площі меморіального комплексу.

Вимагаємо перевірити господарську діяльність Генерального директора Національного музею Ковальчука і його дружини – заступника директора Легасової!

 Просимо компетентні органи розібратися з процесом оренди музейних площ комерційними структурами. Вимагаємо від керівництва Уряду України звільнити з посади абсолютно випадкову в культурі людину – некомпетентного заступника міністра культури Лісничу!

Вважаємо дії із знищення відомчого Музею прикордонників нахабним викликом всім ветеранам, військовослужбовцям Прикордонної служби України!

Закликаємо всіх, хто служив як у Прикордонних військах СРСР, так і України, у наш день – 28 травня 2011 року, традиційно зібратися біля арки Дружби народів об 10-00.

Потім організованою колоною рушимо на Печерськ, повз Лавру, пам’ятник афганцям, до адміністративного корпусу Меморіального комплексу «Національний музей історії  ВВВ» (Київ, вул. Мазепи,44). Провести збори-зустріч з керівництвом комплексу, людьми, які хочуть знищити наш відомчий музей.

 Запрошуємо журналістів! 

Після заходу організовано відвідуємо Центральний музей прикордонників, що поруч.

Прикордонники не допустять ліквідації свого музею!

Приходьте всі небайдужі!

28 травня, субота, об 12-00 Печерськ, вул. Мазепи,44

Ініціативна група ветеранів прикордонних військ

http://www.museum-ukraine.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=5706

http://kordon-museum.do.am/publ/1-1-0-33

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. Вроде все нормализуется… Чинуши реально испугались! Музей получит собственное помещение в центре Киева! Спасибо ОРД за поддержку! Можем, когда захотим! Отслеживаем ситуацию…

  2. Некто А.Артемов (Бывший директор Нац музея) вырастил таких горе культработников, которым собственный карман, мне так кажется, значительнее важнее чем государственные интересы и интересы ветеранов. Они не понимают, что патриоты страны вырастают на ценностях завоеванных и построенных нашими дедами и отцами, а не стяжательстве и мздоимстве таких “хранителей от культуры”. Ни чего так не губит хорошее, как человек не на своем месте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ