Человек не терпит насилия!

СБУ на взятке поймала председателя Ново-Ушицкой РДА Хмельницкой области в размере 10 млн.грн.

Респект и уважение СБУ и МВД за такую работу.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

14 ответов

 1. Ну и шо ?
  Все куплено и продано В хмельницком С Б У .Знаю фамилии продавцов.

 2. Багато шуму з нічого. Можна тисячами порушувати кримінальні справи, у ході їх розслідування взяти хабарі від обвинувачених а потім справу закрити чи зупинити. Згадайте скількох за хабарі судять високопосадовців і вам стане все ясно.

 3. Чую дзвін,та не знаю де він! Посвідчення таке ж оригінальне,як твоє українське ім,я — РІНАТ!!!

 4. У Чайки Р.О. при затриманні виявили оригінальне посвідчення прокурора на його ім.- подарунок свата

 5. Ну вы и мудаки! Верите в то что СБУ врут в инете. Хавайте дальше то что срет правительство вам в рот и мозг…

 6. Ніяке не СБУ піймало вказаного посадовця, а працівники Центрального апарату ОРУ ДДСБЕЗ МВС України

 7. Ніяке не СБУ піймало вказаного посадовця, а працівники Центрального апарату ОРУ ДДСБЕЗ МВС України

 8. Відповідь наддністрянину :
  Є така приказка — :”лучше молчать и казаться тупым,чем раскрыть рот и развеять все сомнения”!
  Мене дивують люди,які про шось говорять,пишуть,не знаючи при цьому достовірної інформації,простіше кажучи розводять плітки,такі люди можуь викликати тільки співчуття,вони невдахи по життю,воно в них просто сіре і нецікаве,значить потрібно цікавитись чужим життям,Ти хоча б 100 частини досяг того,чого досягла ця людина!

 9. КРАЇНО ЗНАЙ СВОЇХ ХЕРОЇВ-

  Чайка Роман Омелянович — директор ЗАО”ВИКАР”-посередник при передачі 10 мільйонного хабарика,кум губернатора Хмельниччини.Юридичний адрес: 29009, м. Хмельницький, пров. Купріна, 7/3 Телефон :(0382) 640948
  Телефон бухгалтера: (0382) 640948 Факс: (0382) 640948 Електрона пошта: vikar@emitent.net.ua
  Сажієнко Анатолій Ілліч- голова Новоушицької районної державної адміністрації Хмельницької області (в минулому),і тому подібні…………Доречно висловитися ,що Роман Чайка є сватом першого заступника прокурора Хмельницької області пана Львовського М.І.,котрий зважаючи на своє сумління не буду впливати на хід досудового слідства.

 10. Добре знаю територію цього району біля Дністра. Не треба ніяких ілюзій будувати. Просто одно бандформування хоче забрати придністровську землю в іншої. При цьому використовуються працівники СБУ, які скоріше всього також у долі. У цьому районі тому постійно скандали. До того ж не треба забувати, що сбушники заарештували минулого року і до цього часу тримають під вартою мера Кам`янця-Подільського — відносно чесну та порядну людину на фоні всіх цих шакалів.

 11. Молодцы хмельницкие правоохранители. Сумма впечатляет. Главное теперь этих субчиков до суда дотянуть. А вот в г.Севастополе с начала года милиция и СБУ с поличным при получении взяток в особо крпных размерах задержаны главный архитектор города, начальник управления транспорта и связи городской государственной администрации, заместители председателей трех районных администраций, главный “рыбнадзор” региона с группой подчиненных и заместитель начальника управления экологии. Все активные члены Партии регионов, что характерно. Мэр города Саратов В.В. — он же председатель городской организации ПР — скромно отмалчивается о членах своей команды!

 12. Сьогодні, 27 квітня, слідчими Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури спільно з працівниками ДСБЕЗ МВС України викрито та затримано при одержанні хабара у сумі понад 10 млн. 500 тис. грн. голову Новоушицької районної державної адміністрації у Хмельницькій області, а також посередника у вчиненні цього злочину.Про це повідомили у прес-службы ГПУ. Незаконна винагорода призначалася за виділення та зміну цільового призначення земельної ділянки площею 37 га.Стосовно вказаних осіб порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 368 КК України, у якій проводяться необхідні слідчі дії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ