Человек не терпит насилия!

Старый насильник опять обкакался

З президентом Віктором Януковичем під час виступу в Давосі на українському ланчі трапився черговий конфуз. Янукович не зміг вимовити гасло промо-кампанії України, яка демонструється на світових телеканалах — “Увімкни Україну”.

Янукович читав свій виступ з папірця. Він розповідав про збільшення іноземних інвестицій до України після його приходу до влади. “Це свідчення зростання довіри до України”, — сказав Янукович.

“Цей слоган — увікни…, увікни…, — вікнить для себе Україну – це слоган промо-кампанії нашої держави до Євро-2012”, — сказав Янукович.

“Для того щоб увікнути Україну, достатньо подивитися на неї власними очима, коли почнуть квітнути каштани в Києві. І у містах українських почнуть роздягатися жінки. Побачити цю красу – це чудово”, — додав Янукович.

Останню його репліку про жінок ведуча ланчу журналістка Христя Фрилянд сприйняла як неполіткоректну.

“Політична коректність ще не досягнула України, але все одно було чудово почути про красу українських жінок”, — сказала Фрилянд.

Українська правда

Коментар психоаналітика №1

В Давосі Янукович весь час думав “о бабах і мєнтах”. Економіка, Україна,— ніяк не вкладались в його міроточащіє мозґі.

Янукович згадував таємничі (само)викидання з 4-го поверху одного з Харківських відділень МВС. Перед його очима сплавали жахливі картини: “Побитй чоловік у вікні”, “Замордована жінка у вікні”, а потім ті люди на асфалті, вже мертві.

Янукович страшенно жалів отого одеського екс-мєнта, як же ж його прізвище? П*здець? Ні, Дудець! Ні, Швець!!! згадав Янукович і йому відлягло трох від серця. Відлягло тільки трохи, бо, як отой Шевець, Янукович не розумів тієї “телячої мови”! Тобто він вмів вимовляти слова, але смислу тих слів,— не розумів. І тому, доволі часто вимовляв слова так же незугарно, як і його вірний друг Кровосіся…

“Цей слоган — увікни…, увікни…, — вікнить для себе Україну – це слоган промо-кампанії нашої держави до Євро-2012”, — сказав Янукович.
“Для того щоб увікнути Україну, достатньо подивитися на неї власними очима, коли почнуть квітнути каштани в Києві. І у містах українських почнуть роздягатися жінки. Побачити цю красу – це чудово”, — додав Янукович.
(тут можна послухати виступ http://www.pravda.com.ua/news/2011/01/28/5847754/)

“Бл*дь, снова лажа”,— дійшло до Януковича.— “Надо запрєтіть ету “тєлячью мову”! Да і ФЕМЕН тоже, ато раздєваются, ґдє нє попападя, а мне ґосударственниє заботи в ґолову потом нє лєзут…”

Він покликав Ганну Герман і сказав: “Значь так, шоби мнє такіх слоґанов больше нє пісалі, которих я виґоворіть нє моґу! Ясно? Да, і дєвок єтіх,— скажи мусарам, шоб нє пускалі іх на уліцу, і одєтимі тоже, ато всьо іхніє сіські пєрєд ґлазамі стоят.”

Коментар психоаналітика №2

який він… еротичний…

неполіткоректні синоніми слова “еротичний” на літери П, Х та Ї вживати не стану. Тому що

українські жінки дійсно почали роздягатись у 2011 році. За Кучми і Ющенка вони починали нормально одягатись…

Раніше вони навіть ванну приймали одягненими, не кажучи про канонічний секс в нічній сорочці. Завдяки зусиллям НацКомМора, який Янукович розпустив, у сенсі ліквідував.

І не те що в них сильно впав рівень суспільної моралі. З ригі-анальною владою їм просто нема чого вдягнути. Старе протерлось, на нове нема грошей. Скоро доведеться преміювати передовиць змагання відрізом сітца. Стахановський рух відновили? А це буде наступний хід…

Майдан

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

27 ответов

 1. колхозники-философы. пи…ц еще и разноцветные как в “Кин дза дза” синие,оранжевые — долбодятлы!
  когда вы уже друг друга повырезаете чтоб пожить спокойно

 2. Альтернативы Януковичу нет. Только яворивские, драчи (господи, ну и фамилия..) и прочие национально-свидомые огрызки могут всерьёз полагать, что страну спасёт лазаренковская прошмандовка с бубликом на голове или диоксиновое чмо, укравшее со своей супругой деньги у детей на постройку больницы, скупавшее глиняные глечики в Сорочинцах, которые местные бомжи впаривали ему под видом осколков Трипольской культуры. Как, мягко сказать, удивлялся весь цивилизованный мир, когда на выставке, организованной СБУ, Наливайченко демонстрировал фотографии голодающих из Поволжья и США времён Великой депрессии, выдавая их за голодомор в Украине. Где же была тогда вся эта камарилья, которая сейчас, захлёбываясь собственным дерьмом, что-то там пытается вякать о том, какая плохая сейчас власть? Для кого плохая? Для вас, уроды? Так это же просто здорово….

  На Украине арестован бывший исполняющий обязанности председателя Госкомрезерва страны Виталий Никитин. Как сообщает во вторник, 1 февраля, пресс-центр Службы безопасности Украины (СБУ), соответствующее решение принял один из районных судов Киева. Чиновника арестовали в рамках уголовного дела о хищении из украинского бюджета более чем 7 миллиардов гривен (875 миллионов долларов).

 3. Слова Янукдота, никто серьезно не воспринимает, тем более на международных встречах, на котором, по протоколу нужно быть,так как имеет президенскую булаву и является харантом Украины.На таможне между Россией и Украиной, на Харьковском направлении, на территории Украинской таможни, смотрю на потрепаный-рваный от ветра флаг и душа болит за наше горе-госсударство. Говорю пограничнику, скажите руководству, что бы заменили флаг, он посмотрел на меня, потом поднял глаза вверх, задумался и отвечает,а кто на него смотрит. Что можно еще сказать, бабуля с веником и в фуфайке, тоже посмотрела, вот так встречают порядки на Украинской стороне, только стрекотать на Россию можете, а на самом деле у них все нормально, проходишь контроль и тебе улыбаются, не то что Украинские голодные таможенники и пограничники.Прошло время, и никто потрепанный Украинский флаг не заменил, так и встречает он вьезжающих на территорию Украины, интересно что думают те кто вьезжает и выезжает, ведь это ворота любого госсударства.

 4. Ты смотри как дерьмо забулькало. Одни юные яворивские и павлычки. 🙂
  И практикуются дерьмом обливать на этом сайте. Готов засвидетельствовать — получается отменно. Даже блевать хочется по настоящему. Страшно не люблю таких ублюдков но уважаю их нелегкий труд. Трудитесь дальше и вас заметят как вышеназванных героев.

 5. Осталось одеть разноцветный мундир с неимоверным колличеством орденов и медалей, отделаными драгоценными камнями, окруженным девушками, бросающими под ноги лепестки роз, многочисленной свитой, ведущей на поводках леопардов и тогда внешнее содержание будет соответствовать внутреннему.

 6. Читайте статью на “Украинской правде” полностью, а не кусочек на ОРД. Вся статья шок, а не только этот кофуз. Например:” Отже, у Давосі Януковича супроводжували одинадцять (!) охоронців, що є абсурдом не лише з огляду на рівень мінімальної злочинності в цій країні. Сам Давос під час Всесвітнього економічного форуму, в зв’язку з приїздом безлічі vip-персон, перетворюється силами швейцарської поліції на найбезпечніше місце на планеті. Блок-пости встановлені за декілька кілометрів до цього курорту, вулиці постійно патрулюються підсиленими нарядами поліції, а небо — гвинтокрилами.

  Окрім 11 охоронців, перебування Януковича у Давосі забезпечували семеро співробітників Державного управління справами, шестеро співробітників прес-служби президента і четверо протоколістів. Більш того, Янукович взяв з собою до Давоса пул з 13 журналістів, до якого за звичкою потрапив В’ячеслав Піховшек.”

  И это не все, что после конфуза ответили Янеку в курсе?:”Присутні західні жінки, коли почули в перекладі цей уривок Януковича, почали здивовано озиратися. Такі пасажі не могли пройти повз увагу Христі Фрилянд – у Нью-Йорку, де вона зараз живе, подібні сексистські заяви президента спричинили би гучний скандал.

  Як ви помітили з президентських ремарок, політична коректність ще не сягнула України. Але було приємно почути про красу українських жінок, — вийшла Фрилянд з ситуації.
  А про Тунис?:”- Загроза світової продовольчої кризи стала реальністю, — почав розмірковувати Янукович. — Це призводить до погіршення політичної стабільності всередині деяких країн. Ми бачимо, що зараз робиться в Тунісі. Підвищення цін на продукти харчування(!!!) стало причиною, що піднявся народ Тунісу проти влади, і почалися дії, які зірвали там стабільність. В країні, яка зовні завжди була стабільною…”
  И это наш с Вами президент?

 7. Янукович поймал золотую рыбку.
  Рыбка:
  — Ну, какие у тебя три желания?
  Янукович:
  — Слышь, селедка, да вроде все у меня есть, может тебе че подогнать?
  И отпустил рыбку.
  Рыбка думает: «реальный пацан, все равно выполню его желания. Что захочет, то и сделаю».
  Едет Янукович по трасе, обгоняет его Майбах. Вот, думает, реальная тачка, себе бы такую.
  Опа, — едет уже в Майбахе, кожаный салон, красное дерево, телек Fashion TV показывает, девки по подиуму ходят.
  Янукович смотрит и думает: мне бы такую секретаршу.
  Оп, — и сидит уже рядом девушка. Эх, мне бы годков двадцать назад, думает Янукович.
  Опа, …. — камера, нары, баланда в руках.

 8. Президент Украины Виктор Янукович примет участие в Благодарственном молебне по случаю завершения года.

  Молебен состоится на Владимирской горке у памятника князю Владимиру. Мероприятие начнется в 10:30.

  Ну, Памятник…не подведи..

 9. Осанній пост написав, здається, не просто запорожець-характерник, а ще відставний “пластунський” полковник, який у вільний час ходив до боксерського залу.Він сподівається, що за його “мазу” йому прийде повістка з військомату на призивну медкомісію.

 10. Ничего страшного не произошло,каждый может ошибиться при произношении или написании, а то что Рада работает -это заслуга Президента и компании!!!

 11. Чому б то ви над недоотруєним Пасічником не сміялися ? Га ?!?! Тепер і не знайти, хто то за нього в 2004 волав. Де вони всі ? Нікого немає. Як корова язиком злизала. Взагалі огидна статейка… Це з того ж ряду, як одна відома дама з косою в Москві хихикала, коли ображали ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.
  До речі, на цьому сайті взагалі вдають, ніби цієї дами з косою і не існує зовсім.
  Чому б це ????

 12. Разволновалось оно от первой части фразы “умыкнуть Украину” и звучит красиво и реализовано уже.

 13. Я бы не поверила, если бы сама не видела это выступление по TV. Вот оказывается чем озабочен на сегодняшний день Президент. Согласна с комментами понимающих людей. Нам действительно носить уже нечего.

 14. Ну хотів чоловік сказати щось чудове і прекрасне, а потягнуло на голих баб і цицьки. То як в анекдоті, коли чоловік хотів пукнуть, а стратегія помінялась і він всрався. НЕ потрібно боятися влади, потрібно над наю сміятися. Згадайте коли Кучму “пішли”, коли люди перестали боятися і почали сміятися з нього. Як кажуть:” Нам нема чого боятись окрім самого страху”. Але я так не сміявся вже років зі сто. Так хочеться мені УВІКНУТИ УКРАЇНУ. Мабуть це не помилка, а те що ця влада дійсно робить з Україною, вона її УВІКНЕ. Це слово мабуть з`явилося після концерту Табачника Україну Має Талант. От дурні.

 15. La Marseillaise
  Premier couplet
  Allons enfants de la Patrie,
  Le jour de gloire est arrivé !
  Contre nous de la tyrannie,
  L’étendard sanglant est levé, (bis)
  Entendez-vous dans les campagnes
  Mugir ces féroces soldats ?
  Ils viennent jusque dans vos bras
  Égorger vos fils, vos compagnes !

  Refrain :
  Aux armes, citoyens
  Formez vos bataillons
  Marchons, marchons !
  Qu’un sang impur
  Abreuve nos sillons !

  Couplet 2
  Que veut cette horde d’esclaves,
  De traîtres, de rois conjurés ?
  Pour qui ces ignobles entraves,
  Ces fers dès longtemps préparés ? (bis)
  Français, pour nous, ah ! quel outrage
  Quels transports il doit exciter !
  C’est nous qu’on ose méditer
  De rendre à l’antique esclavage !

  Refrain
  Couplet 3
  Quoi ! des cohortes étrangères
  Feraient la loi dans nos foyers !
  Quoi ! ces phalanges mercenaires
  Terrasseraient nos fiers guerriers ! (bis)
  Grand Dieu ! par des mains enchaînées
  Nos fronts sous le joug se ploieraient
  De vils despotes deviendraient
  Les maîtres de nos destinées !

  Refrain
  Couplet 4
  Tremblez, tyrans et vous perfides
  L’opprobre de tous les partis,
  Tremblez ! vos projets parricides
  Vont enfin recevoir leurs prix ! (bis)
  Tout est soldat pour vous combattre,
  S’ils tombent, nos jeunes héros,
  La terre en produit de nouveaux,
  Contre vous tout prêts à se battre !

  Refrain
  Couplet 5
  Français, en guerriers magnanimes,
  Portez ou retenez vos coups !
  Épargnez ces tristes victimes,
  À regret s’armant contre nous. (bis)
  Mais ces despotes sanguinaires,
  Mais ces complices de Bouillé,
  Tous ces tigres qui, sans pitié,
  Déchirent le sein de leur mère !

  Refrain
  Couplet 6
  Amour sacré de la Patrie,
  Conduis, soutiens nos bras vengeurs
  Liberté, Liberté chérie,
  Combats avec tes défenseurs ! (bis)
  Sous nos drapeaux que la victoire
  Accoure à tes mâles accents,
  Que tes ennemis expirants
  Voient ton triomphe et notre gloire !

  Refrain
  Couplet 7
  (dit couplet des enfants)
  Nous entrerons dans la carrière
  Quand nos aînés n’y seront plus,
  Nous y trouverons leur poussière
  Et la trace de leurs vertus (bis)
  Bien moins jaloux de leur survivre
  Que de partager leur cercueil,
  Nous aurons le sublime orgueil
  De les venger ou de les suivre

  Refrain

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Минэкономики практически не поддерживает экономическое развитие

Минэкономики практически не поддерживает экономическое развитие

За три месяца ведомство не продемонстрировало практического стремления ни помочь бизнесу, ни защитить его от вредительских инициатив. За экономическое развитие в стране отвечает Минэкономики. Три месяца…
«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НОВОСТИ