Человек не терпит насилия!

Нам готують закон про запобігання тероризму?

Влада, яка із помпою обіцяла “покращення нашого життя вже сьогодні” і яка виявилася неспроможною навіть підтримувати наявну якість життя, неухильно скочується до диктату та репресій.

Чималенький список абсурдних та притягнутих за вуха звинувачень у пошкодженні майна в особливо великих розмірах, повільному читанні матеріалів справи, тероризмі по відношенню до пам”ятника, тощо сьогодні поповнився ще однією родзинкою — повідомленням про начебто заміновану Верховну раду.

Вся ця свистопляска надто впевнено рухається до логічного кінця — термінового прийняття вправно списаного у Старшого Братка закону на кшталт такого собі “О противодействии терроризму”.

Читайте, і не кажіть, що вас не попереджали!

http://maidan.org.ua/static/news/2011/1294755572.html

А ще почитайте огляд Василя Зілгалова “Одночасні арешти в колишніх республіках СРСР – план Путіна з «поховання Біловезьких угод» (європейська преса)” на сайті “Радіо Свобода”: http://www.radiosvoboda.org/content/article/2273076.html

Одночасні арешти в колишніх республіках СРСР – план Путіна з «поховання Біловезьких угод» (європейська преса)

047E00D2 24F4 4286 8356 03E11F32E611 mw270 s
11.01.2011

Прага – Низка експертів вважають, що одночасні арешти членів опозиції в Москві, Києві та Мінську можуть бути зовсім не випадковими. За цим може стояти один керівник із Москви, не виключають аналітики, котрий може з «геніальною для зацікавлених у реванші в Москві простотою» повністю ліквідувати наслідки Біловезьких угод у трьох слов’янських державах із метою їхньої реінтеграції. У пресі також не виключають, що ЄС може запровадити санкції проти деяких урядовців із України, як реакцію Брюсселя на порушення прав людини в державі. Оглядачі також зауважують, що Президент Янукович має наміри підпорядкувати оборонний комплекс України російському ВПК.

Відомий американський аналітик Пол Ґобл погоджується на сторінках грузинської англомовної «Джорджіан Дейлі» з припущеннями деяких аналітиків на кшталт президента Міжнародного комітету інтелектуальної співпраці Юрія Маґаршака, котрі не виключають, що дивовижна синхронність арештів опозиції в Москві, Києві та Мінську може бути керованою з одного центру і є одним із елементів плану з відновлення СРСР чи реінтеграції трьох слов’янських держав. Пол Ґобл також вважає, що арешти опозиції в Україні, Білорусі «ефективно віддаляють ці республіки від тіснішої співпраці з ЄС» і таким чином штовхають їх в обійми до Російської Федерації. І три слов’янські держави колишнього СРСР, як звертає увагу Пол Ґобл на припущення Юрія Маґаршака, таким чином потрапляють у становище, що дозволяє їм повністю змінити Біловезькі угоди, згідно з якими був ліквідований СРСР. В анулюванні їх у Москві багато хто переконаний і вважає, що це відповідає інтересам Російської Федерації. Тут же виділені слова Маґаршака для радіо «Ехо Москви» про те, що на прагматично цинічній мові сучасної Росії «з політтехнологічної точки зору» така синхронізація дій має політичний сенс. В очах цих «прагматиків» такий крок (ліквідація Біловезьких угод), відкритий чи прихований, виглядає геніальним, за який треба ордени давати. Пол Ґобл також наголошує, що хтось із прихильників «перемоги імперських сил» буде радіти цьому, але інші шкодуватимуть, що єдність, базована на «репресіях політичних противників», хоронить перспективу всіх трьох республік разом і кожної зокрема приєднатися до світової когорти промислово і соціально розвинутих держав.

Польська «Жечпосполіта» запитує, чи прислухається Брюссель до порад українських правозахисних організацій щодо запровадження санкцій ЄС проти деяких українських урядовців, причетних до порушення прав людини в Україні. Разом з тим це варшавське видання інформує, що з такими вимогами до єврокомісара ЄС із питань розширення спільноти Штефана Філе звернулися чільники Вінницької та Харківської правозахисних груп у той час, коли Філе на початку тижня прибув до Києва. Сам представник ЄС попередив владу Януковича, що у випадках явних порушень прав людини і переслідувань ЗМІ в Україні, Брюссель змушений буде переглянути програму співпраці з Києвом. Хоча «Жечпосполіта» тут же наводить думки експертів, переконаних у незацікавленості ЄС щодо впровадження санкцій проти Києва, бо це лише підштовхнуло б Україну в обійми до Росії.

Російська «Нєзавісімая газета» прогнозує, що взяття Президентом Януковичем під жорсткий контроль української оборонної промисловості і торгівлі зброєю може означати лише одне – «жорстку централізацію галузі з метою подальшої її інтеграції з російським оборонно-промисловим комплексом». З цією метою Президент України створив державний концерн «Укроборонпром», яким куруватиме віце-прем’єр Андрій Клюєв, вірний соратник Віктора Януковича.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Минэкономики практически не поддерживает экономическое развитие

Минэкономики практически не поддерживает экономическое развитие

За три месяца ведомство не продемонстрировало практического стремления ни помочь бизнесу, ни защитить его от вредительских инициатив. За экономическое развитие в стране отвечает Минэкономики. Три месяца…
«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НОВОСТИ