Человек не терпит насилия!

«Криса» замітає сліди

rat hunter gi joe

21 жовтня, о 12год. 20хв. «почесний енергетик України» Равіль Сафіуллін зустрівся з заступником Генерального прокурора України Ренатом Кузьміним. Високі сторони провели переговори просто неба, біля готелю «Дніпро», що на Європейській площі столиці. Бо підозрюють (і небезпідставно), що їх службові кабінети прослуховуються. Як повідомив невідомий читач сайту «ОРД» за допомогою голуб’ячої пошти, державні мужі обговорювали наслідки недавнього вимушеного візиту Сафіулліна до резиденції його хазяїна Ріната Ахметова. Найбагатша людина України начебто викликала до себе міністра у справах сім’ї, молоді та спорту й зажадала пояснень з приводу фактів, оприлюднених у нашій статті «У Ахметова завелась «криса».

Нагадаємо, що в публікаціях йшлося про багатомільйонні крадіжки Сафіулліним бюджетних коштів, що виділялися для проведення ремонтних робіт на Рівненській АЕС. Сафіуллін за допомогою Давида Жванії «завів» у «Енергоатом» свою фірму «МКС-Енерго», засновником якої є такий собі пан Алекперов Санан Новуш-огли.

Зрозуміло, що Ахметова цікавив не моральний бік крадіжки, подробиці якої викладені в оцих статтях:

http://ord-ua.com/2010/10/04/u-ahmetova-zavelas-krisa/?lpage=1

http://ord-ua.com/2010/10/11/u-ahmetova-zavelas-krisa-zakinchennya/

http://ord-ua.com/2010/10/06/ravile-safovichu-vizmit-sluhavku/?lpage=1

Ріната Леонідовича більше стурбував сам факт несанкціонованих оборудок Сафіулліна, який є найомним працівником Ахметова й отримує в нього зарплатню саме за те, щоби створювати імідж кришталево чесної людини та гідно нести прапор «боротьби з корупцією в спорті».

Кажуть, що Сафіуллін каявся й божився більше не красти без дозволу Ахметова. А також запевняв Шанованого, що кожна людина має право на ОДНУ помилку в житті. Очевидно, вимагання грошей у вихованців Єнакіївського державного авіаційно-технічного спортивного клубу Сафіуллін помилкою не вважає.

А тепер Равіль Сафович озадачився тим, як загасити скандал. Річ у тім, що в зв’язку з витівками ТОВ «МКС-Енерго» Головним слідчим управлінням МВС України порушена кримінальна справа №222-2. На першому ж допиті Санан Алекперов пояснив, що він є підставною особою, а насправді фірма належить Сафіулліну. Власне, нічого страшного для Сафіулліна в тих показах не має, оскільки Давид Жванія виділив 10 млн. доларів для «вирішення питання» по двох кримінальних справах: і по справі №222-9, яка порушена у зв’язку з розкраданням коштів НАЕК «Енергоатом» його фірмою «Піраміда», і по справі №222-2, оскільки Сафіуллін є партнером Жванії і Давид Важаєвич не може кинути його напризволяще. Але після наших публікацій керівництво МВС України начебто хоче повернути гроші й відновити розслідування обох справ. А це – справжня катастрофа для міністра-афериста.

Тож зараз є лише один вихід – щоби обидві справи забрав для «розслідування», а точніше – для закриття, у Генеральну прокуратуру пан Кузьмін. Щоправда, є деякі процесуальні нюанси. Наприклад, Кузьмін не може витребувати справу в МВС України й не може поміняти її підслідність. Це означає, до ділитись доведеться або з першим заступником Генпрокурора Віктором Пшонкою, або з заступником Генпрокурора Віктором Кудрявцевим (який зараз типу наглядає за правоохоронними органами).

А апетити Кудрявцева загальновідомі. Наприклад, подейкують, що лише за те, щоби поміняти підслідність справи, порушеної Головним слідчим управлінням СБУ відносно колишнього директора Південноукраїнської АЕС Віссаріона Кіма (Кіму інкримінується розкрадання 13 млн. грн. бюджетних коштів), Кудрявцев начебто взяв з народного депутата Андрія Деркача (креатурою якого Кім, власні, і є) 4 млн. доларів. Після чого справа попрямувала до прокуратури Миколаївської області, яку очолює кудрявцевська «шістка» Микола Стоянов. Там справу і закриють, подалі від очей столичних журналістів, після 5 листопада 2010 року. Чому саме тоді? – Бо Кудрявцев не хоче ділитися з нинішнім Генпрокурором Олександром Медведьком, кінець повноважень якого добігає якраз 5 листопада.

Одним словом, Сафіулліну й Кузьміну було про що поговорити. Про наслідки їх зустрічі ми розповімо згодом – у продовженні нашого журналістського розслідування енергетичних афер попсуй-міністра.

Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД»

В тему:

«Проффесионалы» на марше: Сафиуллин прячется от журналистов»

http://ord-ua.com/2010/07/15/proffesionalyi-na-marshe-safiullin-pryachetsya-ot-zhurnalistov/

http://ord-ua.com/2010/07/16/proffesionalyi-na-marshe-safiullin-pryachetsya-ot-zhurnalistov-okonchanie/

«Міністерство дерибану та спорту»

http://ord-ua.com/2010/09/23/ministerstvo-deribanu-ta-sportu/?lpage=1

http://ord-ua.com/2010/09/26/ministerstvo-deribanu-ta-sportu-2/?lpage=1

http://ord-ua.com/2010/09/29/ministerstvo-deribanu-ta-sportu-3/?lpage=1

http://ord-ua.com/2010/10/07/ministerstvo-deribanu-ta-sportu-4/?lpage=1

«Сафиуллин: бізнес на детях»

http://ord-ua.com/2010/10/17/safiullin-biznes-na-detyah/?lpage=1

http://ord-ua.com/2010/10/20/safiullin-biznes-na-detyah-2/?lpage=1

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

76 ответов

 1. Дозору. Коллективное письмо хотя бы из постящихся на имя Яныка и Министра. Бойкис и сам в состоянии нагнуть тему через своего “шефа” у которого подвязывается помичником на гром.засадах- депутата ВРУ от НУНС Дония. Пусть заваливает ГПУ депутатскими запросами, проводит патриотические песнопения и жопобдения не в Ирпене, а на Резницкой. И все будет зер гуд:).

 2. руки конечно коротки. Это-да! Их бы удлинить чем! Почистить бы разную сволоту. Но Саф, про детишек может и узнал-так из прессы. Они-эти детишки и не снятся ему. Гривны с них берут мелкие сошки, которые на 8-10тыс. гр в месяц суетятся. Только лестница эта работает с его позволения. А детишки, это зацепка. с чего же начинать тянуть эту “гаргону”. ТСОУ-вот где клад. А бюджет ведь туда сливают. Как туда КРУ привлечь.?

 3. Дозор, шмунзор, весельчак “пацани, руки коротки у сатаны”. Вже 73 коментар. а ніхто ні в зуб ногою. Навколо дишло, куди стукнув звідти й вийшло. Питання чисто в натуре. Хто, коли, де і як писатиме 13 матеріалів з інтервалом 2-3 дні, й біля прізвища міністра пристібуватиме “біснуваті” епітети? Причому чим брудніше, тим краще. Для кого краще? для біснуватого бойкіса, він же ніконов. Пристібувати епітети для людини, котра ні якого відношення немає до жодного парашутиста, не те що до дитини, яка знаходиться в тому місті, від якого відділяє 30 км, місто де народився міністр. Недолугі тупі є…чики приховують далекі плани. Взагалі за ці 13 матеріалів, треба відбивати авторам голову, нехай походять без башки, вона їм не потрібна. Бо журналістика це один грунтовний матеріал. Хочеш покритикувати, критикуй, але аргументуй. 13 матеріалів, де лише переставляються абзаци, це навіть не заробітчанство, а дешевий примітивізм. І правий на мільйон % міністр, що не відповідає на маячню. Мудро. Проблема яку піднімає бойкіс-ніконов, не те що не привертає громадскості, а навпаки, відвертає громадскість від таких бойкісів. Бо де це бачено вряди-годи, щоб міністр щось у когось вимагав. Не має значення спорту чи якоїсь іншої галузі.

 4. ВЕСЕЛЬЧАК-У за характрер уважаю!
  Но там, походу не 300гр. рулят.Замешано круче. Либо политика, в смысле нужно должность освободить-заказ, или заказы. Либо личное. А учитывая, что “Робин Гуд”, сам прыгает, тут ещё может и дорогу чистит.300гр., это просто зацепка. Ведь на Саффиулина никто не написал жалобу.Ну и на прочих участников приступной группировки. Хотя не факт, что нои группировка, скорее всего один, через другого повязаны, и сговора между всеми нет.А связующее звено-среднее — в ТСОУ. Грибанов. Так смороки говорят в лесу. А его кум, об этом в бане.

 5. Парламентскому…

  Во-первых, почтеннейший, Вы сами опустились до личностей и площадной брани. Во-вторых, Ваш неприкрытый антисемитизм очень напоминает нашу “доблестную” Контору. Что же до оценки материалов, и комментов про укусы комаров и прочего… Ну, не знаю…. Я вот в 2007-ом о “творчестве” компашки Черновецкого на ОБОЗе и ОРД написал. Так тоже мне что-то про моську и слоника пищали. Прошли годы. И вот, по результату, как оказалось, именно с этих публикаций уголовное дело началось. А в 2007-ом мер-то наш, не к ночи будь помянут, ого-го как стоял. И с Презиком в деснах, и к регионалам с языком у всего на свете. Инфа — она как в поговорке — если что есть, то топориком не вырубишь. Так что тут Вы зря.

  Отдельно про 300 гривен…
  У меня соседка есть, а у нее внучка была. Внучку цыган изнасиловал и забил насмерть. И все прокуратуру и самих цыган интересовало, сколько же мне заплатили, чтобы я этот кошмар разгребать начал. Так в это дело целая грядка журналистов включилась. Замечу — БЕСПЛАТНО! И по факту “официально утопленной при купании” сделали экспертизу. И таки возбудили уголовное дело. И был суд, и осудили виновного. И наркоденьги отмазаться цыганам не помогли.
  Это просто принцип. Ребенка кинули — ты вступился и рвешь. Просто потому, чтобы другим зарвавшимся бабловым гоблинам неповадно было.

  Мнение моё, возможно ошибочное

 6. Имя своё, он не скрывает. Это уже многое значит.
  А вот толпа- им плевать, они получают своё и довольны. Это в нашей стране-обыватель не задумываются о законности. все воруют и готовы кинуть и даже убить за бабло. Вот и относятся спокойно, когда, кого-то убирают. Караван идёт!
  Так и Б-унтаря. И что? караван пойдёт дальше.Без бойни, тут не справиться.Но страна уже разорвана.Восток-Запад.

 7. Шановний репортер, те що Бойко, а для мене Бойкіс “криса”, знаю давно. Але на цьому форумі вештаються люди, які підставлені самим Бойком, бо йому необхідні підпори, якщо їх забрати він впаде. Фрази будуються однією людиною. Те що Бойкіс жадібний жидок знають всі. У мене він також позичив 300 дол і до цих пір не віддає, а пройшло вже чотири роки. Тож більш жадібних нахаб я не зустрічав. Що він хоче досягти своїм тупим примітивізмом, лише однієї мети, відділити нинішнього президента федерації парашутистів від влади і самому залізти на трон. щоб потім обдирати дітей не по 300 грн, а по 300 мільйонів. Запамятай, мета всіх масонів это “разрушение”, потім підняти ґвалт, як у них все пагано і тільки бідолаха зазівається брик і скинути. А самі, хрясь і залізли. А потім, у них все завжди добре, а у інших, там де їх нема, погано. І так буде завжди, бо це така порода відморозків. Цей придуркуватий діяч Бойкіс і ставить за мету щоб про нього говорили. Ну от говорять, як про продажну скотину і ідіота. Хто такий по відношенню того ж міністра цей Бойкіс. Міністр хоть щось вміє робити. А на що здатні такі прибиті дошкою, як Б…

 8. Форумчег “репортёр”, Вам стыдно? Понимаю. Значитца, шоб не стыдитца, придётца Вам менять профессию.

 9. Это манера Бойко не отвечать на вопросы которые ему задаются, и размещать ложную информацию. Один раз, с помощью лжи, он уже подбил нас встать на его защиту (защитить его от налоговой ведь он любит деньги брать, а не отдавать)и я тогда была наивной дурочкой. Однако время идет и мы мудреем, а вы Владимир стали все наглее и жаднее, но запомните в суд можно подать и без участия редакции, а на вас как частное лицо, я не знаю вашего киевского адреса, но ваш адресок в Донецке, на улице Артема могу дать тем, кто захочет подать иск (согласно закона можно подать исковое заявление по последнему известному месту проживания ответчика). Мне стыдно, что мы с вами коллеги.

 10. Парламентский корр — обычное трепло. Ему просто нечего ответить по сути четырех простых вопросов. Этот статус характерен не только для прихвосней Сафиуллина, но и для всей ПР. Типа “Покращення життя вже сьогодни”, “Почую кожного”. Гониво…

 11. Сегодня был фильм Расплата с Мелом Гибсоном. Как на нашу страну все похоже! Только нет Паркера для Сафиуллиных. Жаль

 12. парламентський кор

  вот есть еще опус от Бойко ( http://ord-ua.com/2010/10/23/prokurori-pischanih-karyeriv-anons/?lpage=1 ), а где же ты? справедливость наша? “письменник, який тренується на нас”?
  А тут нет Сафиуллина и мы молчим…
  Пидар..с не Бойко по призванию, а ты, если только в к Хозяину попадешь. Поэтому молись вместе со своим хозяином, чтобы Партия Брехионов оставалась у власти. Потому что, что тебе, что твоему Брехиону Сафовичу, как только он сойдет с Олимпа будут не самые хорошие годы. И люди будут вас ждать. Так что старость, передай своему пану, будет он встречать в позе стирающей женщины, как минимум…
  Удачи еще пожить несколько лет

 13. парламентский кор:
  «я письменник, я на вас тренуюсь»

  Дерьмецо ты прежде всего, а не «письменник»
  Дешевая мания величия. С претензией…
  Кишка тонка на Бойко тренироваться. Сдулся как проколотая шина.

  Владимиру Бойко – респект и уважение

 14. Как показывает практика, подобные суммы за закрытие уголовных дел платят не обвиняемые, а те люди, которых обвиняемые могут “сдать” на следствии. И цена в таком случае определяется не инкриминируемой статьей, а последствиями для подельников.

 15. 4 млн.дол.
  А в чем проблема то? Есть такая легенда, что сумма откупа определятся вовсе не инкриминируемой суммой, а некоторой величиной основанной на реальном но неофициальном благосостоянии пациента. А также сумма официально озвученная следователями, далеко не всегда соответствует реальным суммам которые поимелись на этих схемах. Да и смысл рыть доказательную базу дальше если и этой суммы хватит чтобы потрусить пациента?!

 16. Взял 4 млн.дол (32 млн. грн.), чтобы отмазать от 13 млн.грн.??? Автору следует хотя-бы калькулятор купить, раз таблицу умножения забыл.

 17. Цікаві ці коментатори!
  Ви Володимире молодець!
  Робите багато,але треба більше, але не вам,а всім, а ці коментатори хай стають поруч і беруться за інших бандюків при владі!
  От тоді й буде результат, а то вони хочуть чужими руками
  робити порядок, а самі ховаються за псевдонімами.
  Успіхів вам !
  Порядні люди вас підтримують.
  Ось на Донеччині чесних журналістів майже немає. Куплені, перелякані,
  боягузи. Гидко на цих створінь дивитись.

 18. Парламентський кор. Відповідь по суті, без переходу на персоналії ? поширення чуток, яких ті вряди-годи зможеш довести (де, коли і кому тримав свічку?) і намагання пропетляти -давай, телись.

 19. Камасутра Бойкіса. Не пропустіть. Завтра о цій же порі… Ви дізнаєтеь багато цікавого…

 20. Дякую пане Дисптчер, що ви мене підтримуєте. Дійсно пану Бойкісу, все те знадобиться, що ви перерахували. А якщо йому вже це необхідно то кличте сайт ОРД, згадайте Єсєніна, якби в Англітері були чорнила, то не відбулось би того, що відбулось. Отже дайте Бойкісу чорнила. Ви мене не зрозуміли не ПОРТВЕЙН, а чорнила, чи то бак зараз же все на компютері. Добре дайте Бойкісу камп і сайт ОРД. Бо до нього вже приходили з проханням дати “пару рупий і нє бузі, мнє хоч чо, хоч чорта в ступє прівєзі” В. Висоцький. А робіть все по Чехову, несіть Бойкіса в палатк № 6, за углом…

 21. У человека приступ. Срочно вызовите врача и санитара. Понадобиться госпитализация… А может быть и … Готовьте морг.

 22. Дуже при дуже швидко всмоктуючому. Нэ писатэлю, а читатэлю 1717. Схоже ти той самий Бойкыс, якый усе життя смоктав чийсь х… Досмоктався до того, що отаборився помічником нардепа Донія. Лесік і вухум не веде, що Бойкіс смочке. Бо якби дізнався витурив би його на х… з параламенту, а так ще сподівається, що “гостре перо не в гусака” Бойкіса увіб’є осиновий кіл між тими і тими і тоді… Увага! Доній президент парашутистів. Отака вона гірка правда 1717.

 23. Парламентський кор — “писатель, но не читатель”? Ти розтікаєшся словесами по “древу мисслі”, вправляєшся у красномовстві замісь того, щоб відповісти конкретно на конкретні питання. І не варто посилатись на те, що не знаєш кому відповідати — цілком досить відповіді на цьому сайті. Ще раз для повільно всмоктуючого — треба збирати у дітей гроші, кому і за що й для чого. Для чого в державному бюджеті передбачені стаття видатків для забезпечення потреб міністерства? Все. А твої просторікування про те, хто якої національності або сексуальної орієнтаціїї тут нікому не цікакві. Оскар Уайльд був теж нетрадиційної орієнтації, про цього письменника занє весь світ, а про тебе, такого правильного — тільки ти. Єврейство Ейнштейна і Глузмана на применшує їх заслуг перед світом і Україною, а від твого расєйства — як від сцяння в калошу — тобі тепло, іншим байдуже. Поки не даси конкретну відповідь, як старий мент, вважаю тебе звичайним 3,14здоболом.

 24. Пану Бойкісу, він же Бойко і т.д. і т. п. наступна серія Камасутра Бойкіса, з усіма тел, іменами, явочними квартирами, технічним оснащенням прослуховувань,авто на яких розїжджає пан Бойко, оренду його помешкання, повій, до яких звертається частенько, геїв, з якими “дружні” ділові стосунки, ну дуже дружні і дуже ділові, агентурну мережу наружки… Не пропустіть серіал буде захлплюючий.

 25. Відповідь Дончаніну, він же анти не кор, він же чупа-чупс, він же бульдог, він же Ніконов, він же Бойко, він же Бойкіс. Ви всі придурки, а Бойкіс герой, ідіоти я письменник, я на вас тренуюсь. Ваш примітивний розум далі, як комусь служиш, або на когось проацюєш не розповсюджується. Бо всі підлі крадії. Невже всім бойкісам не зрозуміло, що гру треба весту на відкриту, тому я й на боці людей, у яких є адреса, телефони, штат працівників. Хоча мене про це ніхто не просив. Але моє ставлення до бойкісів і їм подібних однозначно негативне. І скільке цей недоношений донечанин, не ти, ти дончанин, а він донечанин, писатиме стільки писатиму й я.

 26. Равиль такой жлоб, что может и сам писать их — с него станется. Поэтому и хочет, чтобы ему сразу все агентурные данные раскрыли. И ответить ничего вразумительного не может.
  Я лично найду и дам вам, господин Парламентиский кор адрес, телефон и т.д. всего, что вы попросите, если вы лично здесь опубликуете свои данные: ФИО, место работы, место жительства, моб. и раб. телефоны, подтвержденные каким-либо документом.
  Ход за вами, если есть мужество

 27. 777 не дурнішитй за Дончаніна. Прислухайся до нього. Він має 100% рацію. Заметьте, Бойко в нюанс засунул язык и неопровергает парламентария. Ведать дійсно жидки грошіки краще люблять ніж будь-яку істину, яка в них і є не правда і Слободян “300”, а золотий тілець. Как Речинский был пресс-секретарем УПЦ-МП. я в шоке. Или таки действительно там тоже идет гомосячий отбор по нюансному запаху(:

 28. Я думаю, что на клоуна, которого Сафиуллин нанял тупо срать в комментах, просто не стоит обращать внимание. Уже всем все давно понятно.

 29. Пане ображений 1717, на яку таку лампаду нести відповідь? Кому відповідати? Не видно не те що Б. Н. Ч. Д. Чу-Чу, Бу..га, не видно нічого. Бо нема того,кому у кого самі нюанси в ж…пі. Нехай напише юридичну адресу сайту, покаже кабінет, стіл,за яким пише вишукані твори, своє вікно, з якого дивиться на світ Божий тоді все отримає (як просить) Б. Н. Ч. Д. Чу-Чу, Бу..га.

 30. Пане Парламентський кор. 1717- це не Купріянов, Крилов и Микола Соколов і навіть не Борис Єфімов з усіма “Окнамі РОСТА” чи Карен Бідструп, це 1717. Звернення в ДПА — воно перешле його в у відповшдну ДПШ за належністю і візьме на контроль. Копію звернення, якщо зможете сформулювати склад правопорушення — виставте в інтернеті. Мені особисто Бойко, як і Ви — дай Бог здоров”я або до лампади. Справа в іншому — ви так запально розвінчуєте цього Бойка, а по суті піднятої пролеми — чи повинні платити діти, кому і за що, і для чого з бюджету фінансується діяльність Міністерства — Ви мовчите, як риба об лід Між іншим, чули, що Яник дав команду Пахлу в місячний термін розігнати нахер всі присоски про органах державної влади? Хотілось би почути від вас чітко сформульовану відповідь у цьому контексті, а Ваші оцінки форумчан ншкому тут і на хрен не потрібні. Можете самі з собою потішатись зі свого вдалого гумору.

 31. Шановні кукринікси 1717+Анти парлам. некор. Ви прокинулись і знову в бій. розповідати про героя Бородинської битви одноокого пана атамана, гриціана Таврічеського чупа-чупса, бульдога, Бойка, Бойкіса, Ніконова, Чорновіл, дончанина, антипарламент некор. Це все одна особа. Тож відповідаю вам — куди, кому і на що писати. Кому виставляти копію? Кому виставляти рахунок за моральну шкоду. До якого ДПА, як ви пишите звертатися. Хоча правильніше ДПІ! Нехай герой Бородинської битви одноокий пан атаман, гриціан Таврічеський він же чупа-чупс, бульдог, Бойко, Бойкіс, Ніконов, Чорновіл (хоча Таня існує, ось її телефон 050 814 75 61), дончанина, антипарламент некор. визначиться!!! Хто він мальчік-дєвочка, чи мальчік-мальчік. Бо їй бо не зрозуміло на кого подавати, або краще на кого класти з верхотури пташиного польоту.

 32. Парламентскому корру. Ваши абстрактные рассуждения — несомненно верны, ни убавить, ни прибавить. Может быть и Бойко — Бойкис, может и нетрадиционал, может и скрывает доходы от налогобложения (Кста, проинформируйте официально ДПА и выставьте копию сообщения). Может вы абсолютнно правы, во всем что написали. Но конкретно — должны юные спортсмены платить какие-то взносы в фонды за участие в соревнованиях? И если должны — за что? И на хрена тогда бюджетное финансирование деятельности Министерства. И как со всем этим соотносятся прыпысы прокуратуры, осуществляющей общий надзор за соблюдением законности? Ответьте, пожалуйста, предельно кратко и ясно, хорошо. И Вы нас всех убедите в том, что Сафиуллин — герой нашего времени, а Бойко — подонок и клеветник.

 33. Заметьте, Бойко в нюанс засунул язык и неопровергает парламентария. Ведать дійсно жидки грошіки краще люблять ніж будь-яку істину, яка в них і є не правда і Слободян “300”, а золотий тілець. Как Речинский был пресс-секретарем УПЦ-МП. я в шоке. Или таки действительно там тоже идет гомосячий отбор по нюансному запаху(:

 34. парламентский кор
  Вы — еврей? Вы отвечаете вопросом на вопрос. Сначала ответьте сами, а потом спрашивайте у других. Это раз. Скажите, а на какие деньги Сафиуллин купил Свои Лексусы, на которых рассекает все его семейство и которые он меняет каждый год? На какие деньги куплена его квартира и дом? Средств, которые он зарабатывал, судя по его декларации не хватит на все это. Даже на часть этого. Вот когда он или вы за него ответите, как говорится “откуда бабло”, тогда можно будет попросить его вернуть краденные денежки назад. А после этого займемся Бойкисом.
  Статья то ведь не о Бойко, а о Сафиуллине.
  ПС. Кстати, напишите о Бойко тоже большую статью. О его проделках и др. Все, как вы говорили. Опубликуйте её, например, в ЖЖ. А здесь потребуйте, чтобы тоже опубликовали. И письмом, а потом через комменты цитаты из этого письма. мы вас поддержим. И там уже размажем Бойко по тарелочке. За все, что он натворил.

 35. Господин Антипарл некор. Ответьте вы мне на один вопрос? На каком таком “пистоне” господин бойко пишет на сайте ОРД? Он написал заявление на работу на ОРД? Он получает ЗП на ОРД? Он заплатил налоги за сентябрь месяц из своего гонорара за 4 статьи о министерстве на сайте ОРД, где бухгалтерия перечислила с гонорара товарища Бойко в пенсионный фонд, из которого финансируются нищие и голодные пенсионеры, а уже октябрь заканчивается. В Америке, человек, который не платит налоги преступник. Вот и у нас господин бойко не платит налоги, значить он кто? правильно преступник. Вот давайте сначала спросим с товарища бойко. Товарищ бойко ты заплатил налоги за сентябрь?

 36. парламенський кор
  Цитата: “ОРД створений виключно для заробляння грошей і чим більше ти напишеш брехні, тим більше отримаєш “бабулецій”
  Ответ: Теперь я начинаю понимать, почему вы так рьяно пишете комменты. Спасибо за откровенность.
  Цитата: “Що стосується прокуратури, то ця справа, про яку ти так р’яно розповідаєш вже давно закрита”
  Ответ: “Вы имеете ввиду КС №222-2, о которой идет речь в статье? Или вы ошиблись веткой?”

 37. Хотів вже звернутися, аж тут знову “ТЕНЬ ОТЦА ГАМЛЕТА” — Бойко. Чупа-чупс, не траба клеїти з себе дурня. І розповідати про хлопчика і 300 грн. Не треба робити клоунів з того мізеру людей, які читають цей не авторитетний сайт. ОРД створений виключно для заробляння грошей і чим більше ти напишеш брехні, тим більше отримаєш “бабулецій”. Мова навіть не про твою брехню, а про примітивну ідею. Що стосується прокуратури, то ця справа, про яку ти так р’яно розповідаєш вже давно закрита. Якщо когось і треба викликати з “дємбеля”, то це Павленка і Карандєєва, особливо останнього, який робив на своїй шоколадній фабриці медалі з шоколаду і чіпляв на голови переможцям.

 38. Пан Владимир, ничего личного, но в том то все и дело, если бы на сам деле “народні депутати та журналісти захищають усіх дітей” было правдой, то жили бы мы сейчас в нормальной, развитой, европейской стране. А так маємо, те що маємо. Журналисты занимаються расследованием тогда, когда им “укажут” или сами заинтересованы. Депутаты — то отдельная история. Вы, кстати, обратили внимание, что “агитматериала” на сайте нет, а ведь скоро выборы и все равно в эфире тишина. Афигеть.

 39. парламенський кор
  Вы опять внимание всех отводите от Сафиуллина, пытаясь перевести тему на Бойко. Кстати, ваши обвинения решаются просто. Ответьте на один вопрос. ПОЧЕМУ САФИУЛЛИН НЕ ЗАКЛЮЧИТ ДОГОВОР С ФЕДЕРАЦИЕЙ ПАРАШЮТНОГО СПОРТА О ПРОВЕДЕНИИ ЧЕМПИОНАТА? Как это сделано со всеми другими национальными федерациями? Все без исключения национальные федерации имеют договор с Министерством. И вопрос закрыт. Но почему то, такой договор не заключается.
  А статья не о Бойко, а о Сафиуллине. Если Вы так за него переживаете, докажите его невиновность, и я вам гарантирую, что через 2 минуты на этом и еще на 100 сайтах лично забаню диферамбы господину Равилю. Но вы лучше меня знаете, что Бойко — это отмазка. Это возможность лавировать, не отвечая на обвинения. А господин Бойко понимает, что наличие такой собаки как вы говорит только об одном, что если только он согласится на 30 серебников, которые ему предлагают за молчание, так сразу его и порвут. И никакие справки и друзья не помогут.

 40. Пане Афігеть. Невже Ви досі не зрозуміли, що народні депутати та журналісти захищають усіх дітей? І дорослих, між іншим, також. Прокуратура вимагає відновити законність у діяльності Мінсім*ямолодьспорт — чи Ви вже читати не вмієте? Порушена кримінальна справа, внесені приписи. Але Сафіуллін заявляє, що доки він міністр, спортсменам не буде повернуто ані копійки. Мені він це заявляв особисто — два рази під час зустрічей і один раз телефоном. А я думаю, що буде повернуто все і до копійки. Можу навіть посперечатися з Равілем Сафовичем. На 300 грн.

  Що стосується конкретного хлопчика, то його права мають бути відновлені. Як і будь кого , хто постраждав від дій злочинців. Права людини не можуть існувати у відриві від конкретної людини. Все плескання язиком про “правову державу” не варто й виїденого, якщо при цьому права потерпілих від злочину не будуть відновлюватися. Що стосується Максима, то тут є істотний момент — його обібрали, коли він був неповнолітнім і не міг сам захистити свої права.

 41. АФІГЕТЬ прочитай уважно

  Чия креатура пан Бойко (Бойкіс)?
  «Перепечатка материалов “ОРД” в полном или сокращенном виде только с письменного разрешения редакции. Для интернет-изданий — без ограничений, при обязательном условии указания полного имени адреса нашего ресурса http://ord-ua.com Связь с редакцией — ordcom@gmail.com

  От такий анонс наприкінці першої сторінки сайту «ORD-UA.COM». Ні прізвищ розробників сайта, ні заявленого головного редактора, ні директора, ні телефона. Є «мило», мовляв скидуйте, ми почитаємо. Словом, немає зворотного зв’язку. Але на сайті 414 сторінок, на кожній по 5-6 чималих журналістських матеріалів. Проведемо арифметичну операцію: перемножимо 414 х 6 і отримаємо 2484 надрукованих матеріали з квітня 2004 року, починаючи від виведення на чисту воду Кучми, Бакая, Горбаля, Ющенка, Порошенка, Супруненка, авторитетів і «злодіїв в законі». Але ж виникає питаннячко, а хто ж шеф-редактор сайту? До кого у випадку необхідності звертатися й ставити актуальні запитання? Де ваша юридична адреса? Які телефони редакції сайта? З ким листуватися? Ну і врешті, як об’єктивно відповісти таким ортодоксам, як журналіст Бойко, на прізвисько «бульдог»? Як виконати Закон про ЗМІ? Як розмітити матеріал, на тому ж місці, де й пан Бойко? Всі ці питання адресуємо керівникам сайту «ОРД». Ау, відгукніться!?* Так дійсно нам правильно повідомили, пан Бойко якщо вчепиться, то не відпускатиме свою жертву, допоки йому не відіб’ють голову. Але ми не будемо вдаватися до таких садистичних методів, але дуже хотілося з паном Бойком, у нашому випадку, ми його прикриваємо від зловмисників – Бойкісом, поговорити, що називається «від душі». Запитати, чому він під «псевдонімом» Сєргєй Ніконов, побудував саме таку фразу, а не іншу і не два роки тому за часів міністра Павленка, коли виник конфлікт, а зараз і, чому пан Бойкіс, він же Бойко, він же «чупа-чупс», він же «бульдог», він же Ніконов, вважає, що хтось «запретил проведение в Енакиево соревнований по парашютному многоборью»? А якби, шановний пан Бойкіс саме ВАМ дозволили проводити змагання. То хто б їх проводив? Ви ж своїм «біснуватим» словом довели Теорему про те, що федерація парашутного спорту не законна, люди, які представляють федерацію Тьорло і К не законні, сертифікати не законні, ліцензії немає… З вашої подачі заведена кримінальна справа про «хабарі»… Виявляється за вашої активної участі так сталося, що в парашутному спорті все не законне і от, уявіть ситуацію, коли вам, саме вам дозволяють провести всеукраїнські змагання «по парашютному многоборью памяти летчика-космонавта Г.Т.Берегового». Пан Бойкіс, до вас питання. Хто буде проводити ці змагання, коли ви скрізь довели і всіх переконали, що все не законно»!? Хто? Може ви – приватна особа пан Бойкіс, він же Бойко, він же «чупа-чупс», він же «бульдог», він же Ніконов? Як ви, собі це уявляєте? Хто буде запрошувати медиків? Ви, на якій підставі? Хто готуватиме призи, робитиме на них надписи? На якому фірменому бланку ви звертатимесь до клубів? Може проведе стрибки народний депутат Олена Бондаренко? За нагоди я у неї запитаю, чи зареєструвалася вона в Мінюсті? Чи народним депутатам, слугам народу, реєстрація не потрібна? А може ваш протеже Олександр Сергійович Доній проведе змагання через свій підкомітет по освіті та науці? Своєю владою протягне постанову, звичайно без бланку і печатки. Потім, як представник законодавчої влади внесе до Закону «Про фізичну культуру та спорт», поправку, де вказуватиметься, що Народним депутатам України, на відміну від професіональних фахівців дозволяється проводити змагання з парашутного спорту. Але пане Бойкіс, прошу вас на шпальтах цього доповнення порадити нардепу Донію, в Закон внести поправку, щодо нардепів, які можуть самостійно проводити змагання не тільки з парашутного спорту, а й з інших 240 інших видів спорту. Оце буде справедливо! Тоді взагалі відпаде нагода у будь-яких федераціях, а змагання проводитимуть з усіх видів спорту виключно Народні депутати України. Наприклад Олесь Доній з парашутного спорту, Петро Симоненко з армреслігну, Іван Заєць зі спортивного орієнтування, Роман Зварич з бобслею, Юлія Тимошенко з кьорлігну (я знаю, що вона не нардеп, але за заслуги перед Батьківщиною, надати таку можливість), Віктор Ющенко з шашок (та ж ситуація).
  От тоді «загарцюють» всі види спорту, тоді ви пан Бойкіс не будете «перешкоджати», як працівники міністерства спорту: «…разогнал клубную команду и не разрешил воспитанникам клуба принять участие в Чемпионате мира по классическому парашютизму среди юниоров», а дасте можливість всім юніорам виступити. Якщо ви станете президентом федерації, втім стоп(!), є більший достойник Доній. Ви ж на нього працюєте? Він президент, ви заступник і пішли «бабло косіть»! Звичайно ви не будете збирати з хлопаків по 150 грн, ви, зробите, як у гольфі, клуб «стрибунів-міліонерів». Кинув мільйончик стрибаєш, не кинув «мий літак і укладай парашути». От тоді ви розгуляєтесь!

  о

 42. И ещё тебе. Такое впечатление, ты или малолетка или необразованиый идиот. Преступник сидит на скамейке подсудимых или в камере. На сегодняшний день преступник №1 Ющенко,потому что люди, на майдане, проголосовали за него “руками”, а он элементарно всех опустил… И ближайший вопрос, который мы журналисты должны раскрутить: Что БЫЛО в 2004 году??? И обратить этот вопрос к ЮЩУ! И заставить его на него ответить! Без понимания того, что было в 2004 мы ничего не поймём…

 43. Люди, вы хоть сами понимаете, что пишите. Я не знаю ни Бойко, ни Сафиулина, да в принципе-то, я не знаком даже с депутатами местного уровня. Вопрос то в чем… чем Максим Слободян отличается от остальных детей. Почему только его защищают, а остальные что — нафиг не нужны. Типа это их проблемы и нас это не касается. У них есть свои родители, пускай теперь ищут знакомых журналистов (или платят) и, соответственно, раздувают скандал. По сути тоже самое было и со студентом Игорем Индыло… Скажите, а что, в милиции прекратились побои со смертельным исходом. Но вы перестали об этом писать. Почему? За Макса Слободян — заступились, за Игоря Индыло — высказались. Свою задачу минимум выполнили. А остальным как быть? Тем, кто годами ждет денег на лечение — нафиг надо; кто годами ждет инвалидной коляски — нафиг надо, и т.д. То, что подняли тему с поборами — молодцы, но не пляшите вокруг обиженного Максима Слободян, как же остальные? И фразы типа “Сафіулліна ж попереджали — доки хлопчику з Єнакіївського клубу не повернуть 300грн., життя Сафіулліну не буде. Подивимося, в яку копієчку цьому барану обійдеться його впертість.” больше смахивает на зацепленное самолюбие и воспаленное тщеславие приведшее к началу борьбы “принципов” — кто кого(«Баран-баран, буц, баран-баран, буц!»). В конце-концов, на выходе, от всех ваших статей будет — “чпок-блям-бум-буц-хрясь и тишина!”

 44. Ответ Антипарлам некору, ты совершенно те понимешь элементарных вещей. Ты путаешь Интернет и журналистику. То что пишет выдащийся парашутист всех времён и народов Бойкис это не статья, а интернетовская галиматья. Журналистика это открытая печать или воспроизведение событий на экране. Где в обязательном порядке существуют некоторые атрибуты 1. Ф.И.О. главного редактора, название издания, юридический адрес издания, телефон издания. Если внештатный работник его бухгалтерия заносит в отдельную ведомость на выплату гонорара, если штатный работник он фигурирует в ведомости, его дело есть в ОК, он написал заявление на работу. В данном случае элементарный самозванец Бойкис, который, как я говорил “гавкает” из-за забора! Выйди на открытое поле, напиши хотя бы, как Таня Чорновил из УНА-УНСО в костьбондаренковской газете Левый Берег. Ну и потом, на кого подавать в суд!? Это же элементарная провокация! А то что ты пишешь, что тебе на…ть на Бойко я с тобой полностью согласен!

 45. Пане Бойко, якщо це ти, а не підставна “заставка”. Система поборів, це укртелеком, не зрозуміло, як вони рахують хвилини, це жеки, коли приходить на мою оселю 25 кубів води на місяць, коли немає дитячих садочків, коли суди завалені по-суті ідіотскіми справами-конфліктами, коли в Лук’янівці у 12-містній камері, перебуває 48 чоловік і записатися, щоб передати харчі треба з ночі і встигнути до 13.00, бо вікно закривається і ад’ю, коли нардепи отримують 40 тис грн зарплату+оздоровленя+безкоштовні перельоти, коли дружина Пінчука купує в Лондоні будинок за 100 млн дол, коли пенсії 700 грн, коли нардеп-поляк, вимагає у Вінницькій області 1 ГА цвинтара під свій родовий склеп, мер міста йому відмовив, з приймальні зайшли два молодики занесли 2 млн дол у присутності 5 чоловік (мер проводив нараду)і тут же заскочили мєнти, коли тьолкі їздять на авто за 200 тис евро, коли діти курять кальян, коли відкрито в клубах проадають наркоту… Ех Вольдемар, ні хрена ти знаєш про цю країну!

 46. парламентський кор
  Да мне все равно, сколько лет конфликту Бойко — федерация. Я говорил не о федерации и парашутистах, а о ПРЕСТУПЛЕНИЯХ Равиля. О его низости, мстительности, непорядочности, подлости и лживости. Вот и все. И не переводи стрелки с Равиля на Бойко. Мне все равно — гей Бойко, инопланетянин или Франкенштейн, а может даже граф Дракула. Кто бы он не был, это не позволяет Равилю бесчинствовать и заниматься своими подлыми делами.

 47. Парламентскому кору
  Прикольный ты чел. Так рьяно защищаешь Равиля. А может быть ты и есть Равиль? Не нравится, не читай. Есть много других замечательных сайтов, где о тебе или о твоем работодателе пишут очень лестно.
  Просто твои тезы уже устарели. В девяностых, когда надо было кого-то опорочить писали практически дословно то, что ты пишешь. Мне нас…ть на Бойко. Он мне не сват, не брат, не кум. Зато я знаю Равиля. И верю тому, о чем пишет Бойко. Да хоть 100 статей пускай напишет. Ты говоришь, что настоящий журналист не пишет 12 статей. Так я тебе скажу, что после одной такой статьи настоящий мужик, если он мужик, конечно, уже либо подал бы в суд, либо подал в отставку, либо сам попросил официально проверить факты, изложенные в статье. А если бы это было в Японии, то уже харакири сделал бы. А у нас после 12 (? Я не считал, а ты нашел время посчитать, видно сильно тебя зацепило) — реакции ноль! Нет ни комиссии ВР, нет ни иска, вообще ничего нет!!!

 48. Попередньому дописувачу скажу про тє що як би не крав, а люди бачуть та порівнюють із крадіжками існуючої влади. Тоді хоть гавкать можна було. Зараз — он зараз мадам богослосвська знов пипльовує останні мозги . Фу.

 49. Відповідь не тупому, антипарламентскому некору. Некор, якщо НеБойкіс, піднімає таке надто важливе питання для країни, як міністр забрав у Максима Слободяна 300 грн, то чому ж за приниженого Слободяна не вступаються інші ЗМІ? Чому мовчать правозахістні організації? Чому мовчать політичні партії. У нас на сьогоднішній день зареєстровано 178!!! політпартій! Чому всі мовчать, а НеБойкіс робить собі рейтинг! Ах який молодець. Він не молодець, а весь п…ць. Щоб в цьому переконатися, необхідно поїхати в то й же спортивно-технічний клуб в Єнакієво і запитати пацанів-парашутистів, що вони думають про парашутиста Бойка. Тому антикор не нада жо…й тарахтеть, а треба знати повну інформацію з перших джерел. Конфлікту 2!!! роки!!! І не конфлікту міністра з пацаном, а Бойко з федерацією парашутного спорту!!! Чому Бойко заговорив зараз і “пристегнул” міністра? До речі в футболі аналогічна ситуація. 2 роки тому відбувся матч Карпати-Металіст, а 9 очок, федерації футболу заманулося зняти з Метала в цьому чемпіонаті і коли переконалися, що Метал не дістане ДК, то перенесли зйом 9 пунктів на наступний чемпіонат. Ну не маразм!!! Так й тут з цим Бойкісом. Маланці всі однакові! Вони сукіни діти тільки все розвалюють, щоб потім самим залізти на п’єдистал. Мета Бойка, звалити керівництво федерації ПАРАШ. СП і самому, завдяки Донію, залізти на Президента. Ну чесне слово дивують нардепи, їх використовують, як дітей, розводять всякі Бойкіси і їм подібні, а вони пишуть папірці й думають, що беруть участь у великих державних справах. Щодо рейтьинга Бойкіса, 12, 11, 27 коментарів на його пасквілі. Який рейтинг, сміх, та й годі…

 50. Антипарлементському некору. Якби можна було б повернути 300грн., не ламаючи ВСЮ СИСТЕМУ ПОБОРІВ, яка діє в спорті — Сафіуллін би давно вже це зробив. У тім-то й річ, що для повернення грошей треба спочатку задовольнити протести й приписи прокуратури, скасувати незаконні розпорядження, відсунути аферистів від змагальної діяльності. Тобто — зруйнувати все те, на чому тримається добробут міністра.

 51. Попередньому дописувачу скажу про тє що як би не крав, а люди бачуть та порівнюють із крадіжками існуючої влади. Тоді хоть гавкать можна було. Зараз — он зараз мадам богослосвська знов пвипльовує останні мозги . Фу.

 52. Що ж Афігеть, вважай що у тебе знайомий журналіст. Давай розвернемося. Але перед тим, як розвертатися одна ремарка. Афігеть, запам’ятай, журналіст ніколи не дозволить собі опуститися до “плащадной брани” в бік особистостей, на якіх би посадах вони не перебували. Це перше. Друге, журналіст, ніколи не дозволить собі писати 12 матеріалів на одну й ту ж тему, а написавши один матеріал вимагатиме відповіді на критику, й то не журналіст а редакція видання. В нашому випадку пан Мільман, він же Бойкіс, він же Бойко, він же Ніконов, він же в коментарях “дончанин”, намагається принизи гідність в даному випадку міністра. Я не знаю міністра особисто, але мене задовбали на терені моєї землі ці маланські трюки, бульдогів, чупа-чупсів, блакитних і секс-меншин. Невже Олена Бондаренко не прочитала жодного матеріалу цих, або цього “жопошника”? Принагідно, наступної сесії я у неї запитаю. І відповідатиму за міністра тобі В.М.Б. я! Хоча ні до спорту, ні до міністра, ні до донецького клану, не маю ніякого відношення. Я киянин, причому корінний, народився на Шулявці. І таких як ти перевертнів буду душити! Ти краще Ізя розкажи, чому звалив з Донецька? І оприлюдни декларацію про доходи. І висвіти на ОРД, відомість, де стоїть твоє прізвище й зарплата за місяць, якщо гонорар, то він має бути офіційний, а не переданий у кафе. (Як називається кафе, я тобі в парламенті скажу особисто). Що ти розповідаєш про 300 гривень, краще розкажи про свої походеньки, коли ви крали машини і фальсифікували вибори.

 53. Вопрос к Бойко:
  То есть, если Равиль вдруг завтра откажется от нагиба парашютного клуба, вернет 300 гривен мальчику, то страна так и не узнает все о самом честном, принципиальном и замечательном министре?
  Парламентский кор делает медвежью услугу. Своими тупыми комментами, которые больше похожи на заказушки времен застоя и Кучмы, наоборот подымает Ваш рейтинг. Еще несколько таких комментов и Вы можете претендовать на лидера оппозиции.
  Однако становится жалко за справедливость. Равиль заплатит 300 гривен, извинится. Вы сами прекрасно понимаете, что он крайне мстительный, низменный и подлый человечишко. Поэтому должны понимать, что когда вокруг него страсти поутихнут, он примется уничтожать тех людей, которые устроили ему такие неприятности. Надеюсь Вы понимаете это.
  Еще несколько слов Парламентскому кору. Такие статьи/комменты уже лет 8 как не действуют. Неужели на большее не хватило фантазии?

 54. Владимир Бойко, что ж это получается, только потому что кто-то из вашего окружения, а может быть и вы лично, знаете этого самого Максима Слободян, то вы и закрутили цикл статьей. За 300 грн????? Может у вас что-то личное? То у меня вопрос: почему столько внимания именно к конфликту Слободян-Сафиуллин, а что другие дети не занимаются или не платят? Почему фигурирует только Максим? Выступите также и в защиту других “пострадавших”. Где они? Да. Жалко, что у меня нет знакомых журналистов, я бы “развернулся”… по-полной программе.

 55. Сьогодні до мене звернулися з пропозицією назвати суму, достатню для того, щоби більше публікацій про Сафіулліна не було. Ось моя відповідь:

  «Проблема Сафулліна має ім’я та прізвище — Максим Слободян. Це — хлопчик з Кривого Рогу, в якого аферисти відібрали 300грн. До тих пір, доки не будуть виконані вимоги депутатського звернення Олени Бондаренко від 21.04.2010р. №145-1/126 публікації не припиняться. Не буде друкувати сайт «ОРД» — будуть писати інші. Вже досягнута домовленість з одним з центральних телеканалів про зйомку передачі на тему «Сафіуллін і Єнакіївський ДАТСК». На тому тижні в Київ приїдуть діти для участі в зйомках. Відеоряд на клубному аеродромі вже відзнято. Звернення народного депутата О.А.Бондаренко, пропозиції якої Сафіуллін відмовився виконувати, докладаю».

 56. Афигеть, саамоеее интересное в этой истории, что 300 грн никто не брраал, Так что, здесь целая Гондурасосольвадорокосторикотанзания!

 57. Весь этот сыр-бор из-за 300 гривень? Не… нюансы может какие и есть, но … 300 гривень? Я фигею. Не, определенно, не ту страну назвали Гондурасом.

 58. парламентський кор
  А почему безвинно “оскорбленные” не подают в суд, ведь известен автор публикаций и он не скрывается даже телефон опубликовал свой???
  Вместо этого некто неизвестный пишет в комментариях тяжелым слогом то-ли опровержения, то-ли угрозы. Причем красной нитью идет мантра какой-то Бойкис-Мудак и ничего толком по сути.

  По сути проблема ФПСУ поднятая Бойко реальная, рулят там пройдохи корректные.

 59. Кто такой Бойко? Повествование на заданную тему… Это должен прочитать каждый!

  Бойко (настоящее имя Мильман) был из молодого поколения перестроечных времён. Его судьба для посторонних глаз складывалась всегда, завуалировано. До развала СССР его отец Марек Мильман работал в Москве, в отделе сельского хозяйства ЦК КПСС. Когда на засидевшуюся массу партийных функционеров неожиданно нагрянула «перестройка», ушлые партбоссы оперативно стали присматривать себе тёпленькие местечка. Марек Мильман, как многолетний партработник, знал все ходы и выходы в партийных кругах, имел прямые знакомства среди областных и городских руководителей страны, владел различной неофициальной информацией по всему Советскому Союзу. Ещё в 1976 году он предполагал сценарий 1991 года. Знал, что Советский Союз развалиться и что Генеральный секретарь лишиться своего поста. (Вне зависимости от фамилии). Откуда он это знал? Что ж расскажем… Марек Мильман был масон, принадлежал к Ложе Вольных Каменщиков «Великого Востока». Тема запретнейшая в Советские времена. Но «ребята» с Запада, ещё в средине 70-х годов хорошо поработали с Мареком Михайловичем (Мордехайдовичем). Он одним из первых в Союзе, был включён на 33 рыцарскую ступеньку Ложи: «Великий Властелин, Главный Инспектор». В те времена, Марек Михайлович не предавал этому особого значения. Ни в материальном, ни в моральном аспекте, он ничего не имел. Но «ребята» с Запада ему говорили: «Марк Михайлович, не спешите, скоро Советского Союза не станет и вы нам, понадобитесь». Откуда они знали эти «ребята с Запада», что так будет? Марк Михайлович даже обладая математическим складом ума, не мог вычислить. Тем не менее, всё стало так, как они предполагали… Через много лет, он нашёл ответ в журнале «Новая солидарность». Линдон Ля Руш описывал это следующим образом: «Местные ложи Вольных Каменщиков показывают наружу только то, что они делают в течение большей части времени. В большинстве это кружки руководителей, которые преследуют общие для них цели, используя для этого секретное давление и прочие тайные приёмы из арсенала фокусников. По мере того, как продолжается их совместная деятельность, они уверенны, что могут играть роль местных руководителей на данной территории. Для дела и для карьеры внизу это хорошо… Но на вершине это выглядит совершенно по-иному. Простые братья Ложи не имеют никакого представления о том, что происходит на верхушке…».
  Сын Волик, с детства мечтал стать лётчиком. (Имя он получил от своего крёстного отца, маршала Советского Союза Владимира Власова,да-да того самого Власова, который сдался целой армией и с которым дружил Мильман-старший, ещё до войны. Это не банальность 50-х годов ХХ столетия, когда все мальчики Советского Союза хоте-ли стать лётчиками. Нет. Обладая таким «крёстным» папой, осуществить мечту не составляло никакого труда. Волик стал лейтенантом ВВС. Дослужился до капитана и в это время развалился СССР… Папа Марк Мильман долго не думая, подыскал сыну тёпленькое местечко. В прямом смысле «тёплое». Вольдема Маркович Мылман «оперативно» поменял фамилию на Бойко, опять же оперативно уволился из Со-ветской армии и приехал в Крым, где вскоре занял пост заместителя мэра Ялты. Всё это происходило во времена накопления первоначального капитала. Тогда «капитал» накапливали все. Это «накопление» привело к тому, что руководящая верхушка ялтинских чиновников была «разбита» более сильными и влиятельными конкурентами. Кого-то отправили на то свет, кого-то посадили, кто-то убежал за границу. Младший Мильман и тут выкрутился. Он вовремя уехал повышать квалификацию в Донецк, да там и остался, прибрав к рукам вместе с небезызвестным Пенчуком торговый бизнес. Воровал по-чёрному. Когда вслед Пенчуку мог оказаться за решёткой, стал “журналистом”, не имея ни образования, ни умения. Тогда же частно посещал енакиевский аероклуб, где научился прыгать с парашутом. Заветное желание это быть хоть каким-то начальником. Но годы шли, младший Мильман полысел, за что получил справедливую кличку “чупа-чупс”, а должностей никто не предлагал. Тогда он стал “наезжать” на донецких руководителей области и города. Самому ни в чём не ударив палец об палец. Но такая натура всех “мильманов”. Брасать гранату из-за забора. Эмигрировав в Киев, долго искал себе применение, но так и не найдя, стал посещать гей-клубы. Женившись в Донецке, жена его бросила нетрадиционную ориентацию и систематические побои. В Киеве на Крещатике, возле Главпочтампа он познакомился с одним геем, который и свёл его с руководителем сайта ОРД, тоже геем по фамилии Бруклин, может кликуха…

 60. «Біном» невдахи-парашутиста пана Вольдемара Марковіча Бойкіса

  4 жовтня на сайті все того ж ортодоксального сайту «ОРД» вийшов «розгромный» матеріал журналіста, на прізвисько «бульдог», або «чупа-чупс» (кому, як подобається, так і називайте) пана Вольдемара Марковіча Бойка про «ЕНЕРГОАТОМНИЙ ПАРАШУТИЗМ», але враховуючи державну таємницю поданих в матеріалі «фактів» ми змінимо прізвище нашого автора з Бойка на Бойкіса, бо так вимагає таємниця розслідування, яке ми проведемо по-абзацно цієї милої оку статті. Бо дійсно «енергоатомний парашутизм», ні в нашій, ні в закордонній літературі, ще не зустрічався.
  Отже, щоб якось зрозуміти одразу і все, почнемо з трансатлантичної фрази пана Вольдемара Марковіча Бойкіса: «Я федерацію (мається на увазі парашутного спорту) закатаю в асфальт!!!». Спробуємо розібратися у словосполученні другої сигнальної системи пана Бойкіса, неофіційного помічника народного депутата України Олеся Донія. Так от, друга сигнальна система пана Бойкіса нашпигована класичним словесним «онанізмом». І писав він свій коментар схоже сидячі на унітазі. Бо такі фрази, як «…обслуговує потреби Ріната Леонідовича», чи «один з його топ-менеджерів… виявився «крисою», може писати людина сидячі на унітазі. А якщо для Бойкіса, «підірватися на міні, профзахворювання в стадії загострення», тоді це клініка і кваліфікується вона, як шизофренія першого ступеня. «Откуда нет возврата, земным скитальцам…». (Вильям Шекспир). Встановивши діагноз Бойкісу, так і будемо ставитися до його «маячного» (бредового – рос.) матеріалу: «У Ахметова завелась «криса»… Почнемо з назви статті «дурнуватого» Бойкіса. Що мав на увазі Вольдемар Марковіч? Якщо буквально читати, то десь у когось завівся щур (донеччанину Вольдемару Марковічу більше подобається російськомовний сленг «криса»). Зазвичай, якщо люди когось ображають поганськими словами, то насправді, такими є самі.
  У високоінтелектуальній статті «Чупа-чупса», майже всі абзаци адресовані міністру Мінсім’ямолодьспорту Равілю Сафіулліну. Ми не будемо, у слід «гепнутому об асфальт головою» парашутисту пану Бойкісу, перевантажувати читача й називати прізвище міністра. А спробуємо розібратися в іншому, що відбувається в голові екзальтованого хворого, якому не дали виступити у змаганнях з парашутного спорту й він почав обзивати всіх поспіль щурами та «крисами». Тож, якщо ви вельмишановний пан Бойкіс, захочете мене обізвати щуром, милості прошу, от мій е-мейл kf2000@ukr.net. Пишіть, чекатиму… Але даруйте пане «парашутисте», у нас з вами, ще багато «інтелектуальної» роботи. Вірніше, ви мені пане Бойкіс своїм епістолярним жанром завдаєте багато клопоту і я змушений, як свідомий громадянин своєї країни відповісти вам на всі ортодоксальні думки дітей Нахмана…

  P.S.ТИ Нахман ё…й. Гітлер был прав. Все ж..ди продажные твари… Ти шо такой чесный напиши декларацию о доходах. Потом расказbвай

 61. Я думаю, раз за Равиля взялись службы прослушки и видеозаписи (шучу), то, надеюсь, что эти аудио и видеозаписи станут известны населению, а не станут просто украшением чьей-либо коллекции записей.
  Все-таки государственный муж он. Народу Украины интересно послушать своего министра.
  Ждет народ, не дождется увидеть и услышать своего родного министра. Для затравки хотя бы 15-20 секунд послушать бы, чтобы интерес к записям проявился.

 62. Панэ Володымыр Маркович, шота Шута Вы не поняли, Шут дал оцэнку Вашему анегдоту про нюансы. От! (Как гаварит Люся).

 63. Який гумор? — Свята правда. Я ж ще фотографії опублікую з їх зустрічі.

  Кузьмін просто оскаженів, коли прочитав цю замітку. Він вирішив, що за ним слідкує СБУ і хоче тепер робити пред*яву Петрулевичу. Дебіл. Хай краще умовить Сафіулліна припинити побори з Єнакіївських дітей.

 64. а шо стосується ютюбу це дуже цікаво.
  будемо очікувати коли це станеться =)
  впевнений інформація вищого готунку =)

 65. Заибутса отрывать яйца. А если будут хоть малейшие попытки тут-же выкинут в ЮТУБ и видео и звук. Знаю почерк. И отрывакть будет не кому. Респект Андрюша анд К. Сафиулин редкий падонок.

 66. До речі, про нюанси.

  Пєтька питає Чапаєва:
  — Василю Івановичу, а що таке нюанс?
  — Ну, Петю, як тобі сказати… Краще я покажу. Знімай штани і ставай раком.

  Петька зняв штани, нахилився. Чапаєв йому і вдув… «Ось, — каже Василь Іванович, — погляньмо на ситуацію з наукової точки зору. Начебто, ми в однаковому стані: у тебе х.. у сраці, і в мене х.. у сраці. Але є нюанс».

  Сподіваюсь, що Равіль Сафович вже чітко розуміється на нюансах. Ще з десяток статей – і він, нарешті, докладе невеличких зусиль для того, щоби був виконаний припис прокуратури м.Києва й 18-річному Максиму Слободяну аферисти, що працюють «під дахом» Сафіулліна, повернули 300грн.

 67. Нікому нічого не відірвуть :))))) Є нюанси.

  Сафіулліна ж попереджали — доки хлопчику з Єнакіївського клубу не повернуть 300грн., життя Сафіулліну не буде. Подивимося, в яку копієчку цьому барану обійдеться його впертість.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Кто бы сомневался: печерская судья, которую обыскивало НАБУ, оказалась не...

Судья Печерского районного суда Киева Татьяна Ильева, у которой детективы Национального антикоррупционного бюро проводили обыск, имеет дорогое имение под Киевом…

Нардеп Шахов скрыл в декларации богатую гражданскую жену

Национальное агентство по предотвращению коррупции заявляет, что выявило признаки недостоверного декларирования в действиях народного депутата, члена депутатской группы «Довіра» Сергея…

Задержан беглый экс-начальник управления судебной администрации, укравший ₴700 тысяч

СБУ задержала бывшего руководителя Территориального управления Государственной судебной администрации в Херсонской области, который более трех месяцев скрывался от следствия. После…
НОВОСТИ