Человек не терпит насилия!

Скорик хочет реконструировать за 1 миллиард Крещатик, чтобы легче было ставить палатки

Говорити про новий вигляд Майдану Незалежності можна лише в контексті комплексної реконструкції Хрещатика.

Таку думку висловила архітектор Лариса Скорик на прес-конференції в п’ятницю, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Те, що зробили з Майданом — це антиурбаністічно… І треба виправляти урбаністічно. Тобто, цю площу треба переробити, весь Хрещатик, всі ці зони, починаючи від Бессарабки аж до Європейської площі… Повинна бути зроблена комплексна реконструкція. І, в першу чергу, вирішено транспортне питання “, — сказала вона.

При цьому Скорик вважає за доцільне організувати проведення конкурсу на кращий архітектурний ансамбль на Майдані Незалежності настільки відкритим, щоб у ньому взяли участь і зарубіжні архітектори.

“Сьогоднішній Майдан — цього просто не можна було робити. Така глобальна відсутність смаку, кітч”, — зазначила архітектор.

На думку Скорик, на проведення проектних робіт буде потрібно 150-200 млн грн, а на реалізацію проекту не менше 1 млрд грн.

У свою чергу, екс-заступник міського голови Іван Салій підкреслив, що нинішній Майдан не є площею як такою.

“Ні площі… Тільки одні сходинки гранітні… Навіть намети було незручно ставити”, — сказав він.

Як відомо, після приходу до влади Віктор Януковича, Скорик було призначено головним архітектором Шевченківського національного заповідника в Каневі.

Вона вирішила змінити початковий вигляд будівлі, внаслідок чого в музеї встановлять натяжні стелі, замінять паркетну підлогу на граніт, а стіни пофарбують сірою фарбою.

Скорик є подругою заступника глави адміністрації президента Ганни Герман. Вона активно агітувала за Януковича на виборах 2004 року, а у 2010-му знялася в агітаційному фільмі про Януковича “Президент. Початок шляху”.

Українська правда. Київ

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ