Человек не терпит насилия!

Вотчина Войцехівського М.У.

Бувший нач.ВК№73 Якименко С.С.,від імені свого кума Войцехівського М.І.,роздає посади в тюремній системі Житомирської обл.Виходить,щоб стати нач.упр.,потрібно двічі побити співробітників ГАЇ”2004р.м.Бердичів і 2009р.м.Коростень”,за що його і вигнали.Все це описувалось в пресі і матеріали є в службі безпеки Якіменко є також другом Кощеньця(бувшого голови деж.департ.)в якого дача збудована з райкивського каменя.При перевірці КРУ все це було виявлено(як камінь безкоштовно відправлявся на Київ),Сисоїв побоявся закрити цю справу.Все це закрив Кощенець.Все це легко можна перевірити по матеріалам останьої перевірки під час служби Якіменка.В ВК №108 працює племінник Войцехівського В.І.,Яненко К.А.
Колонією фактично керує бізнесмен Свірський В.С.,на базі виробництва якої відкрито спільний цех з Войцехівським М.І.по виробництву кабеля.Щоб взнатои що це за керівник (Яненко А.)треба поспілкуватися з співробітниками цієї колонії і все стане ясно.Вся його служба заключаєтся в поборах платежів засуджених за умовно-дострокове звільнення.В колонії його фактично не буває.
Сьгодні в державі не хватає коштів на виплати пенсій і інших соц.стандартів, а Дробалюк О.П.(ВК№70)за рахунок бюджету держить в селі Садки на своїй дачі двох прапорщиків,Слободенюк О.-управляющий,Авраменко Ю.різноробочий,які в зону приходять тільки за зарплатою(це вже на протязі 4 років).
В даний час на дачі працює также головний електрик Оксаніч,який числиться на виробництві а зарплату отримує за рахунок бюджету.В компаніях цей вельможа заявляє
“-Пока при владі буде Войцехівський і Карпачова все буде добре.”
Навіть Мошковського В.В.(інваліда по серцю)Войцехівський вилікував.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. Назначение Войцика на должность генералом Ильтяем — это самый подлый поступок ильтяя за все годы его службы.В этом ряду также назначение Галей проходимца и жополиза Скокова. А последующие кадровые перестановки — дехканином из степного аула Лисицковым, свидетельствует о глубоком системном кризисе “стройной вертикали” нынешней власти. Нынешние дехкане глубоко пустили корни в правоохранительную систему государства, но они профаны в истории системы и государства и такая профанация заканчивается плачевно для тупых исполнителей: или свои побъют или народ камнями прогонит, к ихнему сожалению другого не дано. Свалка ждет вас.

  2. З достовірних джерел стало відомо, що Азаров М.Я. поставив Лісіцкову жорсткі умови відносно чистки та заміни начальників тер управлінь ,але Войцехівський хоче грати свою скрипку і надає всілякі рекомендації Лісіцкову абсолютно не життєздатні.Новий Голова уже трішки прозрів відносно Войцика,одержавши інформацію від відповідних органів на адресу Войцика і Тітовця П., мова іде про вбивство засудженого із банди Мар*янчука В.П. в період коли Войцик керував управою.Незрозуміло як Войцехівський,який переніс серйозну операцію та страджає на грибкові захворювання міг поновитись на службі.

  3. Да брехня все это насчет камня из вк-73, дачи Кощинца, карьер райковский давно продан частным предпри- нимателям, Доробалюк тоже грешил по началу но в принципе нормалный принципиалный мужик, а насчет 108 то Яненко этот дурак даже взятки не для себя берет а для з/к пластиковые окна в общежитиях ставит. Но все трое хотя-бы люди слова (сам прошел все эти заведения).

  4. Инвалидов по сердцу господин Шафранський может и восстанавливают на службе, а вот дебилов точно нет
    вы лучше расскажите как вы за неполный год своего правления в 70 додумались на складе оставить муляжи вместо
    мебели и вывезти в мешках 80 % подсобного хозяйства из зоны

  5. Бочковский О.Й. та Сисоев С.С. скільки свиней ви з’їли на своїх шашликах…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ