Человек не терпит насилия!

ЯК КІРОВОГРАДСЬКА МІЛІЦІЯ ДЕНЬ КРИМІНАЛЬНОГО РОЗШУКУ ВІДСВЯТКУВАЛА

                                                            Міністру внутрішніх справ України
                                                            Могільову А.В.     
                 Шановний пане міністре!
З часу призначення вас на посаду головного міліціонера України, в підрозділах органів внутрішніх справ почали активно вивчати Наказ МВС України № 90-2010 «Про стан дисципліни і законності діяльності  органів внутрішніх справ та заходи щодо їх покращання».  Зазначений наказ вимагає від всіх працівників міліції суворого дотримання дисципліни і законності при виконанні поставлених завдань по боротьбі зі злочинністю, а від керівників підрозділів ОВС потребує здійснення чіткого контролю за підлеглими.
Не зважаючи на цей наказ  Кіровоградська міліція продовжує  виділятися серед інших. Керівники окремих підрозділів замість того, щоб боротися з негативними проявами по вживанню алкогольних напоїв, навпаки є організаторами масових пиятик.  А масові гулянки в міліції рідко коли проходять без надзвичайних подій.
Так, в кінці святкування свого професійного свята заступник начальника Бобринецького РВ УМВС України в Кіровоградській області Карнаух Сергій Олександрович в стані алкогольного сп’яніння вчинив ДТП, під час якого отримав тілесні ушкодження  у вигляді тріщини черепно-мозкової коробки (потерпілий на даний час знаходиться в лікарні). 
  15.04.10 О 22:10 НАДІЙШЛО ПОВІДОМЛЕННЯ 102 ПРО ТЕ, ЩО ЗА АДРЕСОЮ М. КІРОВОГРАД ВУЛ. МОСКОВСЬКА СТАЛОСЯ ДТП. ВСТАНОВЛЕНО, ЩО 15.04.10 О 21:40 В М. КІРОВОГРАДІ ПО ВУЛ. МОСКОВСЬКА БІЛЯ ЕЛЕКТРООПОРИ №5, ВОДІЙ КАРНАУХ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 19.04.72 Р.Н. МЕШК. М. КІРОВОГРАД ВУЛ. ГЛІНКИ 2А КВ. 34, КЕРУЮЧИ АВТОМОБІЛЕМ МІТЦУБІСІ ЛАНЦЕР Д.Н. ВА 2525 АК РУХАЮЧИСЬ ЗІ СТОРОНИ ОБ”ЇЗНОЇ М. КІРОВОГРАДА В НАПРЯМКУ ВУЛ. КОРОЛЕНКО НЕ ВПОРАВСЯ З КЕРУВАННЯМ, В НАСЛІДОК ЧОГО ЗДІЙСНИВ НАЇЗД НА ПЕРЕШКОДУ (БОРДЮРНИЙ КАМІНЬ) ПІСЛЯ ЧОГО ВИЇХАВ ЗА МЕЖІ ПРОЇЗНОЇ ЧАСТИНИ ДОПУСТИВ ПЕРЕКИДАННЯ АВТОМОБІЛЯ. В НАСЛІДОК ДТП ПАСАЖИР АВТОМОБІЛЯ КАРНАУХ ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА 1982 Р.Н. МЕШК. М. КІРОВОГРАД ВУЛ. ГЛІНКИ 2А КВ. 34, ОТРИМАВ Т/У: ЧМТ, УШИБ ГОЛОВНОГО МОЗКУ, ЗАКРИТА ТРАВМА ШИЙНОГО ВІДДІЛУ ПОЗВОНКУ.
До особливостей здійснення ДТП слід віднести те, що машина на великій швидкості перевернулася на 360 градусів і її змогла зупинити лише опора рекламного щита (бігборда). Відсутність летальних наслідків є чудом. Вцілілий дільничний інспектор, який їхав в якості пасажира в даному автомобілі прийшовши до тями з незрозумілих причин втік з місця пригоди, з причини шоку чи переляку.
До ранку наступної доби всі постраждалі працівники міліції, навіть пасажири, які перебували в злощасному автомобілі були вже звільнені з органів внутрішніх справ.
Працівники прокуратури одними з перших прибули на місце події, і факт дорожньо-транспортної пригоди фіксувався в їх присутності.
Всім постраждалим можливо лише поспівчувати.
Метою цього листа є те, що незважаючи на надзвичайні події, які є наслідками масових вживань працівниками міліції алкогольних напоїв під виглядом святкування професійного свята, результатом яких є ДТП з тяжкими наслідками, керівники окремих підрозділів продовжують допускати проведення масових пиятик, а в окремих випадках наполягати на їх проведенні.  В міліції нараховується понад 30 служб, кожен з працівників міліції за термін перебування на службі в ОВС перебуває в декількох службах, тобто може святкувати декілька разів на рік. До свят ще місяць, а керівники тиснуть на підлеглих, щоб вже давали пропозиції, щодо організації святкових столів.
Кіровоградська міліція є однією з неблагополучних в плані порушень дисципліни, пов’язаних з вживанням працівниками міліції алкоголю, адже про це свідчить сумна статистика, яка доводиться на нарадах всіх рівнів до всіх працівників, але масові міроприємства  проводяться й понині.
Просимо Вас огородити нас від всіляких масових заходів з вживанням алкоголю та заборонити будь-які святкові заходи з вживанням горілчаних виробів взагалі.
Із відомих причин назватися не можем.
  
 
 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

 1. Наказ МВС України № 90-2010 «Про стан дисципліни і законності діяльності органів внутрішніх справ та заходи щодо їх покращання» — НАДО БЫ В СРЕДСТВАХ МАССОВОЙ ИНФОРМАЦИИ ОСВЕТИТЬ И В ПРЕССЕ ОПУБЛИКОВАТЬ. ИЛИ ЕСТЬ ЧТО СКРЫВАТЬ, ТАК ВРОДЕ НЕ СЕКРЕТНЫЙ.

 2. Брееееееееееед!!!
  Ну что тут такого. Проф праздник есть праздник. Хорошо что никто не пострадал со стороны. Такое было есть и будет!
  Как по мне гораздо хуже когда врачи пьют на рабочих местах.
  А то что “чейто” Лансер наткнулся на камень ……

  Как Вы празднуете свой проф праздник? С тортом и компотом ?

 3. ну,погуляли ребята, действительно что тут такого??!! А организатор празднования-то КТО?????????????????????????

 4. Скажу одно — отпраздновать день службы не грех (если, конечно, после работы). Но садиться пьяному за руль, прикрываясь “корочкой” — это педерастия и таких козлов надо гнать из органов, потому что когда такие “сотрудники” кого-нибудь сбивают, народ смотрит косо и на правильных ментов, у которых иногда даже нет денег на маршрутку и они ходят пешком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

В Лондоне пригрели чиновницу Лени-Космоса

Марина Погибко, просившая летом этого года предоставить ей политическое убежище в Великобритании, на днях получила его. Об этом LB.ua стало известно…

МВД нашло нарушения в части, где служил убийца Рябчук. Енин...

Комиссия МВД обнаружила в воинской части в Днепре, где нацгвардеец Артемий Рябчук устроил стрельбу, нарушения порядка и организации службы, что…

МВД проведет учения по защите административных зданий от захвата

Министерстве внутренних дел (МВД) Украины планируют проведение учений на востоке и центральных областях Украины. Также будут проведены отработки с Вооруженными…
НОВОСТИ