Человек не терпит насилия!

Президент України Віктор Ющенко за руку привів Україну до «чорного» списку FATF

%21%21IB7 se

Сьогодні, в Міжнародний день боротьби з корупцією Президент України Віктор Ющенко зробив своєрідний «подарунок» фінансовій системі України, застосувавши право вето на Закон щодо боротьби з відмиванням «брудних» коштів та фінансуванням тероризму. Тим самим Глава держави фактично за руку привів Україну до так званого «чорного» списку FATF.

Ухвалення відповідного Закону стало виконанням зобов’язань взятих Україною перед FATF і міжнародним співтовариством. Саме те, що Україні вдалося переконати міжнародні організації в здатності ухвалити такий Закон, який би відповідав всім викликам сучасності, дало змогу виключити в 2004 році нашу Державу з «чорного» списку FATF, а в 2006 навіть припинити процедуру активного моніторингу.

Відкинувши всі політичні амбіції, парламент більше ніж конституційною більшістю 6 листопада ухвалив нову редакцію урядового Закону. Адже кожен з 393 народних депутатів чітко усвідомлював чим може обернутися та які економічні наслідки чекають нашу країну від повторного включення до «чорного» списку FATF.

Не усвідомив тільки Президент, що відповідний нормативний акт міг би зняти всі зауваження з боку FATF. При застосуванні вето не стало аргументом навіть і те, що у червні 2009 року FATF запровадив надзвичайно жорсткі вимоги до країн та включив нашу Державу до попереднього списку високо-ризикових країн.

Єдиним способом уникнути включення України до ганебного «чорного» списку було представлення до 10 грудня цього року  Європейській Контрольній Групі FATF нового закону урядовою делегацією, яка наразі перебуває в м. Страсбург. Таким чином, надзвичайно складні і тривалі переговори з представниками FATF та Ради Європи після такого демаршу Президента просто зруйновано.

Шансу знову не потрапити до «чорного» списку,  нашу країну позбавив власний Президент. Прикро, що вся фінансова система України стала заручником політичних амбіцій Президента.

 
                
Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

  1. Статья про образы, а комментарий про арбузы. Действия Ющенко понятны только ему самому. Насчет Тимошенко и внутренней коррупции: в предвыборный час “один в поле не воин”. ЮВТ нужен блок сильный в любом виде, а блоку — лидер для продвижения своих целей. Победит Тимошенко, а там, как говорят — ” я тебя породил, я тебя и убью”, лидер коррупцию или наоборот, посмотрим. А с черным списком ЮВТ разрулит все быстро и правильно..)), дайте ей бразды и право.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

В Киеве сильно снизилась преступность - Геращенко

С начала полномасштабного вторжения РФ уровень преступности в Киеве снизился в 6-7 раз. Об этом во время телемарафона сообщил советник…
Минэкономики практически не поддерживает экономическое развитие

Минэкономики практически не поддерживает экономическое развитие

За три месяца ведомство не продемонстрировало практического стремления ни помочь бизнесу, ни защитить его от вредительских инициатив. За экономическое развитие в стране отвечает Минэкономики. Три месяца…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НОВОСТИ