Человек не терпит насилия!

«Пєльмєнь» та його генерали

53924

Міністр оборони Юрій Єхануров, який спростовує інформацію Прем’єр-міністра України про нераціональне використання коштів у Міноборони, зокрема отримання військовослужбовцями Збройних Сил півмільйонних виплат під час виходу на пенсію, свідомо вводить в оману громадськість.
Посилання Ю. І. Єханурова на генерала юстиції, який нібито не мав відношення до Збройних Сил, а відсудив у Міноборони 500 тис. гривень, є черговою невдалою спробою керівництва Міноборони відволікти увагу від проблемних питань використання коштів оборонного відомства в період економічної кризи та перекласти всю відповідальність на Уряд.
Нагадаємо Міністрові оборони деякі факти та цифри.
Генерал, якому нарахована півмільйонна виплата під час виходу на пенсію, має безпосереднє відношення до Збройних Сил як колишній заступник начальника Генерального штабу, звільнений відповідно до наказу від 29 грудня 2008 року № 246.
На диво оперативно, вже у день звільнення, він отримав під розписку відповідно до роздавальної відомості № 150 на виплату грошового забезпечення військовослужбовців 279499,85 гривень.
Ще 299779,20 гривень підлягає до виплати зазначеному генералу відповідно до Протоколу № 1 засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з призначенням і виплатою одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті), каліцтва або інвалідності військовослужбовців та інвалідності осіб, звільнених з військової служби, затвердженого в січні 2009 року особисто Міністром оборони Ю. І. Єхануровим.
Отже, колишньому військовослужбовцеві нараховано 579279,05 гривень (п’ятсот сімдесят дев’ять тисяч двісті сімдесят дев’ять гривень п’ятдесят коп.).
Як виявляється, така сума компенсації навіть перевищує суму, оприлюднену керівником Уряду.
Виникає логічне запитання, коли нарешті Міністр оборони хоч трошки розбереться в підпорядкованому міністерстві та припинить називати військові  структури „підрядчиками з субпідрядниками”, а таких генералів тільки в цьому році звільнилось  вже декілька при цьому на їх місце призначаються ті якім незабаром звільнятися.
Гоша Скопіченко, для ”ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

В Одессе военные сбили полицейский дрон

В Одессе полицейские лишились мультикоптера DJI Matrice 300 RTK, который приобрели в конце октября почти за 1,5 млн грн. Как…

Под Мариуполем случился конфликт армии с народом

В Донецкой области военный ВСУ устроил стрельбу, в результате пострадала девушка. Об этом Vesti.ua сообщил источник в Нацполиции. Инцидент произошел…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НОВОСТИ