Человек не терпит насилия!

Влада «Булі», «Торта», або як начальник Новоград-Волинської міліції бандитам допомагає

53599

     В листопаді 2008 року через сайт ОРД до Генеральної Прокуратури України та Міністерства Внутрішніх Справ України звернулися мешканці міста Новограда-Волинського Житомирської області із своїми скаргами на діяльність начальника райвідділу міліції та ввіреному йому підрозділу. Журналісти сайту не в праві залишитися осторонь, тому прийняли рішення провести своє незалежне розслідування. І ось що з цього вийшло …. .
    Місто Новоград-Волинський розташовано на мальовничому березі річки Случ і більш відоме, як батьківщина Лесі Українки та вже вдруге голови Верховної Ради України та народного депутата  України — Володимира Литвина. Загальна кількість мешканців міста становить понад шістдесят тисяч людей. З першого погляду — це невеличке, компактне містечко зі своєю інфраструктурою, діючими заводами та фабриками виглядає зовсім привітно, з іншого – це велика кількість комерційних підприємств, обвитих наче павутинням, криміналом та велика громада, кинута на призволяще зі своїми проблемами корумпованою владою, правоохоронними органами та прокуратурою міста. Люди настільки запугані, що не одразу знайдеш співрозмовника і тільки після довгих вагань зі мною захотіли поспілкуватися. Після перевірки інформації я був дуже здивований, що в наш час міліцейські начальники можуть відразу нести і службу на благо суспільства та рідної неньки України та і про себе не забувати, при цьому фактично перебуваючі «в услужении» у кримінального елемента. Але почнемо все по порядку.

    Тільки німий вам не скаже, хто з кримінальних авторитетів держить за горло все місто, знайомтесь — Тартачний Василь Анатолійович, 08.03.1966 року народження, кримінальне прізвисько «Вася Торт», неодноразово судимий,          перший раз — 20.12.1982 року Новоград-Волинським міським судом Житомирської області за ст. 206 ч. 2, ст. 188 ч.2,  ст. 42  Кримінального Кодексу України  до 2-ох років позбавлення волі, звільнений 17.01.1983 року з Житомирської тюрми в зв’язку з  приміненням до засудженого акту амністії;
                        — 14.11.1983 року Новоград-Волинським міським судом Житомирської області за ст. 206 ч. 2  Кримінального Кодексу України  до 3-ох років 6-ти місяців позбавлення волі, звільнений 28.02.1987 року з Житомирської ІТК № 4 (режим общий) в зв’язку з  відбуттям строку засудження.
                        — 14.03.1991 року Новоград-Волинським міським судом Житомирської області за ст. 144 ч. 2  Кримінального Кодексу України  до 3-ох років 6-ти місяців позбавлення волі,  звільнений 10.03.1994 року з Райківської ІТК № 73 Житомирської області (режим строгий) в зв’язку з  відбуттям строку засудження. За  матеріалами кримінальної справи Тартачний В. А. разом з Міцкевичем В. (крим. прізвисько Адам)  вимагали у підприємців — продавців кавунів сплачувати данину за можливість займатись своєю діяльністю.
                        — 28.03.1995 року Новоград-Волинським міським судом Житомирської області за ст. 144 ч. 3  Кримінального Кодексу України  до 6-ти років позбавлення волі,  звільнений 04.05.2000 року з Райковецької ІТК № 78 Хмельницької області (режим строгий) в зв’язку з  відбуттям строку засудження. За  матеріалами кримінальної справи Тартачний В. А. разом з Тартачним О. А., Кравцем О.  та Назарчуком П.  вимагали у злодія-карманника Тишкевича Івана (крим. прізвисько Рижий)  данину за можливість займатись крадіжками на місцевому базарі. Під час затримання  працівниками міліції на гарячому злочинна група Тартачного катували потерпілого розкаленою праскою (утюгом).
                   
На цьому поки затримаємось, адже це був – Радянській Союз Соціалістичних Республік. І ось розвал, накінець Україна стає вільною і відразу принципи життя починають змінюватися:
                       —   06.05.2005 року  Новоград-Волинським РВ УМВС України в Житомирській області порушено кримінальну справу №160175/05 і вже 20.12.2005 року Новоград-Волинський міський суд Житомирської області звільняє від покарання Тартачного В. А. та закриває дану кримінальну справу за ст. 7   Кримінально-процесуального Кодексу України.
                       —  26.09.2006 року Слідчим Управлінням МВС України в Житомирській області за ст. 189 ч. 2, 309 ч. 1   Кримінального Кодексу України відносно Тартачного В. А. та членів його угрупування порушено кримінальну справу  та  затримують під час вчинення злочину. А вже 15.01.2007 року зам. нач. СУ МВС України виносить постанову про пред’явлення обвинувачення фігурантам кримінальної справи  вже за ст. 355 ч. 2 та випускають братів Тартачних на підписку про невиїзд. Після  чого 07.09.2007 року  суддя Новоград-Волинського міського суду Кузьменко Л. В. виносить рішення про закриття кримінальної справи відносно Тартачного В. А. та Тартачного О. А. в звязку з тим, що до останніх було примінено акт амністії, так як у обвинувачених є малолітні діти, а із кримінальної статті про вимагання прейшли на примушення до виконання цивільно-правових зобов’язань з погрозами насильства над потерпілими та близькими родичами, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб та звільняє останніх від покарання.
В ОЗУ Тартачного В. А.  входять понад 30-ти молодих людей, серед яких стійкими членами банди є його брат Олег (прізвисько «Пультік») 18.12.1966року народження, Іванченко С. В. (крим. прізвисько «Буля»), Каришев С. В.(прізвисько «Кара») 31.01.1978 р.нар., Корсун О., 02.03.1984 р.нар., Петрук Р. А. (крим. прізвисько «Кабан»), 15.08.1986 р. нар., Петрук В. А.(крим. прізвисько «Холодильник»), 15.06.1984 р.нар.,, Арендарчук В.М. (кримінальне прізвисько «Глина»), 07.02.1980 р. нар., Паськов А. Є. (крим. прізв. «Артемон»), 23.10.1982 р. нар., Кізяк І. В. (крим. прізвисько «Тухлий»), Самвелян Аркадій Азотович (крим. прізвисько «Аркаша»), 06.12.1971 р. народження та інші. По оперативній інформації у період з 2002 по 2008 рік ОЗУ Тартачного здійснили більше тридцяти тяжких злочинів, серед яких:

—  в 2002-2003 р.р. члени ОЗУ Тартачного вимагали данину у начальника цеху по виробництву сиру Оверчука О., він відмовився платити та звернувся до міліції. Через декілька днів останньому металічною арматурою переломали руки та ноги. Серед нападників були  Каришев С. В., Арендарчук В. М. , Кобрін С. М.

 —   в 2003 – 2004 р.р. члени ОЗУ Тартачного нападають на судового виконавця гр. Апьонишеву та наносять їй середньої тяжкості тілесні ушкодження за участь у арешті контробандного товару (куринні тушки), остання звернулася до міліції, але після неодноразових погроз нікого з нападників не впізнала. Серед нападників були  Каришев, Арендарчук, Паськов.

—   в 2004-2005 р.р. члени ОЗУ Тартачного вимагали данину у кишенькового злодія на прізвисько «Міша Циган», останній відмовився та поїхав в міліцію, але його наздогнали та металевими предметами нанесли тяжкі тілесні ушкодження (відкрита черепно-мозкова травма). За час лікування  були залякані члени родини і потерпілий був змушений відмовився  впізнавати нападників. Серед нападників були  брати Тартачні, Каришев, Корсун та Петрук старший.

—   в  2004-2005 р.р. члени ОЗУ Тартачного вимагали данину у підприємців-фермерів Гордійчуків. Під час передачі грошових коштів Каришева, Арендарчука та Кобріна  затримали працівники міліції, справу було передано до суду та останні отримали різні строки покарання. Після чого проти членів родини Гордійчуків були знову вчинені злочини, потерпілі після залякувань більше до міліції не звертались.

— в 2005 та 2007 р.р. члени ОЗУ Тартачного двічі здійснили крадіжку матеріальних цінностей з квартири мера м. Новоград-Волинського Боровця М. П., у якого особисто неприязнені відносини з Тартачним  В. А.

— в 2005 році близько 20-ти членів ОЗУ Тартачного в спортивному комплексі Машинобудівного технікуму здійснили напад на фермера- підприємця  Плясака Л. В., в результаті останній отримав тяжкі тілесні ушкодження  (черепно-мозкову травму голови). Під час лікування членів родини залякали і Плясак Л. В. відмовився впізнавати нападників та звертатись до корумпованої  міліції. Серед нападників були  брати Тартачні, Каришев, Корсун , брати Петруки, Арендарчук, Паськов та інші.

 — в 2007 році близько 10-ти членів ОЗУ Тартачного в барі «Сансанич» здійснили напад на фермера — підприємця  Плясака Л. В., в результаті останній отримав тяжкі тілесні ушкодження  (черепно-мозкову травму голови, поламали обидві ноги). Під час лікування членів родини постійно залякували. Кримінальну справу порушили тільки відносно деяких осіб. За допомогою співпраці начальника міліції Прилипко В. В. та ОЗУ Тартачного зі всіма свідками попрацювали, Тартачного Олега відмазали, а кримінальну справу розвалюють у суді. Серед нападників були Тартачний Олег, Каришев, Корсун , брати Петруки, Арендарчук та кримінальний авторитет на прізвисько «Араб», який під час нападу був переодягнений у моджахеда з наклеєною бородою та наносив потерпілому тяжкі тілесні ушкодження ножем. Всього на тілі Плясака Л.  нараховується понад десять ножових ран, одна з них в область шиї, потерпілий залишився інвалідом.

—    в  2005-2006 р.р. відносно підпиємця м. Новоград-Волинського Лозовенка А. Ф. Членами ОЗУ Тартачного було скоєно вимагання. Останній звертався до міліції, після чого йому порекомендували платити і більше до міліції не звертатися.

—      в 2008 році члени ОЗУ Тартачного серед білого дня здійснили вбивство кримінального авторитета Кучера Ю. М., з яким у братів Тартачних був конфлікт із-за акцій одного із заводів м. Новоград-Волинського. Під час конфлікту невідома особа з автомобіля ВАЗ 21-06 двічі вистрілила з мисливської рушниці у Тартачного Олега, після чого останній залишився інвалідом (була прострелена ліва рука в області ліктя). Підозра про організацію пострілів на Тартачного впала на Кучера Ю. М. З отриманої оперативної інформації до вчинення вбивства Кучера Ю. крім братів Тартачних причепні  Каришев С. В. та кримінальний авторитет на прізвисько «Араб», які переховуються у знайомих в місті Рівне (кримінального авторитета «Хілого») та у знайомих у  місті Дубно, їздять на автомобілі ВАЗ 21-112  сірого кольору.

—    в   2007-2008 р.р. члени ОЗУ Тартачного здійснили напад на гр. Кравця Олега, в результаті останній отримав тяжкі тілесні ушкодження, його забили металевими трубами, розбили голову та нанесли ножами декілька колото-різаних ран. Останній до міліції не звертався, залякали членів родини. Тартачний В. А. та брати Фоміни провели роботу з дружиною потерпілого та нанесли їй тілесні ушкодження. Серед нападників на  Кравця були  Тартачний О. А., Кізяк І. М. та Каришев С. В. Після цього авторитет Кізяка (кримінальне прізвисько Тухлий) виріс і  в кінці вересня на сходці злочинного світу, на якій було понад двадцяти авторитетних людей його одностайно обрали зберігачем каси («общака»).

—     в   2008  році члени ОЗУ Тартачного здійснили пограбування гр. Гнітецькій Т. М., спочатку в кафе «Марсель» ій нанесли тілесні ушкодження, після чого проти її волі заштовхали у авто та вивезли за м. Новоград-Волинський, де пограбували. Серед грабіжників були Тартачний В. А, все той же Кізяк та один із братів Фоміних. Під час затримання по даному факту працівниками УБОП Житомирської області Фоміна та Васі «Торта», у останнього була вогнепальна зброя, але Фомін взяв зброю на себе — жорстка  дисципліна. Кізяк в даний час перебуває у розшуку. Кримінальну справу розслідує СВ ГУ МВС України в Житомирській області, фігурантів справи звільнили з під арешту та запобіжний захід обрали підписку про не виїзд. Іде розслідування кримінальної справи.

Наводити приклади можна ще довго, але стає зрозумілим, що в правоохоронних органах м. Новограда-Волинського за часів незалежності України  відбувається повний хаос, це пов’язано з тісними зв’язками керівника міліції міста  Прилипка В. В. із злочиннимним угрупування братів Тартачних, скрізь одне кумовство.  Не так давно відмітився і кум начальника міліції м. Новоград-Волинського Житомирської області Прилипка В. В. —  Іванченко В. С. (кримінальне прізвисько «Буля»), від цієї події волосся стає дибом … .

Так, 07.12.2008 року приблизно о 21 годині кримінальний авторитет «Буля» він же Іванченко С. В. у стані сильного алкогольного сп’яніння на перехресті вулиць Войкова та Шевченка  на власному автомобілі Джип «Порш Кайєн» здійснив на пішохідному переході наїзд на двох осіб, від отриманих травм останні померли на місці. Третій пішохід залишився  живий, встигши відскочити від автомобіля – вбивці. «Буля» свій «Порш» не зупиняв і ще метрів 40 протащив за собою тіла загиблих. Потім вдупель п’яний «Буля» вийшов із авто і став кричати вже покійникам, а може ще живим людям: «”Вы пидорасы, куда прёте!” Все це фотографували на мобілки люди, що стояли на перехресті. Потім «Буля» схопив мобільника, набрав когось і почав кричати, що попав в аварію, і щоб він «бегом сюда, как положено!» Коли люди стали говорити, що треба визвати «Скору», «Буля» відповів, що вже всіх визвав. Приїхали даїшники, а «Буля» знов зателефонував комусь і закричав: «Пидорас! Ты где ездишь!» Потім, скориставшись тим, що зібралося багато людей Іванченко С.  втік з місця ДТП. Коли працівники міліції оговталися, що злочинець втік, підняли на ноги всі правоохоронні органи Житомирської області. З м. Житомир навіть приїхало все міліцейське керівництво області. Тільки через деякий час просканувавши місце знаходження телефону Іванченка, знайшли і місце знаходження злочинця, він був у Новоград-Волинському ТМО (міській лікарні), де через знайомих мед. працівників  вводив в організм через ін’єкцію медичний препарат – глюкозу. Для чого він це робив, відповідаємо, щоб уникнути відповідальності за вчинення тяжкого злочину та унеможливити встановлення ступінь сп’яніння під час вчинення злочину.
В медичній установі Іванченка і затримали працівники міліції.

      Виникають логічні запитання:
 Кому телефонував кримінальний авторитет «Буля», і хто мав його врятовувати? Куди дивилися працівники наряду постової служби міліції, та чи давали їм накази  керівники, щоб вони залишили без нагляду злочинця, щоб останній мав змогу втікти з місця злочину? Хто давав інструкції Іванченку про потребу введення глюкози в організм, щоб унеможливити встановлення ступінь сп’яніння під час вчинення тяжкого злочину та відтягував час  взяття під варту останнього?

     Відповімо на перше запитання: після смертельного наїзду на пішоходів в 20.52 Іванченко С. В. зі свого мобільного телефону зателефонував начальнику міліції Прилипку Віктору Володимировичу і не один раз. Для перевірки інформації компетентним органам надаємо номери мобільних телефонів авторитетних осіб, рятівників злочинця:

1.)    8-067-412-16-31 моб. тел. Іванченка С. В. («Булі»);
2.)    8-067-412-20-99 моб. тел. Прилипка В. В. (нач. міліції);
3.)    8-067-412-63-43 моб. тел. Тартачного О. А. («Пультіка»)
4.)    8-098-404-33-36 моб. тел. Тартачного В. А. («Торта»), надаємо
   один з трьох якими користується.

Компетентні органи, будь-ласка  працюйте! На всі запитання знайдете відповіді. Коли вже закінчиться кругова порука?

       На даний час Іванченка С. В. із райвідділу міліції перевели до міського ТМО, діагноз: гіпертонічний криз (хворобою, якою хворіє половина жителів м. Новоград-Волинського), лікарі посилено шукають ще наявність будь-яких хвороб, міліція  цілодобово охороняє Іванченка, або щоб останній не втік, або щоб до злочинця-вбивці не завітали родичі трагічно загинувших людей. Я, думаю, це все це роблять для того, щоб Іванченка признали тяжко хворим, щоб уникнути взяття під варту, а згодом і уникнути покарання за вчинення тяжкого злочину.
       В той трагічний для людей день, ранок для Іванченка С. В. почався із відвідування міського ринку «Урожай», де він разом з братами Тартачними куштували шашлики з оковитою декілька часів поспіль. Після чого було відвідання декількох заходів, серед яких було і поховання на кладовищі знайомого Іванченка, і там оковита лилася рікою. Вже після 18 години авторитет підїхав до нового і тільки но офіційно запрацювавшого кафе «Анабела» по вул. Соборності підприємця Осинського, де Іванченка бачили у компанії відомого судді Новоград-Волинського міського суду Житомирської області Кузьменко Л. В., все того, в провадження якого не заангажований голова суду Гічко Микола Григорович розписує всі кримінальні справи відносно ОЗУ братів Тартачних та членів їх угрупування  для розгляду по суті і який без будь-яких корупційних дій відпускає вищенаведених злочинців на волю, закриваючи кримінальні справи (і в даний час суддя Кузьменко Л. В. разом із прокурором розвалює кримінальну справу № 07-160111 фігурантами якої є активні члени ОЗУ Тартачного — Арендарчук В. М. та Корсун О. О.).
          Близько о 20-тій годині Іванченка бачили з приватним підприємцем Ружицьким Г., вже добряче на підпитку. І ніхто з оточуючих не зміг зупинити п’яного зухвалого авторитета, бо від постійної безнаказаності та ручних корумпованих прокурорів, суддів та керівництва міліцейського підрозділу Іванченка так понесло в гору, що він і землі під ногами не відчував. Але за все в нашому житті приходиться відповідати, якщо не на цьому світі, то на тому, я упевнений.  В результаті, двоє людей в мирний час загинули страшною смертю під колесами автомобіля, а одна нікчемна людина принесла  біль і страдання родинам та близьким  загиблих.
      У  Іванченка С. В. в лікарні все в порядку, окрема палата, молоденькі мед. сестри та ніякого трауру. Він спокійний та впевнений у собі.  Крім того останній конче потрібен Тартачному В. А. «положенцю» — без п’яти хвилин «злодію в законі» Васі Тартачному. По-перше, Тартачний В. А. являється  кумом Іванченка і останній понад три року закриває разом із Прилипком В. В. (знову таки кумом) всі кримінальні справи відносно братів Тартачних та членів угрупування де б вони не розслідувались. Тепер черга відмазувати Іванченка, кругова порука. По-друге, тільки Іванченко контролює трафік наркотиків ії Європи, а саме із Польщі до України та із України до Росії (одна із структур Іванченка займається міжнародними перевозками). По-третє, Іванченко під різні заходи збирає із підприємців та бізнесменів грошові кошти для ОЗУ Тартачного, та є фактично фінансистом угрупування. 

       З середини жовтня 2008 року у злочинному світі м. Новоград-Волинського пройшла звістка, що  Васю «Торта» хочуть коронувати на «злодія в законі». Коронацію має проводити «злодій в законі» Антімос – Кухілавою Заріком та ще двома авторитетними законниками. Васю «Торта» «положенцем» на м. Новоград-Волинський  ставив все той же «злодій в законі» Антімос. Тому після такої інформації запитань ніяких ні у кого не виникало. Тартачного брат  Олег разом із Іванченком С. В. з місцевих бізнесменів та приватних підприємців почали збирати гроші. Або процедура коронації в Україні  стала платною, можливо економічна криза докотилася і до «злодів у законі», так як озвучені були затрати в  250 тисяч долларів США, або підлеглі Васі «Торта» під шумок вирішили заробити грошей, але про це останній не знати просто не міг.
          Прокотилася хвиля не згодних з даним рішенням. Авторитетниі люди почали згадувати минуле, так як за законами кримінального  життя «положенець» не може займатися комерційною діяльністю. Останні три роки брати Тартачні займаються перекідом (перепродажею) автомобілів. Оформляють авто на родичів та близьких, а фактично це є іхня власність, перевагу дають автомобілям марки «БМВ», нормальний бізнес. По-друге, Тартачний Олег – завсякдатий відвідувач Новоград-Волинської міліції, де на всякий випадок зареєстровано декілька заяв про вчинення відносно нього злочинів невідомими особами або про ймовірну можливість вчинення злочинів проти братів Тартачних у майбутньому. По-третє, Вася «Торт» на стільки примількався з начальником міліції Прилипко В. В., що виникає питання: так, хто ж на кого працює? Це ОЗУ братів Тартачних чи ОЗУ кумів Прилипка-Іванченка?
Виникає ще одне питання, чому якійсь там «Буля» має в місті таку вагу? Відповідаємо. Точніше відповідає наше поінформоване джерело: «У Були несколько десятков грузовых автомобилей, более ста водителей, возят в основном яблоки из Чехии в Москву. Через этот атомобильный поток “Буля” перемещает наркотики (амфитамин, экстези) из Чехии в Россию. Содержание банды — это для “Були” просто хобби. Ну, увлечение такое, чтоб была толпа отморозков-хулиганов в подчинении, и чтоб бизнесменов в страхе держать. Наверное, это упоение властью на эдаком местечковом уровне. Ему зачем-то нужно, чтоб постоянно собиралась в кафе “Марсель”, “Сан Саныч” и т.п. всякая шпана; чтоб эта шпана напивалась, совершала хулиганства, разбои, изнасилования; чтоб молодые пацаны садились в тюрьму.»

Очевидно одне –  «начальник міліції у законі» у м. Новоград-Волинський вже є, а «злодія у законі» обіцяють коронувати до Нового Року, може тоді вже люди почнуть жити по людськи, будуть діяти не Закони України та Конституція, а закони злодіїв, може тоді буде безпечно жити в місті та працювати, може тоді вже почнуть карати за вчинення злочинів проти людини, проти громади, проти нашої Батьківщини.

Р.S. Зрозуміло, що Батьківщину не вибирають, честь і гідність купувати не можливо. Зрозуміло, що в даний час, коли політичний хаос вбиває авторитет демократичної та незалежної України, а діяльність  правоохоронних органів, органів прокуратури та суду особливо в невеликих містах погрузли в корупції, а Генеральна Прокуратура України та Міністерство Внутрішніх Справ України займаються бональними відписками на звернення громадян і простий смертний кинутий на призволяще зі своїм горем та болем, тому, пропонуємо звертатись до нас на наш сайт ОРД «Человек не терпит насилия» і після проведення перевірки достовірності інформації ми обов’язково розкажемо суспільству про повсякденне життя та негаразди пересічних громадян.
Сергій Ніконов, «ОРД»

 

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Подведет ли Бодров Монастырского под монастырь?

Подведет ли Бодров Монастырского под монастырь?

Ходят странные слухи, что сейчас министром внутренних дел Монастырским управляет его советник, некий Егор Бодров. Надеемся, что это просто слухи.…

"Ошибки" в санкционных списках СНБО стоили $100-300 тысяч - Арахамия

Председатель фракции «Слуга народа» Давид Арахамия заявляет, что места в санкционных списках Совета национальной безопасности и обороны продавали по 100-300…

Арахамия понаблюдал за бесславным концом "зеленого" министра

Министр защиты окружающей среды и природных ресурсов Роман Абрамовский написал заявление об отставке. Об этом сообщил глава фракции «Слуга народа» Давид…
НОВОСТИ