Человек не терпит насилия!

Служба в Держспецзв’язку

Куда делась тема про ДССЗЗІ???

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

13 198 ответов

 1. Прикольная постанова. В удовлетворении отказать, так как не то оспорил, но права нарушены. Гы гы. И да, что самое главное, установлены сроки особого периода. Прикольно. И шо кажуть юрысты??? Шо кадры??? Часу то 2,5 месяца осталося.

 2. из 826/18425/15:

  Отже, за змістом наведених норм особливий період настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію та охоплює час мобілізації, а в разі оголошення стану війни — воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

  Таким чином, дія особливого періоду, під час якого допускається продовження строку контракту, обмежується строками, встановленими для проведення мобілізації, або часом, протягом якого діє воєнний стан і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

  В умовах відсутності рішення про оголошення війни або мобілізації, чи закінчення строків, встановлених для проведення мобілізації, особливий період не діє.

 3. да забудьте вы за повышение зарплаты, в следующем году не повысят, а если и повысят то максимум на 1000-1500

 4. Во вторник, 18 октября, депутаты Верховной Рады поддержали вето президента на закон, позволявший контрактникам увольняться до завершения особого периода.

  За то, чтобы отправить документ на доработку, проголосовали 149 депутатов при 226 необходимых, таким образом, закон отклонен.

  Так что Служим до окончания особого периода!

 5. Беня, есть же пример решения суда, в котором говорится, что если нет мобилизации и войны, то нет и особого периода…

 6. Люди добрые, подскажите, пожалуйста, как связаться с Быковским Вадимом Вадимовичем? Буду очень благодарен за помощь! Ищу друга детства…

 7. так и что, если не прецедентное? Суд же растолковал все логично.
  Особый период это мобилизация, война, часть восстановительного периода. Больше ничего. Все логично и без суда.
  Неужели другой суд сможет истолковать иначе?

 8. Да никто его не выключал. Коммутационное оборудование находилось в Ялте. Наверняка по сей день працюэ. В киеве только ЛС находились.

 9. Да, в том то и дело. Каждый суд принимает своё решение. Было бы прецедентное, можно было бы ссылаться на решение этого суда.

 10. Так нет оснований принимать другое решение. Особый период не может включать в себя то время, которое тянется сейчас.

 11. А сколько разница составляет денежного содержания нашего инженера 1 отд и сбшного связиста со старта и в последующем?

 12. Завтра на работу с сумками для денег — Питання грошового забезпечення окремих категорій військовослужбовців та осіб начальницького складу ” № 718 — редакція від 19.10.2016.
  7. Умови грошового забезпечення, визначені цією постановою, застосовуються з 1 травня 2016 року.

 13. хлопці а що Пушкаря нашого з квартирою у Києві кинули, ги-ги. Лошара.
  До речі що з ревізією у Главці, кажуть Сергій Олександрович подсуєтілся щоб вона спеціально зайшла перед перевіркою Адміністрації

 14. Військовослужбовцям 4 ТВУЗ Держспецзв’язку

  виділять службові квартири

  Військовослужбовцям 4 територіального вузла урядового зв’язку Держспецзв’язку, що дислокується у місті Рівному, виділять службові квартири.

  Рішенням Виконавчого комітету Рівненської міської ради від 11.10.2016 № 115 24 квартири (за адресою: м. Рівне, вул. Млинівська, 26/1) зареєстровано як службові квартири 4 ТВУЗ Держспецзв’язку.

  Житло буде надано у порядку, визначеному наказом Адміністрації Держспецзв’язку від 05.01.2016 № 3 «Про затвердження Інструкції про організацію забезпечення житловим приміщенням військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України і членів їх сімей», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 лютого 2016 року за № 172/28302.

  Вирішення питання щодо ремонту та реконструкції будівлі відбулося завдяки активній позиції керівника 4 ТВУЗ Держспецзв’язку.

  Комфортні службові квартири повністю готові до експлуатації і чекають на своїх власників, які протягом багаторічної служби з честю виконували та продовжують виконувати військовий обов’язок.

 15. Відповідно до проекту бюджету ДССЗЗІ на 2017 — за кодом 6641060 “Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України” передбачено 1000000 грн. — це дві невеличкі квартири в новобудовах Києва. Наразі можна лише по-доброму позаздрити військовослужбовцям 4 ТВУЗ що в них є такий керівник з активною позицією. А як щодо решти військовослужбовців ДССЗЗІ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ