Человек не терпит насилия!

У Криму по тривозі оголошена мобілізація резервістів24.09.2008 11:08
INTV: У Криму по тривозі оголошена мобілізація резервістів

У Криму проти ночі вівторка було оголошено тривогу, по якій на збірні пункти викликані військовозобов’язані, повідомляє агентство “Бізнес и Політика”.

За збором резервістів спостерігала делегація вищого керівництва Збройних Сил України на чолі з начальником Генштабу ВСУ генералом армії Сергієм Кириченком.

“Сьогодні вночі прислали додому посильного, який повідомив, що я маю з’явитися на збірний пункт”, — розповів один із викликаних на збори резервістів.

“Можливо, когось в інші точки послали, про це я нічого не знаю, а нас везуть до Євпаторії”, — сказав співбесідник агентства “Бізнес і Політика”.

У Військовому комісаріаті автономії неофіційно підтвердили збір резервістів по тривозі. “З чим це пов’язано, мені невідомо. Знаю, що з Києва приїхав генерал Кириченко і ще багато хто з ним”, — повідомив один із співробітників військкомату.

Водночас офіційний коментар у керівництва військкомату одержати не вдалося — і військовий комісар і начальник мобілізаційного відділення також виїхали до Євпаторії.

Нагадаємо, в ці дні в Криму проходить активна фаза учень “Морський вузол”. У рамках маневрів, на полігоні “Чауда” була запланована стрілянина із зенітно-ракетних комплексів С-300, на аеродромі “Бельбек” під Севастополем тренування винищувачів, а на полігоні “Опук” — всієї авіації Військово-повітряних сил, морської і армійської авіації.

Всього в ученнях “Морський вузол — 2008” передбачено участь до 4 тисяч військовослужбовців, 390 одиниць зброї і техніки, зокрема до 23 кораблів і судів, до 60 одиниць бронетанкової техніки, до 30 одиниць артилерійських систем, до 10 гелікоптерів і до 15 літаків.

До всього сказаного додамо, що МВС АРК одержало вказівку проводити обшуки в будинках громадян Росії і службовців Чорноморського флоту – в минулі вихідні “правоохоронці”, порушуючи українське законодавство, увірвалися в будинок головного редактора міського “Народного каналу” Олени Прошиної у пошуках зброї і наркотиків, але, перевернувши все вверх дном, так нічого не знайшли.

Нагадаємо також, не так давно татарська організація “Міллі Фірк” попросила у Москви захисту від “геноциду кримсько-татарського народу” з боку України.

Зазначимо, що подібними провокаціями Київ лише посилює політичну ситуацію на півострові.


Ніка Дмітрієва. INTV

[www.intv-inter.net]

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ