Человек не терпит насилия!

ПРОЩАВАЙ УКРАЇНСЬКА ЗБРОЄ ?

53213
 Майже, як назва відомого у світі роману Ернста Хемігуня “Прощавай збpоє”. Навіяло на згадку назви роману класика світового письменства прочитання доволі оптимістичноії статті у часописі “Україна Молода” про те, як надолужують українські конструктори та виробники танків харківського “Заводу ім.Малишева” українське  танковиробництво. “Україна Молода”: «Завод ім. Малишева» та харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова, розвивалися, швидше, всупереч державному «пофігізму». За ці роки їм вдалося не лише вижити, а й утримати Україну в трійці–п’ятірці світових виробників танків, створивши такі машини як «Оплот», «Ятаган» та «Булат».
 Але,зазначає часопис, танк Т–84У «Оплот»,  один із найкращих танків у світі, українська армія  не може закуповувати масово. Чи потрібно ставити питання чому  один із найкращих танків у світі український танк “Оплот” українська армія  масово закуповувати не спроможна?А тому, що це наслідок отого  пфігізму української влади і уряду. Адже сімнадцять років поспіль, протягом усієї новітньої історії української незалежності міністерство оборони недоодержує в бюджет в середньому 40 відсотків коштів затверджених урядом, Президентом і парламентом України.Тому наразі на озброєння українського війська надходить модернізований танк Т–64БМ «Булат» на базі радянського Т–64.
Проте оптимізм від прочитаної в статті в часописі “Україна Молода” поступово розвіюється коли починаєш співставляти факти. Зокрема тe,що після розвалу СРСР в українській системі ВПК налічувалось шістьсот (600)танків, а станом на 2008 модернізованих Т-64 у Т64БМ “Булат” всього-навсього аж… 36 боєодиниць. У генштабі марять надією, що невдовзі уряд виділить українському війську кошти і тоді Україна буде спроможна поставляти на озброєнння свій же ж вітчизняний, один із найкращих  у світі танк Т–84У «Оплот». Окрім того для того, об поповнити  українську державну казну держкомпанія з продажі зброї “Укрпецкеспорт” та ГУР МО України ще не налагодили відповідних контактів для експорту танку Т–84У «Оплот» на міжнародний ринок. Ба більше! Нещодавно ГУР МО України та “Укрспецекспорт” прогавили тендер для продажу танків y Туреччину та Малайзію. По 500 млн. доларів США кожен тендер.
 
У читача  може виникнуити запитання:
А чи потрібні Україні танки? Потрібні.  Нещодавнє вторгнення росіїйських військ у Грузію  наочно довели, що pосійська 58-ма армія захопила значну територію Грузії в першу чергу завдяки великій кількості танків, артилерії та бронетехніки. Чи винесуть корисні уроки від війни в Грузії відповідний урок керманичі й політики України і приділять більше уваги зміцненню обороноздатності, яка зійшла на нівець у зв*язку з безкінечними політичними чварами й розборками y боротьбі за владу? А варто було б над цим замислитись.
 
Гаразд. Танки-танками. Це в першу чергу невід*ємна частина при веденні тактичних бойових дій.A що ж знашою стратегічною зброєю? Перший крок до підриву і знищення стратегічної міці України здійснив екс-Президент України Леонід Кравчук, пішовши на  повідку у США й Росії й передав ядерну зброю України в Росію. Чим і позбавив державу ядерного щита. Мотивація вчинку Леоніда Кравчука — брак  коштів на утримання ядерної зброї в Україні. Чимало ж експертів з подібними аргументами не погоджуються.
 
Наскільки актуальним є питання посилення боєздптності Української держави і кого можна ввавжати вірогідним противником України? Як на мене, то він поруч. Згадаймо провокацію — початок побудови росіянами Керченської дамби,  пригадаймо “випадкову” висадку  російського десанту на територію Криму. Президент України Віктор Ющенко, не зморгнувши оком назвав цей інцидент “результатом російської аляпуватості”. І це каже державний муж? А чого вартують погрози  Володимира Путіна, що у випадку вступу України в НАТО російські ракети будуть переорієнтовані на Україну? Після військового конфлікту Росії з Грузією  чимало навіть західних політологів остерігались,що наступним об*єктом російської агресії стане Крим.Сподіваємось що ці прогнози не підтвердяться. Однак підстави для тривоги є. Зокрема значне скупчення російських збройних сил на Південно-Західному напрямку, а саме на українському.Ось факти.
 
Той хто думає, що  від російських збройних сил на території України базується лише Чорноморський Флот Росії, той глибоко помиляєьться.
”Агентство Евро-Атлантичного Співробітництва (АЕАС) надає читачам перелік воєнних об*єктів Россії на її Південно-Західному напрямку.
 
УКРАЇНА
1).Севастополь (Крим):
ЧФ ВМФ. Штаб ЧФ, 30-а дивізія надводних кораблів, 11-а бригада протилодочних кораблів, 197-a бригада десантнтх кораблів, 112-я бригада развідувальних кораблів, 41-а бригада ракетних катерів, 68-а бригада кораблів охорони водного району, 9-а бригада кораблів забезпечення, 37-а бригада рятувальних кораблів, 63-я бригада ремонтних кораблів, 81-й полк морської піхоти, 17-й арсенал ВМФ, 854-й окремий береговий ракетний полк, 13-й и 91-й судоремонтніе заводи, 1096-й зенітно-ракетний полк, 130-й центр радіоелектронної розвідки, 300-й окремий батальон охорони, 1472-й військово-медицинський клінічний госпіталь, 115-а комендатура охорони і забепечення.

2).Ніколаєво (Севастополь):Космічні війска. 3-я армія РКО, 1-а дивізія попередження про ракетну агресію. Окремий радіотехничний вузол РО-4.РЛС “Дніпро” системи попередження про ракетні атаки  (СПРН) и контролю космічного простору (СККП). (Формально власність України).
3).Судак (Крим):
ЧФ ВМФ. Вузел звязку.
4).Феодосія (Крим) :
ЧФ ВМФ. 31-й центр випробувань.
5).Ялта(Крим):
ЧФ ВМФ. вузел зв*язку.
6).Судак (Крим):
ЧФ ВМФ. Вузел звязку.
(Примітка: ЧФ – черноморский флот, ВМФ – военно-морской флот.)
 
В Генштабі ЗС РФ Крим розглядаєтьс, як буферна територія ,плацдарм Рocії у випадку загрози з боку Туреччини та інших альянтів НАТО.
 
***
Перелік воєнних об*єктів у Наддністрянщині :
Придністровська республіка, Молдова — означена в Генштабі Росії, як міст на Балкани. Провокація конфлікту у Наддністрянщині також не оминеться без втягування України у конфлікт, як і у випадку з Грузією та ЧФ РФ.  
 
Перелік воєнних об*єктів у Наддністрянщині :
1).Тирасполь:
Оперативне угруповання військ в Придністров*ї. 8-а окрема мотострілкова бригада, 1162-й зенітно-ракетний полк, 15-й окремий полк звязку, авіагрупа.
”Миротворчий” контингент (на кшталт такого, що без мандату ООН перебуває в Південній Осетії). Мотострілковий батальон, вертолітний загін, подвижний вузел зв*язку, підрозділ обслуговування( лоджистика).
2).Молдова, с.Колбасно (Рибнинського району):
Арсенал зброї та артилерійські склади !!!
 
(Продовження буде)
Ростислав Демчук, 
Агентство Євро-Атлантичного Співробітництва(АЕАС)

 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ