Человек не терпит насилия!

Про напад на Гройсмана — від Гройсмана


 


 


Друзі і просто добрі люди!
.
Те, що ви читаєте цього листа — означає, що я удома.
Стан мого здоров”я такий, що дозволив мені самостійно прийняти рішення про виписку з лікарні — нажаль моральний і інший стан справ в лікарнях для звичайних людей в цій країні такий, що не сприяє перебуванню там протягом стандартних термінів лікування.

Щире спасибі усім, хто підтримав мене, мою сім”ю і моїх друзів з ВПГ в цей нелегкий момент.
Вас виявилося набагато більше, ніж можна було б очікувати, щоправда, я і ніколи не очікував, що доведеться отримувати ТАКУ допомогу і ТАКУ солідарність.
З суто медичних причин я буду змушений тепер обмежити користування компьютером, відтак не можу обіцяти, що негайно відповім на кожен з майже сотні імейлів підтримки. Я зроблю це пізніше. Зроблю обов”язково.

Ми — правозахисники ведемо війну з бандою, яка знущається з громадян України, катує їх по тюрмах, застосовує тортури в міліції, віднімає людську власність і щодня з презирством ставиться до людської гідності. Наш ворог — це нинішня влада України, яку наразі уособлють  всілякі ющенки, луценки, медведьки та кощинці.

А на війні як на війні, тому втрати не мають нас зупиняти. І не зупинять, якщо будемо дбати про резерв, готувати молодих правозахисників, для яких права людини — цінність сама по собі, без усіляких солодких принад на кшталат “конструктивного співробітництва” із владою.

У нас в цій війні немає іншої альтернативи — лише перемога і це буде насамперед перемога над собою — тому що ми не здолаємо злочинний режим доти, доки не відмовимося від расизму і ксенофобії, доки не навчимося толернатності до інших — насамперед до тих, чия культура, поведінка чи сексуальна орієнтація є для нас чужими і незрозумілими. Тому що ДРАКОН — живе всередині нас, а влада, яка катує затриманих і в”язнів, видає на смерть біженців, відбирає людську власність, нехтує своїми обов”язками — лише обслуговує НАШОГО ВНУТРІШНЬОГО ДРАКОНА.

Про це багато сказано і написано, але повторити зайвий раз  не зашкодить.

Бажаю вам усім успіхів в усіх ваших добрих справах.
Не питайте мене про хід розслідування нападу на мене — мене це абсолютно не цікавить.
З привітом,
Дмитро Гройсман


Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ