Человек не терпит насилия!

У Севастополі міліцією ліквідовано підпільну гуральню

 


 


У місті Севастополі працівники відділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю припинили незаконну діяльність групи осіб, які займалися незаконним виготовленням, транспортуванням і реалізацією на території міста підакцизних товарів.


Під час оперативно-розшукових заходів було встановлено, що мешканець автономії займається незаконним виготовленням алкогольних напоїв з використанням устаткування, що забезпечує масове виробництво таких товарів. Підпільну ґуральню він облаштував у приміщенні гаража, розташованого на території його власної садової ділянки. Зловмисникові інкримінується також транспортування і реалізацію фальсифікованої алкогольної продукції.


Зловмисник був затриманий «на гарячому» під час збуту 180 літрів фальсифікованої алкогольної продукції, яку він реалізував вартістю по 36 гривень за літр. Під час обшуку приміщення, у якому безпосередньо виготовлявся сурогат, було виявлено та вилучено 783 пляшки (1120 літрів) фальсифікованої алкогольної продукції, обладнання для масової розфасовки цього сурогату, а також майже 20 тисяч гривень та 1150 доларів США.


Згідно висновку науково-дослідного експертно-криміналістичного центру управління МВС України в м. Севастополі вищевказані алкогольні напої не відповідають вимогам державного стандарту за низкою показників, а також виготовлені кустарним способом з використанням заводської сировини.


За матеріалами, забраними співробітниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю, порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України.


 


ДЗГтаМД МВС України


 


12.02.2008

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

В Лондоне пригрели чиновницу Лени-Космоса

Марина Погибко, просившая летом этого года предоставить ей политическое убежище в Великобритании, на днях получила его. Об этом LB.ua стало известно…
АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…
НОВОСТИ