Человек не терпит насилия!

Чернівецький УБОЗ знешкодив «фінансову піраміду»

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернівецькій області зупинили діяльність фінансових шахраїв. Ними виявилися голова однієї з кредитних спілок, головний бухгалтер та менеджер.
Оперативники встановили, що протягом 4-х років шляхом обману та зловживанням довірою, а також створення «фінансової піраміди», зловмисники залучали вклади членів кредитної спілки. Ці вклади використовувались на виплату відсотків по залучених раніше вкладах. Таким чином правопорушники завдали збитків вкладникам на суму 9.6 млн. гривень.
Працівники УБОЗ задокументували факти привласнення службовими особами спілки коштів на суму близько 1 млн. гривень шляхом отримання безвідсоткових кредитів, без укладання кредитних договорів та договорів застави, а також незаконного отримання премій та надбавок до заробітної плати.
З метою легалізації грошових коштів, здобутих злочинним шляхом, шахраї вчинили з ними фінансові операції, а саме передали у вигляді інвестицій та позики на суму понад 100 тисяч гривень в один з місцевих ринків та придбали нерухоме майно.
За даними фактами порушено кримінальну справу за ознаками ч.3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч.4 ст.190 (шахрайство), ч.3, ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння  ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст.202 (порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю), ч.2 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) та ч.2 ст.366 (службове підроблення). Відносно голови та головного бухгалтера кредитної спілки обрано запобіжний захід – взяття під варту, щодо менеджера – підписка про невиїзд.

Прес-служба ГУБОЗ МВС України

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

В Лондоне пригрели чиновницу Лени-Космоса

Марина Погибко, просившая летом этого года предоставить ей политическое убежище в Великобритании, на днях получила его. Об этом LB.ua стало известно…
АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…
НОВОСТИ