Человек не терпит насилия!

Суд вибачився перед Михайлом Ганганом за злочини Луценка

 


 


23 січня 2008 року в Замостянському суді м.Вінниця відбувся повторний розгляд подання начальника УБОЗ УМВС України у Вінницькій області Соляра про тимчасовий арешт з метою екстрадиції громадянина Росії Михайла Гангана. Попри те, що впродовж останніх двох тижнів правозахисники та журналісти закликали міністра внутрішніх справ України відкликати це подання й не ганьбити державу перед світовою спільнотою, Луценко вперся насмерть: арешт і тільки арешт.


 


У судовому засіданні були підтверджені факти злочинної діяльності міліції та правові оцінки, викладені в серії статей «Термінатор? – Провокатор!», що розміщені Інтернет-ресурсом «ОРД». По виході з дорадчої кімнати суддя Чезганова проголосила постанову, якою відхилила подання про тимчасовий арешт російського дисидента, після чого в присутності великої кількості журналістів та кількох знімальних груп місцевих і центральних телеканалів принесла вибачення Михайлу Гангану від імені держави Україна за все те беззаконня, що було з ним вчинено.


 


 


У зв’язку зі злочинною діяльністю «собак Луценка» суддя Чезганова винесла окрему постанову на адресу прокуратури Вінницької області з вимогою провести перевірку та вжити заходи прокурорського реагування щодо співробітників міліції, які незаконно затримали Михайла Гангана, незаконно кинули його за ґрати  та внесли незаконне подання про його тимчасовий арешт.


 


Окрім того стало відомо, що правозахисниками вже підготовлена заява в Генеральну прокуратуру України про порушення кримінальної справи щодо міністра внутрішніх справ України Луценка за ознаками низки тяжких службових злочинів, а також позови про відшкодування шкоди, завданої Луценком та його підлеглими, громадянам Російської Федерації Михайлу Гангану й Анастасії Курт-Аджієвій.


 


Подаємо постанову судді Замостянського районного суду м.Вінниця А.М.Чезганової від 23 січня 2008 року.


 


 ”ОРД”


p01


 


p02 


p033

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ