Человек не терпит насилия!

ТЕХНОЛОГІЇ АВТОМОБІЛЬНОГО ТЕРОРУ

52147

Той хто цікавиться новинами автомобілебудування не оминув , мабуть, увагою повідомлення у вітчизняних спеціалізованих ЗМІ про те, що українські інженери створили пристрій для примусової зупинки автомобілів під час переслідуванні їх міліцією, ДАІ, поліцією, військовим патрулем… Розробляли проект у науково-дослідному та проектно-конструкторському бюро «Молния» Харківського політехнічного університету.

Відтак зникла для політичних кілерів потреба пробивати своїм жертвам колеса цвяхом, чи стріляти по колесах пасжирів авта. Електромагнітний імпульс пристрою блискавично “вирубає” електроніку автомобіля і його несе по непередбачених траекторіях проїзджої смуги. Доречі, чим “крутіший автомобіль, тим вищий ризик “примусити” його стати жертвою ДТП. “Запаковані” електронікою автомобілі більш чутливі до дій електро-магнітних імпульсів, ніж простенька “Таврія”, чи “Жигуль” й при зручній ситуації кілери можуть “вирубати” зустрічний КАМАЗ, МАЗ… разом із світлом на перехрестях, перед бетонними стовпами, закривати і відкривати шлагбауми на залізничних переїздах, перед розвідними мостами, перед бетонними стовпами, етс.

Ось вам і “банальне” ДТП, а водій КАМАЗа кліпає очима і ніяк не второпає, як воно трапилось і чому? Перебуває якийсь час у прострації й нічого не пам’ятає. А ДАЇшники,або ж лікарі списуть такий стан на психологічний шок, не підозрюючи, що водій іще перебуває під дією електромагнітних імпульсів.

До технолійогій сучасних вбивств на дорогах відносяться також технології інфразвукових генераторів. Генератори випускають звуковий промінь потужністю від 120 до 130 децибел, який не вбиває людину, але позбавляє її орієнтації у просторі та призводить до втрати свідомості.
А робиться це так: у потрібному місці активізовується випромінювач на складній ділянці автотраси і виводиться з рівноваги водія та пасажири, як це було трапилось випадках з Єрмаком та Малєвим… Тут відіграє важливу роль і лівобічний ефект. В стані небезпеки водій здебільшого повертає рефлекторно кермо в ліво і “вилітає” на зустрічну смугу.

Для виведення автомобілів із рівноваги, аби автомобіль перестав слухатись водія розроблено також чимало електронних вірусів, на зpразок комп’ютерних “Троянів”… Будьте пильні на дорогах!

Агентство Евро-Атлантичного Співробітництва(AЕАС) для ОРД.
Підготовлено за матеріалами закордонної та вітчизняної преси.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ