Человек не терпит насилия!

МВД и пенсия

 


 


 


                                   До  керівництва МВС України


 


                                   До Пенсійного фонду України


 


                                   Біланчук  Олександра  Івановича


                                   Закарпатська область , Виноградівський район


                                   с . Олешник  , вул. Пушкіна ,26


 


 


Прохання про перегляд пенсії


 


З листопада 2006 року я був звільнений з МВС на пенсію за вислугою років .


Мені нарахована пенсія  484 грн  з грошового забезпечення  969 грн 77 ( додаток №1) . Дане нарахування вважаю невідповідним пенсійному законодавству України , яке хочу пояснити на власному прикладі , і ці порушення ( зловживання ) мають масовий характер в  МВС ,якщо пенсіонер звільнявся , як « пересічний громадянин» .


 


Два варіанти обчислення пенсії


 


Варіант №1


 


Зараз пенсійне законодавство регулює Постанова КМУ                       від 17 липня 1992 р. N 393 ,яка пише про додаткові види грошового забезпечення :


7. Пенсії обчислюються з таких видів грошового забезпечення:


відповідних окладів за посадою, військовим (спеціальним)


званням (для осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту щомісячної надбавки за спеціальне звання) та відсоткової надбавки за вислугу років у розмірах, установлених за останньою штатною посадою, займаною перед звільненням;


щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення, крім щомісячних надбавок (доплат), установлених особам, які мають право на пенсію за вислугу років згідно із законодавством і залишені за їх згодою та в інтересах справи на службі) та премії. Розмір щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається за 24 останні календарні місяці служби підряд перед звільненням. Середня сума щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається шляхом ділення на 24 загальної суми цих видів грошового забезпечення за 24 останні календарні місяці служби підряд перед звільненням.


 


Оклад , посадовий оклад  за званння ,100% надбавку мені взяли з останнього місця роботи . А додаткові види грошового забезпечення взяли невідомим мені шляхом . Всього – 627 основного забезпечення.


Тоді я вимушений був зібрати справки з УБОЗ , ОВІР Іршава та ВКР і зібрав спрвки за 24 місяці ( дод 2,3, 4) . В сумі вони склали 17544  , що поділивши на 24 складає 731 грн


Якщо скласти  627 + 731 = 1357


1357х50%= 678 грн пенсії  мало бути нараховано


А мені нарахували 484 грн пенсії


Різниця – 194 гр


 


Але викинули з грошового атестату  33% премії ,яку я мав отримувати  ( дод №5 – наказ ) та 50% надбавки від можливої суми пенсії , що складає ще  336 грн та 540  додатково до грошового забезпечення , що  мало бути ще 438 грн до пенсії . Це робили працівники бухгалтерії УМВСУ , не питаючи керівництва . Навіть одноразову виплату при звільненні зменшили на 1,5 тис грн без пояснення . В УМВСУ  Закарпатської області за роботу дають премії ,які скасовуються бухгалтерією установи без пояснення причини .


 


Тобто всього пенсія мала бути 1116 грн


 


 


 


Варіант №2


 


Якщо беремо Закон « Про пенсійне забезпечення військовослужбовців « то :


Пенсії особам


офіцерського  складу,  прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям


надстрокової  служби  та  військової служби за контрактом, особам,


які  мають  право  на  пенсію  за  цим Законом, та членам їх сімей


обчислюються з розміру грошового забезпечення за останньою штатною


посадою   перед   звільненням,  враховуючи  відповідні  оклади  за


посадою,  військовим  (спеціальним) званням, процентну надбавку за


вислугу  років,  щомісячні  додаткові  види грошового забезпечення


(надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених


законодавством.


 


Тоді беремо грошовий атестат ( дод № 6 )- 1080 грн і знову додаємо до нього премію 33% — 336 грн , 50% від можливої суми пенсії і отримуємо 1080 + 336 + 540 =1956 грн грошового забезпечення , а 50% пенсія- 978 грн пенсії


 


Ця ситуація склалася тому , що в МВС не  керівник підрозділу встановлює додаткові види грошового забезпеченння , а бухгалтерія пише те ,що хоче в грошові атестати . І хто гарно підійде  у фінансовий відділ ,тому гарні цифри напишуть в грошовий атестат ,а хто погано, тому й цифри погані.


 


Я витратив пів року на збір справок , а з УБОЗ справка прийшла  зовсім дитяча – там і роки не ті ; і мімяці не ті ; а саме цікаве дохід за 15 місяців роботи ділиться на 24 місяці   і виводиться результат , який називається « Сума надбавки для пенсії « . Невже всі ми виглядаємо такими неповноцінними ?


 


І це в управлінні по організованій злочинності дають такі справки своїм працівникам . Це не лише корупція ( неправдиві дані) , а й посадовий підлог та перевищення влади .Хто ж тоді бореться зі злочинністю ,якщо навіть правдиву цифру в УБОЗ не можна отримати ?


 


Тому надсилаю всі документи в обидві адреси . Керівництво МВС має надати нові довідки для перерахунку пенсії ,а Пенсійний фонд має витребувати документи для проведення перерахунку .


 


Прошу Вас ( МВС та Пенсійний фонд ) повідомити про рішення.


 


 


Дата :             Підпис :           Біланчук О.І.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ