Человек не терпит насилия!

На совести «евпаторийского маньяка» уже как минимум 5 трупов

 


 


 


Сообщение из Крыма:


«Сьогодні вбито четверту жертву “Євпаторійського різуна”. Це сталося відразу потому, як міліція затримала людину-“фоторобота”.

Перше вбивство сталося ще 24 травня. Друге — 19 липня. Але ми всі пам’ятаємо, чим була заклопотана верхушка МВС, замість того щоб вжити негайних заходів для припинення злочинів.
Крім того МВС через якісь дуже високолобі розмірковування вирішило навіть не попереджувати населення про існування так званого “Євпаторійського різуна”.
Розголосу дії вбивці набули після 29 липня, коли вціліла дівчина з Росії, яка зазнала нападу в Євпаторії. Друга дівчина була вбита.

Вчора ЗМІ повідомили, що спіймано нападника, якого ототожнили з фотороботом, що його складено за описом вцілілої жінки.
Відео з інтервью бідолашної та “фотороботом” можете бачити тут: [www.aq-media.info]

Сьогодні МВС Криму терміново розіслало повдомлення, в яких дезавуювало вчроашні повідомлення про затримання “фоторобота”. І це при тому, що затриманий (УВАГА) зізнався в усіх трьох вбивствах.
Кілька годин по тому стало відомо, чому МВС стало робити такі заперечення.
Сьогодні в Євпаторії жорстоко та схожим способом вбито чергову жінку. МВС продовжує шукати злочинця. Невідомо, чим є магічна цифра “чотири”, але із сьогоднішнього дня міліція, нарешті, оголосила про початок спецоперації з перехвату “Євпаторійського різуна”.


 


По информации «ОРД», на самом деле в Евпатории и ее окрестностях это уже пятый труп женщины с однотипными колото-резаными ранениями и признаками удушения. У последней жертвы, которую маньяк убил в ночь на 7 августа  — отрезана голова. Интересно, что тело одной из жертв маньяк за волосы притащил к мечети и оставил там.


 


«ОРД»

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ