Человек не терпит насилия!

В БСМП врачи насилуют пациенток

Повідомлення від Івана Шостака:
Відомо, що праця для більшості громадян є джерелом їх легальних доходів. Окрім цього, майже кожен працівник намагається використати свою працю для отримання додаткової винагороди. В окремих випадках це не суперечить ні моральним принципам суспільства, ні регламенту діяльності фірми чи діючому законодавству. Наприклад, одним з мотивів людини при влаштуванні на працю могло бути те, що там видають проїзний квиток на всі види транспорту, яким можна скористатися в неробочий час для власних потреб.

Але в державних установах/закладах/фірмах такі прояви використання службового становища здебільшого мають незаконний, ба навіть кримінальний характер. З хабарами все зрозуміло — держава робить вигляд, що бореться, але до скляних дверей і веб-камер у всіх чиновницьких кабінетах ще не дійшло. Мабуть, сума “відкатів” за таке устаткування поки що менша від поточного рівня хабарів, а от коли чиновникам за веб-трансляцію з їх кабінетів запропонують відкати, що перевищать їх поточний рівень хабарів, то справа може зрушитись з місця. Отримаємо національні серіали з назвами на зразок “Облрада — За склом”.

Медики — особлива частка інтелігенції, що вирішила віддати свої життєві сили, вміння та навики справі охорони людського життя, про що складала клятву Гіппократа. Кожна секунда віддаляє лікаря від моменту проголошення цієї клятви… збігають роки… дається взнаки амнезія… лікар, заходить в палату… побачивши нову пацієнку, що лежала на кушетці обличчям до долу, ще здаля вигукнув: “Що їб@ться хочеш??? Ааа?”, і наче той вуличний ґвалтівник, різко повертає її, в положення “на спину”, всовує свої маніяцькі руки-лапи під футболку і під нижню білизну… і починає силоміць стискати груди та викручувати соски. Дівчина лежала в безпорадному стані. Її тіло пронизував жахливий біль. Вона ледве промовила, щоб цей нелюд відчепився від неї. Благо, що інші медпрацівниці, знаючи про збочення свого колеги, вчасно ввійшли до палати та припинили це безчинство.

Про умови утримання в цьому відділенні державного закладу охорони здоров’я та про медперсонал карет швидкої допомоги (ШД) — то окрема розмова. Спочатку про карети ШД, які транспортують пацієнтів в цей заклад. Лікар жіночої статі карети ШД, судячи з того куди прямує пацієнтка, відразу сказала “Ах ти бл-дь, їб@тись їдеш???”. Бо кому, як не цій лікарці було відомо про істинні справи в тому закладі, а сама пацієнтка, перебуваючи у вкрай тяжкому моральному та фізичному стані, навіть не могла підозрювати про те жахіття, що її чекає в цьому закладі “охорони” здоров’я.

В самому закладі умови жахливі — 10-місна палата в 30-ти градусну спеку герметично закрита. Пацієнти потерпають від нестачі кисню в повітрі. Їх, простіше кажучи, катують в газовій камері з наднизьким вмістом кисню, наче, виконують наукові досліди в рамках програми вивчення можливостей людського організму в стресових ситуаціях. Воду пацієнтам пропонують тільки свіжу (“з-під крана”), аби бува кип’ятінням не вбити якусь бактерію, що є дуже суттєвим для дотримання умов експерименту. В антисанітарному стані перебуває білизна, якою укомплектовані кушетки. І за все це “задоволення” просять 105грн, посилаючись на якийсь акт КМУ. При цьому медпрацівники зазначають: “Виписка пацієнта здійснюється за фактом оплати”. Зауважте, не “оплата за фактом виписки”, а “виписка за фактом оплати”.

Якщо пацієнт не має при собі зазначеної суми, а його родичі чи друзі/знайомі теж не можуть допомогти грішми, то такого пацієнта насильно продовжують утримувати в цьому закладі. В описаній ситуації медперсонал відмовився виписати пацієнтку-матір за якою прийшов її 5-річний син, заявивши, що без сплати грошей нікого не випускають. Чи не вбачається в таких діях медперсоналу НЕЗАКОННЕ ОБМЕЖЕННЯ чи ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ, що вчинялося ними без законного рішення суду? Та й це не той заклад, що уповноважений виконувати такі судові рішення.

Умова несплати послуг (навіть якщо надання цих послуг є законним) не може бути причиною застосування заходів обмеження чи позбавлення волі без рішення суду. Принаймні, так випливає з чинного законодавства України. Проте, медперсонал цього закладу так не вважає. Ще не пригадую жодного випадку, щоб за борг за квартплату (105грн) працівники ЖЕКу когось би ув’язнювали в своїх підсобних приміщеннях до моменту поки родичі затриманого не принесуть квитанції з відміткою про сплату боргу.

ОРГНАМ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ТА ПРОКУРАТУРІ
Довести, що цей випадок мав місце — надто важко, оскільки, окрім синців на грудях є багато інших синців від травм іншого характеру. Свідків погроз ґвалтування немає (принаймні, всі інші пацієнти з палати перебували в безпорадному стані і їм було не до того). Проте, таке коїться там безперервно і всі наділені відповідними повноваженнями посадові особи про це знають. Тільки от чомусь всі впевнені, що його донька, сестра, дружина чи племінниця туди не потраплять. Але хто зна, як може повернутися доля цих дівчат… і колись таке горе може спіткати близьку їм/вам людину.

Отож, закликаю всіх небайдужих працівників правоохоронних органів м. Києва (а особливо Деснянського р-ну м. Києва, на підконтрольній території яких вчиняються ці злочини) об’єднати зусилля для подолання цього жахіття. Як варіант, пропоную обрати кількох красунь з-поміж працівниць правоохоронних органів віком 23-28 років, дати їм інструктаж щодо особливостей поведінки, викликати “швидку допомогу” і нехай самі стануть учасниками описаних подій, а пізніше внесуть це все до протоколу і пред”являть обвинувачення у встановленому законом порядку.

Принаймні автору статті, що не має жодного стосунку до правничої справи, здається, що описані дії підпадають під означення: — ч.1 ст.152 ККУ (Зґвалтування — погроза застосування зґвалтування з використанням безпорадного стану потерпілої особи); — ч.1 ст.153 ККУ (Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом — … з використанням безпорадного стану потерпілої особи); — ст.125 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження); — ч.3 ст.146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини — … вчинені організованою групою осіб). Окрім цього, органам санітарного контролю потрібно ретельно перевірити санітарні умови “лікування” пацієнтів, чи бува цей заклад замість лікувальної функції не виконує функцію розплідника-інкубатора різних інфекційних захворювань.

Всі деталі для успішного планування оперативних заходів можна отримати у автора статті: Іван Шостак, тел. (067) 234 37 41.

Домовитись про час та місце відбору пояснень в потерпілої пацієнтки можна за її телефонами: (097) 625 4484 або (067) 505 4732.

Успіхів вам, міліціє та прокуратуро! Ми ще не розчарувалися у ваших можливостях щодо захисту прав та свобод, як ви полюбляєте називати, “пересічних” громадян.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

В Лондоне пригрели чиновницу Лени-Космоса

Марина Погибко, просившая летом этого года предоставить ей политическое убежище в Великобритании, на днях получила его. Об этом LB.ua стало известно…
АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…
НОВОСТИ