Человек не терпит насилия!

“Сучасні загрози міжнародній безпеці: організована злочинність та фінансування тероризму”

В Одесі відбувся спільний семінар Спеціального комітету НАТО – СБ України “Сучасні загрози міжнародній безпеці: організована злочинність та фінансування тероризму”


 


З ініціативи Служби безпеки України 26 червня ц.р. в Одесі відбувся спільний семінар Спеціального комітету НАТО – СБ України “Сучасні загрози міжнародній безпеці: організована злочинність та фінансування тероризму”.


У семінарі взяли участь представники Служби безпеки України, органів центральної виконавчої влади, Міжнародного секретаріату та спецслужб країн-учасниць НАТО.


Учасники семінару розглянули особливості загроз тероризму, національній та міжнародній безпеці, його зв’язок з організованою злочинністю, методи протидії фінансуванню міжнародного тероризму, найбільш поширені засоби “відмивання” коштів та питання протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.


Звертаючись до учасників семінару, тво Голови СБ України Валентин Наливайченко розповів, що з моменту здобуття незалежності Україна вживає заходи законодавчого, організаційного та практичного характеру, спрямовані на вдосконалення державної системи боротьби з цими негативними явищами. «Україна не може залишатись осторонь цього процесу, враховуючи її геополітичне становище на Євразійському континенті. Глобалізація, що торкнулась практично всіх країн, все більше втягує Україну в інтеграційні процеси. Тому виникає нагальна потреба налагодження тіснішого співробітництва для розв’язання таких проблем як фінансування тероризму, транснаціональної злочинності та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом».


В. Наливайченко висловив переконання, що поглиблення співпраці з НАТО дозволить СБУ миттєво реагувати на сучасні загрози, причому винятково у правовому полі, оскільки дотримання закону – це запорука розвитку демократичного суспільства, а відповідно – справедливості, рівності громадян, високої довіри народу.


За результатами роботи семінару погоджено низку заходів та виконання Цільового Плану України-НАТО, затвердженого Президентом України.


 


Прес-центр СБ України

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ