Человек не терпит насилия!

Злочинців притягнуто до відповідальності

51478 

Усвідомлюючи особливо небезпечні наслідки для держави і суспільства, які несе у собі поширення корупції та організованої злочинності, а також відповідно до вимог чинного законодавства спецпідрозділ УСБ України в Івано-Франківській області спрямовує свою діяльність на протидію таким негативним явищам.


Тривалий час не вщухає бізнесовий ажіотаж навколо кольорових металів. Ділки не гребують нічим, аби цінний брухт перетворити на шалені гроші. За результатами вдало проведеної операції співробітниками спецпідрозділу викрито організовану групу жителів Закарпатської та Івано-Франківської областей, які намагалися за підробленими документами незаконно вивезти за межі України велику партію кольорових металів. Зловмисники, з-поміж яких був і один з керівників місцевого заводу, підготували 64 т брухту для реалізації (нібито для вітчизняних виробників), завантажили на три угорських автопоїзди і з документами, в яких зазначено, що вантаж прямує транзитом через Україну до Німеччини, прибули на митний контроль. Махінаторів було викрито: 40 осіб, причетних до організації афери, і вантаж затримано. За ознаками контрабанди порушено кримінальну справу.


Не залишилися непоміченими й операції так званого “автомобільного бізнесу”. Із серпня по грудень 2002 року члени організованого злочинного угруповання, яким сприяли корумповані чиновники у судових органах, незаконно ввезли й легалізували понад 50 автомобілів престижних марок іноземного виробництва. Встановлено, що на підставі незаконних рішень судді Івано-Франківського місцевого суду та за сприяння співробітниці адмінканцелярії суду членами угруповання протиправно зареєстровано 54 автомобілі загальною вартістю понад 1,5 млн. гривень. До кримінальної відповідальності притягнуто членів злочинного формування, в тому числі співробітників місцевої Феміди.


Залишається актуальним для регіону викриття злочинів, пов’язаних з виготовленням і розповсюдженням підроблених грошових знаків. У 2005 році співробітники спецпідрозділу спільно з УСБУ у Вінницькій області припинили діяльність злочинного угруповання (у ньому були жителі Поділля і Прикарпаття), яке спеціалізувалося на виготовленні та збуті доларів США. У рамках порушеної кримінальної справи у зловмисників вилучено майже 190 тисяч виготовлених ними фальшивих доларів. Ця партія підробленої іноземної грошової маси призначалася для реалізації на території України й поза її межами.


Спецпідрозділом викрито злочинну групу жителів області, яка фальсифікувала документи й організовувала виїзди за кордон груп дітей під приводом культурного і спортивного обміну. Вивозили хлопчиків і дівчаток, зокрема, до США, де нелегально проживали їхні батьки — громадяни, котрі виїхали з України на заробітки й перебували там без відповідного дозволу, не маючи змоги офіційним шляхом переправити за кордон своїх дітей. У 2002 році при спробі незаконного вивезення групи дітей (13) за кордон, нібито для показу “Різдвяного Вертепу” під час святкування 20-річчя заснування Свято-Троїцької православної церкви в Клівленді (штат Іллінойс, США), на ділянці відділення прикордонного контролю “Хутір-Михайлівський” “мандрівників” затримано. Проведеними слідчими діями встановлено членів угруповання, яких притягнуто до кримінальної відповідальності.


У 2006 році у сфері боротьби з корупцією та організованою злочинністю за матеріалами спецпідрозділу порушено 55 кримінальних справ. До кримінальної відповідальності притягнуто 14 злочинців. У прибуток держави надійшло понад 3,65 млн. гривень. За результатами розгляду протоколів про вчинення корупційних діянь до адміністративної відповідальності притягнуто 25 посадових осіб різних рівнів.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ