Человек не терпит насилия!

Відповідальність за кінцевий результат

51408

Робота спецпідрозділу спрямована на захист життєво важливих інтересів держави і проводиться за всіма напрямами його діяльності: боротьба з проявами корупції в органах влади і управління, правоохоронних і контролюючих органах; протидія контрабанді, злочинам у сфері економіки, боротьба з наркобізнесом, злочинними угрупованнями насильницького спрямування.


Вжитими спецпідрозділом заходами від початку 1990-х років поліпшено криміногенну ситуацію в області. Приміром, 1993 року затримано 13 членів озброєної злочинної групи, яка вчиняла розбійні напади й пограбування на території України. У злочинців вилучено 17 одиниць вогнепальної зброї, понад 2000 набоїв, 12 гранат, 39 електродетонаторів, 55 толових шашок.


У 1999 році співробітниками спецпідрозділу в Магдалинівському районі Дніпропетровської області затримано групу осіб, які промишляли відбором нафти з нафтопроводу. Зловмисники збудували міні-завод з первинної переробки нафти на низькоякісний бензин А-76 і дизпаливо. Ділки встигли викачати із законсервованої державної свердловини 46 т нафти на 41 тис. гривень. Вироком Магдалинівського районного суду винних засуджено до різних термінів позбавлення волі (від 3 до 6 років).


У 2000 році в Нікопольському районі Дніпропетровської області виявлено понад 30 тисяч кущів конопель, висаджених на кількох гектарах поля. Загальна вага вилученої дурман-трави — 3,5 т. Виручка наркоділків після продажу цього “товару” за цінами чорного ринку могла б становити щонайменше З млн. доларів США.


Того ж року відведено спробу контрабандного переміщення громадянином Ізраїлю (колишнім мешканцем Дніпропетровська) діамантів вартістю 23 тисячі доларів США. Камінці виявлено в одязі іноземця під час проведення митного огляду пасажирів в аеропорту.


У 2002 році співробітники спецпідрозділу припинили діяльність підпільних конвертаційних центрів. Виявлено організоване угруповання, що переводило в готівку гроші, здобуті злочинним шляхом. За підрахунками оперативників, за півроку у тіньовому обігу готівкою пройшло понад півмільярда гривень.


Різноманітні наркотики (героїн, макову соломку, екстракційний опій, марихуану), а також устаткування й інвентар для зважування та виготовлення наркотичних засобів вилучили у серпні 2002 року співробітники спецпідрозділів УСБУ і УБОЗ УМВС України у Дніпропетровській області в будинку відомого циганського “барона”. У цьому ж помешканні правоохоронці знайшли два пістолети, револьвер,   помпову   рушницю, обріз мисливської рушниці, майже 1,5 кг вибухівки з електродетонатором, велику кількість патронів до АК, ПМ, ТТ, валюту та десятки золотих виробів. Зухвалий наркоторговець намагався відкупитися, запропонувавши хабара — 10 тисяч доларів США і новий автомобіль “Ауді-6”. Вироком Долгінцевського райсуду Кривого Рога злочинця засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


Спецпідрозділом УСБУ в Дніпропетровській області затримано відповідального працівника комісії Держстандарту під час отримання ним хабара. Прокуратура Жовтневого району Дніпропетровська порушила кримінальну справу й чиновник мусив відповідати за свої дії перед законом.


У січні 2004 року при спробі переправити   до   Росії   понад   1,5   кг гашишу   в   аеропорту   Дніпропетровська     було затримано громадянина         Ч.Вироком       суду злочинця   засуджено до дев’яти років позбавлення волі. У вересні 2005 року співробітниками спецпідрозділу знешкоджено міжнародне організоване злочинне угруповання, яке тиражувало й розповсюджувало порнографічну продукцію (у т. ч. дитяче порно) з елементами насильства й жорстокості. Численні “клієнти” цих лиходіїв проживали в Україні, країнах СНД, Іспанії, Німеччині, Польщі. Ділки працювали з розмахом і пропонували понад 5 тисяч найменувань порнографічної продукції. У 2006 році у сфері боротьби з корупцією та організованою злочинністю за матеріалами спецпідрозділу порушено 195 кримінальних справ. До кримінальної відповідальності притягнуто 43 злочинці. Державі повернуто 47,9 млн. гривень. За результатами розгляду протоколів про вчинення корупційних діянь до адміністративної відповідальності притягнуто 38 службових осіб різних рівнів.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ