Человек не терпит насилия!

Як розкрадають Київську область

50951ЛИСТ ЗВЕРНЕННЯ громади Києво-Святошинського району


До редакції Нашої газети звернулись мешканці Києво-Святошинського району Київської області в особі голови комісії з питань законності, правопорядку, мобілізаційної роботи, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян Києво-Святошинської районної ради Київської області. Депутат вищевказаної районної ради Іванюка А.А. з приводу безконтрольності, бездіяльності чи кримінальної безвідповідальності керівництва Києво-Святошинської РДА та прокуратури зазначеного району, з фактів розкрадання земель, стратегічних для всього району, а можливо й Київської області. В    зверненні    йдеться    про    розкрадання    та    привласнення    земель стратегічного значення Києво-Святошинського району, так як їх територіальне розташування,   розміщення   та   відстань   від   меж   Києва,   фактично   мають прозорий характер. В більшості випадків у відчужені та привласнені землі мають відстань від окружної дороги від 10 до 1500 метрів, тобто від меж м. Києва ближче, ніж деякі райони м. Києва до центру міста.


За   матеріалами   наданими   територіальною   громадою   району,   видно обсяги та об’єми відчужених та розкрадених земель і майна держави (в особі територіальної громади Києво-Святошинського району), та матеріальні збитки завдані державі що  в декілька разів перевищують бюджет.


Києво-Святошинського району, та яким вистачило на будівництво нового
району, а  саме, відповідно   до   наданої   інформації,   окремими   підрозділами


правоохоронних органів Києво-Святошинського району, лише за III квартал 2005 року було викрито, задокументовано та направлено до органів прокуратури Київської області непоодинокі факти протиправного відчуження та привласнення земель нижче вказаних сільських, селищних, міських рад Києво-Святошинського району, в результаті чого, за підрахунками фахівців громаді району завдано збитків на суму понад 84 млн. доларів США /за ринковими цінами, станом на 2005 рік).


З інформації та офіційних документів наданих редакції, вбачаються порушення діючого Земельного Кодексу України та Закону України „Про органи місцевого самоврядування” при наданні в довгострокову оренду з подальшим викупом та привласненням, з боку голови Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Кадебського О.І., колишнього голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради Ковінченка А.Л., та Боярської міської ради.


Зокрема, відповідно до отриманих матеріалів Кадебським О.І. в порушення вищевказаних законів України було протиправно надано в оренду на 49 років v подальшим викупом ТОВ „Базіс-центр” (м. Київ, вул.. Трьохсвятительська, 51-А, код ЄДРПОУ 31815561) 10 га. ріллі, під будівництво торговельно-складського комплексу. З вказаного факту протиправної діяльності Кадебського О.І. органами прокуратури до теперішнього часу не прийнято процесуального рішення.
2


Крім того, голова вищевказаної сільської ради Кадебський О.І., в порушення вимог вищевказаних законів України, одноособно без розгляду на сесії сільради, прийняв рішення, про надання в оренду строком на 50 років, з подальшим викупом земельної ділянки загальною площею 10,0 га ріллі ТОВ „Євроінвест” (Київська обл, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська-Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 2 код ЄДРПОУ 31815509) під будівництво торговельно-складського комплексу.


Також, Кадебським О.І., в порушення вимог зазначених законів Закону,


було надано в оренду з правом викупу (що н трапилось в квітні 2004 року), ТОВ „Віленд” (Київська область, с. Петропавловська-Борщагівка, вул. Шкільна, 25-а, код ЄДРПОУ 31539477) земельну ділянку площею 1,78 га. ріллі, під будівництво торговельно-складських приміщень, на території с. Петропавлівська-Борщагівка.


За вказаними фактами протиправної діяльності Кадебського О.І., обласними та районними органами прокуратури до теперішнього часу, не прийнято процесуального рішення.


„Наступним керівником району” колишнім сільським головою Софіївської-Борщагівки Ковінченком А.Л., лише на протязі 2005 року, було протиправно відчужено та в подальшому продано 26,7 га ріллі у сільради.


Так, за наявними матеріалами Ковінченком А.Л., було надано в оренду на


49  років з подальшим викупом, без рішення сесії сільради ТОВ „Еркер” (м. Біла
Церква,  вул.  Толстого,  36,  код  ЄДРПОУ  24881850) — 5,2   га.   ріллі,  під
будівництво   багатоповерхових  будинків.   За   вказаним   фактом   відчуження
земель територіальної громади прокуратурою Києво-Святошинського району
відмовлено в порушенні кримінальної справи на підставі п.2 ст. 6 КПК України.


Зазначеним керівником сільради, також було надано в оренду 10 га. ріллі, строком на 49 років з правом викупу ТОВ „Базіс-центр” (м. Київ, вул.. Трьохсвятительська, 51-А, код. ЄДРПОУ 31815561) під будівництво торговельно-складського комплексу. З вказаного факту прокуратурою Київської області 10.08.2005 р. винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі п.2. ст. 6 КПК України.


Крім того Ковінченко А.Л. причетний до протиправного надання в оренду строком на 49 років, з подальшим викупом 9,5 га ріллі, ТОВ „Митний термінал Київщини” (Київська область, с. Білогородка, вул.. Леніна, 33, ЄДРПОУ 32612086) під будівництво вантажного митного комплексу. Органами прокуратури не прийнято процесуального рішення щодо вказаного факту.


В порушення вимог діючого земельного законодавства та Закону України „Про органи місцевого самоврядування” Ковінченко А.Л., одноособно протиправно прийняв рішення про вилучення та надання в оренду строком на


50  років ТОВ „Фієста” (Київська область, с. Петропавлівська-Борщагівка, вул.
Петропавлівська,  20,  код ЄДРПОУ 32792074) земельну ділянку загальною
площею 2,0 га ріллі, під будівництво комплексу споруд для відпочинку.


Крім того, відомо, що колишній керівник сільської ради Ковінченко А.Л. з метою приховування фактів протиправного надання в оренду вищевказаних земельних ділянок, вдавався до підробки рішень сесії сільради та підробкиз


печатки сільради, проте земля громади розкрадена, а винні службові особи до теперішнього часу не притягнуті до кримінальної відповідальності.


Керівництвом Боярської міської ради (Києво-Святошинський район Київської області) в порушення вимог вищевказаного законодавства України , було протиправне надано в довгострокову оренду ТОВ „Арго-Україна” (Київська область, м. Боярка, прв. Сосновий, 2, ЄДРПОУ 31364012), з правом викупу, 26,9 га. земель лісового фонду держави під розміщення багатофункціонального комплексу. З вказаного факту органами прокуратури не прийняте процесуальне рішення.


З усіх вищевикладених фактів протиправного відчуження та розкрадання земель Києво-Святошинського району Київської області був інформований Голова Києво-Святошинської РДА — Пашинський М.В.,


Про те жодної дії спрямованої на   повернення   у   власність   держави відчужених та розкрадених земель не було зроблено.


В тому, чи іншому випадку, керівник такого району, як Києво-Святошинський, не має морального права, не кажучи про кримінальну відповідальність за безконтрольність чи бездіяльність, не реагувати на злочини, що діються у районі під його керівництвом.


Щодо керівників прокуратури Київської області та Києво-Святошинського району, то не зрозуміло, чи вони знаходяться на державній службі, чи вони досягли „граничного” терміну перебування на посадах, після чого, на злочини окремих керівників сільських рад, якими завдаються економічні збитки району, що в III рази перевищують річний бюджет району, „замилюється око”, чи є інші більш впливові аргументи.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ