Человек не терпит насилия!

І ГАМНО ЗА ПАРАШЕНКО.

32566

Доброго дня!


 


Перепрошуємо, якщо вам вдруге надійшла ця заява. Річ в тім, що деякі  листи з незрозумілої  причини повернулися, тому ми вирішили продублювати. Крім того, нас стурбувала повна відсутність реакції. Зрозуміло, якщо “Обоз”, “Обком “чи “Українська правда” спеціально уникають відповіді. Там журналісти повністю залежать від своїх хазяїв.  Але ж є досить порядні  ЗМІ, яких турбують медіа спекуляції навколо Нацради.


Тим паче, що саме зараз ця тема є актуальною. Будемо вдячні, якщо ви підтримаєте або хоча б висвітлите нашу позицію. Адже незаангажовані  ЗМІ  мають подавати обидві позиції: pro I contra.


 


                                             Наталя Одир <mediaorg@mail.ru>


Висвітлюємо.Громадська асоціація медійних незалежних об’єднань звертається до всіх ЗМІ, яких хвилюють кризові процеси у нашій країні.


Віднедавна ми стали свідками безпрецедентного тиску на владні інституції, обрані демократичним Майданом. Суспільство вперше за роки незалежності обрало моральну проєвропейську владу на чолі з Народним Президентом Віктором Андрійовичем Ющенком.


Громадська асоціація медійних незалежних об’єднань не може спокійно споглядати, як «незаангажовані» журналісти, які покликані об’єктивно подавати інформацію, насправді займаються політичним кіллерством.


Зокрема, всі ми є свідками невмотивованого тиску на одну з владних інституцій  – Національну раду з питань телебачення та радіомовлення. Ця організація покликана дбати про безпеку в медіа-просторі. Дуже підозрілим є те, що деякі громадські організації, радіостанції та телеканали нагнітають психоз навколо Нацради та її членів – насамперед голови Віталія Шевченка, соратника Віктора Ющенка в “Нашій Україні”, В’ячеслава Лясовського, колишнього керівника 5 каналу, які сприяли демократичним перетворенням в нашій державі.


Складається враження, що телеканали «НТН», «ТЕТ», «КРТ», радіостанція “Гала-радіо”, численні газети та інтернет-видання свідомо перекручують події, що відбувається навколо Нацради та в країні загалом.


Громадська асоціація медійних незалежних об’єднань вважає, що тиск на Віталія Шевченка здійснюється тому, що він не продає медіа-простір, як це робило колишнє прокучміське керівництво Нацради, а діє виключно в межах закону. Це багатьох дратує, тому всі ображені ЗМІ влаштували інформаційну війну проти Нацради з метою дискредитації пана Шевченка.


Сумно інше, деякі однопартійці підіграють їм. Це зрозуміло, бо Віталій Шевченко має всі шанси потрапити у десятку виборчого списку НСНУ, що викликає заздрість деяких соратників по партії, які не хочуть бачити його депутатом Верховної Ради. Останнім часом навколо Віталія Шевченка розгорілося багато скандалів, які, ми переконані, спеціально продукують різні медіа, щоб відправити у відставку, погодьтеся, одного  з найбільш об’єктивних голів Нацради за часів її існування.


Крім того, журналісти наче змовились між собою і продовжують далі звинувачувати Петра Порошенка, члена команди Президента в тому що, він є корупціонером та “тіньовим керівником” Нацради, хоча на безпричинності звинувачень неодноразово наголошував Віктор Андрійович та й Генпрокуратура розвіяла всі підозри стосовно цього.  Громадська асоціація медійних незалежних об’єднань вважає кампанію проти Петра Порошенка замовною. Деякі політичні сили, через підконтрольні їм ЗМІ,  свідомо  нагнітають ситуацію задля поглиблення кризи в політиці, щоб  напередодні виборів покращити собі рейтинг. 


 Ми, Громадська асоціація медійних незалежних об’єднань, попереджаємо тих, хто намагається знівелювати демократичні досягнення нашої країни, здобуті простими громадянами під час помаранчевої революції. В разі, якщо тиск на Національну Раду буде продовжуватися, Громадська асоціація медійних незалежних об’єднань вдаватиметься до масових акцій та пікетів тих організацій, які продовжуватимуть нівелювати демократичні цінності Майдану.


Вочевидь, зрозуміло, що єдина мета цих організацій — скасувати досягнення у сфері свободи слова шляхом постійного пресингу на Національну Раду з питань телебачення та радіомовлення, яка нарешті вже почала наводити порядок у медіа-просторі.


Ми закликаємо незалежну пресу підтримати Віталія Шевченка і всю Нацраду загалом в скрутний для них час. А також вказати місце тим медіа-маніпуляторам, які вводять в оману український народ.


Будемо вдячні за оприлюднення нашої заяви, що свідчитиме про підтримку адекватних часові дій Нацради та об’єктивних і незаангажованих ЗМІ.               


Прес-служба Громадської асоціації медійних незалежних об’єднаньОцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ