Человек не терпит насилия!

Нові рекорди Червоненка

30943

 


 


 


Ситуація, яка склалася  в Міністерстві транспорту схожа на військову операцію “Блискавка” – від понять блискавично (тому що часу обмаль) та блискуче, що означає якомога найбільше вкрасти державної власності.  І, схоже, ніякі публікації в засобах масової інформації, а ні славетна битва з проявами корупції в оточені президента, не лякають відважного пана Червоненка Є.А., який прагне „взяти рекорд щодо розкрадання державної власності” в найкоротший строк.  А про строк все ж таки слід пам”ятати громадянину Червоненку Є.А.


 


Проте, факти свідчать, що крім наживи на державній власності пан Червоненко Є.А. більш нічого бачити не в спромозі. Так, спільно зі своїм „подільником” — Генеральним директором Укрзалізниці – Афтаназівим З.С., Червоненко Є.А. спішно підготовив до першочергової приватизації  цілу низку рентабельних підприємств Укрзалізниці.


 


На виконання доручення Червоненка Є.А. № 26978-16-11-05 від 06.09.2005 року, Афтаназів З.С. підготував для  „патрона” перелік з 50 найліквіднійших підприємств Укрзалізниці, серед яких:


— Український державний центр з експлуатації спеціалізованих вагонів „Укрспецвагон”;


— Український державний центр залізничних рефрижераторних перевезень „Укррефтранс”;


— Український державний центр транспортного сервісу „Ліски”;


— Конотопський державний вагоноремонтний завод;


— Одеський механічний завод;


та багато інших підприємств з щомісячними оборотами у десятки мільйонів гривень кожний.


Практично на всіх підприємствах з переліку Афтаназіва З.А., вже почали діяти орлята Червоненка Є.А, які практично відсторонили керівників підприємств від грошових потоків. Як свідчить інформація, помічники Червонека Є.А та  Афтаназіва З.А. встановили повний контроль над розподілом коштів підприємств та обклали оброком контрагентів, який, за даними останіх, значно перевищує „дореволюційний”.


 


Наприклад, на даний час радники Афтаназіва — Гайдай Павло Дмитрович та Мехед Руслан Петрович без законних на то підстав практично керують ДП „Укрспецвагон” — розподіляють фінансові потоки державного підприємства на користь близьких вище перерахованим особам та близьких до них комерційних структур, дають вказівки керівництву підприємства на укладання договорів та підписання інших фінансових документів, проводять зустрічі на території підприємства з представниками фінансових кіл Харківської області, правоохоронними та контролюючими органами.


 


Без погодження з Гайдаєм П.Д. та Мехедом Р.П. керівництво ДП „Укрспецвагон” не має права прийняти жодного рішення.  Як відомо, Гайдай П.Д. є давнім партнером Червноненка Є.А., до призначення на посаду радника  був Головою правління ВАТ „Орлан-транс” та виконував інші „делікатні”  доручення.


 


Спішно завершується приватизація  Українського державного центру транспортного сервісу „Ліски”, це подарунок з братського плеча – Червноненку Ігорю Альфредовичу, брату в.о. Мінісра транспорту, це як говориться “скромний” подарунок з барського плеча, але тієї ж державної власності.


 


За даними екс-голови СБУ Олександра Турчинова, Євген Червоненко, „відпрацьовуючи російські хабарі”, незважаючи на численні порушення, продовжує  безкоштовну передачу терміналу Іллічівського порту приватній структурі.


 


Тут знову виникає питання – з якою метою та в чиїх інтересах працює в.о. Міністра транспорту Червоненко Є.А. Нагадаємо, що приватне підприємство “Укртрансконтейнер” представляє в Україні інтереси російської “Національної Контейнерної Компанії”.  В свою чергу його засновником є компанія з обмеженою відповідальністю „Транскарго Європ Лімітед” (Великобританія), яка не відповідає за своїми   зобов’язаннями перед державним портом.


 


Таким чином, враховуючи низьку платоспроможність, ПП „Укртрансконтейнер” свої зобов’язання виконати не в змозі, та й не має на меті. В той же час, відповідно до  умов договору та норм чинного цивільного законодавства, після закінчення дії договору про спільну діяльність, майно, надане у спільну власність, та витрати на його реконструкцію і модернізацію, зроблені за рахунок внеску у спільну діяльність, підлягають поверненню (відшкодуванню) комерційній структурі.


 


Таким чином, Ілльічівський МТП має повернути ПП „Укртрансконтейнер” задіяне у спільній діяльності обладнання, а також відшкодувати витрати на модернізацію власного обладнання. Зроблені за рахунок внеску ПП „Трансконтейнер”, які лише на першому етапі розвитку контейнерного  терміналу повинні скласти 19 млн.дол.США.


 


Крім того, за інформацією офіційного сайту зареєстрованих у Великобританії компаній – www.companies-house.gov.uk, юридична адреса компанії „Транскарго Європ Лімітед” не співпадає з юридичною адресою, наведеною у документах, наданих ПП „Укртрансконтейнер”. В той же час, наведена юридична адреса компанії „Транскарго Європ Лімітед” співпадає з юридичною адресою компанії „Транскарго Лімітед”, яка збанкрутіла у 2003 році.


 


Аналізуючи умови договору про спільну діяльність, можливо зробити  висновок, що умови даного договору задовольняють тільки пана Червоненка Є.А. та невідому комерційну структуру з невідомим англійським походженням, а ні в якому разі не державу.


 


Виходять за всякі рамки корупційних проявів і дії в.о. Міністра транспорту Червоненка Є.А. щодо АБ „Експрес-банк”, який обслуговує практично всі грошові потоки Укрзалізниці. Нещодавно, під шквальним тиском в.о. Міністра транспорту, шляхом проведення додаткової емісії контрольний пакет акцій банку перейшов у володіння запорізького „Індустріалбанку”, який з недавніх пір став належати “Імперії” скромного держслужбовця Червоненка Є.А. Як свідчать приголомшені співробітники банку та Укрзалізниці, під час голосування щодо додаткової емісії акцій, Червоненко Є.А. суворо заборонив державним акціонерам викупати додаткові акції.


 


Нещодавні події щодо відставки Уряду надавали надію, що з ним відійде у минуле і горезвісний розкрадач державної власності громадянин Червоненко Є.А. Однак, як засвідчив він сам у колі своїх друзів, що “бог не фраєр, а президент тем более”, тому йому нібито все простили і знову віддають на відкуп те, що він не вспів украсти.  Хотілося б надіятися, що це все ж таки брехня самого Червоненка Є.А., без якої він жити не може.  А надіятися хочеться, що в Президента досить мужності, щоб не повторювати кадрових помилок, в іншому разі втратить Україна і порти і Укразалізницю і віру українців у будь-яку справедливість.


 


«ОРД»


 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ