Человек не терпит насилия!

Про те, як суддю виганяли

30102Президенту України


Ющенку В.А.


Міністру юстиції України


члену Вищої ради юстиції України


Зварнчу Р.


судді Обухівського районного суду Київської області


Семковича Степана Мироновича м. Дрогобич, вул. Січових Стрільців 32. кв.2.. Львівської обл. 82100. тел 8-(03244) 2-34-76. м. 80677736514.


ЗВЕРНЕННЯ.


З 2000 р. я працював суддею Обухівського районного суду Київської області. У вересні 2004 року відповідно до усної вказівки голови Обухівського районного суду Київської області Соловйової Н.М. був відсторонений від виконання своїх службових обов’язків у зв’язку прийняттям Указу Президента України від 30.09.2004 р. № 1155/2004 про моє звільнення, текст указу до мого відома не було доведено.


Підставою прийняття Указу в частині звільнення мене з посади судді було подання Вищої ради юстиції України. З метою визнання незаконним рішення Вищої ради юстиції від 22.06 2004 р. та Указу Президента України від 30.09.2004 р., наказу голови Обухівського райсуду Соловйової Н.М., я звернувся з позовом до Печорського районного суду м. Києва. Розгляд справи проводиться суддею Гримич М.К„


Враховуючи, що на суддю, яка здійснює провадження у цій справі здійснюється тиск із сторони Вищої ради юстиції України, та з огляду на особливості цієї справи, зокрема, особисту заінтересованість у моєму звільненні голови Обухівського райсуду Соловйової Н.М. та голови Української міської ради, Обухівського району. Київської області Козирєва П.Г., прошу Вашого втручання з метою відновлення справедливості та забезпечення верховенства права.    *


Обставини справи:


Членом Вищої ради юстиції Скотарем А.М. здійснено перевірку відомостей викладених у зверненні Міністра юстиції України Лавриновича О.В., щодо звільнення мене з посади судді Обухівського районного суду Київської області у зв’язку з порушенням присяги судді та порушення вимог щодо несумісності. Перевіряючий зробив висновок про необхідність внесення Вищою радою юстиції подання до Президента України про звільнення мене з посади судді за особливих обставин, передбачених п. 5 ч. 5 ст. 126 Конституції України та у зв’язку з порушенням ст. 10 Закону України ” Про статус суддів”.


Проведена перевірка та її результати е упередженими, грунтуються на вигадках голови суду Соловйової Н.М., зацікавленої в моєму звільненні, яка протягом останніх місяців організовує звернення до різних інстанцій переслідуючи при цьому мету звільнити мене з посади. Про це свідчить наступне:


До Міністерства юстиції України зі скаргою про звільнення мене із займаної посади за порушення присяги звернувся голова Української міської ради, Обухівського району, Київської області Козирєв П.Г.- підсудний, кримінальна справа відносно якого знаходилась в моєму провадженні за ст. 356, 364-366 КК України (, самоуправство, зловживання службовим становищем, незаконне використання бюджетних коштів). Останній, намагаючись уникнути відповідальності, неодноразово погрожував мені звільненням.


Соловйова Н.М. вступила в змову з підсудними та захистом по справі вбивства працівника СБУ (Кукіша) де від мене домагалась винести оправдальний вирок.


Активно допомагає Козирєву П.Г. уникнути кримінальної відповідальності голова Обухівського районного суду Соловйова Н.М., яка також звернулась з листом на адресу
Міністра юстиції України з проханням про звільнення мене із займаної посади. Вона голослівне посилається на те, що я постійно порушую присягу судді, вимоги щодо несумісності.


Звертаю увагу на те, що саме з розглядом кримінальної справи стосовно Козирєва П.Г. і почалось активне переслідування мене з боку голови суду Соловйової Н.М. Це підтверджує і довідка перевіряючого судді Верховного Суду України — члена Вищої ради юстиції України Скотаря А.М.: у матеріалах перевірки червоною лінією проходить справа Козирєва П.Г., при розгляді якої я нібито, допустив чисельні порушення.


На даний час кримінальна справа відносно Козирєва П.Г. в порушення чинного законодавства вилучена з мого провадження головою суду, але про це перевіряючий не згадує у своїй довідці.


За результатами перевірки на мене здійснювався тиск із сторони голови суду Соловйової Н.М. та Скотаря А.М., які вимагали від мене закриття кримінальної справи.


Намагаючись дискредитувати мене, Соловйова Н.М., зловживаючи своїм посадовим становищем, залучала для написання пасквілів підлеглих та адвокатів, які в свій час притягувались за порушення закону до юридичної відповідальності.


Звернення вищезгаданих підсудного, адвокатів та голови суду Соловйової Н.М. до Міністерства юстиції України, ради суддів Київської області, про моє звільнення свідчить про їх змову проти мене.


В подальшому, реалізуючи свій намір Соловйова Н.М. повідомила перевіряючому завідомо неправдиву інформацію про порушення мною чинного законодавства, при поверненні кримінальних справ на додаткове розслідування в порушення вимог ст. 431 КПК України, відмові приймати подання слідчих про обрання запобіжного заходу, не прийняття позовних заяв до розгляду та цивільних і кримінальних справ, умисно до позбавлення громадян права на апеляційний розгляд, порушення трудової дисципліни.


Викладені перевіряючим порушення не конкретизовані, суперечать фактичним обставинам та документам, що свідчать про поверхневий підхід при здійсненні перевірки. В підтвердження вищеназваному наведу лише один яскравий приклад.


Так, щодо кримінальної справи по обвинуваченню Головіна О.Я. на яку так часто посилається в своїй довідці перевіряючий, то останній утримувався з порушенням вимог чинного законодавства в 1ТТ Обухівського РВ ГУ МВСУ під прізвищем Босенко О.Я., як особа без постійного місця проживання. Даний факт було виявлено прокуратурою району ст. помічником Григор’євим М.В. Громадянин утримувався понад 6 місяців незаконно.


В подальшому виправдати свої дії з допомогою суду слідчі до мене звернулись з поданням про обрання запобіжного заходу. Ознайомившись з матеріалами, які не зареєстровані з грубим порушення закону, я відмовився приймати таке подання.


Нічим не підтверджується висновок перевіряючого щодо упередженого розгляду мною справ, не наведено конкретних фактів примушування громадян відмовитись від своїх показів.


Що стосується невчасного направлення постанов та інших документів, то це звинувачення не за адресою, оскільки цим питанням займається канцелярія та голова суду. На ці питання звертав увагу начальник управління ДСА в Київській області.


Зокрема, в своєму листі він значив, що відповідальність за організацію роботи суду в тому числі і роботи канцелярії покладається на голову суду.


Звинувачення мене в систематичному порушенні трудової дисципліни, не виходу на роботу без поважних причин є завідомо неправдивими. Голова суду Соловйова Н.М., зловживаючи посадовим становищем, приховувала листи непрацездатності, ставлячи мені прогули, листи непрацездатності серії ВВЕ № 106767, 173175.


Я працював на посаді судді з 19 жовтня 2000 року, присвоєно четвертий клас судді, до дисциплінарної відповідальності не притягувався. Лише протягом останніх місяців мене стали звинувачувати у непрофесійності, систематичних порушеннях закону. Київська окружна кваліфікаційна комісія, не перевіривши достовірність викладених голови суду Соловйової Н.М. фактів, прийняла рішення звернутись до Вищої ради юстиції України для вирішення питанняпро внесення подання про моє звільнення з посади судді в період мого стаціонарного лікування (непрацездатності).


Але як видно в подальшому, Соловйова, будучи не впевненою в моєму звільненні та продовжуючи зловживаючи своїм посадовим становищем, разом з підсудним та адвокатами направила звернення до Міністра юстиції України, де повідомила за відомо неправдиві дані, а саме, прохання звільнити мене з посади у зв’язку з порушенням вимог щодо несумісності в посаді із зайняттям діяльності забороненою Конституцією України та законами України. Однак це не підтвердилось.


На підставі викладеного та приймаючи до уваги, що конфлікт який триває з головою суду Соловйовою Н.М. не сприяє відправленню правосуддя, а також те, що я раніше до дисциплінарної відповідальності не притягувався. Позитивно характеризувався мене звільняють за порушення присяги судді.


Вища рада юстиції України не перевіривши достовірність вмінених мені фактів скерувала подання до Президента України про моє звільнення за порушення присяги судді.


Голова суду Соловйова Н.М. особисто зацікавлена в моєму звільнені з підстав того, що я принципово ставився до виконання присяги судді та виконання законодавства України. Вона докладала всіх зусиль до схилення мене до хабарництва, неодноразово погрожувала, що мене буде звільнено, якщо я не буду працювати так, як вона мені накаже. Моя відповідь була єдиною, що я хабарів ніколи в житті не візьму і брати не буду, а рішення буду виносити за законами України.


Київська окружна кваліфікаційна комісія суддів загальних судів від ЗО січня 2004 року винесла рішення про моє звільнення з посади судді за порушення присяги судді в період мого стаціонарного лікування. Як мені стало відомо, що Соловйова Н.М. заручилась (губернатором Київської області Засухою А.А.).


Члену Вищої ради юстиції 23 березня 2004 року, Соловйова Н..М. підготовила довідку про умовну перевірку де містися внесення подання Президенту України про звільнення мене з посади судді місцевого Обухівського районного суду Київської області за порушення присяги судді.


22 червня 2004 року Вищою радою юстиції України проводився розгляд, мене позбавлено захисту, а заслухано Соловйову Н.М., яка в присутності своїх поручителів Скотар А.М., Ківалова С.В,, Василева Г.А. вирішила мене звільнити, незважаючи на те, що не було кворуму.


Мої непоодинокі звернення до Президента України Л.Кучми, Ради суддів України, Вищої ради юстиції України результатів не дали.


Вища рада юстиції порушила процедуру подання про моє звільнення з посади, позбавила мене права захисту. Подання подано в період оспорювання рішення Вищої ради юстиції України від 22.06.2004 року в суді.


Указ Президента України (Л.Кучми) та накази про моє звільнення управлянням судової адміністрації видано в період моєї непрацездатності.


На мою вимогу надати мені рішення та ознайомитись з протоколом засідання мені відмовили. Лише із спливом часу, а саме 23.07.2004 р. надіслано мені рішення, протокол засідання до сьогоднішнього дня мені не надано для ознайомлення. У зв’язку з цим прошу:


1. Скасувати Указ Президента України від 30.09.2004 р. № 1155/2004^ як прийнятий з порушення вимог трудового законодавства України.


2. Провести перевірку законності матеріалів Вищої ради юстиції України щодо мого звільнення.


3. Провести перевірку по кримінальній справі по обвинуваченню Козирєва П.Г, яка перебуває у провадженні Кагарлицького районного суду, Київської обл..


З повагою                          С.М. Семкович

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ