Человек не терпит насилия!

Знову тортури

26737

Кримінальним кодексом по голові і кийками по п’ятах вибивали зізнання від прикордонника чопські правоохоронці – це в Закарпатті



Кримінальним кодексом по голові і кийками по п’ятах вибивали зізнання від прикордонника чопські правоохоронці – це в Закарпатті


Його запідозрили у крадіжці шести ящиків олії з вагонів потяга, що прямував з Угорщини в Україну. Правоохоронці про крадіжку розповідають, а факт тортур категорично заперечують., незважаючи на акт судово-медичної та зізнання самого потерпілого. Хоча справу по крадіжці олії закрили, після того як з’ясували, що помилка сталася під час завантаження.


Потерпілий прикордонник Вадим Новосад вже тиждень лікується у санчастині. В історії хвороби написано „струс мозку та забійні рани на ступнях”. Це підтвердила і судово-медична експертиза.


Юрій Якименко фельдшер медпункту Чопського прикордонного загону: “Було відвезено прапорщика Новосад у міжрайонну Ужгородську судово-медичну експертизу, де було проведено заключеня і виданий акт, що Були йому нанесені легкі тілесні ушкодження, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку і також забій м’яких тканин в ділянці обох стоп.”


У побоях Вадим Новосад звинувачує співробітників Чопського відділу міліції. В одному із кривдників він упізнав колишнього прикордонника, якого іще у 99-му році звільнили за погану службу. Він та ще двоє міліціонерів і допитували Вадима. Спочатку, протягом кількох годин вимагали зізнатися у крадіжці олії, а відтак вдалися до тортур.


Вадим Новосад потерпілий: “Вдарили мене два рази ладошкою по голові, а потім книгою, яка на столі була, кримінальний кодекс здається. Заставили мене розбутися. Я розбувся, Шаленик сів мені на ноги, а капітан Русин почав мене дубінкою бити по п’ятах.. _ Ви кричали? _ Так, я кричав. Там знаходилися їхні співробітники, потім якісь дівчата заходили та кажуть, хай перестане, хай не кричить. Але уваги вони не звернули.”


Вадим переконує, що пробув у слідчого понад сім годин. Правоохоронці категорично це спростовують і демонструють журнал відвідувань, у якому прапорщик Новосад особисто підписався, що пробув у відділі всього 40 хвилин і претензій жодних не має.


Микола Ляхович заступник начальника Чопського відділу міліції: “При дачі показів від таких то і таких були взяті пояснення. Після цього вони розписалися у книзі що претензій не мають. Так що думаю, тут ніяких питань бути не може. Я думаю, що тут ось що. Для того, щоб себе захистити перед своїм керівництвом, що він ні в чому не замішаний і зробити собі такий як кажуть захист і звернувся до вас.”


Один із міліціонерів припустив, що в той день вагони з олією взагалі могли не перевіряти, оскільки, за його словами, старший прикордонного наряду нібито був напідпитку. Однак задокументованим цього факту немає. Сумнівною виглядає і версія про помилку при завантаженні, на якій власне і зупинилося слідство. Адже, за словами Вадима і його колег, вагон, де бракувало олії, був відкритим.


Микола Ляхович заступник начальника Чопського відділу міліції: “Але ж вагон був відкритим? – Ну бачите недовантаження ну як вам пояснити воно ж іде з Угорщини, перетинає кордон, після того його перевіряють прикордонники, а вже потім йде на перевaнтаження.”


Між тим правоохоронці наполягають, що правда на їхньому боці. Адже проти неправомірних дій прикордонників вони порушили й довели до суду не одну кримінальну справу. Тому ті й намагаються наклепами вберегти честь свого мундира. Натомість прикордонники готові захищатись законним шляхом – в Ужгородській військовій прокуратурі та інших правозахисних інстанціях. Слідство у цій справі уже розпочалося.


 


CVU-Zakarpattya


mailto:cvu@cvu.uz.ua

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться камушками»

«Дело ювелиров». Судья Вовк и следователь ГПУ Безушко хотят «разжиться...

Недавно сменившееся руководство страны в лице президента Владимира Зеленского и его соратников заявило о том, что украинскому бизнесу, а в…
Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
НОВОСТИ