ORD
31.07.2017 г.
Генерал армии Дрижчаный решил почитать свои стихи
КИЇВ. 31 липня. УНН. Поетичний вечір Ігоря Дріжчаного “Давайте називати війну війною” відбудеться 4 серпня о 18.00 в рамках фотопроекту “Ми живі” в креативному просторі IZONE, повідомляє УНН з посиланням на інформацію організаторів.

Автор і виконавець віршів назвав цей вечір “Давайте називати війну війною” за першим рядкам одного зі своїх творів. Організатори вечора повідомляють, що І.Дріжчаний став одним з перших людей, які підтримали проект “Ми живі”. Його вірш “Розмова біля дороги” став епіграфом до кількох фотографій, представлених на виставці. Тематика вечора — про мир, війну і дітей — повністю збігається з ідеєю всього фотопроекту “Ми живі”.

Вечір відбудеться в креативному просторі IZONE фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. за адресою вул. Набережна-Лугова, 8, 4 поверх.

 

Фотопроект “Ми живі” проводиться за підтримки благодійного фонду Фонд Діти Дітям і проекту Донбаські Студії фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. Цей проект про дітей, вирваних з дитинства і поміщених у контекст війни. Виставка об’єднала роботи восьми підлітків 14-16 років, які живуть в Мар’їнці та Красногорівці, очевидців жахливих руйнувань українських міст і селищ на Донбасі.

Виставку можна відвідати з 29 липня по 8 серпня з 12:00 до 20:00 щодня в креативному просторі IZONE. Вхід вільний.

Джерело: УНН

Fix address: http://ord-ua.com/2017/07/31/general-armii-drizhchanyj-reshil-pochitat-svoi-stihi/