Человек не терпит насилия!
www.ord-ua.com
19.11.2008 18:48

Оперативные сообщенияСигналыСледственные делаИнформационные справки
RSS    Приемная
ПОИСК
Найти




Infoporn







Все темы | КУМИ В СПЕЦСЛУЖБАХ УКРАЇНИ
Автор Сообщение
AEAC


Всім відомо, що в Україні дуже поважають кумів. Кум в Україні – це подекуди більше ніж брат. І так склалося історично. Недарма ж в Україні так багато існує анекдотів про кумів. Але ніколи в історії України не було такої ситуації, коли фактично один клан кумів приходив би на зміну іншому кланові в керівництві цілого державного органу.

Ну візьміть, наприклад, Службу безпеки України, де лише продовж останніх 5-ти років декілька раз відбулася так звана «зміна клану кумів». Спочатку на зміну «клану кумів Деркача» повернувся «клан кумів Радченка». Потім «клан кумів Радченка» змушений був поступитися місцем «клану кумів Смешка». Потім в результаті семимісячного перебування на посаді голови СБУ О.Турчинова склався певний симбіоз «кумівських кланів Смешка і Радченка» із вкрапленням кумів інших впливових осіб із владного олімпу.

Остання моя поїздка в Україну дає мені підстави говорити про чергову спробу «клану кумів Радченка» (з огляду на наближення останнього до В.Януковича) вкотре оволодіти ситуацією в СБУ, «захопивши» при цьому керівні посади і в інших силових структурах.

Радченко був двічі звільнений Кучмою з посади глави СБУ й один раз – вже діючим президентом Ющенком з посади глави РНБОУ. Хто не знає – інформуємо, що ця людина закінчила «вишку» у м. Мінську разом з нині діючим головою ФСБ РФ Патрушевим, та підтримує з ним тісні відносини. Радченко пройшов усі ступені ієрархічної градації в КДБ, РНБОУ, СБУ і МВС, а нещодавно його знову витягнуло "з запасу" оточення Ющенко для рішення все тих же неприємних для України питань з «північним сусідом».

Як розповіли мені мої знайомі, які дуже добре обізнані в українських «кумівських розкладах», особливо активним у цьому плані зараз виглядає кум і колишній заступник Радченка по роботі в СБУ і в РНБО Петро Шатковський.

Одне дивує, як може людина-інвалід 1 групи керувати СБУ (П.Шатковський був звільнений з органів СБУ як інвалід 1 групи, отримавши у зв‘язку з цим щонайменше четверть мільйона гривень за «втрату здоров‘я». Кажуть, що останнім часом він «одужав» і став пенсіонером з інвалідністю 2 групи). Хоча реальна причина його звільнення не є таємницею для кожного співробітника СБУ. «Клан кумів Радченко» порекомендував П.Шатковському звільнитися, аби не попасти під статтю Карного кодексу України за розтрату 1 млн. доларів США, виділених для СБУ партнерськими спецслужбами. Крім того, П.Шатковський «засвітився» на операціях, пов‘язаних з торгівлею зброєю. Поінформовані люди стверджують, що за час його перебування на посаді першого заступника голови СБУ при голові Радченко відбувся значний сплеск корупції серед співробітників СБУ.

А ще, для того аби П.Шатковський та його сім‘я не почували себе ображеними за те що їх відірвали від «кормушки», вони у 2003 році отримали від СБУ квартиру (щонайменше 200 м.кв., де вартість 1 м.кв. на сьогодні складає 8-9 тис.дол.) по вул. Паторжинського,14. При цьому у їхньому користуванні залишилася і квартира на «Оболонських Липках» вартістю щонайменше у 200 тис. дол.США.

Серед інших дивних «заслуг» П.Шатковського – членство в Ордені Святого Станіслава, а також так зване «патронування» української розвідки, де свого часу «дивак» П.Шатковський спільно із своїм кумом Петром Копкою залишив дуже багато різного роду «художніх витворів». І ось нова «дивна» новина – П.Шатковський спільно зі своїм кумом Радченком обходжує свого нового патрона В.Януковича, аби той якимось чином «просунув» інваліда 1 групи П.Шатковського якщо не на очільництво СБУ, то хоча б «дозволив покерувати» українською розвідкою. Ось таку перспективу «малюють» куми Радченко із Шатковським для українських спецслужб.

Автор Сообщение
В.Цвиль
(07.08.2007, 21:16)

"СБУ В БОРЬБЕ ЗА ЗАПИСИ МЕЛЬНИЧЕНКА"

Мой друг Владимир Болданюк изначально скептически относился к попыткам сотрудничества с СБУ. Он не доверял украинской спецслужбе и не верил в ее эффективность – это наглядно продемонстрировали события вокруг Мыколы. Тем не менее, Владимир Болданюк согласился по моей просьбе встретиться с заместителем председателя СБУ Петром Шатковским.

Во время беседы с Радченко, я предложил главе СБУ лично убедить Болданюка в необходимости вернуть записи Мыколы в Украину. Однако Радченко, как человек осторожный, перепоручил вести переговоры своему заместителю.

Петр Шатковский был верным помощником шефа СБУ и пользовался его безграничным доверием. В службе он одновременно курировал разведку и контрразведку. Ни в одной другой стране такого нет: эти структуры выполняют противоположные функции: разведка ищет друзей, контрразведка – врагов. Но для Радченко это не имело значения – он полностью полагался на своего заместителя.

Взявшись за кассетный скандал, Шатковский не спешил предпринимать активные действия. Он объяснил мне, что поездку в Чехию нужно тщательно подготовить и, в целях конспирации, совместить с каким-нибудь официальным визитом в эту страну украинской делегации. В конечном итоге, заместитель главы СБУ встретился с Болданюком уже после того, как в Америке была обнародована запись разговора, в котором Кучма говорит о продаже в Ирак «Кольчуг». Их первые переговоры состоялись 8 мая 2002 года в Кракове.

Шатковский отправился в поездку на машине и самостоятельно добрался до границы с Польшей. Там его встретил посол Украины Никоненко и повез в Краков, где их уже ждал я. Вначале мы совершили экскурсию по центру города, посетили королевский замок Вавель. Затем втроем гуляли по военному кладбищу: польские спецслужбы должны были знать, что зампред СБУ ищет могилу своего дяди, который погиб, освобождая Польшу во время Второй Мировой войны. Вечером в Краков приехал Болданюк.

Познакомившись с Шатковским, мой друг поинтересовался:

– Зачем вы сюда приехали, и кто вас прислал? Какой мне смысл отдавать вам записи? Что вы сделаете с ними?

Гость из Киева заверил, что действует с санкции главы СБУ и представляет интересы спецслужбы, которая в соответствии с законодательными актами борется с коррупцией и осуществляет сбор информации, представляющей интерес с точки зрения государственной безопасности Украины. Шатковский объяснил, что хочет получить копии записей Мельниченко с целью проверить их на наличие государственной тайны. В первую очередь – запись разговора президента о «Кольчугах».

Выслушав его, Болданюк согласился найти интересующий СБУ компакт-диск. Однако никаких дальнейших гарантий мой друг не предоставил и предложил Шатковскому встретиться повторно, в Чехии.

В тот вечер я передал зампреду СБУ два компакт-диска, с записями разговоров президента от 10 июля 2000 года, где Кучма говорил о «Кольчугах». Получив записи, Шатковский обрадовался, что ему будет чем отчитаться за командировку перед начальством.

Во второй раз Шатковский приехал к Болданюку в Остраву. Они встретились в том самом ресторане, где мы принимали Мороза в январе 2000 года после его отдыха в Карловых Варах. Зампред СБУ предложил Болданюку передать все записи Мыколы в распоряжение службы в обмен на материальное вознаграждение. Была названа цена: 100 – 150 тысяч долларов США. Это предложение Болданюк назвал смешным. Он заявил, что Шатковский должен понимать: иные структуры готовы заплатить за записи Мыколы совсем другие деньги. В ответ, Шатковский извинился за столь низкую цену, но предупредил, что большим СБУ не располагает.

Болданюк пояснил свою позицию: записи, которые находятся под его контролем, не будут предметом бизнеса, и он гарантирует, что государственные секреты Украины не попадут в чужие руки. Против возвращения записей Мельниченко на родину, мой друг не возражал:
– Я уже отдал вам два компакт-диска. Покажите, что с этим сделано полезного для Украины.

Шатковский заверил, что полученная запись о «Кольчуге» помогает предотвратить возможные внешнеполитические осложнения для Украины. СБУ по собственной инициативе провела переговоры со спецслужбами западных стран и разъяснила, что намерение продать «Кольчуги» в Ирак не сопровождалось конкретными действиями.

Третья встреча Болданюка с зампредом СБУ состоялась в Южной Моравии. Мой друг пригласил Шатковского посетить главный регион виноделия в Чехии, чтобы продемонстрировать свои собственные винные склады. Компанию в этой поездке нам составили друзья и знакомые Болданюка. Сначала мы долго сидели в подвале и дегустировали разные сорта вин. Поздно вечером друзья Болданюка разъехались, я ушел спать, а Болданюк и Петр, оставшись одни, продолжили свои переговоры. В тот вечер мой друг перешел с зампредом СБУ на “ты”. Они говорили о судьбах Украины и о борьбе с коррупцией.

Шатковский убеждал моего друга, что его деятельность является инициативой группы патриотов, которые преследуют единственную цель: защитить Украину от вреда, который будет нанесен, если компакт-диски Мыколы попадут в плохие руки. Доказательства многочисленных преступлений, которые зафиксированы там, могут быть расследованы позже – пока Украина к этому не готова. Хотя он, Шатковский, лично готов бороться с коррупцией уже сейчас.
******
И здесь я уже не могу сдержать своего смеха.
Палач
(07.08.2007, 21:25)

То біш, молокососи - шантажори вимагали у заступника Голови СБУ гроші за не ними зроблену роботу. Хотіли закрисити від Миколи трохи грошенят в обмін на вкрадену таємницю. Тепер їх травлять та переслідують. Логічний фінал. І це ще мало. Головне буде попереду.
Вечірній обхід
(07.08.2007, 21:59)

Тут із Палачем (Катом)тяжко сперечатись. Якщо вже й піддавати критиці
Миколу, то при повному розборі польотів, йому навіть можна по-людськи поспівчувати. Микола ризикував? Ризикував! Шукав захисту у Марчука? Не дождався. Марчук же ж його і через коліно й кинув, записами володів стаціонарними і приховув про це від Миколи.А далі погляньте як шакали злетілись на лакоме. Рудьковський, ,Купчинський,Цвіль,Болданюк(це ж теж падлюка добра. Вкрала миколині плівки і давай торгувіатись поза плечима Миколи з Петром Шатковським, "борцем з корупцією". А тут і Юра Швець підпрягає Гольдфарба з Березовським,там Саня Жир із МІ-6 не вилазив. Він вхопився за найбільш соковитий шмат - "КОЛЬЧУГИ". Отакий гадюшник. Цікаво, як там здоров*я в Миколи?
[:to:]Палач[:/to:]
[:cite:]То біш, молокососи - шантажори вимагали у заступника Голови СБУ гроші за не ними зроблену роботу. Хотіли закрисити від Миколи трохи грошенят в обмін на вкрадену таємницю. Тепер їх травлять та переслідують. Логічний фінал. І це ще мало. Головне буде попереду.
[:/cite:]

Добрый милиционер
(07.08.2007, 22:10)

Это все кумы в СБУ или ещё есть другие кроме Радченко и Шатковского?
Вечірній обхід
(07.08.2007, 22:19)

Ну візьміть, наприклад, Службу безпеки України, де лише продовж останніх 5-ти років декілька раз відбулася так звана «зміна клану кумів». Спочатку куми Деркача (гого які куми Кучма-Деркач!!!) потім «клан кумів Радченка». Потім «клан кумів Радченка», Куми Радченко-Шатковський поступилися кумам Смішку-Сацюку, Там Ігор Дрізчаний, його кумів не знаю. Потім в результаті семимісячного перебування на посаді голови СБУ О.Турчинова склався певний симбіоз «кумівських кланів Смешка і Радченка» із вкрапленням кумів інших впливових осіб із владного олімпу.
Антисмешковец
(08.08.2007, 09:42)

И не надоело пану Смешку грязью поливать нормальных людей?
Обідній обхід
(08.08.2007, 12:19)

Нормальним! Вийти з шеренги!
Сарнацький
(08.08.2007, 18:58)

Я! Я нормальний.
Вечірній обхід
(08.08.2007, 19:47)

І Ви ще живий, пане О. Сарнацький, і не арештований? Ооо! Які люди, (ЛюдддИ!)!Ви знаєте, пане Генерале Сарнацький, ні мабуть ви не знаєте, нас дещо єднає - любов до красивого. Вірно. Ви, як виконуючий обов'язки заступника військового атташе в США придбали пістолетики "Беретти"! Саме так. Я також люблю цей інструмент, а Смішку ви могли і єгипедських пірамід тоді насовати. От бездар безкультурна. Тому оце "паліво" проти Вас вважаю повною хірнею. Ви ж пане ввезли,а не вивезли. Що можна на цих пістолетах нагріти, крім гіморою. А те, що помпи "Беретти" гуляють по всіх пристойних українських базарах, кого парить? Ви діло Гріши... ж знаєте , який фурами гранатомєти замотаними в турецькі килими привозив в Україну і патом на Чечнююю ...
Взяли. Відмазався за 40 штук. А тут яке гоніво!


"Колишній помічник військового аташе посольства України в США О.Сарнацький — у серпні 1996 року ввіз в Україну, приховавши від митного контролю, два (аж два !!! втрачаю свідомість від зухвальства О. Сарнацького), два пістолети — марки “Beretta” та “Jennings”, якими його начебто нагородив помічник міністра оборони США Е.Картер. З цієї причини порушена за цим фактом у 2002 році кримінальна справа була закрита. Тепер Генпрокуратура її розслідування відновила, бо з ФБР США нарешті надійшла довгоочікувана відповідь, що зброя, якою О.Сарнацького начебто нагородили, насправді придбана в одному з магазинів штату Меріленд, а після цього був виготовлений “нагородний лист” від помічника американського міністра.

На контрабанді зброї спіймався й інший “джеймс бонд” з близького оточення Смєшка — колишній військовий аташе посольства України в Ізраїлі генерал Ю.Прокоф’єв, який зараз працює( може вже й не працює - так стрімко розвиваються події) першим заступником секретаря Ради нацбезпеки і оборони України — головою Комітету з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю при Президентові України. Нова посада дозволяє йому при бажанні навіть ракетами торгувати. А в березні 1999 року, повертаючись із Ізраїлю, Ю.Прокоф’єв таємно від прикордонників і митників ввіз в Україну лише три пістолети марки “Jerycho”. Через якийсь час вони були зареєстровані на його ім’я й тодішніх начальника ГУР МО І.Смєшка та заступника начальника Центру стратегічного аналізу та планування при РНБО Г.Перевертаного. Коли ж у 2002 році Генпрокуратура зацікавилася обставинами ввезення цієї зброї, Ю.Прокоф’єв надав витяг з якогось протоколу за власним підписом, датованого 1998 роком, згідно з яким йому, Смєшку та Перевертаному зброю начебто подарувало керівництво ізраїльського міністерства оборони з нагоди 50-річчя створення цієї держави. Українська контррозвідка досі шукає оригінал цього “протоколу”. Тим часом ізраїльська розвідка “Моссад” встановила, що ввезені Ю.Прокоф’євим “стволи” були придбані ним у одній із тамтешніх фірм.

Поновлення розслідування за фактами контрабанди в Україну вогнепальної зброї колишній голова СБУ пояснює політичними мотивами — мовляв, С.Піскун його переслідує. Насправді все набагато прозаїчніше — раніше І.Смєшку та його партнерам вдалося уникнути кримінальної відповідальності з тієї причини, що ФБР США, до якого українська Генпрокуратура ще за часів першої генпрокурорської каденції Піскуна звернулася з клопотанням про надання допомоги в розслідуванні, на кілька років забарилося з відповіддю. Тож надані “джеймс бондами” довідки про дарування їм зброї спростувати було нічим і справи довелося закрити. Тепер, після отримання доказів із США, їх цілком законно поновили.

Дебілізму границь немає. Якщо офіцери придбали чотири пістолі для себе,то....ну, ну мо й гріх. Я і сам від такого гріха не встояв. Теж 5 років купив собі "Береточку". А то шо в ПРівці один одному стволи помпи дарують, то це вже у звичці? А як крспецекспорт за допомоги Шатковського наліво попри ембарго ООН торгував ракетами, то не біда. Справа про ті пістолети (я так вважаю) - надумана, пасли... А 300 000 USD в домовинах солдат з Іраку? Де розслідування?
Сарнацькому
(08.08.2007, 20:29)

" А 300 000 USD в домовинах солдат з Іраку? Де розслідування? !!"
Що-до, “Jennings” - (кишеньковий) пістолет-пугач, його носить майже кожен повнолітній американець США. Максимальна вартість = 100$, можна купити й за тридцять,найдешевший і найнижчої якості пістолет. Якби школярі США довідались, щло цей самопал став причиною порушенння кримінальної справи проти помічника військового аташе України, мабуть би довго сміявся.

Опер
(08.08.2007, 21:37)

Ну, 300 000 долярів були, скажімо, не в домовинах, а в підбитому БТРі... І ті, хто справу порушував, ті отримали своє і справу потихенько спустили на тормозах.
Стосовно ж пістолетиків???? Ну, на те Єгор Петрович і приходив до влади в СБУ, щоб все похерити. А Юрцю Косяку залили в желудок лікарство, щоб про все забув і більш про ці справи нічого не згадував. А ЩО?
Вечірній обхід
(08.08.2007, 22:10)

Опер! Ви, очевидно далекі від справи про 300 000 в
домовинах убитих наших солдатів. (височайшої проби цинізм я вам скажу, прообраз одного американського фільму, а ви й слухом і ні духом, але гарна міна при кепській грі). Про БТР - це мабуть інший випадок. Та контрабанда, що була зачеплена в Борисполі через дані СЗР була привезена із "Спецвантажем" в домовинах загиблих і в передачах для рідних їх військових побратимів. В подушках на яких лежали голови мертвих солдатів вже в трунах були сховані десятки тисяч доларвів. По наводці СЗР митники цю контрабанду вилучли. Була порушена справа. Де ж результат? І при чому тут ваш БТР? Самі ви - БТР!
Оперу
(08.08.2007, 22:21)

Голова Комітету з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю при Президентові України Юрій Прокоф’єв? Це той? А що йому і за що влили в горлянку, Опер? Може та ті дитячі цяцьки з Ізраїлю "Jerycho". За таке не "топлять в ложці. Сказали "А", кажіть і "Б". Сам же ж кум Смєшко і влив, чи Сацюк підсобив?

Недремлюще око
(08.08.2007, 22:46)

Что за кум без пистолета?
Митниця
(09.08.2007, 00:29)

Да! Чувствуется закон: если не видел сам, то придумал так, что диву даешься. Какая в "звизде" СВР Украины? СВР Украины может только сплетнями заниматься. Таможенники случайно все обнаружили и растрезвонили. Потом СБУшники и военная прокуратура все закрывали. Если бы не закрыли, то парочка генералов уже бы сидели. И что за утка про гробы? Это с какой сказки? БТРы!!!!!!! Колеса!!!! Галака, Гмыза, Минобороны, и их друзья. И при чем здесь Юра Прокофьев? Кто и что ему влил? Он только водяры может залить столько, что и не снилось. Что за Бред.
СлуЧайники
(09.08.2007, 00:41)

Во,дают! Случайно начали таможенники гробы раскурочивать! И случайно нашли? "Таможенники случайно все обнаружили и растрезвонили." Даа. "Потом СБУшники и военная прокуратура все закрывали. Если бы не закрыли, то парочка генералов уже бы сидели."? Дааа! А по теливизору показать успели? Дааа! Плёночки нужны?

(13.02.2008, 23:34)


[:to:]AEAC[:/to:]
[:cite:]Всім відомо, що в Україні дуже поважають кумів. Кум в Україні – це подекуди більше ніж брат. І так склалося історично. Недарма ж в Україні так багато існує анекдотів про кумів. Але ніколи в історії України не було такої ситуації, коли фактично один клан кумів приходив би на зміну іншому кланові в керівництві цілого державного органу.

Ну візьміть, наприклад, Службу безпеки України, де лише продовж останніх 5-ти років декілька раз відбулася так звана «зміна клану кумів». Спочатку на зміну «клану кумів Деркача» повернувся «клан кумів Радченка». Потім «клан кумів Радченка» змушений був поступитися місцем «клану кумів Смешка». Потім в результаті семимісячного перебування на посаді голови СБУ О.Турчинова склався певний симбіоз «кумівських кланів Смешка і Радченка» із вкрапленням кумів інших впливових осіб із владного олімпу.

Остання моя поїздка в Україну дає мені підстави говорити про чергову спробу «клану кумів Радченка» (з огляду на наближення останнього до В.Януковича) вкотре оволодіти ситуацією в СБУ, «захопивши» при цьому керівні посади і в інших силових структурах.

Радченко був двічі звільнений Кучмою з посади глави СБУ й один раз – вже діючим президентом Ющенком з посади глави РНБОУ. Хто не знає – інформуємо, що ця людина закінчила «вишку» у м. Мінську разом з нині діючим головою ФСБ РФ Патрушевим, та підтримує з ним тісні відносини. Радченко пройшов усі ступені ієрархічної градації в КДБ, РНБОУ, СБУ і МВС, а нещодавно його знову витягнуло "з запасу" оточення Ющенко для рішення все тих же неприємних для України питань з «північним сусідом».

Як розповіли мені мої знайомі, які дуже добре обізнані в українських «кумівських розкладах», особливо активним у цьому плані зараз виглядає кум і колишній заступник Радченка по роботі в СБУ і в РНБО Петро Шатковський.

Одне дивує, як може людина-інвалід 1 групи керувати СБУ (П.Шатковський був звільнений з органів СБУ як інвалід 1 групи, отримавши у зв‘язку з цим щонайменше четверть мільйона гривень за «втрату здоров‘я». Кажуть, що останнім часом він «одужав» і став пенсіонером з інвалідністю 2 групи). Хоча реальна причина його звільнення не є таємницею для кожного співробітника СБУ. «Клан кумів Радченко» порекомендував П.Шатковському звільнитися, аби не попасти під статтю Карного кодексу України за розтрату 1 млн. доларів США, виділених для СБУ партнерськими спецслужбами. Крім того, П.Шатковський «засвітився» на операціях, пов‘язаних з торгівлею зброєю. Поінформовані люди стверджують, що за час його перебування на посаді першого заступника голови СБУ при голові Радченко відбувся значний сплеск корупції серед співробітників СБУ.

А ще, для того аби П.Шатковський та його сім‘я не почували себе ображеними за те що їх відірвали від «кормушки», вони у 2003 році отримали від СБУ квартиру (щонайменше 200 м.кв., де вартість 1 м.кв. на сьогодні складає 8-9 тис.дол.) по вул. Паторжинського,14. При цьому у їхньому користуванні залишилася і квартира на «Оболонських Липках» вартістю щонайменше у 200 тис. дол.США.

Серед інших дивних «заслуг» П.Шатковського – членство в Ордені Святого Станіслава, а також так зване «патронування» української розвідки, де свого часу «дивак» П.Шатковський спільно із своїм кумом Петром Копкою залишив дуже багато різного роду «художніх витворів». І ось нова «дивна» новина – П.Шатковський спільно зі своїм кумом Радченком обходжує свого нового патрона В.Януковича, аби той якимось чином «просунув» інваліда 1 групи П.Шатковського якщо не на очільництво СБУ, то хоча б «дозволив покерувати» українською розвідкою. Ось таку перспективу «малюють» куми Радченко із Шатковським для українських спецслужб. [:/cite:]


(14.02.2008, 01:32)

Ух ты, вот это - да!!!
Горец
(14.02.2008, 10:31)

Доброго вам дня!!!
А что-то по новей о конторских нет? О деятельности этих инвалидов уже давно известно. Какие последние устремления с их стороны?

(14.02.2008, 10:45)

Зачем ворошить старое, если сегодня спецслужба превращена в политслужбу заказов.
Сергей другой
(14.02.2008, 11:44)

Куммунизм мы уже построили.
Читатель
(14.02.2008, 18:55)

Речь идет не о коммунизме, а экуменизме. Будьте тсчателнее.
Во кто-то крысячий поток запустил. Всем Валентинам щастья.
Пешите, аФФтар.

DHL
(14.02.2008, 19:22)

Поиск по каталогу: 10417
- [ Translate this page ]
Обособленческие движения в Православной Церкви на Украине (1917-1943)/Феодосий (Игорь Иванович Процюк; митрополит Омский и Тарский), 2004, БМ ...
libngo.memo.ru:8082/search2.jsp?catalog=BOOK&field=27&truncation=1&value=10417&c=5&en... - 19k - Cached - Similar pages

Ладно!Володя. Выпутываться будекм вместе,... не, - порознь. Профф в ульотё! Улетел куда-то.
У вас такое задание, чтоб Игорь Иванович Процюк тоже улетел?
У матросов - нет вопросов. Укажите дестинейшен:Луна, Марс, Юпитер... ?
Страницы:      1   - 


Новый ответ:
Пользователь
Анонимный ОП:
Зарегистрированный ОП:
регистрация пароль:

Сообщение:

Перепечатка материалов "ОРД" в полном или сокращенном виде только с письменного разрешения редакции.
Для интернет-изданий - без ограничений, при обязательном условии указания полного имени адреса нашего ресурса (гиперссылка).
Связь с редакцией - ordcom@gmail.com

time: 0.84814810752869sec